Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O FExplorer den exei th dynatothta na diagrafei arxeia.

 

 

Piperasgr,gia to eortologio tha xreiasteis enan card reader.Tha metafereis to arxeio .jar sthn karta mnhmhs kai en synexeia tha to egkatasthseis sto kinhto thlefono meso ths ''diaxeirhshs arxeion''.

τι??οταν λες δεν τα διαγραφει τι εννοεις??

εμενα μου διαγραφονται ολα κανονικοτατα παντως...ολα απο εκει τα κανω..

πχ εσυ ενα pdf που θα μετεφερνες απο το pc σου..πως θα το διεγραφες..??

 

το εορτολογιο μπορει να το εγκαταστησει και με το nokia pc suite οπως τις αλλες εφαρμογες..το pc suite αναγνωριζει τις εφαρμογες .jar oπως και τις .sis ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι??οταν λες δεν τα διαγραφει τι εννοεις??

εμενα μου διαγραφονται ολα κανονικοτατα παντως...ολα απο εκει τα κανω..

πχ εσυ ενα pdf που θα μετεφερνες απο το pc σου..πως θα το διεγραφες..??

 

το εορτολογιο μπορει να το εγκαταστησει και με το nokia pc suite οπως τις αλλες εφαρμογες..το pc suite αναγνωριζει τις εφαρμογες .jar oπως και τις .sis ;)

Χρησιμοποιώ τον Profiexplorer για να διαφράφω αρχεία.

 

Μόλις τώρα ανακάλυψα πως ο FExplorer έχει και αυτός την παραπάνω δυνατότητα με την επιλογή File--Delete.Συνήθως πατούσα το Edit,αναζητώντας τρόπο να σβήσω φακέλους :O .

 

Η εγκατάσταση εφαρμογών μέσω του Card Reader θεωρώ πως είναι πρακτικότερη από εκείνη μέσω του PCSuite.

Link to comment
Share on other sites

 

...το οποίο θα σου πρότεινα να μην πάρεις γιατί από ποιότητα δε λέει πολλά, τα ακουστικά του δεν βγάζουν καθόλου μπάσο (σε σχέση με το headset του 6680) και γενικά δε λέει. 30€ (αν θυμάμαι καλά) που πήγαν άχρηστα. Αν θες στο δίνω με 10. Ελάχιστα χρησιμοποιημένο... Χάρη θα μου κάνεις :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

mporw apo kapou na katevasw tous drivers gia tin sindesi tou 6680 me to pc?

 

 

 

EGW POU EHW ena tetioa giati den to anagnorizei to 6680?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποση μνημη RAM εχετε? Πηρα χθες το κιν και το fexplorer λεει 1,8MB!!!Δεν ειναι υπερβολικα λιγο? Να το παω νοκια? Θα μου το αλλαξουν?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποση μνημη RAM εχετε? Πηρα χθες το κιν και το fexplorer λεει 1,8MB!!!Δεν ειναι υπερβολικα λιγο? Να το παω νοκια? Θα μου το αλλαξουν?

το παρακανες βρε:lol: .οχι και να στο αλαξουν ή κανε μια επανεκινηση το κινητο να ερθει στην νορμαλ ραμ(~9) η κανε με τον fexplorer compres memory;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποση μνημη RAM εχετε? Πηρα χθες το κιν και το fexplorer λεει 1,8MB!!!Δεν ειναι υπερβολικα λιγο? Να το παω νοκια? Θα μου το αλλαξουν?

βαλε εναν task manager οπως taskspy ή appman και δες τι τρεχει στο background ή κρατα πατημενο το μενου μηπως ξεχασες κατι ανοιχτο :)

ειναι πολυ λιγο οντως. restart εκανες;

Link to comment
Share on other sites

βαλε εναν task manager οπως taskspy ή appman και δες τι τρεχει στο background ή κρατα πατημενο το μενου μηπως ξεχασες κατι ανοιχτο :)

ειναι πολυ λιγο οντως. restart εκανες;

οκ! βασικα το προβλημα ηταν οτι δεν παιζαν διαφορα παιχνιδια, εβγαλα το 3G δικτυο και τωρα παιζουν. Οντως, το χα ξεχασει το taskspy, το χα παλια στο 7610. ευχαριστω για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

mporei na mou exigisei kapios pos ginete na vgalw ta 5 ikonidiakia apo tin arhiki othoni?

 

kai ali mia erwtisi...otan vazw mia foto os fonto auti katalamvanei mono to meso tis othonis kai panw kai katw ehei ena enohlitiko mple hroma... auto to hroma ginete na alaxei? i estw i foto na pianei olokliri tin othoni?

 

efharistw polu

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

mporei na mou exigisei kapios pos ginete na vgalw ta 5 ikonidiakia apo tin arhiki othoni?

 

kai ali mia erwtisi...otan vazw mia foto os fonto auti katalamvanei mono to meso tis othonis kai panw kai katw ehei ena enohlitiko mple hroma... auto to hroma ginete na alaxei? i estw i foto na pianei olokliri tin othoni?

