Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποίησε την εφαρμογή Msgsaver στο κινητό, και ύστερα τα στέλνεις στο PC και μετά το αντίστροφο ;)

Που μπορώ να το βρώ το Msgsaver?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά για το 6680?

Αξίζει τελικά?

Ξεφορτώθηκα το 6630 που είχε άπειρα προβλήματα (τουλάχιστον το δικό μου...) και σκέφτομαι για το 6680.

Αξίζει να το πάρω ή να περιμένω για κάποιο νεότερο?

Έχω 510 ευρά πίστωση στην ΤΙΜ και θα πρέπει να πάρω κάποια άλλη συσκευή....

Καμία ιδέα?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά για το 6680?

Αξίζει τελικά?

Ξεφορτώθηκα το 6630 που είχε άπειρα προβλήματα (τουλάχιστον το δικό μου...) και σκέφτομαι για το 6680.

Αξίζει να το πάρω ή να περιμένω για κάποιο νεότερο?

Έχω 510 ευρά πίστωση στην ΤΙΜ και θα πρέπει να πάρω κάποια άλλη συσκευή....

Καμία ιδέα?

κανε λιγο υπομονη αφου σου ειπα τι παιζει απο italy μερια, εκτος αν θες να παρεις το 6680 και να ξαναμοιραστεις ολα τα προβληματα με ολους τους φιλους εδω για να δεις τι γινεται τελικα με αυτο το τηλεφωνο, δικη μου γνωμη και ουτε εχω προβλημα με το 6680 επειδη εχω 6630, αλλωστε μπορει να ημουν και εγω στη θεση καποιου φιλου που να ειχε το ιδιο προβλημα.....

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να το βρώ το Msgsaver?

Δές λίγο στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ IRC

 

Ίσως να το βρείς και στο http://www.iphone-forum.org :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Paides tha ithela na me voithisete. Exo na paro kinito nokia apo to 3310 kai de ksero katholou apo kollimata ktl. Tora exo to P900 kai mou vgike poli kalo alla paliose kai thelo ena me kali kamera, mnimi kai othoni. eimai anamesa sto samsung d500 kai sto 6680. epeidi goustaro programmata kai efarmoges sto kinito mou elega na paro to 6680. tora omos me ta provlimata pou vlepo oti vgazei de ksero ti na kano.Ti mou protinete?
Link to comment
Share on other sites

Η μνημη του τηλεφωνου τα 10 mb ενω δεν περναω τιποτα σε αυτη με αργους ρυθμους μειωνεται.Καινουρια αρχεια προκυπτουν στο c/system/data αλλα δεν ξερω αν τα σβησω δημιουργηθει καποιο προβλημα σε καποιες απο τις λειτουργιες.

Μηπως γνωριζει καποιος πια αρχεια μπορω να σβηνω χωρις να εχω προβλημα?

βαλε την εφαρμογη appman.....

Link to comment
Share on other sites

Δές λίγο στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ IRC

 

Ίσως να το βρείς και στο http://www.iphone-forum.org :)

Den exw irc

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

κανε λιγο υπομονη αφου σου ειπα τι παιζει απο italy μερια, εκτος αν θες να παρεις το 6680 και να ξαναμοιραστεις ολα τα προβληματα με ολους τους φιλους εδω για να δεις τι γινεται τελικα με αυτο το τηλεφωνο, δικη μου γνωμη και ουτε εχω προβλημα με το 6680 επειδη εχω 6630, αλλωστε μπορει να ημουν και εγω στη θεση καποιου φιλου που να ειχε το ιδιο προβλημα.....

Το προβλημα ειναι οτι εχω πιστωση στο καταστημα της ΤΙΜ....δηλαδη δεν μου τα εδωσαν μετρητα.

Καμια ιδεα γι κινητο??

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Den exw irc

Δες στο άλλο το site που σου δωσα

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

epeidi goustaro programmata kai efarmoges sto kinito mou elega na paro to 6680. tora omos me ta provlimata pou vlepo oti vgazei de ksero ti na kano.Ti mou protinete?

Το πρόβλημα που εμφανίζεται δεν είναι κάτι που δεν αντιμετοπίζεται. Άλλωστε δεν είναι σίγουρο οτι θα στο βγάλει και το δικό σου τηλέφωνο. Πάρτο και μεις είμαστε εδώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

bre magkes exo saltarei exo psaksei olo to kinhto kai den mopo na bro pos allazei o hxos otan dexesai videoklhsh? gnorizei kapoios?

Εννοεις να εχει αλλον ηχο οταν δεχεσαι βιντεο κληση και αλλον οταν δεχεσαι απλη κληση?

