Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.αντιμετωπιζω προβλημα με το ραδιοφωνο μεσω ιντερνετ.ενω ξεκιναει και παιζει ο σταθμος σε 10 λεπτα περιπου κλεινει η εφαρμογη.αυτο συμβαινει με ολους τους σταθμους και μεσω wifi και μεσω δεδομενων κινητης.χρησιμοπιω 3 διαφορετικες εφαρμογες οι οποιες κλεινουν.tunein,xiialive,eradio.επισης το ιδιο θεμα αντιμετωπιζω με την εφαρμογη της sony bluetooth sbh 54(κλεινει μετα απο λιγο)ισως εκει υπαρχει θεμα με την εφαρμογη.επισης εχω ενεργοποιησει μεσα απο τις ρυθμισεις να μην κλεινουν αυτες οι εφαρμογες αλλα λυση δεν υπαρχει.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.αντιμετωπιζω προβλημα με το ραδιοφωνο μεσω ιντερνετ.ενω ξεκιναει και παιζει ο σταθμος σε 10 λεπτα περιπου κλεινει η εφαρμογη.αυτο συμβαινει με ολους τους σταθμους και μεσω wifi και μεσω δεδομενων κινητης.χρησιμοπιω 3 διαφορετικες εφαρμογες οι οποιες κλεινουν.tunein,xiialive,eradio.επισης το ιδιο θεμα αντιμετωπιζω με την εφαρμογη της sony bluetooth sbh 54(κλεινει μετα απο λιγο)ισως εκει υπαρχει θεμα με την εφαρμογη.επισης εχω ενεργοποιησει μεσα απο τις ρυθμισεις να μην κλεινουν αυτες οι εφαρμογες αλλα λυση δεν υπαρχει.ευχαριστω.

 

Αν μπεις και στο site του σταθμού παίζει να το δεις και εκεί να συμβαίνει. Το έχω πάθει και εγώ σε nexus 5, g3s.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι συμβαινει.αυτο σημαινει οτι οσο καιρο εχω αυτο το τηλεφωνο ραδιοφωνο μεσω ιντερνετ δεν θα ακουσω;αφου κανενας σταθμος δεν μπορει να παιξει κανονικα.εγω πρωτη φορα το αντιμετωπιζω αυτο παντως.περιμενα μηπως κατι διορθωσει μεσω αναβαθμισης αλλα τιποτα.καποια ρυθμιση δεν υπαρχει δηλαδη;
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να αγορασω το Note 4 αλλα εχω μερικες αποριες.Λογω του 10πυρινου επεξεργαστη η διαρκεια της μπαταριας του είναι ικανοποιητικη;Δηλαδη 5-6 ωρες οθονη;Επισης μου ειπε αυτος που το πουλαει ότι το αγορασε από Ολλανδια και υποστηριζει κανονικα την μπαντα των 800.ισχυει αυτό;Και τελος γενικοτερα αξιζει να δωσω το Huawei P9 lite που εχω για να παρω το Note 4;ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ!!!! Μετά από το τρελό κόλλημα που είχε φάει στο τελωνείο από τις 31-1-2017 επιτέλους χθές βγήκε και σήμερα το παρέλαβα από τα ΕΛΤΑ...

Το κόστος ήταν 24€ για το τελωνείο και 12€ για τα ΕΛΤΑ (δεν ξέρω αν έχει σημασία που είμαι Χαλκίδα)

Btw το κινητό είναι απίστευτο!!! Πολυ γρήγορο και με ωραία εφφέ!! Πολύ καλή αγορά.

Επίσης έχω μία ερώτηση.. έκανα ενημέρωση και μου πήγε στην 8.0.4.0(MBFMIDG) και όταν πατάω να ελέγξει αν υπάρχουν άλλες ενημερώσεις μου λέει ότι δεν υπάρχουν... Θέλει χρόνο για να μου βγάλει την καινούρια? Πρέπει να κάνω κάτι??

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

8.1.7.0 (MBFMIDI) φοραει εμενα πανω.

global ΣΤΑΘΕΡΗ

 

8.1.6.0. ειναι η τελευταια fastboot, ποτε εδωσε την 8.1.7.0. ? σε ota?

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/file/d/0BxY3C5J9QHYOQi1lV0g3UzBSLUk/view

 

τσεκαρε εδω

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

8.1.6.0. ειναι η τελευταια fastboot, ποτε εδωσε την 8.1.7.0. ? σε ota?

 

https://drive.google.com/file/d/0BxY3C5J9QHYOQi1lV0g3UzBSLUk/view

 

τσεκαρε εδω

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχει έρθει μέσω OTA αναβάθμιση ούτε η 8.1.7.0 ούτε η 8.2 που λένε

 

η 8.2 σίγουρα θα αργήσει όπως πάμε.

η 8.1.7.0 δεν έχει γίνει διαθέσιμη για όλους μας ακόμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω καμια διαφορα απο τις αλλες. μια χαρα 5ωρο sot εχω με την 8.1.7.0 και δεν εχω ουτε λαγκ ουτε τιποτα ολα δουλευουν καλα οπως πριν!!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα από RN2 και έχω πάθει σοκ με τη μπαταρία. Έβγαλα προχτές 6:30 ώρες οθόνη στο 6% μπαταρία, με συγχρονισμούς ανοικτούς, συνδεδεμένο στο ίντερνετ όλη μέρα, λίγο gaming και πολύ FB, Messenger, Trello κλπ. Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε :ρ
Link to comment
Share on other sites

8.1.10.0. Η τελευταία Ελληνική Stable.

 

Οκ ευχαριστώ, γιατί κουφαθηκα με το sot. Εγω εχω την τελευταία dev

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν το περίμενα. Τώρα είμαι στο 62% με 2 ώρες και 52 λεπτά οθόνη, 41 λεπτά κλήσεις, περίπου 2 ώρες κλήσεις μέσω Messenger, WiFi όλη μέρα και πολλά μηνύματα, ειδοποιήσεις κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου λίγο.. Γιατι εχω την 8.0.4.0 και όταν πατάω για ενημέρωση μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν ενημερώσεις?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου λίγο.. Γιατι εχω την 8.0.4.0 και όταν πατάω για ενημέρωση μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν ενημερώσεις?

Ευχαριστώ

 

Φιλε μου και εγω την ιδια ερώτηση εχω. Εχω και εγω τωρα την 8.0.4.0. Όπως με είχε ενημερώσει ενα παιδί εδώ στο φόρουμ , μου ειπε να κανω λίγες μερες υπομονή και οτι με το επόμενο update θα εχω τα ελληνικά. Εδώ και 8 μερες δεν μου εχει έρθει ειδοποίηση για κάποιο update. Παιδιά τι γινεται με αυτο το θέμα ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...