Jump to content

Pizza Lovers


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια πιτσαρία κάνει την καλύτερη πίτσα?  

462 members have voted

  1. 1. Ποια πιτσαρία κάνει την καλύτερη πίτσα?

    • pizza Hut
      186
    • pizza Fun
      53
    • Roma pizza
      41
    • Dominos
      73
    • Αλλη? Ποιά?
      109


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 347
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από Pizza Hut η Cyprus Lovers είναι καταπληκτική!! με Λούντζα και Χαλούμι....

Και πολύ αλμυρή. :p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Στο CIAO στο Παγκράτι κανει πολύ καλές πίτσες ιταλικού στυλ. Και σε μερικές συνοικιακές μπορεί να πετύχει κανείς καλές πίτσες και στις 3 η μια δώρο, αλλά σπάνια.

 

Οι χειρότερες πίτσες πάντως είναι οι κατεψυγμένες των σούπερ μάρκετ. Μερικές δεν θυμίζουν καν πίτσα στη γεύση.

 

Πωπω....λίγο πριν έφαγα,και πείνασα τώρα...

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

apo tis kaliteres pitses tis zois mou sto pizza hut stin aleksandras (ante tous kano kai diafimisi :p )

 

xeiroteres ton super market poy me pianan panta kaoures meta kai den moirizan oute kan sto psisimo san pitses. kati mirize alla ti akoma den mporo na katalabo :p

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Pizza Hut απο μενα μακραν η καλυτερη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τό εχω ψάξει το θέμα...όσο ήμουν ελλάδα πήγαινε και εγώ στην Hut (αυτή ήξερα, αυτή εμπιστουόμουν) αλλα πολύ καλύτερη πίτσα (οταν μιλαμε για αλυσιδες οχι καποιου καλου εστιατοριου) ειναι η Sbarro και εκπλησομαι που δεν το εχει αναφέρει καποιος...

 

πολύ καλύτερο ψωμί (αναλογα και με το μαγαζι φυσικα), ελαφρές σχετικα (ενω οι Hut ειναι αρκετα λαδερες), υλικά που ψήνονται σωστά...οι προτιμησεις μου spinach and brocoli stuffed pizza and hawaian (pineapple and ham) pizza... καμια φορα δοκιμαζω την stuffed με τα κρέατα αλλα ειναι λιγο βαρια...

 

στην αμερική έχω χρόνια να φάω Pizza Hut (είναι περισσότερο για τους χαμηλά στρώματα εδώ περα όπως και τα φαστ φουντ τυπου ΜακΝτοναλντς) συνήθως τρώω πίτσα σε ιταλικά εστιατόρια...

Take five..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν καμια φορά ο δρόμος σας, σας φέρει στην Τρίπολη, να φάτε πίτσα στο "Grand Shallet". Αν και εστιατόριο, κάνει καλύτερη πίτσα ακόμα κι από "εξειδικευμένες", ιταλικές και μή, πιτσαρίες... :cool:
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pizza El Forno στον Αγιο Νείλο στο Πειραιά...Άλλη φαση...(κυρίως η σαβόνα pizza...μπεικον-πατατες κλπ...)
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως εγώ και οι φίλοι μου παίρνουμε από την PIZZA FAN.Έχει ωραίες πίτσες,με διάφορες προσφορές κιόλας!Η πλάκα είναι ότι σου δίνουν και πιάτα,ποτήρια μέχρι και DVD!!!.Και να πω ότι είναι καμιά μούφα πίτσα....θα το καταλάβαινα!!!Αλλά ευτυχώς είναι μια χαρά!Να τονίσω κιόλας ότι με 15€ παίρνεις μια πίτσα 4χ4 η οποία είναι για 5-6 άτομα σίγουρα!!Τεράστια και όχι με 11€ να πάρω μια μεσαία από την PIZZA HUT!!Και υπόψιν.....η τιμή δεν αλλάζει ότι και να βάλεις στην 4χ4!Η PIZZA HUT μπορείς να πεις ότι συμφέρει την Δευτέρα-Τρίτη που μπορείς να φας όσο θες αλλά και πάλι δεν με ενθουσιάζει!Την έχουν δει πολύ κάπως!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Pizza Capri στο Πευκοχωρι Χαλκιδικής. Φθηνή,νόστιμη και πολύ φαί ρε παιδί μου.Όποιος έφαγε ξέρει :)

 

Επίσης την πιο νόστιμη pizza την έφαγα στο Београд @ Buckos' (ιταλική και καλά αλλα στη Σερβία)

2 ευρώ η pizza και 50 λεπτά το κομμάτι.Τσαμπα τσάμπα και άπαιχτη!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

detroit pizza co @ nafpaktos dear friends! Οτι καλυτ5ερο μεχρι στηγμης, μαζι με την πιτσα μιας πολυ καλης μου φιλης!
Link to comment
Share on other sites

Pizza El Forno στον Αγιο Νείλο στο Πειραιά...Άλλη φαση...(κυρίως η σαβόνα pizza...μπεικον-πατατες κλπ...)

 

Έλα ρε Πειραιώτη.. :p Όταν έμενα Χατζηκυριάκειο η El Forno ήταν η πρώτη μου επιλογή :cool: (μάλλον επειδή είχε προσφορά στις 3 την μία δώρο.. :p )

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από george_mech

Pizza El Forno στον Αγιο Νείλο στο Πειραιά...Άλλη φαση...(κυρίως η σαβόνα pizza...μπεικον-πατατες κλπ...)

 

 

Έλα ρε Πειραιώτη.. Όταν έμενα Χατζηκυριάκειο η El Forno ήταν η πρώτη μου επιλογή (μάλλον επειδή είχε προσφορά στις 3 την μία δώρο.. )

 

 

Νααατοος ο Πειραιώτης...! :p Εχει ακόμα αυτη την προσφορά?? :w00t: Μου φαινεται έχω κολλησει στη σαβονα και δεν κοιτάω καθόλου για προσφορές...Ωραίο μαγαζάκι πάντως.. ;) Καθαρό,νοστιμο και σε νορμάλ τιμές φαγητο.. :cool:

 

Υ.Γ: πιστεύω να είχες δοκιμάσει το ''μπιφτέκι el forno''... :w00t: :w00t: Ονειρο!! :!:

Link to comment
Share on other sites

Νααατοος ο Πειραιώτης...! :p Εχει ακόμα αυτη την προσφορά?? :w00t: Μου φαινεται έχω κολλησει στη σαβονα και δεν κοιτάω καθόλου για προσφορές...Ωραίο μαγαζάκι πάντως.. ;) Καθαρό,νοστιμο και σε νορμάλ τιμές φαγητο.. :cool:

 

Υ.Γ: πιστεύω να είχες δοκιμάσει το ''μπιφτέκι el forno''... :w00t: :w00t: Ονειρο!! :!:

Εδώ και κανά χρόνο περίπου έχω χάσει επαφή καθότι μετακόμισα :p

Πάντως ναι,καλό μαγαζί καλό φαγητό και τιμές νορμάλ.Μπιφτέκι όχι,το αποφεύγω απέξω..αλλά τις μακαρονάδες του τις είχα τιμήσει δεόντως.. :D

Link to comment
Share on other sites

..αλλά τις μακαρονάδες του τις είχα τιμήσει δεόντως..

 

Εγω ποτε...δεν το εχω ψαξει βέβαια...Προτεινε την αγαπημενη σου... :p Συνήθως πιτσα και μπιφτεκια...Μετακομισες μακρια ε?Η el forno έχασε εναν απο τους καλύτερους μακαρονάδες της... :D :p :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...