Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή πόσο βγαίνει η συσκευή με αυτο το κουπόνι?

Μπήκα τώρα και το λέει πάλι 439€

Τα μεταφορικά έτσι κι αλλιώς ήταν δωρεάν

Αν βάλεις την γρήγορη αποστολή είναι κάπου 9 ευρώ

 

ONEPLUS 3T

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή πόσο βγαίνει η συσκευή με αυτο το κουπόνι?

Μπήκα τώρα και το λέει πάλι 439€

Τα μεταφορικά έτσι κι αλλιώς ήταν δωρεάν

 

Για τη γρήγορη μεταφορά είναι η έκπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Για τη γρήγορη μεταφορά είναι η έκπτωση...

 

Α μάλιστα τώρα το κατάλαβα. Ευχαριστώ.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι γιατι ειμαι ψιλοασχετος. Αν το παραγγειλω απο Gearbest που το εχει φθηνοτερα τι ακριβως αλλαζει. Δεν εχω εγγυηση απο την εταιρια; Παιζει να μου χρεωσουν επιπλεον φορους η κατι αλλο εκτος απο την συσκευή; Ευχαριστω εκ των προτερων!
Samsung Galaxy S6 edge, iPad mini 2, iPad air.
Link to comment
Share on other sites

απλά μην το παρεις απο εκεί. Δεν θα εχεις επισημο service απο την oneplus, η οποία έχει εξαιρετικό service, αλλά από την gearbest με ότι αυτό συνεπάγεται.... :confused:
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

απλά μην το παρεις απο εκεί. Δεν θα εχεις επισημο service απο την oneplus, η οποία έχει εξαιρετικό service, αλλά από την gearbest με ότι αυτό συνεπάγεται.... :confused:

Αν ειναι ετσι τοτε δεν παιρνω το ρισκο.. Ευχαριστω για την απαντηση

Samsung Galaxy S6 edge, iPad mini 2, iPad air.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς ιδέα γιατί δεν χτυπάει πλέον το ξυπνητήρι μου κάθε πρωί και Αργώ στη δουλειά? Μήπως φταίει μία αναβάθμιση που πήρε τελευταία? Έχω το oneplus3t...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος πάρει τη συσκευή με παραστατικό, ούτως ώστε να μπορεί να του επιστραφεί ο ΦΠΑ; Και αν ναι, πως γίνεται; Που καταχωρείται το ΑΦΜ;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος πάρει τη συσκευή με παραστατικό, ούτως ώστε να μπορεί να του επιστραφεί ο ΦΠΑ; Και αν ναι, πως γίνεται; Που καταχωρείται το ΑΦΜ;

Νομίζω ότι έχει απαντηθεί ότι δεν μπορείς, για ψαξτο λίγο στο παρον τοπικ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο οσο γνωριζω και επειδη το εχω συζητησει με gearbest για αλλο προιον (ηλ. τσιγαρο ) το στελνουν στην μαμα εταιρεια δεν τα φτιαχνουν οι ιδιοι.

απο οτι φαινεται η τιμη της gearbest μαζι με το κουπονι που δινουν ειναι πολυ καλη. Προσωπικα τα 30-40 ευρω εμενα μου κανουν καποια διαφορα σε αλλον παλι μπορει να μην τον νοιαζει με οτι συνεπαγεται αυτο.

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_617043.html?lkid=10734173

 

coupon :PLUST

 

ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο οσο γνωριζω και επειδη το εχω συζητησει με gearbest για αλλο προιον (ηλ. τσιγαρο ) το στελνουν στην μαμα εταιρεια δεν τα φτιαχνουν οι ιδιοι.

απο οτι φαινεται η τιμη της gearbest μαζι με το κουπονι που δινουν ειναι πολυ καλη. Προσωπικα τα 30-40 ευρω εμενα μου κανουν καποια διαφορα σε αλλον παλι μπορει να μην τον νοιαζει με οτι συνεπαγεται αυτο.

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_617043.html?lkid=10734173

 

coupon :PLUST

 

ελπιζω να βοηθησα.

 

τι είναι αυτό που σου κάνει σίγουρο ότι δεν θα πληρώσεις Φ.Π.Α 24% + Δασμούς + 12 € εκτελωνισμό έτσι και τσιμπίσουν στο τελωνειο το δέμα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αυτα που αναφερεις εμπεριεχονται παντα στο ρισκο οταν αγοραζεις απο εξωτερικο. και που να δεις τι γινεται με τα ηλ.τσιγαρα φιλε μου.... εως και δικαστηριο σε πανε....
Link to comment
Share on other sites

αυτα που αναφερεις εμπεριεχονται παντα στο ρισκο οταν αγοραζεις απο εξωτερικο. και που να δεις τι γινεται με τα ηλ.τσιγαρα φιλε μου.... εως και δικαστηριο σε πανε....

 

μα δεν μιλάμε για ρίσκο, πχ προ Δεκεμβρίου 2016 , άρα συζητάς να πάρεις κάτι που ίiiiiiiiiiσως να γλυτώσεις 50€ και το πιο πιθανό είναι να πληρώσεις +120 €.....τρελή ζαριά με λίγα λόγια !!!!!

