Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

C106 ειναι το Cool1

 

 

Και το C105 που προκειται να βγει και ειναι ανωτερο του 107

 

http://www.mobitabspecs.com/coolpad-cool-c105-vs-coolpad-cool-c107-comparison/

CoolPad Cool C105 Vs CoolPad Cool C107 Comparison

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το 103; αυτο εχεις στο ποιο πάνω Link

Και το c103 το cool1 ειναι για Ινδία, ποια η διαφορά τους όμως;

 

 

 

http://www.to2c.com/letv-leeco-cool-1c-changer-coolpad-3gb-ram-32gb-rom-silver.html

 

Αυτο το εχει ως C107...

 

 

 

Edited by hadjis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μπορει καποιος να το συγκρινει με το xiaomi redmi note 3 pro? Ειμαι αναμεσα στα δυο και θα ηθελα να ακουσω τα + και - της καθε συσκευης..αν καποιος τα ειχε και τα 2 ακομα καλυτερα..Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Το c103 που είναι η έκδοση που κυκλοφόρησε πρόσφατα για την Ινδία, έχει ραδιόφωνο fm κσι υποστηρίζει quick charge. Λογικά όμως αν περάσεις τη ρομ του 103 στο 106 είναι το ίδιο πράγμα

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το c103 που είναι η έκδοση που κυκλοφόρησε πρόσφατα για την Ινδία, έχει ραδιόφωνο fm κσι υποστηρίζει quick charge. Λογικά όμως αν περάσεις τη ρομ του 103 στο 106 είναι το ίδιο πράγμα

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μπορει καποιος να το συγκρινει με το xiaomi redmi note 3 pro? Ειμαι αναμεσα στα δυο και θα ηθελα να ακουσω τα + και - της καθε συσκευης..αν καποιος τα ειχε και τα 2 ακομα καλυτερα..Ευχαριστω!

 

Κανεις να βοηθησει παρακαλω? Οσοι το εχετε ειστε γενικα ευχαριστημενοι? Χρειαζεται οπωσδηποτε custom rom? Αν το παρω με την αγγλοκινεζικη θα εχω θεματα? Αναβαθμισεις εχει παρει? Η καμερα ειναι τοσο καλη? Και τελος απο αυτονομια τι sot εχετε? Αυτα τα λιγα..ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Κανεις να βοηθησει παρακαλω? Οσοι το εχετε ειστε γενικα ευχαριστημενοι? Χρειαζεται οπωσδηποτε custom rom? Αν το παρω με την αγγλοκινεζικη θα εχω θεματα? Αναβαθμισεις εχει παρει? Η καμερα ειναι τοσο καλη? Και τελος απο αυτονομια τι sot εχετε? Αυτα τα λιγα..ευχαριστω πολυ!

 

εγω που στο coolpad f1 άλλαζα ρομ καθε 10 μέρες με αυτο 1 μηνα τώρα δεν εχω νοιώσει την επιθυμία αλλαγής, ειναι απολυτά λειτουργικό, είμαι εντελώς ευχαριστημενος με μια μικρή εξαίρεση το remote control με το οποιο δεν μπόρεσα να συνδέσω καμια μου συσκευή αλλα αυτα ειναι ψιλά γραμματα

 

το αγόρασα απο το vickmall και ήρθε φορώντας την 17s

Edited by weirdo1977
Link to comment
Share on other sites

εγω που στο coolpad f1 άλλαζα ρομ καθε 10 μέρες με αυτο 1 μηνα τώρα δεν εχω νοιώσει την επιθυμία αλλαγής, ειναι απολυτά λειτουργικό, είμαι εντελώς ευχαριστημενος με μια μικρή εξαίρεση το remote control με το οποιο δεν μπόρεσα να συνδέσω καμια μου συσκευή αλλα αυτα ειναι ψιλά γραμματα

 

το αγόρασα απο το vickmall και ήρθε φορώντας την 17s

 

Η καμερα πως τα παει? Απο αυτονομια?

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα πως τα παει? Απο αυτονομια?

