Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο Νο2


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασε τον TaskMan.

Κάνε εγκατάσταση το πρόγραμμα στο κινητό.

Τρέξτο και πάτα στο Close All για να κλείσουν οι εφαρμογές που τρέχουν στο backround.

Κλείσε και τον TaskMan και δοκίμασε πάλι να κάνεις φορμάτ στην κάρτα μνήμης.

Thanks file,

To systima leitourgise apsoga.

Mia akomi erwtisi problimatismos. Exw to p900 edw kai peripou enamisi xrono kai i syskevi parousiazei diafores fthores.Ektos apo to oti to xrwma se diafora simeia exei fygei, epipleon prosfata espasan dyo mikra komatakia ekaterothen tou perithwriou tis othonis, ekei pou kleinei to portaki. Gnwrizei kaneis an antikathistate to ekswteriko periblima tis siskevis?

Thank kai pali gia tin boitheia, to forum afto aksizei polla lefta kai swzei polutimo xrono

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanks file,

To systima leitourgise apsoga.

Mia akomi erwtisi problimatismos. Exw to p900 edw kai peripou enamisi xrono kai i syskevi parousiazei diafores fthores.Ektos apo to oti to xrwma se diafora simeia exei fygei, epipleon prosfata espasan dyo mikra komatakia ekaterothen tou perithwriou tis othonis, ekei pou kleinei to portaki. Gnwrizei kaneis an antikathistate to ekswteriko periblima tis siskevis?

Thank kai pali gia tin boitheia, to forum afto aksizei polla lefta kai swzei polutimo xrono

 

Αλλάζει η πρόσοψη και απο ότι θυμάμαι κοστίζει γύρω στα 40 ευρώ!! :)

Μην το παραμελήσεις γιατί θα αρχίσει να σου κάνει γραμμή πάνω στην οθόνη!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει η πρόσοψη και απο ότι θυμάμαι κοστίζει γύρω στα 40 ευρώ!! :)

Μην το παραμελήσεις γιατί θα αρχίσει να σου κάνει γραμμή πάνω στην οθόνη!! :cool:

Vasika, anaferomai sto plastiko periblima, kai oxi stin othoni katheafti. To problima einai aisthitiko...

Link to comment
Share on other sites

Vasika, anaferomai sto plastiko periblima, kai oxi stin othoni katheafti. To problima einai aisthitiko...

 

Και εγώ δε μιλάω για την οθόνη αλλά για την πρόσοψη δηλαδή το πλαστικό περίβλημα όπως το λές!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δε μιλάω για την οθόνη αλλά για την πρόσοψη δηλαδή το πλαστικό περίβλημα όπως το λές!!

Thanks file,

na ypothesw oti to plastiko periblima prepei na to anazitisw apo kapoio service tis Sonyericsson?

Link to comment
Share on other sites

Thanks file,

na ypothesw oti to plastiko periblima prepei na to anazitisw apo kapoio service tis Sonyericsson?

 

Αν θέλεις την γνώμη μου ναι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει έκδοση του Call Cheater για P900;

Το πρόγραμμα αυτό παίζει διάφορους ήχους στο background μιας τηλεφωνικής συνομιλίας.

Καλό ε! :p Υπάρχει έκδοση για SymbianOS Series 60 αλλά δεν παίζει φυσικά στο P900.

Πιθανόν να μην παίζει στο P900 λόγο διαφορετικού hardware. Αν γνωρίζει κανείς κάτι ας μας το πει. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει έκδοση του Call Cheater για P900;

Το πρόγραμμα αυτό παίζει διάφορους ήχους στο background μιας τηλεφωνικής συνομιλίας.

Καλό ε! :p Υπάρχει έκδοση για SymbianOS Series 60 αλλά δεν παίζει φυσικά στο P900.

Πιθανόν να μην παίζει στο P900 λόγο διαφορετικού hardware. Αν γνωρίζει κανείς κάτι ας μας το πει. :cry:

όχι δυστυχώς:(

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα,

 

θελω να ρωτησω κατι πριν παρω το π900.

 

Ξερει κανεις αν μπορω να μοιραστω την dsl που εχω σπιτι μου με το p900 meso bluetooth και να μπορω να μπαινω στο internet apo to p900.

 

An to exei dokimasei kaneis as mou pei an douleuei kala.

 

Eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

θελω να ρωτησω κατι πριν παρω το π900.

 

Ξερει κανεις αν μπορω να μοιραστω την dsl που εχω σπιτι μου με το p900 meso bluetooth και να μπορω να μπαινω στο internet apo to p900.

 

An to exei dokimasei kaneis as mou pei an douleuei kala.

