Jump to content

Samsung Galaxy J7 2016


alexgiak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νεα αναβαθμιση 16ΜΒ σημερα .Χρειαστηκε επανεγκατασταση το facebook και οι χαρτες Here

 

 

http://imgur.com/a/sgbg2

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μολις την εβαλα και εγω...για να δουμε τι θα δουμε χαχαχαχα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

δε το βλεπω να ερχεται.... αλλα δεν εγινε και κατι...καλυτερα να πηγαινει νερο παρα να σερνεται και να εχει κολληματα και να τρωει μπαταρια!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Κανε χεροκινητη αναζητηση ενημερωσεων .

 

Κατα λαθος ειχα βαλει εγω ποτε να ψαχνει για ενημερωσεις και ενω στης γυναικας μου εβγαλε αμεσως μηνυμα σε μενα περιμενε να ερθει η ωρα .Το εψαξα και μια χαρα κατεβηκε .Δεν εχω δει κατι το σημαντικο .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ τη παρέα

Ειμαι στη διαδικασια αγορας κινητου και εχω καταληξει μεταξύ του Samsung Galaxy J7 2016 και του xiaomi redmi note 4x (snapdragon) ,επειδη ειμαι λιγο ασχετος με τα κινητα θα ήθελα να μου πειτε τη γνωμη σας ποιο να αγορασω. Το χρησημοποιω κυριως για internet και gps οποτε με ενδιαφερει η οθονη να μη lagαρει και να εχει καλη συνδεσιμοτητα με data και wifi

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ τη παρέα

Ειμαι στη διαδικασια αγορας κινητου και εχω καταληξει μεταξύ του Samsung Galaxy J7 2016 και του xiaomi redmi note 4x (snapdragon) ,επειδη ειμαι λιγο ασχετος με τα κινητα θα ήθελα να μου πειτε τη γνωμη σας ποιο να αγορασω. Το χρησημοποιω κυριως για internet και gps οποτε με ενδιαφερει η οθονη να μη lagαρει και να εχει καλη συνδεσιμοτητα με data και wifi

 

Και τα δύο θα κάνουν μια χαρά αυτό που θέλεις. Το xiaomi έχει καλύτερα χαρακτηριστικά και είναι πιο γρήγορο.

Στην κάμερα νομίζω ότι τα πάει καλύτερα το j7.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.Καμερα και οθονη,χρωματα και φωτεινοτητα το J ειναι ανωτερο αισθητα.Στα υπολοιπα δεν ξερω.Εμενα σε αυτα που θελω ειναι σουπερ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι αναμεσα απο j5 duos και j7 duos , στο j7 η καρτα sd εχει διαφορετικη θηκη aπο τις sim ? Δουλευουν και τα τρια ξεχωριστα? Οπως και στο j5?
theodoros
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι αναμεσα απο j5 duos και j7 duos , στο j7 η καρτα sd εχει διαφορετικη θηκη aπο τις sim ? Δουλευουν και τα τρια ξεχωριστα? Οπως και στο j5?

 

Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά νομίζω ότι και το j7 το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, έχω μια θήκη αχρησιμοποιητη για πούλημα.

Είναι gold καθρέπτης book.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, έχω μια θήκη αχρησιμοποιητη για πούλημα.

Είναι gold καθρέπτης book.

Αν θέλεις δωσε σε π.μ φωτο και κόστος...

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις δωσε σε π.μ φωτο και κόστος...

 

Με pm θα σου στείλω

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Μετά από 3χρόνια κατοχής του xiaomi Redmi note (3g) , το οποίο μας άφησε χρόνους....., αλλά ήμουνα γενικά αρκετά ευχαριστημένος , είμαι ένας ευτυχής κάτοχος από προχθές ενός J7 ( 2016). Γενικά είμαι ευχαριστημένος να μην πώ ενθουσιασμένος για την επιλογή μου, αφού σε ποιότητα χρωματων, απόκριση οθόνης και ταχύτητα gps το κινητό φυσάει ( σε συνάρτηση βεβαίως- βεβαίως με τα 173€ που πλήρωσα σε skroytzoμάγαζο για να γίνει δικό μου):)
XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Μετά από 3χρόνια κατοχής του xiaomi Redmi note (3g) , το οποίο μας άφησε χρόνους....., αλλά ήμουνα γενικά αρκετά ευχαριστημένος , είμαι ένας ευτυχής κάτοχος από προχθές ενός J7 ( 2016). Γενικά είμαι ευχαριστημένος να μην πώ ενθουσιασμένος για την επιλογή μου, αφού σε ποιότητα χρωματων, απόκριση οθόνης και ταχύτητα gps το κινητό φυσάει ( σε συνάρτηση βεβαίως- βεβαίως με τα 173€ που πλήρωσα σε skroytzoμάγαζο για να γίνει δικό μου):)

 

Κι εγω πιστευω οτι ειναι οτι το καλυτερο σε συνδυασμο με την χαμηλη του τιμη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις σας να δημιουργήσει ένα νέο "άλμπουμ" στις φωτογραφίες;

Εμένα μου δίνει την επιλογή που βάζω το όνομα και μετά πατάω "οκ" αλλά δεν δημιουργείται ποτέ.

