Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Αφού υπάρχει ήδη το s1ngles.gr. Δεν ξέρω αν είναι του Mega ή του σεναριογράφου αλλά διαδικτυακή παρουσία πάντως υπάρχει.

 

αυτο ειναι πολυ παλιο και δεν νομισω να ειναι του mega γιατι θα το ειχανε και στην κεντρικη τους σελιδα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά ποιοί είναι η Αγάπη και ο Νίκος?????????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιοί είναι η Αγάπη και ο Νίκος?????????

 

Ο Νίκος πρέπει να είναι ο δικηγόρος των Σερέτιδων με τον οποίο τα είχε η Λίλα για ένα διάστημα και η Αγάπη πρέπει να έιναι η αρραβωνιαστηκιά του την οποια και υποτίθεται ότι θα χώριζε αλλά δεν την χώρισε. Και τον γάμο τους τον χάλασε η Λίλα.

Δεν είμαι βέβαια και απόλυτα σίγουρη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που τα βρήκες αυτά τα ονόματα;

Τους έδειξε στο trailer και αναφέρονται και στην περίληψη στο site του mega.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστααααα! Δεν είδα trailer οπότε αδιάβαστος! Νομίζω ότι έχει δίκιο η kalkat.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τους έδειξε στο trailer και αναφέρονται και στην περίληψη στο site του mega.

 

η αγαπη πρεπει να ειναι η κοπελα που γνώρισε ο μπιλης ετσι νομιζω

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

η αγαπη πρεπει να ειναι η κοπελα που γνώρισε ο μπιλης ετσι νομιζω

 

Νομίζω ότι αυτή την λένε Ελένη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πως σας φανηκε το χτεσινο?

εμενα δεν ξερω..

μου λειπει ο μακης! :(

βεβαια χαρηκα πολυ που γυρισε ο τζαμπα!

κ χαρηκα που ειδα να σκαει κ λιγο το χειλακι της στριμμενης..εεε της ρανιας :p εκει που χορευανε κ εκει που ακουγαν το τραγουδι του τζαμπα!

μου αρεσε πολυ η φαση εκει με τα χαρτακια κ τα νουμερα!

αυτη που αρεσει στο μπιλη τελειως αταλαντη!

την αλλη την αγαπη πανε να τη "χωσουνε" στη σειρα σιγα σιγα?

ααα κ τελειες οι ατακες της ρανιας "η αγαπη αργησε μια μερα","η αγαπη ηρθε απο μακρια" κλπ! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το χτεσινό. Είχα καιρό να κάτσω να δω ολόκληρο επεισόδιο. :O

Βοήθησαν και οι ατάκες της Ράνιας σ'αυτό μπορώ να πω. Άσχετο, από τότε που επανήλθε με το κατσαρό μαλλί η Σολωμού, επανήλθε και η "ξινή" Ράνια ή μου φαίνεται? Με το ίσιο μαλλί και ήταν πιο ωραία, αλλά και πιο γλυκιά έδειχνε στο ρόλο. ;)

Επίσης στο χτεσινό επεισόδιο με κράτησε και η "Αγάπη". Ποια κουκλίτσα είναι αυτή? Συστάσεις έχουμε?... :love:

 

@Katy: μακάρι να τη χώσουνε στη σειρά την Αγάπη, να τη βλέπουμε πιο συχνά. :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυτη που αρεσει στο μπιλη η ελενη επαιζε καπου αλλου? κατι μου θυμίζει

 

αααα!!!!! τωρα το βρηκα απο το bar ειναι ετσι?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ωραιο ητανε το επεισοδιο αν και δεν το ειδα

απο την αρχη εχασα κανενα 15λεπτο.

τι μαλλι εχει κανει ο bill??:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Αγαπη ηταν αθλια κι ανοστη.Κι στανταρ θα τη δουμε κι παρακατω.Αφηστε που πιστευω οτι ισως παιχτει κι τιποτα μεταξυ αυτης κι Τζαμπα.Παντως που τους βρισκουν ολους τους ασχετους κι τους βαζουν μεσα στη σειρα,δεν καταλαβαινω.Αρχικα το μοντελα που τα ειχε με τη Λιλα.Τωρα παλι η Αγαπη.....Ημαρτον!!!!!!!!!!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

ποσα επεισοδια μεινανε πια ως το τελος και μπλεκουν νεες ιστοριες?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

s1NgLEs 3

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 15o (τελευταίο επεισόδιο):

Περίληψη: "τράβα ένα χαρτί"

 

Οι s1NgLes παίζουν την τελευταία τους παρτίδα με το πεπρωμένο. Τα χαρτιά τα μοιράζει ο Τζάμπα και το παιχνίδι είναι απλό: βρες τον παπά! Αλλά αν η ευτυχία βρίσκεται στον Ρήγα Καρδιά, γιατί οι s1NgLEs τραβούν συνέχεια τον άσσο μπασούνι; Κι αν το παιχνίδι είναι στημένο, μπορούμε πραγματικά να το κερδίσουμε;

Η Ράνια κι ο Λουκάς παίρνουν την τελική απόφαση για το αν θα είναι μαζί, ο Θέμης κάνει πρόταση στην Λίλα, η Κατερίνα μαθαίνει αν είναι φτιαγμένη για καρριέρα, ο Τζάμπα αποκαλύπτει γιατί μάλωσε με τα λεφτά κι η παρέα πηγαίνει σε γύρισμα του s1NgLEs...