 

Eyxaristo.

nai,kanonika

ανοιγεις τον browser και σερφάρεις:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

nai,kanonika

ανοιγεις τον browser και σερφάρεις:D

μονο με opera φιλε μου οχι με τον δικο του.... :cool:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera, mipws mporei na mou pei kapoios an kserei pws mporw na kanw klisi me to P900 kai na exw apokripsi arithmou? thanks
Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera, mipws mporei na mou pei kapoios an kserei pws mporw na kanw klisi me to P900 kai na exw apokripsi arithmou? thanks

 

Πήγαινε στην επαφή που θέλεις κάνε κλικ επάνω της και από το μενού επάνω, κάνε "αντιγραφή".

Μετά πήγαινε στο "τηλέφωνο" και κάνε "επικόλληση" από το μενού επάνω και τέλος από το μενού επάνω πάλι, διαλέγεις απόκρυψη αριθμού.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα Sony Ericsson Ρ900 και έχω εγαταστήσει το Mini Gps V 1.51Μετά από κάποιες μέρες όπως ήταν λογικό μου ζητούσε το Serial Key, στο αρχείο zip που κατέβασα είχε και το προγραμματάκι για to Generate, πατάω το ΙΜΕΙ μου εκει, μου βγάζει τον κωδικό αλλά όταν τον βάζω τον κωδικό στο κινητό λεει ότι δεν είναι σωστός, Μπορεί καποιος να μου πει τον σωστό κωδικό ? Θα προτιμούσα να μοu στήλει email μέσω του Myphone, ή στο e-mail neofitidis1@yahoo.com

Να σας βοηθήσω το ΙΜΕΙ της συσκευής μου ειναι το 351965-00-047327-1-04 (αυτό μου βγάζει) Αν γίνετε θέλω και τον κωδικο για το IrRemete V 1.04

Ευχαριστώ...

Neo_Geo
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια ερώτηση.

ενδιαφέρομαι για bluetooth GPS. Υπάρχει κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αν ξέρει κανείς; Απο ηλεκτρονικό κατάστημα δεν προλαβαίνω να παραγγείλω γιατί φεύγω.

Το GPS που θα προτείνετε είναι σίγουρα συμβατό με το P900;

που θα βρω Ελληνικούς χάρτες και software για το P900;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια ερώτηση.

ενδιαφέρομαι για bluetooth GPS. Υπάρχει κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αν ξέρει κανείς; Απο ηλεκτρονικό κατάστημα δεν προλαβαίνω να παραγγείλω γιατί φεύγω.

Το GPS που θα προτείνετε είναι σίγουρα συμβατό με το P900;

που θα βρω Ελληνικούς χάρτες και software για το P900;

καταρχην ελληνικούς χάρτες ξέχνα τους...ειδικά για Θεσσαλονίκη

καταστημα δεν ξερω αλλά όποιο και να πάρεις δουλεύει σχεδόν σίγουρα

ρίξε μια ματιά και στο ανάλογο θέμα:)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Καποιος να με βοηθησει στο δικο μου το προβλημα ? ¨)

 

Βάλε ως ΙΜΕΙ το 351965-00-047327-1. Τα τελευταία δύο νούμερα (04) δηλώνουν κάτι άλλο (νομίζω χώρα προέλευσης) και δεν ανήκουν στο ΙΜΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε zoo αυτο κανω, παταω το IMEI κανονικα χωρις το 04, μου βγαζει τον κωδικο αλλα το κινητο μου λεει οτι ειναι λαθος, γιαυτο εχω γραψει και το IMEI της συσκευης μου εδω στο Myphone μπας και μπορεσει και με βοηθησει κανεις...
Neo_Geo
Link to comment
Share on other sites

re paidia ebala to paixnidi sky force sto kinito mou kai o arithmos serial pou mou bgazei apo to key generator den einai swstos...mou leei code rejected...ti na kanw? :(

 

Δες αν παίρνει τον κωδικό που σου βγάζει, αν αφαιρέσεις τα 2 τελευταία ψηφία του ΙΜΕΙ (ή αν το κάνεις έτσι ήδη, άσε και τα 2 τελευταία ψηφία του ΙΜΕΙ και βάλε τον κωδικό που βγάζει με όλα τα ψηφία του ΙΜΕΙ).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Φιλε zoo αυτο κανω, παταω το IMEI κανονικα χωρις το 04, μου βγαζει τον κωδικο αλλα το κινητο μου λεει οτι ειναι λαθος, γιαυτο εχω γραψει και το IMEI της συσκευης μου εδω στο Myphone μπας και μπορεσει και με βοηθησει κανεις...

Σου έχω στείλει Pm για να πας να κατεβάσεις από ένα site, το πρόγραμμα αυτό και να δεις αν τρέχει με το key μετά.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...