Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Την Κατερινα την σκοτωνω εγω αν θελετε. Οπως και τον Γιαννη.

Οπως λεει και ο "Ζηκος":"Κατι τετοιους εμεις στο χωριο τους πνιγουμε στον νεροχυτη για να μην χαλασει η ρατσα":lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παναγια μου κακια.....

αντε το Γιαννη ναι....

η Κατερινα τι φταιει η κοπελα..???:worry:

 

Προτιμω Μαρω και παλι Μαρω.Δεν ξερω,απο την αρχη την αντιπαθουσα.Και απο οτι βλεπω στις συζητησεις μας,δεν ειμαι ο μονος.!!

Link to comment
Share on other sites

Προτιμω Μαρω και παλι Μαρω.Δεν ξερω,απο την αρχη την αντιπαθουσα.Και απο οτι βλεπω στις συζητησεις μας,δεν ειμαι ο μονος.!!

 

καλα Μαρω δεν το συζητω ολα τα λεφτα.

γενικα και Αρθουρος δεν παιζοτανε.

οτι η Κατερινα ειναι αντιπαθητικια ειναι....

αλλα τι να κανουμε...!!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα Μαρω δεν το συζητω ολα τα λεφτα.

γενικα και Αρθουρος δεν παιζοτανε.

οτι η Κατερινα ειναι αντιπαθητικια ειναι....

αλλα τι να κανουμε...!!:O

 

ρε παιδια δεν ειναι αντιπαθητικια η κοπελα...

χαζη ειναι!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν ειναι αντιπαθητικια η κοπελα...

χαζη ειναι!

Εμενα μ'αρεσε το "μοιραια γυναικα" στυλακι που και καλα την κυνηγανε και ο Φωτης και ο αλλος...Ουστ ρε! Διωχτε την...:mad:

Δεν ξερω αν αυτο το ρολο εχει ή αν απλα δεν ειναι καλη στο ρολο της και τον βγαζει ετσι χαλια αλλα οπως και να εχει πιστευω οτι αν καποιος χαρακτηρας πρεπει να λειπει απο την επομενη σεζον αυτος ειναι η Κατερινα.:ninja: Και ο Γιαννης επισης.

Λοιπον, ο Γιαννης πεθαινει και η Κατερινα φευγει. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μ'αρεσε το "μοιραια γυναικα" στυλακι που και καλα την κυνηγανε και ο Φωτης και ο αλλος...Ουστ ρε! Διωχτε την...:mad:

Δεν ξερω αν αυτο το ρολο εχει ή αν απλα δεν ειναι καλη στο ρολο της και τον βγαζει ετσι χαλια αλλα οπως και να εχει πιστευω οτι αν καποιος χαρακτηρας πρεπει να λειπει απο την επομενη σεζον αυτος ειναι η Κατερινα.:ninja: Και ο Γιαννης επισης.

Λοιπον, ο Γιαννης πεθαινει και η Κατερινα φευγει. :p

 

συμφωνω απολυτα... τωρα αν υπαρχουν και δυο θανατοι, δεν με χαλαει εμενα καθολου!!! να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα ξαναγυρισει βρε αδελφε... :p :p

πραγματικα νομιζω οτι απο τα δυο χρονια της σειρας η κατερινα ειναι ο χειροτερος ρολος... μου τη σπαει παρα πολυ αυτος ο τυπος ανθρωπου!!! και προχθες που ελειπε απο το επεισοδιο δεν μου ελειψε κ-α-θ-ο-λ-ο-υ!!!!!!!! (τι καλη που ειμαι... :lol: :lol: )

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ε τον γκαντεμοσπορο εχει η Ρανια και της πεθαινουν ολοι;

 

Εεεε, πως να το κάνουμε!!;; Αφού είναι θανατηφόρο θηλυκό!

 

Εμενα μ'αρεσε το "μοιραια γυναικα" στυλακι που και καλα την κυνηγανε και ο Φωτης και ο αλλος...Ουστ ρε!

