Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Η τηλεοπτική επιστροφή του Γιώργου Καπουτζίδη είναι γεγονός. Ο άνθρωπος που… έσπασε τα κοντέρ πέρυσι με την ανεπανάληπτη επιτυχία του «Παρά πέντε», επιστρέφει στο Mega. Ομως όχι με δική του σειρά, αλλά ως επίτιμος καλεσμένος των «Singles». Ο Καπουτζίδης θα υποδυθεί έναν ψυχίατρο που θα… αναστατώσει τη ζωή των πρωταγωνιστών του σίριαλ. Παράλληλα, πάντως, ετοιμάζει την επόμενη δουλειά του για λογαριασμό του Mega."prototema.gr"

 

Την βαψαμε....:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυυυυ ωραιο το χτεσινο..

με χαλασε βεβαια η επανεμφανιση του κακου στον ορειβατικο συλλογο καθως και το τελος...ακου η λιλα να εργαζεται στην εταιρεια!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

oντως ητανε καλο το χθεσινο....

η Λιλα που κολλαει στην εταιρεια??

τι αλλο θα δουμε??

με εχει κουρασει να βλεπω την Ρανια να αλλαζει

συνεχεια το μαλλι της.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω δυστυχως κοιμηθηκα απο νωρις περιμενω να βγει στο ιντερνετ να το κατεβασω να το δω
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

πολυυυυ ωραιο το χτεσινο..

με χαλασε βεβαια η επανεμφανιση του κακου στον ορειβατικο συλλογο καθως και το τελος...ακου η λιλα να εργαζεται στην εταιρεια!

 

Για να τη σπασει στη Ρανια το εκανε ο White.Θυμηθειτε μονο ποσα εχει πει για τη φιλια τους ο Μακης...(για ρανια-λιλα)

 

Παντως αν γινοντουσαν ετσι οι προσληψεις.......:lol::lol:(ακυρο εκ μερους του σεναριογραφου).

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι πολυ καλο το χτεσινο επεισοδιο...:O

 

Χωρις να θελω να φανω πουριτανος απο τα 30 μου,να δωσω και τα συγχαρητηρια μου και στον κ.Φειδα -που διαμορφωνει προτυπα ως σεναριογραφος- και απευθυνόμενος (κυριως) στα νεα κοριτσια δειχνει οτι "αν δεν μπορουν να διαλεξουν ενα γκομενο ειναι ΟΚ να κοιμουνται και με δυο" - και μαλιστα ταυτοχρονα! :shifty:

 

Well done! :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι πολυ καλο το χτεσινο επεισοδιο...:O

 

Χωρις να θελω να φανω πουριτανος απο τα 30 μου,να δωσω και τα συγχαρητηρια μου και στον κ.Φειδα -που διαμορφωνει προτυπα ως σεναριογραφος- και απευθυνόμενος (κυριως) στα νεα κοριτσια δειχνει οτι "αν δεν μπορουν να διαλεξουν ενα γκομενο ειναι ΟΚ να κοιμουνται και με δυο" - και μαλιστα ταυτοχρονα! :shifty:

 

Well done! :wacko:

 

Aπ οτι εχω καταλαβει ο σεναριογραφος θελει να στειλει το μυνημα οτι καθε μας επιλογη ειναι θεμιτη αρκει βεβαια να μην βλαπτουμε κανεναν και εφοσον αυτοι το δεχτηκαν τι λογος μας πεφτει.....και μενα με ξενισε λιγο οταν το ειδα αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα ''οκ''.Ισως ομως παραηταν προχωρημενη η σκηνη...Παντως ο γουαιτ σιγουρα εφερε τη λιλα με σκοπο να τσακωθουν με τη ρανια την οποια δεν πιστευω οτι εχει ερωτευθει στ αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι πολυ καλο το χτεσινο επεισοδιο...:O

 