Βέβαια έχω το J7 prime αλλά όλα το ίδιο είναι πάνω κάτω σε αυτό το θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις σας να δημιουργήσει ένα νέο "άλμπουμ" στις φωτογραφίες;

Εμένα μου δίνει την επιλογή που βάζω το όνομα και μετά πατάω "οκ" αλλά δεν δημιουργείται ποτέ.

Βέβαια έχω το J7 prime αλλά όλα το ίδιο είναι πάνω κάτω σε αυτό το θέμα

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω μια χαρα εχω κανει νεο αλμπουμ.Αν θυμαμαι καλα με ρωτησε και που θα αποθηκευει τις φωτογραφιες του στο κινητο ή την καρτα μνημης.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα εχω κανει νεο αλμπουμ.Αν θυμαμαι καλα με ρωτησε και που θα αποθηκευει τις φωτογραφιες του στο κινητο ή την καρτα μνημης.

Δεν με ρωτάει γιατί δεν έχω κάρτα μνήμης... Λες για αυτό μήπως;

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ρωτάει γιατί δεν έχω κάρτα μνήμης... Λες για αυτό μήπως;

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αλλα δεν ειναι λογος να μην σε αφηνει να κανεις αλμπουμ νομιζω .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Μετά από 3χρόνια κατοχής του xiaomi Redmi note (3g) , το οποίο μας άφησε χρόνους....., αλλά ήμουνα γενικά αρκετά ευχαριστημένος , είμαι ένας ευτυχής κάτοχος από προχθές ενός J7 ( 2016). Γενικά είμαι ευχαριστημένος να μην πώ ενθουσιασμένος για την επιλογή μου, αφού σε ποιότητα χρωματων, απόκριση οθόνης και ταχύτητα gps το κινητό φυσάει ( σε συνάρτηση βεβαίως- βεβαίως με τα 173€ που πλήρωσα σε skroytzoμάγαζο για να γίνει δικό μου):)

 

ΣΚέφτομαι παρόμοια μετάβαση.Για το gps εχω ακούσει οτι δεν ειναι πολυ καλό.Τι ισχύει τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν ειναι λογος να μην σε αφηνει να κανεις αλμπουμ νομιζω .

Λοιπόν... Ξύπνησα...

Διάλεξα μερικές και επέλεξα μετακίνηση σε άλμπουμ, μετά επέλεξα "νέο άλμπουμ" και δούλεψε.

Μάλλον πως με το να διαλέξω πρώτα "νέο άλμπουμ", αμέσως μετά έπρεπε να διαλέξω φωτογραφίες να βάλω μέσα και δεν το έκανα αυτό το βήμα. Οπότε και δεν δημιουργούσε το άλμπουμ και έτσι δεν το έβλεπα...

Καλό βράδυ και ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΣΚέφτομαι παρόμοια μετάβαση.Για το gps εχω ακούσει οτι δεν ειναι πολυ καλό.Τι ισχύει τελικά?

Εγώ έχω το J7 Prime 32GB και το GPS είναι άπαιχτο, φαντάζομαι ότι το ίδιο θα είναι με αυτό του νήματος

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΣΚέφτομαι παρόμοια μετάβαση.Για το gps εχω ακούσει οτι δεν ειναι πολυ καλό.Τι ισχύει τελικά?

Το δουλεύω συνέχεια Θεσσαλονίκη και τα πάει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

ΣΚέφτομαι παρόμοια μετάβαση.Για το gps εχω ακούσει οτι δεν ειναι πολυ καλό.Τι ισχύει τελικά?

 

Το gps του Samsung σε σχέση με του xiaomi είναι πολύ πιο γρήγορο . Λοκάρει αμέσως τους δορυφόρους.

Γενικά πάντως, παρά το γεγονός που όπως προείπα ήμουν ευχαριστημένος με το xiaomi ( όταν το πήρα πριν 3 χρόνια με 150€ από Κίνα, με δώρα θήκες κλπ, δεν υπήρχε 8πύρηνο στην Ελλάδα.....) η ποιότητα του Sammy είναι πολύ καλύτερη στις περισσότερες λειτουργίες του ( είναι βέβαια και καινούριο ;))

XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...