Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανει; γιατο δεν μου δειχνει κανενα notification στην lock screen?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ρυθμίσεις > κλείδωμα οθόνης & κωδικός > Ενεργοποίηση οθόνης με κάθε ειδοποίηση

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περίμενα να δω πολύ πιο μεγάλα νούμερα σε αυτόνομια έστω θεωρητική από 20ωρες....Έχει άλλος αυτό το θέμα?? Υγ.δεν έχω ανοικτό τίποτα εκτός από το wi-fi οθόνη αυτόματη φωτεινότητα κανένα απ πχ φεις κλπ να τρέχει... Δεν είναι λίγο το 20ωρες? Υπόλοιπο μετά από πλήρη φόρτιση 100'%? Ανιμεισιον οφ κ νορμάλ λειτουργια Edited by giokosta
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις > κλείδωμα οθόνης & κωδικός > Ενεργοποίηση οθόνης με κάθε ειδοποίηση

 

 

 

Το εχω κανει αλλά τίποτα...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει αλλά τίποτα...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ποια rom φοράει?

Έχεις κάνει όλες τις ρυθμίσεις για τις ειδοποιήσεις?

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα να δω πολύ πιο μεγάλα νούμερα σε αυτόνομια έστω θεωρητική από 20ωρες....Έχει άλλος αυτό το θέμα?? Υγ.δεν έχω ανοικτό τίποτα εκτός από το wi-fi οθόνη αυτόματη φωτεινότητα κανένα απ πχ φεις κλπ να τρέχει... Δεν είναι λίγο το 20ωρες? Υπόλοιπο μετά από πλήρη φόρτιση 100'%? Ανιμεισιον οφ κ νορμάλ λειτουργια

 

Ποια εκδοση miui εχεις?

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανει; γιατο δεν μου δειχνει κανενα notification στην lock screen?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ρυθμίσεις->Γραμμή κατάστασης->Διαχείριση ειδοποιήσεων, πατάς στην εφαρμογή που σ ενδιαφέρει και τικάρεις το Εμφάνιση στην οθόνη κλειδώματος

Link to comment
Share on other sites

Global 8.1stable 8.1.2.0

 

custom ειναι? η τελευταια global stable ειναι η 8.0.4 ( http://en.miui.com/download-309.html ) ριχτου μια επαναφορα για αρχη, αν δεν στρωσει περνα την 8.0.4. και επελεξε clear all στο miflash, δεν θα εχεις ελληνικα ομως να ξερεις.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

custom ειναι? η τελευταια global stable ειναι η 8.0.4 ( http://en.miui.com/download-309.html ) ριχτου μια επαναφορα για αρχη, αν δεν στρωσει περνα την 8.0.4. και επελεξε clear all στο miflash, δεν θα εχεις ελληνικα ομως να ξερεις.
. Η επίσημη εισαγωγή είναι.ινφοκουεστ...Μπορείς να μου πεις τι αυτόνομια δείχνει κανονικά μετά από πλήρη φόρτιση?2μερες τοχω.το δίνω κ πίσω κ ζητάω καινούριο αν είναι προβληματικό το δικό μου..Αλλά θα θελα να ξέρω τι παίζει με ώρες αυτονομίας πριν πάω κ ζητήσω αλλαγη
Link to comment
Share on other sites

custom ειναι? η τελευταια global stable ειναι η 8.0.4 ( http://en.miui.com/download-309.html ) ριχτου μια επαναφορα για αρχη, αν δεν στρωσει περνα την 8.0.4. και επελεξε clear all στο miflash, δεν θα εχεις ελληνικα ομως να ξερεις.

 

είχε κυκλοφορήσει επίσημα,αλλά σε αρκετούς έκανε νερά και κατέβηκε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

. Η επίσημη εισαγωγή είναι.ινφοκουεστ...Μπορείς να μου πεις τι αυτόνομια δείχνει κανονικά μετά από πλήρη φόρτιση?2μερες τοχω.το δίνω κ πίσω κ ζητάω καινούριο αν είναι προβληματικό το δικό μου..Αλλά θα θελα να ξέρω τι παίζει με ώρες αυτονομίας πριν πάω κ ζητήσω αλλαγη

 

είχε κυκλοφορήσει επίσημα,αλλά σε αρκετούς έκανε νερά και κατέβηκε.

Τι αυτονομισ βλέπεις μετά από πλήρη φόρτιση στο δικό σου?

Link to comment
Share on other sites

Τι αυτονομισ βλέπεις μετά από πλήρη φόρτιση στο δικό σου?