Χωρις να θελω να φανω πουριτανος απο τα 30 μου,να δωσω και τα συγχαρητηρια μου και στον κ.Φειδα -που διαμορφωνει προτυπα ως σεναριογραφος- και απευθυνόμενος (κυριως) στα νεα κοριτσια δειχνει οτι "αν δεν μπορουν να διαλεξουν ενα γκομενο ειναι ΟΚ να κοιμουνται και με δυο" - και μαλιστα ταυτοχρονα! :shifty:

 

Well done! :wacko:

 

κι εμενα με χαλασε πολυ ολο αυτο... θεωρω οτι ειναι τελειως ουτοπικο αυτο που εδειξε... ενταξει δεν λεω οτι τα σιριαλ ειναι σαν τη ζωη, αλλα αν μην τι αλλο αυτο το σκηνικο χθες ηταν παραλογο. βρειτε μου εσεις δυο κουκλους- ο κωνσταντινος δηλαδη, γιατι ο γκρεκας ειναι χαλια- που να δεχτουν να τα εχεις μαζι τους και με εναν αλλον μαζι και να κοιμουνται και μαζι... εγω ξερω οτι οι ανδρες εχουν το κολλημα να εχουν δυο γυναικες στο κρεβατι τους, οχι να εχουν μια και να ειναι αυτοι δυο!!! ;);)

αυτο ηταν πολυ ακυρο για μενα, με χαλασε... κι ουτως ή αλλως πιστευω οτι καποια στιγμη στη ζωη οσο δυσκολη κι αν ειναι μια αποφαση πρεπει να την παρεις... κι η λιλα χθες εδειξε οτι δεν μπορει...;)

 

η ρανια πρεπει επειγοντως να ξαναρχισει το "σκατα!!", μου έλειψε!!!!:D και δεν πιστευω οτι ο τζειμς την θελει οντως, νομιζω οτι θελει να την κατακτησει για να κοκορευεται οτι καμια γυναικα, ακομα κι η ρανια δεν του αντισταθηκε... το καθικι!:lol:

 

και θελω μακη... αγαπω μακη, αγαπω γιωργο χρυσοστομου!!! μην μου τον στεναχωρειτε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα με χαλασε πολυ ολο αυτο... θεωρω οτι ειναι τελειως ουτοπικο αυτο που εδειξε... ενταξει δεν λεω οτι τα σιριαλ ειναι σαν τη ζωη, αλλα αν μην τι αλλο αυτο το σκηνικο χθες ηταν παραλογο. βρειτε μου εσεις δυο κουκλους- ο κωνσταντινος δηλαδη, γιατι ο γκρεκας ειναι χαλια- που να δεχτουν να τα εχεις μαζι τους και με εναν αλλον μαζι και να κοιμουνται και μαζι... εγω ξερω οτι οι ανδρες εχουν το κολλημα να εχουν δυο γυναικες στο κρεβατι τους, οχι να εχουν μια και να ειναι αυτοι δυο!!! ;);)

αυτο ηταν πολυ ακυρο για μενα, με χαλασε... κι ουτως ή αλλως πιστευω οτι καποια στιγμη στη ζωη οσο δυσκολη κι αν ειναι μια αποφαση πρεπει να την παρεις... κι η λιλα χθες εδειξε οτι δεν μπορει...;)

 

η ρανια πρεπει επειγοντως να ξαναρχισει το "σκατα!!", μου έλειψε!!!!:D και δεν πιστευω οτι ο τζειμς την θελει οντως, νομιζω οτι θελει να την κατακτησει για να κοκορευεται οτι καμια γυναικα, ακομα κι η ρανια δεν του αντισταθηκε... το καθικι!:lol:

 

και θελω μακη... αγαπω μακη, αγαπω γιωργο χρυσοστομου!!! μην μου τον στεναχωρειτε!!!

 

κοιτα εχεις απολυτο δικιο οτι η πλειοψηφια των αντρων δεν θα το δεχοντουσαν με τιποτα αυτο..(θελουν αποκλειστικοτητες:p)παρολ'αυτα νομιζω οτι ο σεναριογραφος ηθελε να τονισει οτι καποια πραγματα που ολοι τα εχουμε "δεδομενα" δεν θα πρεπε να ειναι ετσι..πιστευω οτι το πετυχε αυτο που ηθελε,αλλα φυσικα δεν ηταν ρεαλιστικο!

