Jump to content

Ελληνική Τηλεοπτική Σεζόν 2016-17


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως οι φοιτητες που ειναι πολυ βλαμμενα!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ενα κοπια,τα δε πιτσιρικια ποιανου υποχρεωση βγαζουν και τα βαλανε?

 

Του Αθερίδη.

Νομίζω παίζει η κόρη του.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ειδα λιγο VOICE και το βαρεθηκα.αλλο ενα χ φακτορ παλι με τον σακη.Πραματικα ποιο στημενο πεθαινεις.κανει καραμπαμ οτι δε διαλεγονται τυχαια με τη φωνη.:confused:

η καλυτερη στιγμη ειταν οταν ενα 15χρονο τραγουδησε σχετικα καλα, και εκστασιαστηκαν με τη φωνη του λες και δεν ειχαν ξανακουσει 15 χρονα να λενε τραγουδια τυπου μπιμπερ και τα κλασσικα θα κανεις καριερα θα σε παω αμερικα.οτι να ναι.:lol:

σιγουρα θα χει το κοινο και αυτο το ταλεντ σοου λωγο ελενας και σακη,αλλα πραματικα ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ;

στην αγγλια παντως το voice απετυχε γιατι αραγες;;

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα είδα το ταμάμ, η αντικατάστατσια της λεκακη δεν φαίνεται να έχει διαφορετικό ρόλο της μοιάζει. σε γενικές γραμμές όπως πέρυσι φαίνεται η σειρά αν και θα την ήθελα πιο νωρίς. όσο για την Δευτέρα που στην θέση των συμμαθητών έβαλαν στο καλό γλυκιά μου συμπεθέρα εντελώς χαλί, δεν καταλαβαίνεις τίποτα, στο τέλος πήγε να σε κολλήσει που σου άφηνε μυστήριο το είχε σήμερα μετά το ταμάμ σε επανάληψη. πάντως χίλιες φορές συμμαθητές ή καλύτερη σειρά και φέτος και πέρυσι.! επίσης φέτος μου αρέσει Και Πακέτα καθημερινή σειρά του άλφα έλα στην θέση μου που γενικά είναι κωμικό και έχει πλάκα είναι κάτι διαφορετικό. Θέλω να δω την καινούργια σειρά του ρωμα που θα πέχτει στο αλφα ποτέ θα ξεκίνησει καθώς και μια σειρά στο σταρ. όσο για τα αστέρια ραχόυλασ θα συμφωνήσω για αυτό που λέτε ότι πάει να μοιάσει με κάτω παρτάλι και καφέ της χαράσ αλλά δεν μου άρεσε το πρώτο επεισόδιο και δεν το ξανά είδα. όσο για την μουρμούρα ξενέρωτοι οι δυο νέοι φοιτητές, το ζευγάρι λουκας από το lapd και η βιβιαν από το κάτω παρτάλι, καλούτσικοι είναι. πάντως τα άλλα δύο ζευγάρια σε κρατούν, ιδιαίτερα η πιο μεγάλοι σε ηλικία αλλά κάπου το βαριέσαι. το μπρουσκο έχει καταντήσει βαρετό και το βλέπω που και που.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη σειρά - μακράν όμως - είναι το Η Λέξη Που Δε Λες.

 

Εξαιρετική σκηνοθεσία, εκπληκτική φωτογραφία, ένα σενάριο με ενδιάφερον και θέμα ταμπού για την Ελλάδα

 

Οι δε ερμηνείες από τους ηθοποιούς είναι άριστες και κυρίως φυσικές, πράγμα σπάνιο στην Ελλάδα όπου 80% των ηθοποιών όταν παίζει σε δραματική σειρά νομίζει ότι ανεβάζει τουλάχιστον τραγωδία στην Επίδαυρο.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη σειρά - μακράν όμως - είναι το Η Λέξη Που Δε Λες.

 

Εξαιρετική σκηνοθεσία, εκπληκτική φωτογραφία, ένα σενάριο με ενδιάφερον και θέμα ταμπού για την Ελλάδα

 

Οι δε ερμηνείες από τους ηθοποιούς είναι άριστες και κυρίως φυσικές, πράγμα σπάνιο στην Ελλάδα όπου 80% των ηθοποιών όταν παίζει σε δραματική σειρά νομίζει ότι ανεβάζει τουλάχιστον τραγωδία στην Επίδαυρο.