A, κι η Ράνια κι η Λίλα φορούν νυφικά. Αλλά μόνο μία s1NgLe θ' ανεβεί τα σκαλιά της εκκλησίας...

Οι s1NgLes κυνηγάνε τον έρωτα για μια τελευταία φορά.

Ποιος θα καταλήξει ζευγάρι και ποιος θα μείνει με τον άσσο μπασούνι;

Κι είναι σίγουρο ότι η ευτυχία βρίσκεται στο Βασιλιά των Καρδιών ή μπορούμε να είμαστε ευτυχισμένοι, ακόμα κι αν δεν τον βρούμε;

 

Μη χάσετε την τελευταία περιπέτεια των s1NgLEs καθώς βαδίζουν ολοταχώς προς το τέλος της ιστορίας τους...

 

-sorry pou grafo meta to proteleutaio-tha paixtoun k ta 2 11/6

 

s1NgLEs 3

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 14ο (προτελευταίο επεισόδιο):

Περίληψη: "δυο πόρτες έχει η ζωή"

'Ηρθε η ώρα για τους χαρακτήρες του s1NgLEs να κάνουν τις επιλογές τους. Η Λίλα ερωτεύεται τον Θέμη και πρέπει να διαλέξει ανάμεσα σ' εκείνον και την αγάπη της για το θέατρο. Ο Λουκάς πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στην οικογένειά του και την Ράνια. Η Αγάπη πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στον Ανδρέα και τον Τζάμπα. Κι η Ράνια πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στη Διεύθυνση Marketing και τη φιλία της με την Λίλα.

 

perimenw problepseis....

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαινεται στο site του Μέγκα θα δείξει επανάληψη του προηγούμενου. Μακάρι να κάνω λάθος...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

s1NgLEs 3

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 14ο (προτελευταίο επεισόδιο):

Περίληψη: "δυο πόρτες έχει η ζωή"

'Ηρθε η ώρα για τους χαρακτήρες του s1NgLEs να κάνουν τις επιλογές τους. Η Λίλα ερωτεύεται τον Θέμη και πρέπει να διαλέξει ανάμεσα σ' εκείνον και την αγάπη της για το θέατρο. Ο Λουκάς πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στην οικογένειά του και την Ράνια. Η Αγάπη πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στον Ανδρέα και τον Τζάμπα. Κι η Ράνια πρέπει να διαλέξει ανάμεσα στη Διεύθυνση Marketing και τη φιλία της με την Λίλα.

 

perimenw problepseis....

 

Περίεργο που θα παιχτούν και τα δυο στις 11/6. Τέσπα, προβλέψεις!

 

Η Λίλα παντρεύεται, ο Λουκάς μένει στην Ιταλία, η Αγάπη γυρνάει στον Αντρέα, η Ράνια διαλέγει τη Διεύθυνση Marketing.

 

Ίσως και αντίστροφα.... :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προβλεψεις κ απο μενα!

Οσον αφορα το οτι η Ρανια πρεπει να διαλεξει αναμεσα σε Λιλα κ διευθυνση μαρκετινγκ..Καταρχας αν διαλεξει τη διευθυνση μαρκετινγκ θα κλονιστει η φιλια τους? :wacko: Παντως εγω πιστευω οτι η Ρανια θεωρει πολυ σημαντικη τη φιλια αυτη..Οποτε αν τελικα διαλεξει θα διαλεξει τη Λιλα!Αλλωστε οταν ειχε γραψει σε χαρτι τις προτεραιοτητες της(στο σινγκλς 2 νομιζω)τη Λιλα την ειχε βαλει 2η μετα το Λουκα τζουνιορ κ τη δουλεια νομιζω 3η!

Εγω λεω πως η Αγαπη πρεπει να διαλεξει το Τζαμπα πρωτον επειδη ειναι θεος κ δευτερον επειδη ο αλλος ειναι ηλιθιος κ δεν αξιζει την εμπιστοσυνη της!

Το "ωραιο" θα ηταν να διαλεγε ο Λουκας τη Ρανια κ να ζουσαν ετσι οπως θα επρεπε να ζησουν ασχετα με τον αν θα παντρευοντουσαν η οχι..