 

+1 η ρανια πρεπει να αρχισει το σκατα κ παλι!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον dathanassiou αλλά και με τις katy και trela7. Άλλα πράγματα ήθελε να περάσει ο σεναριογράφος αλλά το έκανε με κάπως εξτρεμιστικό τρόπο!

 

Πάντως δυστυχώς με αυτά που βλέπουμε καθημερινά δεν νομίζω ότι τα νεά κορίτσια (αλλά και τα νέα αγόρια) περίμεναν τον Φειδά για να διαμορφώσουν τέτοιου είδους πρότυπα.

 

Κρίμα για το Μάκη που πληγώθηκε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτη που αρεσε στον Μπιλυ, για οποιον θυμαται το αξεχαστο ριαλιτοπαιχνιδο "BAR", ειναι η τυπισσα που ελεγε συνεχεια "τσουτσεκι" μια αλλη. :lol: :lol: Το ονομα της μου διαφευγει αλλα η απορια παραμενει, πού στο καλο την ξεθαψαν αυτη μετα απο 6 χρονια? :wacko: :p

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που αρεσε στον Μπιλυ, για οποιον θυμαται το αξεχαστο ριαλιτοπαιχνιδο "BAR", ειναι η τυπισσα που ελεγε συνεχεια "τσουτσεκι" μια αλλη. :lol: :lol: Το ονομα της μου διαφευγει αλλα η απορια παραμενει, πού στο καλο την ξεθαψαν αυτη μετα απο 6 χρονια? :wacko: :p

 

Πού την κατάλαβες ότι ήταν αυτή? Στα 20 μέτρα από την κάμερα την έδειχνε. Έγω ούτε τι χρώμα μαλλιά είχε δεν διέκρινα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

το singles κατ εμε παρολο π περσι ημουν fan φετος δν με ενθουσιαζει καθολου ... :down:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

το singles κατ εμε παρολο π περσι ημουν fan φετος δν με ενθουσιαζει καθολου ... :down:

 

και εγω τα ιδια.

εχει γινει λιγο κουραστικο.

καλο θα ητανε σιγα-σιγα να τελειωνει

και ο καθενας να βρει το ταιρι του.;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απορια..

στην 1η σεζον η λιλα ειχε δουλεψει ως γραμματεας του μαυρου για να του σπασει τα νευρα...

η ιδια εταιρεια δεν ειναι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

απορια..

στην 1η σεζον η λιλα ειχε δουλεψει ως γραμματεας του μαυρου για να του σπασει τα νευρα...

η ιδια εταιρεια δεν ειναι?

 

ναι,η ιδια εταιρεια ειναι.:p:p

αχ....τι μου θυμισες singles 1.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια δεν ειναι η ιδια εταιρια πως σας ηρθε?στην 2 σεζον εκει που δουκευαν τα κοριτσια δεν ηταν καν εταιρια,ενα κοινωφελες ιδρυμα ηταν.
Link to comment
Share on other sites

Souper επεισόδιο το τελευταίο!! Από τα καλύτερα των Singles:D:D

 

Και το μήνυμα που (έμμεσα) πέρασε, ότι σε μια σχέση δεν είναι απαραίτητο να' ναι μόνο δύο αρκεί να υπάρχει συμφωνία, κορυφαίο!

 

Αν συνεχίσει έτσι, τουλάχιστον θα αποζημιωθούμε για τα μέτρια πρόσφατα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

siga siga tin kanoun oloi apoti blepw.

efyge o fotis, simera o makis.

tha fygei meta i katerina tha paei ston foti, o billys tha ksanadokimasei tin tyxi tou me tin oreivatreia tha ton xasoume kai ayton se kana bouno,

i rania tha mathei oti xwrise o loukas kai tha paei na ton brei kai tha meinei i lila me ton white opou telika tha ta ftiaksoune kai tha pane agglia.

kai zisan aytoi kala kai emeis kalytera.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...