Jump to content

Samsung Galaxy J7 2016


alexgiak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 493
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα, νομιζω οτι οταν λαμβανω σμσ το βλεπω μεσα στην εφαρμογη για τα εμαιλ....εχετε δει κατι τετοιο; υπαρχει ρυθμιση;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Για πιο δυνατο ηχο καντε on το

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring&hl=el

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα, νομιζω οτι οταν λαμβανω σμσ το βλεπω μεσα στην εφαρμογη για τα εμαιλ....εχετε δει κατι τετοιο; υπαρχει ρυθμιση;

 

Κατι εχεις πειραξει . Πηγαινε μυνηματα ρυθισεις και κοτα τι εχεις ορισει .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μπα...δεν βλεπω ρυθμιση..κοιταξα και στις ρυθμισεις του εμαιλ και στων σμσ...τιποτα..ή δε το βλεπω!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, νομιζω οτι οταν λαμβανω σμσ το βλεπω μεσα στην εφαρμογη για τα εμαιλ....εχετε δει κατι τετοιο; υπαρχει ρυθμιση;

 

Εμένα μου έρχονται γενικά στο email και μάλιστα στο εταιρικό, μου έρχεται ειδοποιήση κανονικά στα sms, στην εφαρμοφή email, στο outlook στο σπίτι, στο outlook στη δουλειά...και γενικά παντού. Το έχω ψάξει και δεν έχω βγάλει άκρη, το μόνο που ξέρω είναι ότι άρχισε να γίνεται μόλις πείρα αυτό το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έρχονται γενικά στο email και μάλιστα στο εταιρικό, μου έρχεται ειδοποιήση κανονικά στα sms, στην εφαρμοφή email, στο outlook στο σπίτι, στο outlook στη δουλειά...και γενικά παντού. Το έχω ψάξει και δεν έχω βγάλει άκρη, το μόνο που ξέρω είναι ότι άρχισε να γίνεται μόλις πείρα αυτό το τηλέφωνο...

 

ωχ....αυτο ειναι απαραδεκτο...και εμενα το εμαιλ ειναι εταιρικο....ημαρτον....αν αυτο ισχυει.....εφυγε...η συσκευη κριμα και απο την 1 Απριλιου την αναψα μετα απο φορτιση όλη τη νύχτα.. και σημερα τωρα..εχει 19%....με χρηση επαγγελαμτικη...εμαιλ ασυρματο...και BT..ανοιχτο παντα!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τα παρακατω..ισως βοηθησουν...ριξετε μια ματια...n the native 'Email' application, disable Sync Message.

1. ανοιγουμε την εφαρμογη για το εμαιλ

2.επιλεγουμε "Περισσοτερα ή 'More'

3.Επιλέγουμε ρυθμισεις ή 'Settings'

4.Επιλέγουμε τον λογαρισμό εμαιλ ή your work account

5.Βρήσκουμε το 'Exchange ActiveSync Settings'

6. Κλείνουμε το διακόπτη συντονισμων μηνυματωνή 'Sync Messages' to OFF

Αν δουλεψει επιβεβαιωστε.... φοβαμαι μηπως αυτο κλείνει και τον συντονισμο για τα εμαιλ...ευχαριστώ

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον έκανα εγκατασταση το εμαιλ λογαριασμο απο την αρχη....και η επιλογη " συντονισμος μηνυματων είναι ανενεργος... ενω πριν ήταν ενεργος...τωρα πλεον δεν εχω τα σμσ στο εμαιλ μου....!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ίδιο με το Αθήνα 2017 απλώς με μεγαλυπερηφάνεια μπαταρία και διαστάσεις
Link to comment
Share on other sites

Είναι το ίδιο με το Αθήνα 2017 απλώς με μεγαλυπερηφάνεια μπαταρία και διαστάσεις

 

Για ποιο κινητο μιλας ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Πρόκειται να πάρω την συσκευή. Βασικά ψάχνω για μεταχειρισμένη αλλά δεν βρίσκω οπότε θα πάω σε καινούργια από το σκρουτζ. Πρέπει να κοιτάξω κάτι? Υπάρχουν διαφορετικές? Ρωτάω γιατί βλέπω στο σκρουτζ να υπάρχουν j7, j7 3g, j7 4g....... Δεν είναι όλα τα ίδια (lte)? Δεν λέω για τα προφανή 1 ή 2 sim.