Δεν παίζεις καλύτερα 7-8 παιχνίδια καρφωτά στο στοίχημα ΄΄τελικό σκορ΄΄ χωρίς ζητούμενα ? Λιγότερο νομίζω θα είναι το ρίσκο :)

To παίρνεις από την ΄΄μαμά΄΄ εταιρία, έχεις την πολύ σοβαρή εγγύηση, το έχεις σε max μία εβδομάδα και ξέρεις ότι θα πληρώσεις 440 € .

 

Για το ηλ τσιγάρο είμαστε off topic......ας γράψω όμως δύο πράγματα :)...... αν σε πάνε στα δικαστήρια για έναν ατμό, ή 2 4αδες αντιστάσεις ή ένα mod, γιασάν του μάγκα του Τσίπρα του καραμπουζουγκλή και του επιτελείου του....δεν νομίζω όμως .....δεν έχει αναφερθεί πουθενά κάτι τέτοιο, αν σε πάνε όμως για 2 λιτρα καθαρής νικοτίνης........αυτό είναι άλλο θέμα......καθαρό λαθρεμπόριο

Για το η.τ υπάρχει τόπικ εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7191487#post7191487 ΄΄πέρνα΄΄ να μας γράψεις εκεί τις εμπειρίες σου κλπ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και ομως αυτο για το ηλ.τσιγαρο ισχυει το διαβασα σε αλλο φορουμ και ασχολουμαι χρονια , διαβασα επισης νομοθεσια.

αυτο με το τελωνειο ειναι και στον τελωνη επισης εδω στο Ελλαδισταν ειμαστε χυμα...και αφηνουν πολλα να περνανε.

τοσο εγω προσωπικα οσο και αλλα παιδια που κανουμε αρκετες παραγγελιες μεσα στον χρονο δεν ειχαμε προβλημα ομως υπαρχουν κρουσματα τελωνειου, με μικρο ποσοστο παρ'ολα αυτα.

οπως και να εχει ομως ειναι θεμα του καθενος να αποφασισει μιας και οι εποχες ειναι δυσκολες και το καθε ευρω μετραει.

καταλαβαινω τον οποιοδηποτε αυτες τις εποχες.

μου αρεσει το χιουμορ σου φιλε :))))))

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς ιδέα γιατί δεν χτυπάει πλέον το ξυπνητήρι μου κάθε πρωί και Αργώ στη δουλειά? Μήπως φταίει μία αναβάθμιση που πήρε τελευταία? Έχω το oneplus3t...

 

οι λοιποί ήχοι (πχ κλήσης) λειτουργούν κανονικά; στο δικό μου και χωρίς κάποια αναβάθμιση, εγκατάσταση κτλ, παρουσίασε το φαινόμενο που αναφέρεις το οποίο λύθηκε με επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να το παραγγειλω απο το επισημο σαιτ να ρωτησω ποσο καιρο κανει να ερθει και εαν θα μου ζητησουν τιποτα τελωνεια η κατι αλλο και να μπλεξω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κανένα αξιόπιστο site για να παραγγείλω το μαύρο;;;

 

Όταν λες μαύρο;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είναι όλο μαύρο, εμπρός πίσω και 128αρι.... Στο επίσημο site δεν υπάρχει εδώ και καιρό ξέρω, αλλά κάποια site δείχνει να το έχουν διαθέσιμο...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είναι όλο μαύρο, εμπρός πίσω και 128αρι.... Στο επίσημο site δεν υπάρχει εδώ και καιρό ξέρω, αλλά κάποια site δείχνει να το έχουν διαθέσιμο...

 

Θα προτιμούσα να αποφύγεις να το πάρεις από αλλού, μου χάλασε το oneplus3 την προηγούμενη Δευτέρα , το έστειλα Τρίτη στην Τσεχία δωρεάν, σήμερα έφυγε επισκευασμένο από εκεί και αύριο η μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου.

Αυτή την εξυπηρέτηση δεν θα την βρεις σχεδόν πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είναι όλο μαύρο, εμπρός πίσω και 128αρι.... Στο επίσημο site δεν υπάρχει εδώ και καιρό ξέρω, αλλά κάποια site δείχνει να το έχουν διαθέσιμο...

 

Συσκευές μόνο από το επίσημο site

Από οπουδήποτε αλλού είναι μεγάλο λάθος. Αναφέρθηκαν παραδείγματα παραπάνω μην τα ξανά τονίσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα να αποφύγεις να το πάρεις από αλλού, μου χάλασε το oneplus3 την προηγούμενη Δευτέρα , το έστειλα Τρίτη στην Τσεχία δωρεάν, σήμερα έφυγε επισκευασμένο από εκεί και αύριο η μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου.

Αυτή την εξυπηρέτηση δεν θα την βρεις σχεδόν πουθενά.

 

δωρεαν οταν εννοεις με ποια ταχυδρομικη εταιρια? DHL?

Link to comment
Share on other sites

δωρεαν οταν εννοεις με ποια ταχυδρομικη εταιρια? DHL?

Σου στέλνει η oneplus ηλεκτρονικά ετικέτα που την δίνεις στην dhl και την κολλάει πάνω στο πακέτο. Τίποτε δεν πληρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνει η oneplus ηλεκτρονικά ετικέτα που την δίνεις στην dhl και την κολλάει πάνω στο πακέτο. Τίποτε δεν πληρώνεις.

 

OK thanks......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, με τον κωδικό αυτό έχετε 20 ευρώ έκπτωση σε αξεσουάρ αγοράζοντας το 3Τ από το επίσημο site.:happy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...