 

αυτονομία 2 μερες γεμάτες με αρκετή χρηση, αν και δεν με απασχολεί γιατι εχω την συνήθεια να το βαζω στην πριζα πριν κοιμηθώ, απο την κάμερα ειμαι ευχαριστημενος αν και ουτε στο συγκεκριμένο θεμα εχω ιδιαίτερες απαιτήσεις κ γνώσεις για να κρίνω,

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ολες μου οι συσκευές λειτουργούν με το τηλεχειριστήριο του κινητού

 

με το πρόγραμμα της mανας του; αν οχι με ποιο, δοκίμασα μερικά αλλα δεν bλεπαν καν οτι η συσκευή έχει ir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα από Ali στα 147€. Φαίνεται vfm συσκευή (dual camera, μπαταρία, θύρα type C κλπ.). Η οθόνη μόνο μας τα χαλάει που δεν έχει gorilla, οπότε σε θήκη από την αρχή, για να μην το κλαίμε στην πρώτη πτώση
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα από Ali στα 147€. Φαίνεται vfm συσκευή (dual camera, μπαταρία, θύρα type C κλπ.). Η οθόνη μόνο μας τα χαλάει που δεν έχει gorilla, οπότε σε θήκη από την αρχή, για να μην το κλαίμε στην πρώτη πτώση

 

Αν μπορεις ανεβασε το link να δουμε απο που το παρηγγειλες γιατι ενδιαφερομαι και εγω! Δεν εχει πολλη κινητικοτητα ομως..

Link to comment
Share on other sites

Μαμαει το κινητό δεν κολλάει πουθενά και ή κάμερα πολύ ωραια. Φυσικά η λειτουργία της κάμερας SLR βγάζει πολύ όμορφες bokeh
Link to comment
Share on other sites

Μαμαει το κινητό δεν κολλάει πουθενά και ή κάμερα πολύ ωραια. Φυσικά η λειτουργία της κάμερας SLR βγάζει πολύ όμορφες bokeh

Με ποια ρομ το εχεις? Στην εργοστασιακη ειναι ευκολο να περασουμε τα gapps?

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

Παρέλαβα το κινητό το πρωί,

δεν το άφησα σε ησυχία μέχρι το βράδυ,

όλα είναι άψογα... μπαταρία, κάμερα, ταχύτητα, οθόνη

και πάνω που πετάω από χαρά, μπαίνω στο αμάξι (Υaris) να πάω μια βόλτα, το συνδέω με το Multimedia (Bluetooth) και καλώ τον κολλητό μου να του πω τα ευχάριστα για το cool1 μου!

Εεεε και τότε ξενέρωσα, καθώς ο ήχος από τη άλλη άκρη ερχόταν παραμορφωμένος, σα να μιλάει ρομπότ.

Το έκλεισα, πήρα αλλού, έκανα restart, ξαναπήρα... τα ίδια!

Καθώς είμαι όλη μέρα στο αυτοκίνητο (πωλητής) και το bluetooth είναι ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ για μένα.... έχω ξενερώσει αφάνταστα

Έχει κανείς ιδέα τί μπορεί να φταίει;

Αλλιώς, βλέπω το κινητό αγγελία σύντομα! :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..όσοι το έχετε περάσατε καποια ρομ ή το αφήσατε με την original?

μπορει καποιος να παραθεσει ενα λινκ με το πως εγκαθιστουμε τα gapps στην αγγλοκινεζικη ρομ?

αποφάσισα να το αγορασω αλλα δεν ξερω με ποια ρομ να το παραγγειλω.

Επισης περα απο το aliexpress απο που αλλου το εχετε αγορασει και αν εισαστε ευχαριστημενοι με το καταστημα.Μπορειτε να με βοηθησετε?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

https://m.aliexpress.com/s/item/32719163110.html?trace=storeDetail2msiteDetail&aff_platform=data-feeds&cpt=1486321116199&sk=JYJQJYByj&aff_trace_key=78259b047b26446e9c707157fe1f9af3-1486321116199-03391-JYJQJYByj . Στο στέλνει με την 17s κατευθείαν. Δεν χρειάζεται να πεις τίποτα. Edited by BILL1756
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...