Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καήσπερα,σημερα πηρα κ εγω ενα 6680 μεταχειρισμενο,και εχω προβληματακι το οποιο ομολογω οτι με εκανε και ρομπα..

στελνει το κινητο απο μονο του μυνηματα απο τις επαφες μου,λεγοντας κατι για asian virtual sex ενω εγω το εχω στην τσεπη μου...help τι πρεπει να κανω??τι να σβησω??θα βοηθουσε ενα φορματ με *#7370* η οχι??η καλυτερα να παω στην νοκια για αναβαθμιση??:ninja:

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΕΣ Κ ΓΥΡΝΑΝΕ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καήσπερα,σημερα πηρα κ εγω ενα 6680 μεταχειρισμενο,και εχω προβληματακι το οποιο ομολογω οτι με εκανε και ρομπα..

στελνει το κινητο απο μονο του μυνηματα απο τις επαφες μου,λεγοντας κατι για asian virtual sex ενω εγω το εχω στην τσεπη μου...help τι πρεπει να κανω??τι να σβησω??θα βοηθουσε ενα φορματ με *#7370* η οχι??η καλυτερα να παω στην νοκια για αναβαθμιση??:ninja:

Εχεις τον ιο commwarior. Βαλε ενα antivirus η κλεισε το εκτελεσιμο αρχειο με τον appman και καντον απεγκατασταση ή κανε γενικο φορματ(πρασινο πληκτρο κλησης, *, 3)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καήσπερα,σημερα πηρα κ εγω ενα 6680 μεταχειρισμενο,και εχω προβληματακι το οποιο ομολογω οτι με εκανε και ρομπα..

στελνει το κινητο απο μονο του μυνηματα απο τις επαφες μου,λεγοντας κατι για asian virtual sex ενω εγω το εχω στην τσεπη μου...help τι πρεπει να κανω??τι να σβησω??θα βοηθουσε ενα φορματ με *#7370* η οχι??η καλυτερα να παω στην νοκια για αναβαθμιση??:ninja:

εχεις εναν ιο δυστυχως...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=32836

 

τι θα γινει βρε PCMan :D

 

p.s.: αν δεν εχεις τιποτα ακομα μεσα, θα σου προτεινα ενα φορματ, και στην καρτα μνημης για να καθαρισει γιατι θα'ναι γεματο απο βλακειουλες :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε pacman με το γενικο φορματ φευγει??στανταρ??

εκανα μολις τωρα...αλλα σιγουρα φευγει??

παιδια εγινα ρομπα..με επαιρναν κ μου ελεγαν καλα ρε φιλε τοσο καλη τσοντα ειναι αυτη??ελεεειν!!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΕΣ Κ ΓΥΡΝΑΝΕ!!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε pacman με το γενικο φορματ φευγει??στανταρ??

εκανα μολις τωρα...αλλα σιγουρα φευγει??

παιδια εγινα ρομπα..με επαιρναν κ μου ελεγαν καλα ρε φιλε τοσο καλη τσοντα ειναι αυτη??ελεεειν!!!!

Αν η εγκατασταση εγινε στο τηλεφωνο τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ εφυγε, αν ομως εγινε στην καρτα τοτε κανε και στην καρτα format οπως λεει και ο nikoskat

 

@nikoskat δεν απαντας? :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

αμα κανω στην καρτα φορματ δεν θα μεινει απολυτως τπτ ε??οτιδηποτε υπαρχει εκει μεσα θα χαθει?εφαρμογες κτλ κτλ?
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΕΣ Κ ΓΥΡΝΑΝΕ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται, όλα θα χαθουν.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εε αφου δεν υποστιριζει τετοιο φορματ το 6680 ρε συ..πως να το παιξει??

ετσι γινοταν με ενα φιλο μου..που πηρε w900 και το παιζε και μαγκας και οταν του στελνα κατι ηχους δικους μου που του αρεσαν, και δεν του επαιζαν επειδη δεν τους υποστηριζε..τσατιζονταν...:lol:

 

 

Και όμως παίζει...:O

 

http://www.nokia.com.gr/nokia/0,,70878,00.html

 

RealPlayer Media Player

"Κατέβασμα" και αναπαραγωγή αρχείων πολυμέσων (βίντεο και μουσική)

Ροή αρχείων πολυμέσων από συμβατές πύλες πολυμέσων

Αναπαραγωγή βίντεο πλήρους οθόνης στο κινητό τηλέφωνο για την προβολή "κατεβασμένων", σε συνεχή ροή ή εγγεγραμμένων βίντεο κλιπ σε μεγαλύτερο μέγεθος

Μορφές που αναπαράγονται (αποκωδικοποίηση): μορφές αρχείων .3gp και .mp4, βίντεο MPEG-4, βίντεο H.263 και ραδιόφωνο AMR, RealMedia (Real Video και Real Audio), MP3 και AAC

 

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως δεν παίζει συγκεκριμένα βίντεο...

Εδώ και το 6600 παίζει βίντεο .mp4 αλλά όχι τα βίντεο απο το 6680 ή N70...

 

Όσο για το Smartmovie δοκίμασα 3.11 και CoreMp4 αλλά τπτ...