Ευχαριστώ.

Υ. Γ. Κι αν πουλάει κάποιος ας στείλει pm.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Πρόκειται να πάρω την συσκευή. Βασικά ψάχνω για μεταχειρισμένη αλλά δεν βρίσκω οπότε θα πάω σε καινούργια από το σκρουτζ. Πρέπει να κοιτάξω κάτι? Υπάρχουν διαφορετικές? Ρωτάω γιατί βλέπω στο σκρουτζ να υπάρχουν j7, j7 3g, j7 4g....... Δεν είναι όλα τα ίδια (lte)? Δεν λέω για τα προφανή 1 ή 2 sim.

Ευχαριστώ.

Υ. Γ. Κι αν πουλάει κάποιος ας στείλει pm.....

 

Δεν εχω δει διαφορετικα J7 εκτος απο αυτο με τις 2sim

 

Να λεει J7 (2016)

 

Καλυτερα να παρεις κιανουργιο τοσο χαμηλα που εχει πεσει η τιμη του .

 

https://www.skroutz.gr/s/9001596/Samsung-Galaxy-J7-2016-16GB.html

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

και τι μπορω να τους εμπιστευτω; εγω πιστευω ότι τα σκρουτζομαγαζα τα εχουν όλα φτηνα γιατι είναι ή επιδιωρθωμενα ή εισαγωγή από εξω...που δεν με πειθει ότι θα εχω εγγυηση από την εδώ αντιπροσωπια...και δεν εχω χρονο και κεφια για μαγκιες...αλλωστε 100 ευρω διαφορα είναι πολλα για να μην είναι υποπτα...οποτε....μεγαλο μαγαζι και αν λαχει μπορεις να βρεις και δικιο αλλιως...

 

Αν και είναι παλιό ποστ (θα πάρω την συσκευή οπότε το έριξα στο διαβασμα) έχω το s7 edge αγορασμενο από σκρουτζομάγαζο περίπου 150-200€. Είχα πρόβλημα πλακέτας (το αντιμετώπισα και άλλοι που το αγόρασαν από επώνυμα) και μου την αντικατεστησαν άμεσα και χωρίς μα-μου. Έχω αγοράσει κι άλλες συσκευές από σκρουτζ χωρίς κανένα θέμα.

Συμπέρασμα, τα "επωνυμα" πουλάνε αέρα κοπανιστό.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν εχω δει διαφορετικα J7 εκτος απο αυτο με τις 2sim

 

Να λεει J7 (2016)

 

Καλυτερα να παρεις κιανουργιο τοσο χαμηλα που εχει πεσει η τιμη του .

 

https://www.skroutz.gr/s/9001596/Samsung-Galaxy-J7-2016-16GB.html

 

Αν δεις τα Dual (single θα πάρω) έχει διαφορετικές....

Ευχαριστώ για την απάντηση βεβαίως

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στον 4ο μηνα τωρα.Του κανω πολυ βαρια χρηση,κοινως του πινω το αιμα με το καλαμακι,μέχρι τωρα σκύλος....
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς όπως λέει το τέρας είναι, είναι καλό τηλέφωνο με αρκετά Καλή μπαταρία, Καλή κάμερα (την ημέρα δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τα καλύτερα τηλέφωνα σε κάμερα θέλει μόνο σταθερό χέρι η ρύθμιση σπορ) και δεν κολλάει πουθενά

Τώρα αν περιμένεις μέχρι την κλήρωση για το s8+ που θα το κερδίσω χαχα θα το δώσω σε καλή τιμή το j7 2016.

