Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oποιος ενδιαφερεται,Ανεβηκαν και τα 6681 Device Specifications

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο εδω τι ειναι? :blink:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=771285#post771285 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera, Kapou se kapoia plainh foto eida mia eisodo pou emoiaze me mmc, xerete an thn mmc thn pairnei sta plagia xwris na bgazeis to kapaki;;

 

pros mods, giati den exei ginei to topic epishmo akoma;;

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera, Kapou se kapoia plainh foto eida mia eisodo pou emoiaze me mmc, xerete an thn mmc thn pairnei sta plagia xwris na bgazeis to kapaki;;

 

pros mods, giati den exei ginei to topic epishmo akoma;;

 

Ναι το κινητο εχει hot-swap.Οσο για το ποτε θα γινει επισημο.Μην ανυσηχεις,οταν κυκλοφορησει το κινητο θα γινει και το θεμα επισημο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Eyxaristw file asymv. Ayto isosta8mizei thn eleipsh toy radio, me mia karta twn 256 mb h megalyterh, exeis osh mousikh 8eleis..

 

Δεν είναι το ιδιο...Το ραδιο θα το έχεις για αγαπημενους σταθμους, αθλητικα/αγωνες,ειδησεις, οταν εισαι στο δρομο.Δεν είναι μονο μουσικη.Γι'αυτο ακομη δινω προτεραιότητα στην αγορα του 3230 παρα του 6681.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω ειμαι σε δειλημμα να παρω το 6630 η να περιμενω να παρω το 6680?

απο την μια τα εχω τα λεφτα αλλα απο την αλλη να περιμενω για να παρω κινητο νοκια με 256000 χρωματα οθονη?γιατι οι υπηρεσιες 3g ειναι ακομη ακριβες για να κανουμε βιντεοκλησεις και να χρησιμοποιησουμε την καμερα

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω ειμαι σε δειλημμα να παρω το 6630 η να περιμενω να παρω το 6680?

απο την μια τα εχω τα λεφτα αλλα απο την αλλη να περιμενω για να παρω κινητο νοκια με 256000 χρωματα οθονη?γιατι οι υπηρεσιες 3g ειναι ακομη ακριβες για να κανουμε βιντεοκλησεις και να χρησιμοποιησουμε την καμερα

οι διαφορες αναμεσα στα δυο κινητα ειναι λιγες(φλας,οθονη,και μπροστινη καμερα).αμα θες περιμενε.παντος εσυ αποφασιζεις

Link to comment
Share on other sites

Ο nikos2004dj αναφερεται στο 6680.Αν δεν αλλαζεις κινητο κάθε χρονο, τοτε περιμενε για το 6680.Καποτε :worry: θα αξιοποιήσεις τη videoκληση στην ελλαδα.Ειναι η μόνη ουσιαστική διαφορά με το 6630.(οι αλλες, οπως ανεφερε και ο argi-7, ειναι η οθονη με περισσοτερα χρωματα και το flash)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο πώς όταν έρθει στην Ελλάδα τον Απρίλιο θα κοστίζει 450 ευρώ? Γιατί μου φαίνεται πολύ μικρή διαφορά από το 6680 για να το προτιμήσει κανείς...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο πώς όταν έρθει στην Ελλάδα τον Απρίλιο θα κοστίζει 450 ευρώ? Γιατί μου φαίνεται πολύ μικρή διαφορά από το 6680 για να το προτιμήσει κανείς...:worry:

 

 

Nomizw oti poloi 8a to protimhsoyn,enas apo aytoys eimai kai egw, h diafora twn 2 2h kamera kai 3g pros to paron den me endiaferoun, argotera an to 3g ginei pio sta8ero, ws tote 8a exoun bgei 10 kainouria thl.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Prosopika tha edina 50 eyro parapano gia to to 3G kai th deyterh camera toy 6680...

Ektimo oti to 6681 den tha exei megalh agorastikh epityxia.Oi perissoteroi tha protimisoyn to 6680 kai to 6630...

Link to comment
Share on other sites

Prosopika tha edina 50 eyro parapano gia to to 3G kai th deyterh camera toy 6680...