 

Άλλωστε sofi-k πάντα έτσι δεν γίνεται με τους ανθρώπους; Όταν μας δείχνουν το ενδιαφέρον τους δυο ή περισσότεροι πάντα ψωνιζόμαστε και νομίζουμε ότι έχουμε το πάνω χέρι. Να δεις που στο τέλος μόνη της θα μείνει και θα χτυπάει το κεφάλι της στον τοίχο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati? poio itan to magazi pou pigane i rania me ton peristeropoulo?

 

Πρεπει να ειναι το El Pecado στου Ψυρρη. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Στο κοινό όνειρο Λίλας-Ράνιας ο σεναριογράφος είπε ότι

 

"κάποιος φεύγει, κάποιος παντρεύεται και κάποιος πεθαίνει όπως και στον 1ο κύκλο"

 

Στον 1ο κύκλο πέθανε ο Λουκάς, παντρεύτηκε ή πήγε να παντρευτεί η Μάρω και έφυγε ο Αρθούρος σωστά?

 

Στον 2ο κύκλο ποιος λέτε να φύγει?!?Γιατί το να παντρευτεί η Ράνια με τον Περιστερόπουλο είναι το πιο πιθανό και το να πεθάνει κάποιος εε σε αυτό έχουμε αρκετές προτάσεις με "νικήτρια" την Κατερίνα....:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε sofi-k πάντα έτσι δεν γίνεται με τους ανθρώπους; Όταν μας δείχνουν το ενδιαφέρον τους δυο ή περισσότεροι πάντα ψωνιζόμαστε και νομίζουμε ότι έχουμε το πάνω χέρι. Να δεις που στο τέλος μόνη της θα μείνει και θα χτυπάει το κεφάλι της στον τοίχο.

Καλα και την Ρανια την "κυνηγανε" 2 αλλα δεν φερεται ετσι...Θεμα χαρακτηρα ειναι...

 

Την Τεταρτη εχει καινουργιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε sofi-k πάντα έτσι δεν γίνεται με τους ανθρώπους; Όταν μας δείχνουν το ενδιαφέρον τους δυο ή περισσότεροι πάντα ψωνιζόμαστε και νομίζουμε ότι έχουμε το πάνω χέρι..

 

Εγώ το χω ζήσει αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Καλα και την Ρανια την "κυνηγανε" 2 αλλα δεν φερεται ετσι...Θεμα χαρακτηρα ειναι...

 

Την Τεταρτη εχει καινουργιο;

Γενικά είναι και θέμα χαρακτήρα οπότε με βρίσκεις σύμφωνο

Ειδικά για τη Ράνια θα πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή πρότου βγάλουμε συμπέρασμα γιατί ακόμα δεν έχει βρεθεί ανάμεσα στους δυο άντρες. Όσο καιρό τη φλερτάρει ο Περιστερόπουλος ο Γιάννης ήταν Τόκυο όποτε δεν κλήθηκε να επιλέξει όπως η Κατερίνα.

 

Υ.Γ.: Αν το δούμε ακόμα πιο στενά το θέμα η Ράνια είναι κατακριτέα μιας και ενώ έχει σχέση με τον Γιάννη βγαίνει και με τον Περιστερόπουλο. Άσχετα αν εμείς αυτό προτιμάμε!!! :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου προκαλεσε αλγεινη εντυπωση το αντιρατσιστικο κηρυγμα που εκαναν.

Ο Ελληνας δεν χρειαζεται απο καμια ηθοποιο-χαζογκομενα να του ΕΠΙΒΑΛΕΙ τη δικη της ιδεολογια.

 

Αν εγω ειμαι κατα των αλβανων,δεν θελω κανενας να κανει στον αδερφο μου ή στο παιδι μου ή στο εγγονι μου πλυση εγκεφαλου για να συμπαθησει με το ζορι τους αλβανους και τους πακιστανους.

 

 

Η σειρα αυτη ειναι κωμικη και καλο θα ηταν να περιοριστει στο ρολο της.