 

:mad: :mad: :mad:

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Βρε ασε τι λεει η νοκια. Τα mp4 βιντεο με codec τον mpeg ΔΕΝ παιζουν

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

kalispera!Ithela na rotiso an to 6680 mporei na ipostiriksi xartes k diadromes sistima gps dil..an nai pos ginete me ti efarmoges!thx

και βεβαια μπορει. η κυριοτερη εφαρμογη ειναι το mobile7, πρωην route66.

Route 66 / Mobile 7 - Athens Map

αλλα και το ΤΟΜΤΟΜ

TomTom CityMaps Mobile 5 ;)

Link to comment
Share on other sites

na sas srotiso kati!!

a) apo tin stigmi pou patate to koumpi na anapsi to kinito mexri na bgalei to doste pin kanei 30 sec kai to mono pou fenetai stin othoni einai NOKIA!! sas to kanei kai se sas??(sto 5140 pou eixa molis patataga to koumpi sxedon amesos zitous pin!)

b)merikes fores mou emfanizei ena minima pou leei sfalma sustimatos (-28), sfalma sustimatos (-12) to emfanizei otan briskomai stin ekthesi kai koitao eikones! (na anoisixo???) exo tin karta tis nokia ta 64 mb, stin suskeui den exo fortosi sxedon tipota ektos apo tis efarmoges pou eixe to til!ola ta exo tin karta!

Link to comment
Share on other sites

na sas srotiso kati!!

a) apo tin stigmi pou patate to koumpi na anapsi to kinito mexri na bgalei to doste pin kanei 30 sec kai to mono pou fenetai stin othoni einai NOKIA!! sas to kanei kai se sas??(sto 5140 pou eixa molis patataga to koumpi sxedon amesos zitous pin!)

b)merikes fores mou emfanizei ena minima pou leei sfalma sustimatos (-28), sfalma sustimatos (-12) to emfanizei otan briskomai stin ekthesi kai koitao eikones! (na anoisixo???) exo tin karta tis nokia ta 64 mb, stin suskeui den exo fortosi sxedon tipota ektos apo tis efarmoges pou eixe to til!ola ta exo tin karta!

 

Μην ανησυχεις για τον χρονο που κανει να ανοιξει. Ετσι ειναι τα series60.

Οσο για τα errors που βγαζει:

-12 Unable to find the specified folder

-28 Bad name

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

help guys! otan bazo tis eikones tis ek8esis mesa se fakelous tote argei para poli otan pao na ksana do tis foto! eno anti8eta otan kano fakelous apo tin diaxeirisi arxeion (gia tis foto) tote d argei alla den emfanizontai oi fakeloi mesa stin ek8esi!!:( :( Giati ola auta? mipos k kapoia anaba8misi tha allaksei kati??;)
Link to comment
Share on other sites

help guys! otan bazo tis eikones tis ek8esis mesa se fakelous tote argei para poli otan pao na ksana do tis foto! eno anti8eta otan kano fakelous apo tin diaxeirisi arxeion (gia tis foto) tote d argei alla den emfanizontai oi fakeloi mesa stin ek8esi!!:( :( Giati ola auta? mipos k kapoia anaba8misi tha allaksei kati??;)

 

Δυστυχώς δεν γίνεται να αλλάξει κάτι... :O

Έτσι έχει σχεδιαστεί η λειτουργία της έκθεσης. Με συνέπεια όταν έχεις πολλές εικόνες να μην έιναι πρακτική... :(

 

Το καλύτερο είναι να χρησιμοποιείς κάποια άλλη εφαρμογή για να βλέπεις τις εικόνες σου όπως το PhotoRite ή το RescoViewer ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει τπτ για να παίζουν τα .mp4? Μήπως το Smartmovie 3.12 με CoreMp4?:confused: Μήπως κυκλοφορεί τπτ ώστε να παίζει μόνο .mp4? Δν μπορώ να μου την μπαίνει ο άλλος...:(
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει τπτ για να παίζουν τα .mp4? Μήπως το Smartmovie 3.12 με CoreMp4?:confused: Μήπως κυκλοφορεί τπτ ώστε να παίζει μόνο .mp4? Δν μπορώ να μου την μπαίνει ο άλλος...:(
Αυτό το δοκίμασες;
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Exw ena "problhma" me to 6680 mou. . . As shmeiwsw katarxhn oti einai freskoformarismeno. Se oti katastash kai na nai h mpataria tou, mou deixnei 1 grammh. To fortizw, krataei oso krataei, alla panta 1 grammh.. Kai etsi pote den 3erw ti paizei me thn mpataria mou.. Oute o system explores mou deixnei..Kamia boh8eia kaneis?

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκατεστημένο το pc suite στον Η/Υ κάνοντας αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του δεν μπόρεσε να εγκατασταθεί σωστά εμφανίζοντας κάποια μηνύματα οτι κάποια αρχεία δεν μπορούν να γίνουν register.Εχει κανείς κάποια ιδέα μπορώ να κάνω την εγκατάσταση.

Win XP SP2

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκατεστημένο το pc suite στον Η/Υ κάνοντας αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του δεν μπόρεσε να εγκατασταθεί σωστά εμφανίζοντας κάποια μηνύματα οτι κάποια αρχεία δεν μπορούν να γίνουν register.Εχει κανείς κάποια ιδέα μπορώ να κάνω την εγκατάσταση.

Win XP SP2

 

Δοκιμασε με το registry cleaner να κανεις uninstall

και στην συνεχεια clean install με την νεα εκδοση

http://nds2.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_PC_Suite_Cleaner_3_3.exe

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...