Ektimo oti to 6681 den tha exei megalh agorastikh epityxia.Oi perissoteroi tha protimisoyn to 6680 kai to 6630...

μονο απο τιν τιμη θα σωθει αυτο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα δεν με ενδιαφερει το 3G και το 6681 μου είναι πιο ελκυστικο να το αγορασω.Ακομη και αν η τιμη του θα είναι ιδια με το 6630 οταν θα βγει πάλι αυτο θα προτιμούσα.Γιατι? Εχει Flash,πιστεύω μεγαλυτερη σταθεροτητα(σε σχεση με το 6630),μιας και το symbian 8 δοκισμαστηκε στο 6630,νορμαλ design ,για τα δικα μου γουστα πάντα,και έχω την εντυπωση οτι η διαφορα με το 6680 στην τιμη δεν θα είναι μονο 50€...Το 6680 το υπολογιζω στα 550€ και το 6681 450-470€.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Giati to les auto;;

οταν βγει 1)θα υπαρχει και το 6680 2)γιατι να μην παρει κανεις το 6630.

αρα θα προτειμησουν η το 3g dual cam 6680 ή το 6630 που θα εχει πεση η τιμη του.αρα μονο αν εκανε γυρω στα 350 ευρω(περιπου) θα ηταν μια ακρος δελεαστικη προταση.ολα αυτα κατα την γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

οταν βγει 1)θα υπαρχει και το 6680 2)γιατι να μην παρει κανεις το 6630.

αρα θα προτειμησουν η το 3g dual cam 6680 ή το 6630 που θα εχει πεση η τιμη του.αρα μονο αν εκανε γυρω στα 350 ευρω(περιπου) θα ηταν μια ακρος δελεαστικη προταση.ολα αυτα κατα την γνωμη μου

 

1o: To 6680 θα είναι ακριβοτερο.

2ο: Γιατι να πάρεις 3G κινητο τωρα με μια καμερα(6630) οταν σε ένα χρονο που θα μπορεις να αξιοποιήσεις το 3G θα έχουν βγει καλύτερα μοντελα και πιο φτηνα με δυο κάμερες??...

 

Αρα παίρνεις το 6681 που το θεωρω καλύτερο απο το 6630.Αποψη μου. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

1o: To 6680 θα είναι ακριβοτερο.

2ο: Γιατι να πάρεις 3G κινητο τωρα με μια καμερα(6630) οταν σε ένα χρονο που θα μπορεις να αξιοποιήσεις το 3G θα έχουν βγει καλύτερα μοντελα και πιο φτηνα με δυο κάμερες??...

 

Αρα παίρνεις το 6681 που το θεωρω καλύτερο απο το 6630.Αποψη μου. :rolleyes:

 

 

Symfwnw , ektos toy oti den mou aresei sxediastika to 6630, oute to 6670 gia auto to logo den exw parei akoma kapoio apo ayta.8a epairna to 3230 , alla mia kai 8a kykloforisei mexri to maio to 6681 8a perimenw.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

ti diafora exei to 6681 apo to 6630??peste mou leptomerws an ginete plz !!tnx !!

 

Δες ΕΔΩ απο το compare function που εχει στο site της Nokia. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να δώσει κάποιος περισσότερα χρήματα για να πάρει το 6680 διότι το λιγότερο σε ένα το χρόνο θα αξιοποιηθεί πλήρως στην Ελλάδα το 3G.Αλλά τότε ακόμα και αυτοί που θα πάρουν τώρα 6680 σίγουρα θα το αλλάξουν με κάποιο από τα καινούρια(καλύτερα)που θα κυκλοφορήσουν εκείνη την εποχή.Εκτός βέβαια και αν καποιος θέλει οπωσδήποτε βιντεοκλήση τώρα ή θέλει οπωσδήποτε κινητό με 2 κάμερες....Μάλλον πολύ λίγοι είναι αυτοί.Νομίζω ότι με ένα 6681 καλύπτεται κάποιος πολύ καλά και όταν "προχωρήσει" το 3G τότε θα επιλέξει άνετα απο τα νέα κινητά της Νόκια που σίγουρα θάχουν και περισσότερες δυνατότητες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...