Αλλιως ας αναλαβει την παραγωγη της το γραφειο τυπου του Συνασπισμου και ο Αλαβανος προσωπικα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου προκαλεσε αλγεινη εντυπωση το αντιρατσιστικο κηρυγμα που εκαναν.

Ο Ελληνας δεν χρειαζεται απο καμια ηθοποιο-χαζογκομενα να του ΕΠΙΒΑΛΕΙ τη δικη της ιδεολογια.

 

Αν εγω ειμαι κατα των αλβανων,δεν θελω κανενας να κανει στον αδερφο μου ή στο παιδι μου ή στο εγγονι μου πλυση εγκεφαλου για να συμπαθησει με το ζορι τους αλβανους και τους πακιστανους.

 

 

Η σειρα αυτη ειναι κωμικη και καλο θα ηταν να περιοριστει στο ρολο της.

Αλλιως ας αναλαβει την παραγωγη της το γραφειο τυπου του Συνασπισμου και ο Αλαβανος προσωπικα.

 

Κανένας δεν ΕΠΙΒΑΛΕΙ σε κανέναν τίποτα…απλά ήταν το θέμα του επεισοδίου και τίποτα παραπάνω. Το μόνο που έκαναν οι ηθοποιοί ήταν να υποστηρίξουν τους μετανάστες και να απαντήσουν στις δικαιολογίες που χρησιμοποιούν οι ρατσιστές στην χώρα μας, μέσω εγκεκριμένων στατιστικών στοιχείων.

Δεν νομίζω ότι είναι κακό μια σειρά να ξεφεύγει από το ρόλο της (κωμωδία) ιδίως όταν πρόκειται να βοηθήσει με αυτό που θα δείξει. Άλλωστε οι S1ngles είναι μια σειρά που από το πρώτο επεισόδιο είχε δείξει ότι δεν περιορίζεται στο κλασικό μοτίβο κωμωδίας και ότι μέσα από θεματικές προσπαθεί να περάσει κάποια μηνύματα (αλλά σε καμία περίπτωση να τα ΕΠΙΒΑΛΕΙ).

Και στην τελική προτιμώ μια κωμωδία να ξεφεύγει από το ρόλο της όταν έχει να μας δώσει πράγματα και να περάσει κάποια μηνύματα και πληροφορίες παρά να δω μια κωμωδία η οποία δεν προσφέρει καθόλου γέλιο επειδή ο σεναριογράφος αποφάσισε να φτιάξει δραματικό επεισόδιο;) (κατά καιρούς τέτοια επεισόδια έχουμε δει στο παρά 5)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα κι εγω το βρηκα λιγο ξεκαρφωτο αν και συμφωνω με τα λεγομενα των ηθοποιων. Γενικα αυτα τα "3 τροποι να...","θεωριες της Ρανιας" κ.τ.λ. ειναι το μονο που με χαλαει σε αυτη τη σειρα. Εκτος απο εκεινο με τα ελληνικα νησια που ειχαν κανει που μου αρεσε, ειχε πλακα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν ΕΠΙΒΑΛΕΙ

Πως δεν επιβαλει?

Αυτες τις σειρες παρακολουθει ο κοσμος και αυτες επηρεαζουν τη συνειδηση του μεσου τηλεθεατη που δεν εχει δικη του ιδεολογια.

 

Με το ζορι να μας περασουν την πολυπολιτισμικη κοινωνια που ονειρευονται...

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν επιβαλει?

Αυτες τις σειρες παρακολουθει ο κοσμος και αυτες επηρεαζουν τη συνειδηση του μεσου τηλεθεατη που δεν εχει δικη του ιδεολογια.

 

Με το ζορι να μας περασουν την πολυπολιτισμικη κοινωνια που ονειρευονται...

 

Νταξει χαλαρωσε, δεν αλλιωνεται ετσι ευκολα η συνειδηση. Τουλαχιστον η δικια μου αποψη περι του ρατσισμου δεν θα επηρεαστει απο μια σειρα. Και δεν ειναι δα και κατι κακο αυτο που λεγανε. Δεν καταλαβαινω προς τι ολο αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως δεν επιβαλει?