 

efharistw polu

1.ρυθμισεις>τηλεφωνο>προβολη ή κατι τετοιο..., δε εχω 6680. και στο μανουαλ φυσικα ;)

2.το wallpaper οπως εχουμε ξαναπει πιανουν αυτο το μερος της οθονης μονο. υπαρχουν τα θεματα ομως, χιλιαδες να διαλεξεις :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=10018

 

edit::p

Link to comment
Share on other sites

1.ρυθμισεις>τηλεφωνο>προβολη ή κατι τετοιο..., δε εχω 6680. και στο μανουαλ φυσικα ;)

 

Εργαλεια -> Ρυθμισεις -> Τηλεφωνο -> Κατασταση Αναμονης -> Ενεργη Αναμονη.;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

efharistw gia tis apantiseis....

 

i ipiresia Live TV tis VODA kai tis TIM litourgoun sto 6680?

για voda σιγουρα.αλλα και η τιμ δεν νομιζω να εχει κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, καλησπέρα.

 

Έχω ένα πρόβλημα με το 6681.

 

Χθες πήγα να ανοίξω την "Έκθεση" και το κίνητο κόλλησε.

Το έσβησα και το ξανάνοιξα.

Απο εκείνη την στιγμή και μετά, όποτε προσπαθώ να μπω στην "Έκθεση", με πετάει έξω.

Να τονίσω ότι το κινητό δεν το έχω ούτε μήνα.Είναι ολοκαίνουργιο.

 

Καμιά ιδέα???

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, καλησπέρα.

 

Έχω ένα πρόβλημα με το 6681.

 

Χθες πήγα να ανοίξω την "Έκθεση" και το κίνητο κόλλησε.

Το έσβησα και το ξανάνοιξα.

Απο εκείνη την στιγμή και μετά, όποτε προσπαθώ να μπω στην "Έκθεση", με πετάει έξω.

Να τονίσω ότι το κινητό δεν το έχω ούτε μήνα.Είναι ολοκαίνουργιο.

 

Καμιά ιδέα???

 

Ευχαριστώ.

Βγάλε την κάρτα μνήμης από τη συσκευή και μετά προσπάθησε να μπεις στην «Έκθεση».

Αν αυτό γίνει με επιτυχία,δοκίμασε να κάνεις φορμάτ στην κάρτα μνήμης και εν συνεχεία να την τοποθετήσεις ξανά στο κινητό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την κάρτα μνήμης από τη συσκευή και μετά προσπάθησε να μπεις στην «Έκθεση».

Αν αυτό γίνει με επιτυχία,δοκίμασε να κάνεις φορμάτ στην κάρτα μνήμης και εν συνεχεία να την τοποθετήσεις ξανά στο κινητό τηλέφωνο.

 

Το έκανα αλλά τίποτα.

Πάλι τα ίδια.

 

Τί άλλο μπορεί να φταίει??

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά τίποτα.

Πάλι τα ίδια.

 

Τί άλλο μπορεί να φταίει??

Τότε format αφου κρατήσεις τα δεδομένα σου... :O
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια,

οταν μου κανουν αναπαντητη και παταω να παω στην λιστα να δω ποιος πηρε,ως εκ θαυματος μου βγαζει τις παλιες κλησεις.

εκανα και φορματ αλλα....

αν ξερει κατι καποιος....

ευχαριστω

 

Aν δεν συμβαίνει πολύ συχνά, είναι κλασσικό κόλλημα άμα είναι πολλές μέρες ανοιχτό. Το κάνει και εμένα σπάνια. Μετά από restart πας ξανά στις αναπάντητες και στις εμφανίζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

efharistw gia tis apantiseis....

 

i ipiresia Live TV tis VODA kai tis TIM litourgoun sto 6680?

 

 

 

Και της ΤΙΜ παιζει κανονικα και σε GSM και σε 3G :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

Σκεφτομαι την αγορα ενος 6681 οχι γιατι ειναι χαμηλοτερη η τιμη του απο το 6680 (που ειναι 3g αχριστο για εμενα) αλλα γιατι δειχνει ομορφοτερο χωρις αυτη την καμερα απο μπροστα!!:D

Ημουν κατοχος ενος ΝΟΚΙΑ Ν70...Δεν εμεινα ευχαριστημενος απο το κινητο για ενα και μοναδικο λογο...

Δεν ηταν δυνατον σε ενα κινητο τηλεφωνο 500 ευρω να τριζει το πισω καλυμα σαν τρελο μετα απο 3 μερες(!!!!) χρησης,και μαλιστα μεσα σε θηκη της bodyglove...(να φανταστειτε το πουλισα 290 ευρω στον πρωτο που βρηκα μπροστα μου για να το ξεφορτωθω):mad:

 

Eχει τα ιδια προβληματα το 6681?Δηλαδη τριζει το πισω καπακι του κινητου?

Εχει καποια αλλα ελλατωματα που δεν ειναι ορατα εξωτερικα?:confused:

 

Ευχαριστω πολυ μαγκες (και μαγκισες):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...