Ποιος ειναι ο Θεμης?Ποτε προλαβε παλι η Λιλα? :p

Εγω νομιζω πως θα διαλεξει το θεατρο!Τοσο μεγαλος ερωτας σε 2 επεισοδια?Απαπα.Το θεατρο!

Με τον James White τι στο καλο θα γινει?

Επισης με την Κατερινα ειμαι μπερδεμενη..Λετε να αποδεχτει οτι ειναι αχρηστη κ να παει να μεινει με το Φωτη?Η μηπως καλυτερα να βρεθει κατι που να ταιριαζει σε κεινη να το κανει? :p

Επισης η περιληψη λεει "η Ράνια κι η Λίλα φορούν νυφικά. Αλλά μόνο μία s1NgLe θ' ανεβεί τα σκαλιά της εκκλησίας".Χμμμ..Το οτι φορουν νυφικα μπορει να σημαινει οτιδηποτε.Οτι ειναι παρανυφακια.Οτι τα δοκιμαζουν επειδη ξερουν οτι δεν θα τα βαλουν ποτε.Οτι τα βαζουν αλλα τελικα η μια το μετανιωνει(το γαμο)η το μετανιωνουν κ οι 2 κ αυτη που παντρευεται ειναι η Αγαπη(με το Τζαμπα?:rolleyes:).Παντως αν μια απο τις 2(Λιλα-Ρανια)παντρευτει εγω λεω τη Ρανια.

Βεβαια αν τελικα δεν παντρευτει καμια τους,τοτε τι?θα μεινουν παλι οι 2 τους?ολο ετσι θα τελειωνει? :p

Link to comment
Share on other sites

για τα επισοδια: σημερα εχει επαναληψη,την αλλη τεταρτη κ την παρα αλλη θα εχει διπλα επισοδεια δλδ συνολικα 4!

ο θεμης μαλλον ειναι ο νεος ερωτας της λιλας

το πιθανοτερο ειναι η ρανια να παντρευτει τν λουκα αν κ δεν θελω να γινει κατι τετοιο.θα προτιμουσα κ η ρανια κ η λιλα ν μεινουν στο τελος μονες τους.βασικα αν η ρανια τα φτιαξει μ τν λουκα θεωρω οτι θα ειναι πισωγυρισμα στη σειρα αφου σ αυτον τν κυκλο το θεμα ειναι πως η ρανια θα καταφερει ν τν ξεπερασει.

βεβαια στο 14 λεει οτι η λιλα διαλεγει μεταξυ θεατρου κ θεμη κ στο 15 λεει οτι της κανει προταση μπορει ν παντρευτει κ η λιλα...παντως οντως ειναι μεγαλο μπερδεμα.

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω πολύ όποιον συμφορουμίτη θέλει και μπορεί:

 

μια περίληψη του προηγούμενου επεισοδίου ? (το έχασα ΚΑΙ στην επανάληψη, αίσχος μου !!!)

 

απόψε έχει διπλό επεισόδιο, by the way ...

 

THANX IN ADVANCE !!!

Melvin Udall: Judging from your eyes, I'd say you were fifty.

Carol: Judging from your eyes, I'd say you were kind.

 

-->"As Good As It Gets"

Link to comment
Share on other sites

απόψε έχει διπλό επεισόδιο, by the way ...

 

THANX IN ADVANCE !!!

 

Πολύ σωστά και τα επεισόδια ξεκινούν στις 22:00 κι όχι στις 22:30.

 

Περίληψη (copy paste είναι :p )

Αν η ζωή είναι σαν παιχνίδι τάβλι, τί γίνεται όταν το πεπρωμένο χτυπάει το πούλι σου και το ξαναστέλνει στην αφετηρία; 'Εχεις πάντα τη δύναμη να ξαναρχίσεις απ' την αρχή;

Η Ράνια μαζεύει τα κομμάτια της μετά το ταξίδι της στην Ιταλία και ήρθε η ώρα να πάρει μια απόφαση για το αν θα δώσει συνέχεια στη σχέση της με τον James. Η Αγάπη ζητάει τη βοήθεια της Λίλας για να αποφασίσει αν πρέπει να επιστρέψει στη σχέση της με το Νίκο. Ο Μπίλης προσπαθεί να κάνει μια νέα αρχή στην ερωτική του ζωή με την Ελένη αλλά εκείνη τον βλέπει φιλικά. Κι ο Τζάμπα προσπαθεί να γράψει ένα τραγούδι αλλά έχει αλλάξει πραγματικά ή θα τα παρατήσει στην πρώτη δυσκολία;

Οι s1NgLEs βρίσκονται αντιμέτωποι με νέες αρχές και πρέπει να αποφασίσουν αν θα μείνουν εκεί που βρίσκονται ή θα προχωρήσουν παρακάτω, σ' ένα επεισόδιο που προτείνει «10 τρόπους για να ξεπεράσετε τον χωρισμό».

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...