Jump to content

HomTom HT17 pro


johnstef
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμια σχεση μην κανεις το λαθος και το παρεις δεν ταιριαζει φιλε μου.:)

Σωστά γιατί αυτό είναι του 7 όχι του 17..... ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 378
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σωστά γιατί αυτό είναι του 7 όχι του 17..... ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Του 7 εγραψα φιλε μου....παμε γι αλλα

Link to comment
Share on other sites

Του 7 εγραψα φιλε μου....παμε γι αλλα

Ωπαααα!!

ΛΑΘΟΣ, βαρα όσο θες!! :D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..

 

Να ρωτήσω κατι

 

Ειδα οτι το ψαχνου 2 ατομα Υπαρχει καποιο θεμα με το καπακι ? μηπως σπαει ευκολα?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

HT17PRO-Android_6.0-R02-20160812

. Τώρα υπάρχει διαθέσιμη R03 και R04 αλλά όπως έγραψα πιο πάνω έχω θέμα στην εγκατάσταση της R03 αφού η εγκατάσταση κολλάει εκεί που γράφει ότι θα κάνει επανεκκίνηση κάτι που δεν κάνει ποτέ όσο και αν περιμένω

 

http://imageshack.com/a/img923/3476/JPdB3s.png

 

γιατι εισαι οριακα με την μπαταρια, ασχετα που το φορτιζεις. Πρεπει να ειναι γυρω στο 50% απο δικη μου εμπειρια χωρις τιποτα συνδεμενο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..

 

Να ρωτήσω κατι

 

Ειδα οτι το ψαχνου 2 ατομα Υπαρχει καποιο θεμα με το καπακι ? μηπως σπαει ευκολα?

Ευχαριστώ

 

Οχι βεβαια δεν εχει θεμα,απλα για αλλαγη.

@Barlost

Σωστος!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

γιατι εισαι οριακα με την μπαταρια, ασχετα που το φορτιζεις. Πρεπει να ειναι γυρω στο 50% απο δικη μου εμπειρια χωρις τιποτα συνδεμενο

Όπως έγραψα το τηλέφωνο ήταν πειραγμενο από εκεί που το πήρα και είχα πολλά θέματα ένα από τα οποία ήταν και το να μην μπορώ να αναβσθμιστω. Φαντάσου ότι δεν μπορούσα να κάνω factory reset . Αφού λοιπόν φλασαρα τη R02 εκ νέου το τηλέφωνο δούλευε πολύ καλύτερα από πριν και μετά την αναβάθμιση σεR04(με μπαταρία στο 35%) πάει ρολόι

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα το τηλέφωνο ήταν πειραγμενο από εκεί που το πήρα και είχα πολλά θέματα ένα από τα οποία ήταν και το να μην μπορώ να αναβσθμιστω. Φαντάσου ότι δεν μπορούσα να κάνω factory reset . Αφού λοιπόν φλασαρα τη R02 εκ νέου το τηλέφωνο δούλευε πολύ καλύτερα από πριν και μετά την αναβάθμιση σεR04(με μπαταρία στο 35%) πάει ρολόι

Και απο που το πηρες φιλε μου, αν επιτρεπεται; Το λεω μονο και μονο για να γλιτωσει και κανενας αλλος υποφηφιος αγοραστης...

Link to comment
Share on other sites

Και απο που το πηρες φιλε μου, αν επιτρεπεται; Το λεω μονο και μονο για να γλιτωσει και κανενας αλλος υποφηφιος αγοραστης...

Geekbuing. Com

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απο geek περιμένω... :lol:

 

Πως flasharουμε στο συγκεκριμένο παίδες?

 

Με flashtools κλπ

 

Δεν σημαίνει ότι θα έχει και το δικό σου πρόβλημα. Κάνε τι αναβαθμίσεις και αν δεν τις παίρνει τότε ναι φλασαρεις με spflash tools

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Δεν σημαίνει ότι θα έχει και το δικό σου πρόβλημα. Κάνε τι αναβαθμίσεις και αν δεν τις παίρνει τότε ναι φλασαρεις με spflash tools

 

Να ρε εννοείται πως δεν σημαίνει ότι θα χει πρόβλημα. :p

 

Όταν έρθει με το καλό θα σας πρήξω και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Να ρε εννοείται πως δεν σημαίνει ότι θα χει πρόβλημα. :p

 

Όταν έρθει με το καλό θα σας πρήξω και πάλι...

Και γω από geekbuying είμαι και δεν είχα θέμα με τα updates.

Eδώ βρίσκεις το spflash tool http://spflashtool.com/download/SP_Flash_Tool_v5.1628_Win.zip

Και για τη ROM έχει βάλει link ένας φίλος πιο πάνω

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πρόβλημα με το Viber? παρατηρώ ότι αν δεν ανοίξω την εφαρμογή τα μηνύματα δεν εμφανίζονται σαν ειδοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Και γω από geekbuying είμαι και δεν είχα θέμα με τα updates.

Eδώ βρίσκεις το spflash tool http://spflashtool.com/download/SP_Flash_Tool_v5.1628_Win.zip

Και για τη ROM έχει βάλει link ένας φίλος πιο πάνω

 

Thanks κι αχρείαστα να είναι ! :lol:

 

Φαντάζομαι θέλει και κανά usb driver για το εργαλείο.