Νομιζω οτι αυτο δεν γινεται! :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Εχω το 6680 εδω και εναμιση μηνα και-χτυπα ξυλο-δεν εχει παρουσιασει κανενα προβλημα. Θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει καταφερει κανεις να μπει στο Vodafone Live 3G γιατι αν βασιζομουν στη Vodafone καλα κρασια!!Αυτοι δε ξερουν οτι εχει ερθει το Live για το 6630.Εχω προσπαθησει να μπω αλλα γραφει οτι η συσκευη δεν ειναι συμβατη.

Ευχαριστω προκαταβολικα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει καταφερει κανεις να μπει στο Vodafone Live 3G

 

Oχι ακομα φιλε μου, δεν υποστηριζεται .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εστω και καποιος που να εχει αγορασει καποια αλλη καρτα μνημης εκτος απο αυτη που δινει η nokia και να του εχουν χαθει οι εικονες η οτιδηποτε αλλο;Το εχω 10 μερες και εχουν χαθει τα μηνυματα 2 μερες μετα απο την αγορα,εκανα format την καρτα αλλα σημερα χαθηκαν και οι εικονες,εχω την καρτα που δινει η nokia!Λυση ειναι η αγορα καποιας αλλης καρτας;
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εστω και καποιος που να εχει αγορασει καποια αλλη καρτα μνημης εκτος απο αυτη που δινει η nokia και να του εχουν χαθει οι εικονες η οτιδηποτε αλλο;Το εχω 10 μερες και εχουν χαθει τα μηνυματα 2 μερες μετα απο την αγορα,εκανα format την καρτα αλλα σημερα χαθηκαν και οι εικονες,εχω την καρτα που δινει η nokia!Λυση ειναι η αγορα καποιας αλλης καρτας;

Ma to provlhma me thn karta mnhmhs logika eksaleifetai meta to FORMAT...Elpizo h periptosh soy na einai memonomenh.

Prospathhse na ksanakaneis format.An paroysiastei pali to provlhma,tote h lysh poy aneferes pisteyo pos tha htan h kalyterh...

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις να εχει αλλον ηχο οταν δεχεσαι βιντεο κληση και αλλον οταν δεχεσαι απλη κληση?

Νομιζω οτι αυτο δεν γινεται! :)

 

 

nai ayto ennoo alla den nomizo na mhn ginetai dioti otan me kaloyn me videocall xtypa o klasikos hxos ths nokia opos otan einai ri8mismeno poy to agorazoyme, kai exo orisei allo hxo gia tis aples klhseis......... :wacko: ego 8elo na allakso ayton ton proka8orismeno hxo ths video call... :mad:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Ma to provlhma me thn karta mnhmhs logika eksaleifetai meta to FORMAT...Elpizo h periptosh soy na einai memonomenh.

Prospathhse na ksanakaneis format.An paroysiastei pali to provlhma,tote h lysh poy aneferes pisteyo pos tha htan h kalyterh...

 

kai se emena paroysiase to idio problhma ,paro poy exw formarei tin karta 2 fores , kai exw perasei me to xeri tis efarmoges apo thn arxh....

 

to problhma telika poy paroysiazete ? sto idio to kinhto h stin karta mnhmhs?

Link to comment
Share on other sites

Ma to provlhma me thn karta mnhmhs logika eksaleifetai meta to FORMAT...Elpizo h periptosh soy na einai memonomenh.

Prospathhse na ksanakaneis format.An paroysiastei pali to provlhma,tote h lysh poy aneferes pisteyo pos tha htan h kalyterh...

ok,μαλλον θα αγορασω καποια αλλη καρτα αλλα θα ηθελα να ξερω αν εχει αντιμετωπισει κανεις το προβλημα που χανονται αρχεια με αλλη καρτα εκτος απο αυτη που δινει η nokia,οποιος εχει καποιο προβλημα με αλλη καρτα καλο θα ηταν να γραψει

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

kai se emena paroysiase to idio problhma ,paro poy exw formarei tin karta 2 fores , kai exw perasei me to xeri tis efarmoges apo thn arxh....

 

to problhma telika poy paroysiazete ? sto idio to kinhto h stin karta mnhmhs?

Σε εμενα το προβλημα που χανονται αρχεια ειναι αρχεια που εχω στην καρτα μνημης,οτι εικονες ειχα στη μνημη του κινητου ειναι ok!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εστω και καποιος που να εχει αγορασει καποια αλλη καρτα μνημης εκτος απο αυτη που δινει η nokia και να του εχουν χαθει οι εικονες η οτιδηποτε αλλο;Το εχω 10 μερες και εχουν χαθει τα μηνυματα 2 μερες μετα απο την αγορα,εκανα format την καρτα αλλα σημερα χαθηκαν και οι εικονες,εχω την καρτα που δινει η nokia!Λυση ειναι η αγορα καποιας αλλης καρτας;

 

Eγω το εχω απο 8/4 ( απο τους πρωτους που το αγορασαν) ,το χρησιμοποιω απο την 1η μερα με ATP 256MB και δεν μου το εχει παρουσιασει το συγκεκριμενο προβλημα μεχρι τωρα

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...