 

δεν θυμάμαι και καθώς δε το φόρτισα σήμερα,δεν μπορώ να σου πω.

Αλλά εώς τώρα έχω 25% μπαταρία με 3,5 ώρες οθόνη και 1,5 μέρα αυτονομίας.

Αν και είναι κουραστικό κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι αυτονομισ βλέπεις μετά από πλήρη φόρτιση στο δικό σου?

εχω ενα που ειναι κοντα στα 50% με miui 8.0.4 , και μου δινει 8hrs 21mins max usage time, αρα καλα εισαι, λιγο ειναι βεβαια.....

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα που ειναι κοντα στα 50% με miui 8.0.4 , και μου δινει 8hrs 21mins max usage time, αρα καλα εισαι, λιγο ειναι βεβαια.....

 

λιγο είναι αν σκεφτείς πως με 23% μου δίνει 4 ώρες και 17 λεπτά.έχω την 8.1.4 που έχει αποσυρθεί.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Στο 80℅ είναι λογικό να πέφτει μόνο μέσα σε 2 ώρες με απλά σέρφινγκ???.Κάτι πάει λαθος η νομίζω??Η αυτονομία είναι αστεία αν δεν έχει θέμα το δικό μου..
Link to comment
Share on other sites

Στο 80℅ είναι λογικό να πέφτει μόνο μέσα σε 2 ώρες με απλά σέρφινγκ???.Κάτι πάει λαθος η νομίζω??Η αυτονομία είναι αστεία αν δεν έχει θέμα το δικό μου..
Link to comment
Share on other sites

Ώπα κάτσε.Αν σ 2 ώρες έχει πέσει μόνο στο 80℅ δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν είναι 2 ώρες σερί.Ισα ίσα...

 

Redmi Note 4(Nikel)

Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι σερί?? Ούτε ομιλία ούτε τιποτα...Εδώ γράφω 5 ποστ κ κοιτάω κ το ποσοστό μπαταρίας..ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Υγ την αυτονομία ακόμα 1.5μερα που τη βλέπει ς? Εγώ βλέπω μόνο αριστερά το υπόλοιπο χρήσης δηλ 2 ώρες το 20,% μόνο με σέρφινγκ της πλάκας...Δηλ σε 10 ώρες εσβησε ??Χωρίς στρημ χωρίς ομιλία ????Κι είναι οκ???

Edited by giokosta
Link to comment
Share on other sites

Μπερδεμένα μας τα λες.

Για αρχή εγώ έχω χρήση είπα 1,5 μέρα.Αν δύο ώρες σερί έχεις οθόνη αναμενη και σερφαρεις,είναι λογικό να πας στο 80℅

 

Redmi Note 4(Nikel)

Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

με την ελληνικη gtv εχει 3ωρες και 45λεπτα κ ειναι στο 29% ........
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις->Γραμμή κατάστασης->Διαχείριση ειδοποιήσεων, πατάς στην εφαρμογή που σ ενδιαφέρει και τικάρεις το Εμφάνιση στην οθόνη κλειδώματος

 

 

Κι αυτό το εχω κανει, αλλά τίποτα,

Έχω το redmi note 4 από κοτσοβωλο, στοκ miui

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεμένα μας τα λες.

Για αρχή εγώ έχω χρήση είπα 1,5 μέρα.Αν δύο ώρες σερί έχεις οθόνη αναμενη και σερφαρεις,είναι λογικό να πας στο 80℅

 

Redmi Note 4(Nikel)

Tapatalk

Τα λέω πιο καθαρά.οθονη σε αυτόματο σε σκοτεινό περιβάλλον..Ίσως 50%φωτεινοτητα...

Δεν έχω μιλήσει ούτε στρημαρει τίποτα απολύτως..

απόλυτα έχω τώρα μετά 2 ώρες έχω ακριβώς 73℅ κ μου δείχνει χρόνο χρήσης 11.50ωρες...

Αυτά ακριβώς.

Υγ.που βλέπεις αυτό που έγραψες πριν υπόλοιπο 1.5μερες κ 3 ώρες οθόνη?? Εννοείς ότι το χεις ήδη δουλέψει 1.5μερα μήπως?Με τι χρηση

Θενκς για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον δεν γίνεσαι κατανοητός θα κανεις το απλούστατο:

όταν πάει η μπαταρία στο 15% πχ θα πας μπαταρία-χρήση μπαταρίας-οθόνη και εκεί θα δεις πόση ώρα είναι ανοικτή η οθόνη.

Όταν το κάνεις αυτό θα σου πουν τα παιδιά που έχουν το κινητό αν είναι όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...