Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκλεισα και το παίρνω από το Cosmote Shop στη Σαλόνικα. Αρχικά ήταν να το πάρω αύριο αλλά σκεφτόμουν να το τρενάρω με όσα διαβάζω. Για κακή/καλή μου τύχη (θα δείξει) σήμερα το 3650 μου αποφάσισε να σταματήσει να λειτουργεί, οπότε αύριο πρωί πρωί παίρνω 6680.

 

Μια και θα πάω το 3650 για επισκευή, θα ρωτήσω στο Nokia shop τι παίζει με την αναβάθμιση και αν ξέρουν κάτι παραπάνω θα ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika ta rpogrammatakia tou forum gia to nokia 6680 odulevoune????

ta exei dokimasei kanenas

Δεν κάνουμε μια λίστα με προγραμματάκια που δουλεύουν στο 6680,και τις εκδόσεις τους να μην μπερδευόμαστε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνουμε μια λίστα με προγραμματάκια που δουλεύουν στο 6680,και τις εκδόσεις τους να μην μπερδευόμαστε;

 

pigene stin proti selida ehi gini idi! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=59224&page=1&pp=20

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Simera perasa kapoes fotografies kai tis eblepa mia xara. Meta ebala kamia 15aria tragoudakia kai merika video. Ola kala.

 

Meta apo mia ora peripou piga stis fotografies kai tipota! Oles eixan exafanistei. Eftixos tis exo sto PC mou kai tis xanaperasa. Molis tis perasa ti na do??? Eixan emfanistei kai oi palies kai etsi eixa 2 fores tin kathe forografia.

 

To mono pou me mperdeyei einai oi xanontai mono oi fotografies. kanonika de tha eprepe na xanontai ola pou iparxoun stin karta mnimis?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά,πήγα στα νοκια shops της Λάρισας γι αναβάθμιση και κόβουν το κεφάλι τους πως δεν έχει βγει έκδοση 3!!!!!!!!!!!μάλιστα επιμείναν πως σε κανένα κατάστημα της Ελλάδας δεν την έχουν!!!!πως μπορώ να τους αποδείξω?έχετε καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά,πήγα στα νοκια shops της Λάρισας γι αναβάθμιση και κόβουν το κεφάλι τους πως δεν έχει βγει έκδοση 3!!!!!!!!!!!μάλιστα επιμείναν πως σε κανένα κατάστημα της Ελλάδας δεν την έχουν!!!!πως μπορώ να τους αποδείξω?έχετε καμιά ιδέα?

Καλημερα, ισως με ενα τηλεφωνο στα κεντρικα! :) Πες τους να παρουν ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω οσοι εχετε το προβλημα τι ακριβως κανει γιατι εμενα με την παλια εκδοση δεν μου κανει κοκνξες με τις φωτο

αυτος που εχει προβλημα θα ηθελα να μου στειλει ενα e-mail triglidis@yahoo.gr και να μου πει ποιο ακριβως ειναι το προβλημα.

να το ελενξω και εγω για να να μην ειμαι στην απ'εξω

ΥΓ. το λεω αυτο γιατι πραγματικα δεν εχω χρονο να διαβαζω ολο το forum λογω φορτου εργασιας

masterD
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παιδια το χω 2 βδομαδες πλεον και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα(εχω γινει σπαστικος να το λεω...)....

απο τα πιο "σταθερα" κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου....

φτου να μην το ματιασω... :D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά,πήγα στα νοκια shops της Λάρισας γι αναβάθμιση και κόβουν το κεφάλι τους πως δεν έχει βγει έκδοση 3!!!!!!!!!!!μάλιστα επιμείναν πως σε κανένα κατάστημα της Ελλάδας δεν την έχουν!!!!πως μπορώ να τους αποδείξω?έχετε καμιά ιδέα?

 

Φίλε δεν υπάρχει αναβάθμηση. Έχω φίλο σε nokia shop ο οποίος κοίταξε στον υπολογιστή που είναι συνδεμένος με τα κεντρικά. Έχει έρθει η πρώτη αναβάθμηση η οποία όμως δεν έχει τα Ελληνικά. Περιμένει σε λίγες ημέρες την έκδοση με τα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παιδια το χω 2 βδομαδες πλεον και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα(εχω γινει σπαστικος να το λεω...)....

απο τα πιο "σταθερα" κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου....

φτου να μην το ματιασω... :D

 

.. παρομοίως φίλε... 3 βδομάδες χρήσης.. (βάλε-βγάλε εφαρμογές.. πολλές φωτογραφίες και video σε διάφορες αναλύσεις.. mms.. χρήση ως ΒΤ modem..) χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

.. παρομοίως φίλε... 3 βδομάδες χρήσης.. (βάλε-βγάλε εφαρμογές.. πολλές φωτογραφίες και video σε διάφορες αναλύσεις.. mms.. χρήση ως ΒΤ modem..) χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.. :cool:

 

 

νωρις ειναι ακομη.... ;)

μου φαινεται οτι το επομενο κινητο δεν θα ειναι νοκια.

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα για nervous

 

Σημερα πηγα να κανω αυτο που ειπες για να λυθει το προβλημα που χανονται foto αλλα δεν μπορω να διαγραψω το corrupted αρχειο απο το pc.

 

Kαμια ιδεα γιατι?

 

Εννοω απο την καρτα μεσο του card reader..

A man who knows and knows that he doesn't know is wise...

:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για nervous

 

Σημερα πηγα να κανω αυτο που ειπες για να λυθει το προβλημα που χανονται foto αλλα δεν μπορω να διαγραψω το corrupted αρχειο απο το pc.