 

Γενικά ενα tutorial θα ήταν χρήσιμο για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ σήμερα μετά από 17 ημέρες. Ή παραγγελία έγινε από gearbest. Οι πρώτες εντυπώσεις θετικές για κινητό με κόστος 73 ευρώ. Το αγόρασα για την αδελφή μου μαζί με την θήκη και το tempered glass που ήρθε από vifocal.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την τοποθέτηση του προστατευτικού γυαλιού, πρέπει να αφαιρεθεί αρχικά ή ζελατίνα;

Υπάρχει κάποιος σχετικός οδηγός τοποθέτησης για το συγκεκριμένο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς να βγάλεις το screen protector!!

Όσο για το temperat class καλό καθάρισμα, κεντραρισμα και είσαι κομπλέ.... Στο κέντρο να το "πατήσεις" και αυτό θα κολλήσει μόνο του ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ σήμερα μετά από 17 ημέρες. Ή παραγγελία έγινε από gearbest. Οι πρώτες εντυπώσεις θετικές για κινητό με κόστος 73 ευρώ. Το αγόρασα για την αδελφή μου μαζί με την θήκη και το tempered glass που ήρθε από vifocal.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την τοποθέτηση του προστατευτικού γυαλιού, πρέπει να αφαιρεθεί αρχικά ή ζελατίνα;

Υπάρχει κάποιος σχετικός οδηγός τοποθέτησης για το συγκεκριμένο κινητό;

 

 

 

Είδα ότι παρέλαβες μετά από 17 μέρες και ότι το πήρες από το gearbest.

 

Εγώ έχω κάνει την παραγγελία από το ίδιο κατάστημα από τις 5/9 , 18/9 μου έστειλαν το tracking

 

Μήπως πρέπει να ανησυχώ ?

:D
Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι παρέλαβες μετά από 17 μέρες και ότι το πήρες από το gearbest.

 

Εγώ έχω κάνει την παραγγελία από το ίδιο κατάστημα από τις 5/9 , 18/9 μου έστειλαν το tracking

 

Μήπως πρέπει να ανησυχώ ?

 

Σε εμένα ξεκίνησε στις 13/9 η αποστολή, επειδή φέτος to καλοκαίρι είχα παραγγείλει κι άλλα πράγματα από gearbest, όλα έφτασαν κανονικά μέσα σε 15 έως 17 ημέρες. Απο τη στιγμή που το δέμα φτάσει στην Ελλάδα σε 3 ημέρες το είχα στο σπίτι μου στη Θεσσαλονίκη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαφώς να βγάλεις το screen protector!!

Όσο για το temperat class καλό καθάρισμα, κεντραρισμα και είσαι κομπλέ.... Στο κέντρο να το "πατήσεις" και αυτό θα κολλήσει μόνο του ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Επειδή δεν έχω ειδικό μαντηλάκι στο πακέτο του tempered glass, ο καθαρισμός: α) με αλκοολούχα μαντηλάκια καθαρισμού χεριών και β) έπειτα με πανάκι καθαρισμού γυαλιών (στέγνωμα), θα κάνει δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι παρέλαβες μετά από 17 μέρες και ότι το πήρες από το gearbest.

 

Εγώ έχω κάνει την παραγγελία από το ίδιο κατάστημα από τις 5/9 , 18/9 μου έστειλαν το tracking

 

Μήπως πρέπει να ανησυχώ ?

 

ειναι επειδη το καταστημα ειναι τοσο σοβαρο με τις παραγγελειες. Φαινεται αρχισε παλι τα ιδια παρατραγουδα με το στοκ τους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 1010010010 κλικ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αγόρασαν το κινητό για την ξαδερφη μου και παρατηρώ οτι την ακούω μουντά.τι μπορεί να φταίει;

 

ΜΤΚ enginnering και απο εκει ρυθμισεις ηχου.

Αν εχεις καποιον αλλο με κινεζικο τηλεφωνο να δεις τι ρυθμισεις εχει εκεινος και να κανεις αντιγραφη τις τιμες.

Link to comment
Share on other sites

ειναι επειδη το καταστημα ειναι τοσο σοβαρο με τις παραγγελειες. Φαινεται αρχισε παλι τα ιδια παρατραγουδα με το στοκ τους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 1010010010 κλικ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ΜΤΚ enginnering και απο εκει ρυθμισεις ηχου.

Αν εχεις καποιον αλλο με κινεζικο τηλεφωνο να δεις τι ρυθμισεις εχει εκεινος και να κανεις αντιγραφη τις τιμες.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.θα το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω ειδικό μαντηλάκι στο πακέτο του tempered glass, ο καθαρισμός: α) με αλκοολούχα μαντηλάκια καθαρισμού χεριών και β) έπειτα με πανάκι καθαρισμού γυαλιών (στέγνωμα), θα κάνει δουλειά;

 

Εγώ χρησιμοποιώ λιγο λευκό οινόπνευμα για καθάρισμα ή το κλασσικό azax και έπειτα με ένα πανί "φανέλα" να καθαρίσει... ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...