Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρα για καλυτερη μπαταρια καλα κανω και μενω στην 8.1.3

απο οτι φαινεται μπορει η χιαομι να φτιαχνει αρκετα ποιοτικα μοντελα...απο σοφτγουερ δεν...

 

Κ εγώ έχω την εντύπωση ότι με την 8.1.3 ήμουν καλύτερα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κ εγώ έχω την εντύπωση ότι με την 8.1.3 ήμουν καλύτερα

Και με 8.1.1.0 ακόμα πιο καλά

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μια χαρά μου φαίνεται πάει και με την τελευταία έκδοση.Τα screenshots παρακάτω είναι με αποκλειστική χρήση μόνο wifi πλην των ωρών ύπνου.

af37aef061572013659b2ab60bac14eb.jpgbf05bd96846b86bddb8e8f9a5d7b6326.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο.. Με την 8.2.4, η επιλογή για force stop, στα google apps, πλέον είναι διαθέσιμη ή παραμένει γκρι;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έσπασε το τζαμακι της οθόνης.... Τώρα;

 

Η αντιπροσωπεία θέλει 100€ ανταλλακτικό+τοποθέτηση. Χρειάστηκα πρόσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπεία θέλει 100€ ανταλλακτικό+τοποθέτηση. Χρειάστηκα πρόσφατα.

 

Αγορά από εδώ & βάλτο μόνος σου.

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...!!!

Το μοναδικό παράπονό μου είναι ότι περιστασιακά σταματάει να μου αναγνωρίζει την 1η sim...την 2η ,κανονικά..Με restart στρωνει....To πρόβλημα είναι οτι η 2η sim ειναι πρόγραμμα μονο νουμερο χωρις sms και Mb και ενω έχω κλειστά δεδομένα στην 2η sim μου σκαει μύνημα χρέωσης απο την wind,,!!!

φοράει την 8,2,4 global state..!!!

 

Aντιμετοπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...!!!

Το μοναδικό παράπονό μου είναι ότι περιστασιακά σταματάει να μου αναγνωρίζει την 1η sim...την 2η ,κανονικά..Με restart στρωνει....To πρόβλημα είναι οτι η 2η sim ειναι πρόγραμμα μονο νουμερο χωρις sms και Mb και ενω έχω κλειστά δεδομένα στην 2η sim μου σκαει μύνημα χρέωσης απο την wind,,!!!

φοράει την 8,2,4 global state..!!!

 

Aντιμετοπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

Ρε φιλε και εγω το ιδιο προβλημα εχω! Και δε μιλαω για χρεωση δεδομενων κτλ αλλα οτι ξαφνικα εξαφανιζεται η μια σιμ και φτιαχνει μονο μετα απο ρεσταρτ. Και οι 2 καρτες που του εχω ειναι wind. Η μια συμβολαιο κανονικα που μου εχει δωσει η εταιρεια που δουλευω και η αλλη Free to go καρτοκινητο απο wind για προσωπικη χρηση. Μηπως εχει σχεση οτι και οι 2 καρτες ειναι απο την ιδια εταιρεια δηλαδη τη wind;;;;

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπεία θέλει 100€ ανταλλακτικό+τοποθέτηση. Χρειάστηκα πρόσφατα.

 

Δε θα έδινα ποτέ 100 ευρώ. Το κινητό κάνει 150.

 

Αγορά από εδώ & βάλτο μόνος σου.

Δεν είναι διαθέσιμο!

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έδινα ποτέ 100 ευρώ. Το κινητό κάνει 150.

 

 

Δεν είναι διαθέσιμο!

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκεις ανταλλακτικά γί αυτό το κινητό. Εγώ το είπα..δεν ξαναπαίρνω ειδική έκδοση ακριβώς γι αυτό το λόγο. Αν είχα το note 3 pro με ενα 30άρι θα είχα βρεί ανταλλακτικό και θα είχα ξεμπερδέψει μόνος μου..

 

Μπορείς επίσης να κάνεις ερώτηση για διαθεσιμότητα ανταλλακτικού

Εδω--> http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=2694

Εδώ--> https://store.fixmobile.gr/en/proion/lcd-and-digitizer-xiaomi-redmi-note-3-special-edition-black

Και εδώ-->http://www.media-ram.gr/smartphone-tablet-parts-greece/xiaomi/original-xiaomi-redmi-note-3-note-3-pro-special-edition-152mm-lcd-display-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7-touch-screen-digitizer-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7-%CE%B1%CF%86%CE%AE%CF%82/

Edited by antonius
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει νήμα με το θέμα αυτο της wind. Μόνιμο πρόβλημα.

Που είναι και δεν μπορώ να το βρω, αν μπορείς βοηθά λίγο φίλε μου να το διαβάσω

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που είναι και δεν μπορώ να το βρω, αν μπορείς βοηθά λίγο φίλε μου να το διαβάσω

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7195904

 

Αν είναι καρτοκινητό...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοώ!!!

Χθες χρεωθηκατε mobile internet αξιας 1,01€

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=386316&page=33

 

Προσωπικά, έχοντας και κάρτα άλλης εταιρείας, έχω φτιάξει ένα καινούριο apn, μέσα από τις ρυθμίσεις της συσκευής, για κάθε κάρτα (2καρτη συσκευή) και δεν έχω χάσει ούτε ευρώ.