 

πολύ δραματικό όμως. και δεν μου αρέσει να ψυχοπλάκωνομαι !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για πρώτη φορά μετά απο χρόνια, έχω κολλήσει με καθημερινή σειρά.

Το " έλα στη θέση μου" . Ειδικά η Κύπρια ξαδέρφη, όλα τα λεφτά.

 

Στάλθηκε από κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Η λεξη που δε λες μου φανηκε και εμενα πολυ καταθλιπτικο,και στις δυσκολες εποχες που ζουμε εχουμε αναγκη απο πιο χαρουμενες σειρες,γι αυτο και οι δραματικες δεν πουλανε.Η κυπριακη του Ant1 (τα 5 κλειδια) απο Δευτερα κοβεται και αντικαθισταται απο επαναληψη του Ταμαμ.Την Συμπεθερα δεν την ειδα γιατι εβλεπα Ραχουλα και ελληνοφρενεια εκεινη την ωρα.Το εβαλα για λιγο απο περιεργεια οταν ειχε διαφημισεις ο Alpha,αλλα μαπα μου φανηκε.Καμια σχεση με τις προηγουμενες δουλειες του Παπαπετρου(εγκληματα,εισαι το ταιρι μου,κατω παρταλι).Ασε που ηταν και τελειως ανεπικαιρο αφου διαδραματιζεται το καλοκαιρι του 2015.Πιο πολυ θα ταιριαζε να εβγαινε περσι.
Link to comment
Share on other sites

πολύ δραματικό όμως. και δεν μου αρέσει να ψυχοπλάκωνομαι !

 

Το θέμα μπορεί από μόνο του να είναι λίγο βαρύ για κάποιους, αλλά δεν είναι και τόσο τιγκα δραματική όσο φαντάζεται κανείς.

 

Σε κάθε περίπτωση, είναι μια εξαιρετική σειρά.

 

Και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, γιατί και εγώ φυσικά έχω παρακολουθήσει χαζές ελληνικές σειρές, πρέπει κάποια στιγμή να αποφασίσουμε αν τηλεόραση που θέλουμε θα είναι αποκλειστικά σαχλαμάρες για να περνάει η ώρα (επιπέδου Κωνσταντίνου & Ελένης-Ταμάμ κτλ.) ή αν θέλουμε και πράγματα που να θίγουν σημαντικά κοινωνικά θέματα τα οποία ξεφεύγουν λιγάκι από το μόνιμο ελληνικό μοτίβο "ποιος κεράτωσε ποιον".

 

Δε μπορούμε και να γκρινιάζουμε για το χάλι της ελληνικής τηλεόρασης και να μη θέλουμε να δώσουμε ευκαιρίες σε νέες ιδέες.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Είναι οριστικό. Στο φινάλε της φετινής σεζόν η καθημερινή σειρά του Ανδρέα Γεωργίου «κατεβάζει ρολά». Η απόφαση πάρθηκε πριν λίγες ημέρες ομόφωνα από την τριάδα των δημιουργών (Α. Γεωργίου – Β. Δημητρίου – Κ. Νικολάου) και το ίδιο ισχύει και για τα «Δίδυμα Φεγγάρια» η τηλεθέαση των οποίων φέτος έχει πέσει αισθητά. Οι δύο σειρές θα μας αποχαιρετήσουν τον Ιούνιο. Τι έρχεται τώρα στη θέση τους…. Μια καινούργια καθημερινή δραματική σειρά με έντονα μεταφυσικά στοιχεία βασισμένη σε ένα σενάριο που η Βάνα Δημητρίου έχει στα συρτάρια της και θα πρωταγωνιστούν γνωστοί ηθοποιοί αλλά και νέοι πρωτοεμφανιζόμενοι. Γι’ αυτό άλλωστε έγινε πριν μερικές ημέρες μια πρώτη οντισιόνστο «Χυτήριο». Η δεύτερη σειρά θα είναι κωμωδία θα παίζει 2 με 3 φορές την εβδομάδα, θα είναι όχι ιδιαίτερα υψηλού μπάτζετ (εσωτερικά κυρίως γυρίσματα) και πρωταγωνιστής της θα είναι ο Ανδρέας Γεωργίου. Ήδη τα νέα σενάρια βρίσκονται στο γραφείο τόσο του Νίκου Κάλη (διευθυντής προγράμματος ΑΝΤ1 Ελλάδος) όσο και του Ντίνου Οδυσσέως (διευθυντής ΑΝΤ1 Κύπρου) και μελετώνται από τους ίδιους και από συνεργάτες τους. Όσο για το φινάλε του Μπρούσκο; Τα στοιχήματα παίζονται υπέρ απρόβλεπτης δραματικής εξέλιξης και όχι του συνηθισμένου happy end.