 

Kαμια ιδεα γιατι?

 

Εχεις αλλαξει τις παραμετρους του αρχειου ετσι ωστε να μην ειναι read only/hidden ?

Tι μηνυμα σου βγαζει ?

Δοκιμασε να το σβησεις απο dos περιβαλλον.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΔΕν εχω αλλαξει παραμετρουσ ουτε read oly ειναι ουτε hidden.

Μεσα απο dos που προσπαθησα με εναν φιλο δεν τα καταφεραμε

Αναλογως με το τι παω να κανω μου βγαζει :

 

Cannot delete file:cannot read from the sousce file or disk

 

Cannot copy file:cannot read from the sousce file or disk

 

J:\system\Apps\muvee\temp\(εδω ειναι τα ιερογλυφικα-corrupted) is not accessible.The file name, directory name, or volume label syntax is incorrect.

 

:cry: :wacko: :blink:

A man who knows and knows that he doesn't know is wise...

:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kατι που σκεφτηκα τωρα ,για αυτους που αντιμετωπιζουν προβλημα με της χαμενες φωτογραφιες...Γιατι να μην κανετε read-only το φακελο με τις φωτο ή μονο τις φωτο που δεν θελετε να χασετε σε καμια περιπτωση απο ενα file manager,μεχρι να λυθει το προβλημα με τις χαμενες φωτογραφιες.

 

Its just a thought.:confused:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

ΔΕν εχω αλλαξει παραμετρουσ ουτε read oly ειναι ουτε hidden.

Μεσα απο dos που προσπαθησα με εναν φιλο δεν τα καταφεραμε

Αναλογως με το τι παω να κανω μου βγαζει :

 

Cannot delete file:cannot read from the sousce file or disk

 

Cannot copy file:cannot read from the sousce file or disk

 

J:\system\Apps\muvee\temp\(εδω ειναι τα ιερογλυφικα-corrupted) is not accessible.The file name, directory name, or volume label syntax is incorrect.

 

:cry: :wacko: :blink:

 

Δοκιμασε να σβησεις το muvee ολοκληρο?

rename το corrupted & delete μετα ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Otan les ta programata tou forum?

 

ennoo ta programmatkia gia series 60 ta exei dokimasei kaneis n litourgoune sto 6680

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

ennoo ta programmatkia gia series 60 ta exei dokimasei kaneis n litourgoune sto 6680

 

Στο τριτο post αυτου του thread θα βρεις μια λιστα συμβατοτητας.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

τιποτα απο τα δυο αρχιζω και απελπιζομαι... :(

 

Κατι πιο "δυνατο" δεν υαπαρχει?

 

Δοκιμασε να απεγκαταστησεις το Movie Director και μετα εγκατασταση παλι

http://www.nokia.com/nokia/0,,71436,00.html

 

PM me your mail να σου στειλω αυτο

http://www.filerecoverytools.com/products/fr_multimediacard/index.asp

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τιποτα απο τα δυο αρχιζω και απελπιζομαι... :(

 

Κατι πιο "δυνατο" δεν υαπαρχει?

 

Ριξε μια ματια σε ΑΥΤΟ και αν και παλι δεν καταφερεις κατι τοτε χρησιμοποιησε καποιο προγραμμα σαν το WinShredder . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το βρω μεσα απο το κινητο ουτε απο τον υπολογιστη

και του εκανα αντικατασταση..

 

Eυχαριστω παρα πολυ nervous και asymvivastos

θα προσπαθισω αυτα που μου ειπατε και σας ενημερωνω..

Thanx

A man who knows and knows that he doesn't know is wise...

:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θα ηθελα λιγη βοηθεια

που θα μπορουσα να βρω εφαρμογες και game για το 6680

φυσικα free. θα το εκτιμουσα αφανταστα γιατι ο χρονος μου αυτη τη στιγμη ειναι πολυ περιορισμενος και οι γνωσεις μου λιγες

Με Εκτιμηση.

Link to comment
Share on other sites

nervous και asymvivastos τα κατεβασα αυτα που μου ειπατε και τωρα και αυριο θα τα δοκιμασω και θα σας πω αποτελεσματα. :)

 

Μακαρι να λυθουν αυτα τα προβληματα με την καρτα!!! :D

 

Μηπως αν παρω καμια καινουργια dv rs mmc λυθουν τα προβληματα?

το εχει δοκιμασει κανενας?

 

Σημερα αντιμετωπισα και κατι αλλο που μπορει να μην ειναι προβλημα αλλα λογο περιορισμενων γνωσεων να μην το ξερω..

Οταν μου στειλουν μεσω bluetooth ενα video απο αλλο κινητο(δοκιμασα i-mate,6630)παιζει μονο ο ηχος ενω οταν εστειλα εγω ηταν ολα οκ..

 

Sorry αν κουραζω με πολλες ερωτησεις και βοηθειες που ζηταω αλλα δεν ξερω παρα πολλα, ελπιζω να ανταποδωσω καποτε..

A man who knows and knows that he doesn't know is wise...

:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kατι που σκεφτηκα τωρα ,για αυτους που αντιμετωπιζουν προβλημα με της χαμενες φωτογραφιες...Γιατι να μην κανετε read-only το φακελο με τις φωτο ή μονο τις φωτο που δεν θελετε να χασετε σε καμια περιπτωση απο ενα file manager,μεχρι να λυθει το προβλημα με τις χαμενες φωτογραφιες.

 

Its just a thought.:confused:

 

Μα γιατί αν είναι read-only, δεν θα μπορείς μα γράψεις και φωτό :D ;)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...