 

Όνομα apn: Secure (μπορείς να το ονομάσεις όπως θες, ακόμα και Βαγγέλη)

 

Apn: xxx (κι εδώ μπορείς να γράψεις ό,τι θες)

 

Το ενεργοποιείς κι έτσι δε χρεώνεσαι ξανά.

 

Αυτές τις ρυθμίσεις έχω, τουλάχιστον σε 4 συσκευές που έχω αλλάξει, όλες 2 κάρτες και η μία ήταν και με wp/wm.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...!!!

Το μοναδικό παράπονό μου είναι ότι περιστασιακά σταματάει να μου αναγνωρίζει την 1η sim...την 2η ,κανονικά..Με restart στρωνει....To πρόβλημα είναι οτι η 2η sim ειναι πρόγραμμα μονο νουμερο χωρις sms και Mb και ενω έχω κλειστά δεδομένα στην 2η sim μου σκαει μύνημα χρέωσης απο την wind,,!!!

φοράει την 8,2,4 global state..!!!

 

Aντιμετοπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

Άλλαξε θέση σιμ την 1 καντην 2 και τη 2 1

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με χαμενες κλησεις ?Με περνουν κι ενω χτυπαει σε αυτους σε μενα δεν φαινοντε οι κλησεις .Εχω Q καρτοκινητη.Φτεει η __Q η το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

To βασικό μου θέμα είναι οτι χανετα΄η μια sim...πλεον μου βγαζει και μυνημα οτι η sim2 is not registered...!!!
KTLK
Link to comment
Share on other sites

To βασικό μου θέμα είναι οτι χανετα΄η μια sim...πλεον μου βγαζει και μυνημα οτι η sim2 is not registered...!!!

 

Ναι ρε παιδες αυτο ειναι το θεμα μας! Οκ οι χρεωσεις στα δεδομενα κτλ απλα εμεις λεμε τι φταιμε και εξαφανιζεται η μια σιμ και μετα θελει ρεσταρτ γι να επανελθει!!!

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

To βασικό μου θέμα είναι οτι χανετα΄η μια sim...πλεον μου βγαζει και μυνημα οτι η sim2 is not registered...!!!

 

Αφου δεν δινεις πληροφοριες τι sim χρησιμοποιεις ,ειναι τουλαχιστον ανηθικο να περιμενεις απαντησεις στα προβληματα σου ποσο μαλλον να τις θετεις . Αφου σε χαλαει να βοηθας μην περιμενεις βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Xm...Αφού δεν διαβάζεις πιο πάνω δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω..!!!Χμ..!!

Κι επίσης κύριε ηθικέ δεν περιμένω καμία απάντηση απλά ανάφερα ένα πρόβλημα που αντιμετόπιζω ,για να δω αν έχει και άλλος το πρόβλημα για να ξέρω που να ψαχτώ,,,!!!

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Xm...Αφού δεν διαβάζεις πιο πάνω δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω..!!!Χμ..!!

Κι επίσης κύριε ηθικέ δεν περιμένω καμία απάντηση απλά ανάφερα ένα πρόβλημα που αντιμετόπιζω ,για να δω αν έχει και άλλος το πρόβλημα για να ξέρω που να ψαχτώ,,,!!!

 

Ελεος !!!! foroum ειναι για πιες ανηθικοτητες μιλατε οποιος εχει διαθεση απανταει οποιος εχει οχι. Ουτε κρινουμε τις ελλειπεις ερωτησεις η απαντησεις ξεκολατε

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα...!!!

Το μοναδικό παράπονό μου είναι ότι περιστασιακά σταματάει να μου αναγνωρίζει την 1η sim...την 2η ,κανονικά..Με restart στρωνει....To πρόβλημα είναι οτι η 2η sim ειναι πρόγραμμα μονο νουμερο χωρις sms και Mb και ενω έχω κλειστά δεδομένα στην 2η sim μου σκαει μύνημα χρέωσης απο την wind,,!!!

φοράει την 8,2,4 global state..!!!

 

Aντιμετοπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

Επιτέλους βρέθηκε άνθρωπος με το ίδιο πρόβλημα. Το έχω σχεδόν απο τότε που το πήρα (απο Κοτσοβολο Νοέμβριο 2016) έχω δυο,κάρτες Wind F2G 4g αλλαγμένες μετα την αγορά της συσκευής. Την έδωσα μια φορά σέρβις την κράτησαν 2 μέρες και είπαν ότι δεν εχει πρόβλημα. Βλέπω κάποιους να αναφέρουν ότι γνωστό πρόβλημα με την Wind. Και σε άλλες συσκευές ή μόνο σε Xiaomi; Εμενα χάνει την 2η κάρτα συνήθως, πολυ λίγες φορές την 1η και δυο φορές έχασε και τις δυο! Είναι τραγικό και για τις χρεώσεις στα Data και γιατί χάνω κλήσεις. Μου εχει συμβεί να μην χαθεί καμμία για μια βδομάδα αλλα με πολλές φορές να χάνονται παρά πολλές φορές στην ίδια μερα... υπάρχει λύση; ή μόνο με αλλαγή εταιρείας;

....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...