πηγη : http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apopsi/%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%BA%CE%BF-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9/ , σημερα 25/12/2016 και ωρα 00:27.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Eπιτ΄λους για το μπρουσκο!Το παραξήλωσαν!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Eπιτ΄λους για το μπρουσκο!Το παραξήλωσαν!

και οχι μονο αυτο αλλα εκαναν και ενα τραγικο λαθος

χαχαχαχα
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω τουλαχιστον να μην αντικατασταθει απο καποια επαναληψη οπως οταν κοπηκαν τα 5 κλειδια,αλλα απο καποιο φρεσκο προγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δυσάρεστο γεγονός! Σύμφωνα με την εφημερίδα Espresso τέλος για τρεις αγαπημένες τηλεοπτικές παραγωγές.

 

Η σειρά του Star «Ζωή μου», που υπογράφει η Καρμέλα Κατσαμένη και βασίζεται στο ομώνυμο βιβλίο της, θα μας αποχαιρετήσει στο τέλος Φεβρουαρίου, όταν θα συμπληρώσει τα 100 επεισόδια.

 

Στα μέσα του Μαρτίου οι ήρωες της μαύρης κωμωδίας του ΑΝΤ1 «Στο καλό, γλυκιά μου συμπεθέρα…» του Λευτέρη Παπαπέτρου, με πρωταγωνιστές -μεταξύ άλλων- τους Μαρία Καβογιάννη, Χρήστο Χατζηπαναγιώτη και Ζέτα Μακρυπούλια θα μας αποχαιρέτηση πρόωρα.

 

Το τέλος, όμως, θα έρθει και για το κοινωνικό σίριαλ του Θοδωρή Παπαδουλάκη «Η λέξη που δε λες», που σαρώνει στην τηλεθέαση και φέρνει τον Alpha ψηλά σε τηλεθέαση.

 

Βέβαια πολύ σημαντικό ρόλο, παίζει το εξαιρετικό καστ, με τους Μαρία Πρωτόπαπα, Δημήτρη Καταλειφό, Βασίλη Μπισμπίκη να δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας.

πηγη : http://showbiz.com.cy/2017/01/05/krima-kovonte-tris-agapimenes-sires-ystera-apo-apofasi-ton-kanalion/ , 6/1/2017 και ωρα 23:21.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ριζικά αναμένεται να αλλαξει το προγραμμα του ΣΚΑΪ απο τις 13/02:

-Το Σκαϊ στις 6 με τον Κ.Μπογδανο γινεται Σκαϊ στις 3

-Ξεκιναει το τηλεπαιχνιδι "Κανε παζαρι" και θα προβαλλεται καθε μερα στις 18:50

-Το δελτιο ειδησεων μεταφερεται 1 ωρα νωριτερα,στις 20:00

-Ξεκιναει το Survivor το οποιο θα προβαλλεται Δευτερα-Πεμπτη στις 21:00

-Τα μαγνητοσκοπημενα επεισοδια του The Voice ολοκληρωνονται οσονουπω και ξεκιναει η φαση των live που θα προβαλλονται καθε Παρασκευη στις 21:00

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τελικα το Survivor προβαλλεται Κυριακη-Τεταρτη στις 21:00 και τα live tou Voice Πεμπτη στις 21:00.Τις Παρασκευες θα προβαλλονται ελληνικες ταινιες.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

η νεα κωμωδια του αλφα απο παραμυθι να αρχινησει αλλαζει τιτλο σε παραμυθι .. αλλιως σημερα ειδα το τραιλερ στην τηλεοραση .

δειτε εδω http://www.alphatv.gr/shows/ellinikes-seires/paramythiallios

Μια φορά κι έναν καιρό, σ’ ένα φανταστικό βασίλειο, με ευγενείς, χωρικούς, ιππότες, μάγους, καλούς και κακούς, ζούσε ένας βασιλιάς αγαπητός στον λαό, που εκδιώχτηκε με δόλιο τρόπο από τον θρόνο του…

Η πράξη αυτή, άραγε, θα μείνει ατιμώρητη;

 

Και κάπως έτσι, το παραμύθι αρχίζει…

Ένα παραμύθι από μια μακρινή εποχή, με απρόοπτα και κωμικές καταστάσεις.