Αυτες τις σειρες παρακολουθει ο κοσμος και αυτες επηρεαζουν τη συνειδηση του μεσου τηλεθεατη που δεν εχει δικη του ιδεολογια.

 

Με το ζορι να μας περασουν την πολυπολιτισμικη κοινωνια που ονειρευονται...

 

Συγνώμη κιόλας αλλά αν 1 και μοναδική σειρά καταφέρει να το κάνει αυτό που λες τότε μαγκιά της..!!!

 

Αλλά πολύ απλά δεν θα γίνει κάτι τέτοιο γιατί ο μέσος Έλληνας καλώς ή κακώς έχει δικιά του ιδεολογία..Και δεν νομίζω να πέρασαν με το ζόρι την πολυπολιτισμική κοινωνία οι s1ngles..

 

Το μόνο που κάνανε όπως και με το επεισόδιο για το AIDS ήταν να ασχοληθούν με ένα θέμα που απασχολεί κατά περιόδους και άλλα κράτη εκτός από το δικό μας..

 

Και μένα μου φάνηκε ξεκάρφωτο αλλά δεν με χάλασε ούτε ένιωσα ότι μου επιβάλλει κάτι...Αντίθετα η ατάκα της Ράνιας προς τον Λουκά ότι αν μένανε αυτοί σε μια ξένη χώρα πως θα του φαινόταν του Λουκά να μην του κάνει παρέα κανένα άλλο παιδάκι πραγματικά ήταν κάτι πολύ σωστό...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Αλλά πολύ απλά δεν θα γίνει κάτι τέτοιο γιατί ο μέσος Έλληνας καλώς ή κακώς έχει δικιά του ιδεολογία..

 

Nαι. Έχει την ιδεολογία που του προβάλλει η τηλεόραση...:(

 

Όποιος δεν θέλει να βλέπει τα παιδιά του σειρές οι οποίες νομίζει ότι βλάπτουν ποικιλοτρόπως ευαίσθητα μέλη της οικογενείας του, ας κάνει moderation στο τι προβάλλεται στην TV του.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν εχω δει την πρωτη σεζον(παντως μου ειπαν οτι ειναι τελεια με πολυ γελιο!:lol: )τη δευτερη την παρακολουθουσα στην αρχη αλλα εχει καταντησει πολυ βαρετη,κ τα τελευταια επεισοδια που ειδα ηταν τιγκα στο κοινωνικο μυνημα κ τον επιβαλλομενο κ επιτηδευμενο προβληματισμο!!γενικα κ αλλα ατομα που το βλεπαν λενε κ αυτοι πως εχει καταντησει βαρετο..πιστευω πως αυτο που αρχισαν καλα οι σεναριογραφοι το χουν χαλασει τωρα τελειως...
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν εχω δει την πρωτη σεζον(παντως μου ειπαν οτι ειναι τελεια με πολυ γελιο!:lol: )τη δευτερη την παρακολουθουσα στην αρχη αλλα εχει καταντησει πολυ βαρετη,κ τα τελευταια επεισοδια που ειδα ηταν τιγκα στο κοινωνικο μυνημα κ τον επιβαλλομενο κ επιτηδευμενο προβληματισμο!!γενικα κ αλλα ατομα που το βλεπαν λενε κ αυτοι πως εχει καταντησει βαρετο..πιστευω πως αυτο που αρχισαν καλα οι σεναριογραφοι το χουν χαλασει τωρα τελειως...

Εγω θα ελεγα οτι τωρα τελευταια εχει περισσοτερο γελιο...Ισως και λογω του φλερτ Περιστεροπουλου-Ρανιας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μένα προσωπικά η 2η χρονιά μου αρέσει περισσότερο από την 1η...Και στα τελευταία επεισόδια έχει περισσότερο γέλιο ....

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...