Edited by tasose
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε ...μέχρι 300 το πολυ! το κινητο παντως δε κολλαει πουθενα ειναι μια χαρα απο όλες τις απόψεις!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι 300 ευρω τα κινητα.Πανω απο εκει ειναι ληστεια και κοροιδια

 

Δυστυχως ομως υπαρχουν αγοραστες για αυτα που μερικες φορες κυριολεκτικα δεν εχουν να φανε ή πρεπει να δουλευουν ενα και δυο μηνες για να τα αγορασουν.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς όπως λέει το τέρας είναι, είναι καλό τηλέφωνο με αρκετά Καλή μπαταρία, Καλή κάμερα (την ημέρα δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τα καλύτερα τηλέφωνα σε κάμερα θέλει μόνο σταθερό χέρι η ρύθμιση σπορ) και δεν κολλάει πουθενά

Τώρα αν περιμένεις μέχρι την κλήρωση για το s8+ που θα το κερδίσω χαχα θα το δώσω σε καλή τιμή το j7 2016.

 

Αν μια στο εκατομμύριο δεν κερδίσω το s8 εγώ τότε έχεις ελπίδες.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ομως υπαρχουν αγοραστες για αυτα που μερικες φορες κυριολεκτικα δεν εχουν να φανε ή πρεπει να δουλευουν ενα και δυο μηνες για να τα αγορασουν.

για να μη βγουμε εκτος τοπικ...θεματος...να πουμε οτι υπαρχει ελευθερη βούληση και πηγες να ενημερωθει ο κοσμος.ολοι νομιζουμε οτι κανουμε το καλυτερο..δυσκολο να κρινουμε τους:X άλλους :X:!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχω απορια....στο παλιο γαλαξια 2 οταν εβγαζα φωτο μετα εκανα ζουμ οσο μου επετρεπε η συσκευη και εβλεπα εκπληκτικες λεπτομεριες και πολυ καθαρα....τωρα οι φωτο δεν εχουν καμμια σχεση. Εννοω οταν βγαζω φωτο χωρις πειραγμα ρυθισεων στην ανωτερη αναλυση και μετα παιρνω την φωτο στον υπολογιστη ή απο τη συσκευη και κάνω ζουμ το αποτελεσμα ειναι ασχημο...ειχα κακομαθει απο το παλιο ε;τι λετε; λογω δουλεια πρεπει να βγαζω φωτο και μετα να βλεπω λεπτομεριες πχ σηριακου αριθμους μοντελα κτλπ...και δε μπορω να πω οτι με βοηθαει εχετε κατι να προτεινετε; ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

για να μη βγουμε εκτος τοπικ...θεματος...να πουμε οτι υπαρχει ελευθερη βούληση και πηγες να ενημερωθει ο κοσμος.ολοι νομιζουμε οτι κανουμε το καλυτερο..δυσκολο να κρινουμε τους:X άλλους :X:!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχω απορια....στο παλιο γαλαξια 2 οταν εβγαζα φωτο μετα εκανα ζουμ οσο μου επετρεπε η συσκευη και εβλεπα εκπληκτικες λεπτομεριες και πολυ καθαρα....τωρα οι φωτο δεν εχουν καμμια σχεση. Εννοω οταν βγαζω φωτο χωρις πειραγμα ρυθισεων στην ανωτερη αναλυση και μετα παιρνω την φωτο στον υπολογιστη ή απο τη συσκευη και κάνω ζουμ το αποτελεσμα ειναι ασχημο...ειχα κακομαθει απο το παλιο ε;τι λετε; λογω δουλεια πρεπει να βγαζω φωτο και μετα να βλεπω λεπτομεριες πχ σηριακου αριθμους μοντελα κτλπ...και δε μπορω να πω οτι με βοηθαει εχετε κατι να προτεινετε; ευχαριστω

 

 

Το zoom απο το κινητο σε μενα ειναι πολυ ικανοποιητικο και το εχω δικιμασει για περιπτωσεις σαν αυτες που λες .Στον υπολογιστη με χρηση ascdsee δεν ειναι τοσο καλο .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι γιατί αύριο το πρωί θα το παραγγείλω.

Στο skroutz γράφει. J7FN, J7FN, J710.

Τι είναι όλα αυτά και ποιο να πάρω?

Sorry που σας πρήζω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...