 

Στο βασίλειό μας, λοιπόν, κάπου στον Μεσαίωνα, η πανούργα βασίλισσα (Λένια Σορόκου) καταφέρνει να κατακτήσει τον θρόνο και να χρίσει βασιλιά τον αδέξιο άντρα της (Γιάννης Μποσταντζόγλου), εξορίζοντας από το αξίωμα τον νόμιμο δικαιούχο. Μαζί με αυτόν, φυσικά, και όλους τους υποστηρικτές του.

 

Παράλληλα, ένας άγνωστος άνδρας (Νίκος Κουρής) δραπετεύει από μια κοντινή χώρα και καταλήγει στις ακτές του βασιλείου. Εκεί, συναντά τρεις απογόνους των ιπποτών τού «καλού» βασιλιά (Λώρης Λοϊζίδης, Μάριος Δημητρίου, Φώτης Γεωργίδης), οι οποίοι κρύβονται στο χωριό περιμένοντας και μεθοδεύοντας τη ρήξη του καθεστώτος.

Ποιος είναι, όμως, στ’ αλήθεια αυτός ο άνδρας και τι προσπαθεί να πετύχει;

Και ακόμα, τι θα συμβεί όταν η καρδιά του χτυπήσει για τη νεαρή πριγκίπισσα (Κατερίνα Παπουτσάκη); Πώς θα ξεφύγουν από τα νύχια της πανούργας, μεγάλης αδελφής της (Ελισάβετ Κωνσταντινίδου);

 

Μυστήριο, έρωτας, πάθος, ίντριγκα αλλά και πολύ γέλιο, έρχονται στη νέα «μεσαιωνική» κωμωδία του Alpha.

 

«Ας ξαναγίνουμε όλοι παιδιά. Ας αφεθούμε να τρέξουμε πάνω σε άλογα, να ζήσουμε σε δάση, να παλέψουμε με μάγους και ξωτικά. Ας ερωτευτούμε. Ας βρούμε τον πρίγκιπα και την πριγκίπισσά μας. Ας ζήσουμε αυτό το δικό μας παραμύθι. Αφήστε το όνειρό μου να γίνει και δικό σας», μας παροτρύνει ο σεναριογράφος της σειράς, Λώρης Λοϊζίδης.

 

Σκηνοθεσία: Αλέξανδρος Πανταζούδης

Καλλιτεχνική διεύθυνση: Λώρης Λοϊζίδης

 

Παίζουν οι ηθοποιοί: Κατερίνα Παπουτσάκη, Νίκος Κουρής, Γιάννης Μποσταντζόγλου, Αντώνης Κατσαρής, Λένια Σορόκου, Κώστα Καζάκας, Λώρης Λόϊζίδης, Μάριος Δημητρίου, Φώτης Γεωργίδης, Νίκη Αναστασίου, Πολυξένη Σάββα κ.α.

Στον ρόλο της μεγάλης αδελφής, η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου.

 

ζαλιζομαι απο το πολυ ποτο ..τικα τικα τα .. και τσου επεσε!!!χαχαχαχα μιλαμε θα εχει φαση!!

 

ενας ειναι που το ξερεις εστειλε φαξ!! :-) χαααχααχ

 

 

χαχαχαχαχ!! 5-10-15-20-25 φτου και βγαινω.. φτου φρουρος...

να δουμε ποτε θα ξεκινησει... πρεπει να εχει πολυ γελιο..

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αύριο πρεμιέρα στις 21:15!!2ώρες!

Νέα κωμωδία του Λωρη Λουιζιδη!!

( που κάθε επεισόδιο κοστίζει 80.000 ευρώ! )

<<Παραμύθι Αλλιώς>>στον Alpha!!

επιτέλους ξεκινάει!! το περιμέναμε καιρό !!

 

 

άλλο βίντεο εδώ

 

κόστος κάθε επεισοδίου http://www.zappit.gr/seires/paramythi-allios-poso-stoichizei-kathe-epeisodio/1247263

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

To ειδε κανεις?Καλουτσικο ηταν,πλακα ειχε αλλα μου φαινεται οτι εχει λιγο περιεργο χιουμορ,ισως επειδη το γραφει κυπριος και δεν εχουμε συνηθισει να βλεπουμε κυπριακες κωμωδιες στην Ελλαδα
Link to comment
Share on other sites

To ειδε κανεις?Καλουτσικο ηταν,πλακα ειχε αλλα μου φαινεται οτι εχει λιγο περιεργο χιουμορ,ισως επειδη το γραφει κυπριος και δεν εχουμε συνηθισει να βλεπουμε κυπριακες κωμωδιες στην Ελλαδα

 

το είδα και εγώ αλλά όχι από την αρχή κάπως μου φάνηκε. θέλω να το δω από την αρχή για να βγάλω άκρη

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μιας και φτάνουμε στο τέλος ας πω τη γνώμη μου.

