Jump to content

Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε σημερινη.με πηραν κ μενα κ το ρωτησα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ηταν η ήμερα των τηλεφώνων η σημερινή ,χρυσό δεν...μόνο μαύρο,ασημί,μπλε .....εσείς τι αποφασίσατε παίδες εγώ το σκέφτομαι .
Link to comment
Share on other sites

Οριστική απάντηση για τα NOTE 7 duos από την samsung Hellas...

2 επιλογές

1) ευρωπαϊκή συσκευή άμεσα

2) Full refund ολόκληρο το ποσό που πληρώσαμε με αποδεικτικό ηλεκτρονικής φόρμας το οποίο θα γίνει στην smartec με αντίγραφο ταυτότητας μια φόρμα συμπλήρωμενη με τον αριθμό λογαριασμού που θα γίνει η κατάθεση και όλα αυτά τα έντυπα στην smartec

 

Στη συγκεκριμένη περίπτωση θεωρώ την προσφορά της Samsung αρκετά γενναιόδωρη....

Ευρωπαικό μονόκαρτο άμεσα...(όχι σε gold platinum βέβαια...), εδώ κερδίζεις την ελληνική εγγύηση....

Αν δε θέλεις μονόκαρτο έχεις 2 επιλογές ουσιαστικά:

α) full refund και νέα παραγγελία duos στο Ντουμπάι...όποτε αυτά ξαναγίνουν διαθέσιμα εκεί,

β) επιστροφή της παλιάς duos συσκευής από εκεί που αγοράσθηκε...και αντικατάστασή της με νέα συσκευή duos.

Γιά τα α, β νομίζω χρειάζεται υπομονή, τουλάχιστον 1 μήνα και ίσως παραπάνω...

Πάντως όποια και αν είναι η απόφασή σας κινηθείτε άμεσα γιά να παίρνουν γρήγορα σειρά και οι προ-παραγγέλοντες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.... Έχουμε κανένα επίσημο ή ανεπίσημο νέο για τις Ελληνικές προπαραγγελιες των Note 7 από Ελληνικές αλυσίδες (π.χ. Πλαίσιο);

Πότε θα παραδοθουν;

Παίζει να δώσουν κάνα δωράκι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.... Έχουμε κανένα επίσημο ή ανεπίσημο νέο για τις Ελληνικές προπαραγγελιες των Note 7 από Ελληνικές αλυσίδες (π.χ. Πλαίσιο);

Πότε θα παραδοθουν;

Παίζει να δώσουν κάνα δωράκι;

Εγώ όπως είπα και πιο πίσω περιμένω την Πέμπτη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχω την εξης απορια.

 

Τι τιμολογηση θα εχει η συσκευη οταν τελειωσει το θεμα με τις ανακλησεις..

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Αν κανω προπαραγγελία τώρα απο κωτσοβολο ξερουμε ποτε περιπου περιμένουμε; Θα ερθει το νεο μοντελο η θα πρεπει να παω να το δωσω πισω
Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε τι του έσκασε του άλλου με update στο Note 7

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68775412&postcount=857

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

ειναι το update που γινετε για να εμφανιστει το πρασινο εικονιδιο της μπαταριας στα note που ειναι οκ ....

 

Google has granted a special exception to Samsung for the new Note 7′s green battery icon - SamMobile

http://www.sammobile.com/2016/09/20/google-has-granted-a-special-exception-to-samsung-for-the-new-note-7s-green-battery-icon/

 

Thanos is my name & Tech is my game!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αν κανω προπαραγγελία τώρα απο κωτσοβολο ξερουμε ποτε περιπου περιμένουμε; Θα ερθει το νεο μοντελο η θα πρεπει να παω να το δωσω πισω

Καλησπερα...το ποτε δεν το ξερω..το παλιο δεν το δινουν...θα ειναι νεα παραλαβη μου ειπαν...

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους αποφάσισαν να παραλάβουν με αντικατάσταση και σε όλους αποφάσισαν να μη αποσύρουν την προπαραγγελία.

Εγώ αποφάσισα να περιμένω και να προβώ αργότερα σε αγορά προσβλέποντας σε γρήγορη και μεγάλη πτώση τιμής.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους αποφάσισαν να παραλάβουν με αντικατάσταση και σε όλους αποφάσισαν να μη αποσύρουν την προπαραγγελία.

Εγώ αποφάσισα να περιμένω και να προβώ αργότερα σε αγορά προσβλέποντας σε γρήγορη και μεγάλη πτώση τιμής.

 

την ιδια απορια - σκεπτικο ανεφερα μερικα Post πριν..πιστευω οτι πολυ συντομα θα κατεβει αρκετα

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ετσι θα ειναι...αλλα οι επιθυμιες πληρωνονται!!!

 

και τα λαθη επισης οποτε πρεπει να πεσει..

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν σήμερα στα καταστήματα του Skroutz και στις μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων οι προ-παραγγελίες χωρίς καμία προωθητική ενέργεια, ούτε ένα δωράκι βρε αδερφέ για το γμτ και την ταλαιπωρία...879 κύριοι..
Link to comment
Share on other sites

Όλη η δουλειά είναι να είναι απροβληματιστο πλέον. Δεν έχει δικαίωμα για κάτι άλλο....

 

Όσον αφορά την τιμή όλη η δουλειά είναι ποτέ θα κάτσει στα 600€.

Ελπίζω να μην κάτσει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους αποφάσισαν να παραλάβουν με αντικατάσταση και σε όλους αποφάσισαν να μη αποσύρουν την προπαραγγελία.

Εγώ αποφάσισα να περιμένω και να προβώ αργότερα σε αγορά προσβλέποντας σε γρήγορη και μεγάλη πτώση τιμής.

Και εγώ το ίδιο θα περιμένω να κατέβει η τιμή του για να το χτυπήσω.;)

Link to comment
Share on other sites

οχι απλα να κατεβει αλλα να ξεδιαλυνει και το τοπιο με τις μπαταρίες και το ενδεχομενο να κυκλοφορουν αναμεσα μας refurbished συσκευες

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων...πακεταριστηκε..και αύριο πρωί πρωί παραδίδεται στην smartec....

Μεγάλο ξενέρωμα έχω φαΐ....αντε να δούμε πότε θα ξανά είναι διαθέσιμο το duos στο Dubai....

ΤΕΡΆΣΤΙΟ ξενέρωμα....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όλη η δουλειά είναι να είναι απροβληματιστο πλέον. Δεν έχει δικαίωμα για κάτι άλλο....

 

Όσον αφορά την τιμή όλη η δουλειά είναι ποτέ θα κάτσει στα 600€.

Ελπίζω να μην κάτσει παραπάνω.

Όταν θα κάτσει στα 600 θα είναι έτοιμο να κυκλοφορήσει το S8 που πιστεύω ότι θα κάνει τη διαφορά. Το Ν7 δυστυχώς χαντακώθηκε και απευθύνεται πια σε πολύ λίγους.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων...πακεταριστηκε..και αύριο πρωί πρωί παραδίδεται στην smartec....

Μεγάλο ξενέρωμα έχω φαΐ....αντε να δούμε πότε θα ξανά είναι διαθέσιμο το duos στο Dubai....

ΤΕΡΆΣΤΙΟ ξενέρωμα....

 

Από 28 Σεπτεμβρίου λέγεται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F)
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...