Τα κρατικά είχαν ημιτελές πρόγραμμα στην ψυχαγωγία ,κυρίως η ερτ 2...,δεν είδαμε και πάλι ελληνική σειρά...ελπίζω του χρόνου.Από ενημέρωση και ντοκυμαντερ πήγαν καλά!Και είδαμε και ξένες σειρές και ταινίες Α΄προβολης.Στα ιδιωτικά, ήταν μια μίζερη σεζόν!Το μεγα ήταν εκτός με επαναλήψεις μόνο άρα 1 κανάλι λιγότερο....τα άλλα διέλυσαν το πρόγραμμά τους κόβοντας σειρές και εκπομπές λόγω survivor ....δεν είδαμε τις ξενές σειρές στο σταρ που περιμέναμε παρά μόνο 1 σε επανάληψη....το Ε κλασσικό τρασ....και γενικό πολύ talent show....η χειρότερη σεζον , κατά τη γνώμη μου!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και φτάνουμε στο τέλος ας πω τη γνώμη μου.

Τα κρατικά είχαν ημιτελές πρόγραμμα στην ψυχαγωγία ,κυρίως η ερτ 2...,δεν είδαμε και πάλι ελληνική σειρά...ελπίζω του χρόνου.Από ενημέρωση και ντοκυμαντερ πήγαν καλά!Και είδαμε και ξένες σειρές και ταινίες Α΄προβολης.Στα ιδιωτικά, ήταν μια μίζερη σεζόν!Το μεγα ήταν εκτός με επαναλήψεις μόνο άρα 1 κανάλι λιγότερο....τα άλλα διέλυσαν το πρόγραμμά τους κόβοντας σειρές και εκπομπές λόγω survivor ....δεν είδαμε τις ξενές σειρές στο σταρ που περιμέναμε παρά μόνο 1 σε επανάληψη....το Ε κλασσικό τρασ....και γενικό πολύ talent show....η χειρότερη σεζον , κατά τη γνώμη μου!

 

η χειρότερη σεζόν από το mega και από πήχτρα τηλεπαιχνίδια στα περισσότερα κανάλια με μαγειρική που άλλες εποχές ένα κανάλι είχε μια εκπομπή τον χρόνο. από την αλλη οι καλύτερες σειρές της χρονιάς συμμαθητές, και το Μπρουσκο λίγο, και μετά στον άλφα η καθημερινή σειρά στις 8 το έλα στην θέση μου. πάντως δεν θα συνεχιστούν οι συμμαθητές και το Μπρουσκο την νέα χρόνια, μακάρι να συνεχιστεί η καθημερινή σειρά του άλφα πάντως!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ μου θα συνεχίσει.Όπως και η μουρμούρα με αλλαγή των νέων ζευγαριών.Ο αστέρας κόβεται.Κόβεται και το στην υγεια μας!!!!Ελπίζω η ΕΡΤ να κουνηθεί και να το πάρει!Μπρούσκο και συμμαθητες τέλος.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Το ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ μου θα συνεχίσει.Όπως και η μουρμούρα με αλλαγή των νέων ζευγαριών.Ο αστέρας κόβεται.Κόβεται και το στην υγεια μας!!!!Ελπίζω η ΕΡΤ να κουνηθεί και να το πάρει!Μπρούσκο και συμμαθητες τέλος.

 

τελεια για το ελα στην θεση μου!! :):cool:

οσο για την μουρμουρα λεγανε οτι το πολυ νεο ζευγαρι δεν αξιζει , οντως και θα συμφωνησω δεν μου αρεσαν , ενω το αλλο νεο ζευγαρι με το κοριτσακι μια χαρα ειναι . οσο για το στην υγεια μας ητανε πολλα χρονια , αλλα μου εκανε εντυπωση που δεν το συνεχιζουνε , το τελευταιο επισοδιο για φετος πεχτηκε; ή οχι ακομα ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...