Jump to content

Μπλουζακια myphone


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια...

 

δεν ειμαι ο πιο παλιος στο forum, ουτε ειμαι moderator, ουτε εχω γνωριμιες απιστευτες και λογο αποστασης ουτε σε meeeting εχω παει...

 

αλλα θα μαρεζε οπως πιστευω σε όλους σας να εχουμε κανενα μπλουζακι myphone να φοραμε...

 

δεν ξερω αν θελετε και αλλοι κατι τετοιο και δεν ξερω αν η ομαδα των mods, admin και λοιπο staff συμφωνει αλλα θα ηταν καλο να ξεκινουσε μια τετοια διαδικασια.

 

Φυσικα αν υπαρχει προβλημα κλειδωνετε το θεμα και τελιωνει η υποθεση η απλα αν εχετε κανει ηδη πολυυυυ παλιοτερα και δεν θελετε τοτε παω πασο.

 

παντως σε περιπτωση που δεν υπαρχει διαθεση απο αλλους δεχομαι να να βοηθησω στο εγχειρημα εφοσον συμφωνουνε ολοι.

 

συγνωμη αν εκανα ενα βημα παραπανω σαν απλο μελος... απλα μια ιδεα ειχα... αν ειναι λαθος ζητω και παλι συγνωμη.

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπερα παιδια...

 

δεν ειμαι ο πιο παλιος στο forum, ουτε ειμαι moderator, ουτε εχω γνωριμιες απιστευτες και λογο αποστασης ουτε σε meeeting εχω παει...

 

αλλα θα μαρεζε οπως πιστευω σε όλους σας να εχουμε κανενα μπλουζακι myphone να φοραμε...

 

δεν ξερω αν θελετε και αλλοι κατι τετοιο και δεν ξερω αν η ομαδα των mods, admin και λοιπο staff συμφωνει αλλα θα ηταν καλο να ξεκινουσε μια τετοια διαδικασια.

 

Φυσικα αν υπαρχει προβλημα κλειδωνετε το θεμα και τελιωνει η υποθεση η απλα αν εχετε κανει ηδη πολυυυυ παλιοτερα και δεν θελετε τοτε παω πασο.

 

παντως σε περιπτωση που δεν υπαρχει διαθεση απο αλλους δεχομαι να να βοηθησω στο εγχειρημα εφοσον συμφωνουνε ολοι.

 

συγνωμη αν εκανα ενα βημα παραπανω σαν απλο μελος... απλα μια ιδεα ειχα... αν ειναι λαθος ζητω και παλι συγνωμη.

Και μένα θα μου άρεσε..:)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι συμφωνος και το βρισκω καλη ιδεα! ;)

Μονο που εμεις που ειμαστε εξωτερικο πως θα τις παρουμε;

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα το γενικεύσω... που μπορούμε να βρούμε σιδεροτυπίες ώστε να αποτυπώσουμε στα tshirt μας ότι εκτυπώσουμε απο τον υπολογιστή;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

ego simfono apolita me tin idea

loipon se periptosh poy oloi simfonisoyne k theloyn oi adm tote as epikoininisoyn mazi moy opoy k tha toys dosw oses plirofories theloyn gia ena poli kodino moy atomo to opoio k kales times tha mas kanei k kali poiothta exei (exei kanei k simbash me ton karelia gia kapies bloyzes brelok ktl)

ego diatithome na sas fero se epafh arkei na moy steilete ena pm

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

στο meeting που είχε γίνει πέρσι τα Χριστούγεννα (όχι αυτά που πέρασαν) είχαν μοιραστεί μπλουζάκια.. μαύρα με το λογότυπο στην πλάτη... από ποίοτητα όχι ότι καλύτερο βέβαια... μετά από 3-4 πλυσίματα η στάμπα έχει αρχίσει να δίνει σημάδια διάλυσης...
Link to comment
Share on other sites

paidia eriksa thn idea alla den vlepw tromero endiaferon...

 

o admin kai oi mods ti lene?

 

an symfwnoune as mas afhsoune na vgaloume mia partida se synergasia me ton filo parapanw....

 

file mou an kanw mia lista tha thn kanoume thn douleia les?

 

admin epitrepontos kai mods thelontos

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

paidia eriksa thn idea alla den vlepw tromero endiaferon...

 

o admin kai oi mods ti lene?

 

an symfwnoune as mas afhsoune na vgaloume mia partida se synergasia me ton filo parapanw....

 

file mou an kanw mia lista tha thn kanoume thn douleia les?

 

admin epitrepontos kai mods thelontos

πέρα από τα μπλουζάκια που είχαν μοιραστεί δωρεάν πέρυσι, τελευταία φορά που είχαν γίνει μπλουζάκια (επί εποχής unwired) ήταν από τον Vampyre, ο οποιος είχε προπληρώσει με δικά του λεφτά 100 (νομίζω) μπλουζάκια και μετά δεν του διναν τα λεφτά και έμεινε με τα μπλουζάκια και χρεωμένος. Το πρόβλημα δηλαδή είναι πώς θα μαζέψουμε/μαζέψετε τα λεφτά. Δεν νομίζω ότι αν κάποιος είναι διατεθιμένος να κάνει κάτι τέτοιο να τον εμποδίσει ο admin ή οι mods, απλά σκεφτείτε ότι αν ζητήσετε τα λεφτά από πριν θα σας λένε όλοι να δούμε τις μπλούζες πρώτα, αν τα ζητήσετε μετά, το πιθανότερο είναι να έχετε απώλειες...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Θα σας το πρότεινα και'γώ μιας και ετοιμάζω επιχείρηση με το αντικείμενο αυτό αλλά με πρόλαβε ο φίλος kinhtomania. Πάντως τα μπλουζάκια που θα κάνω εγώ ποιοτικά θα είναι πάρα πολύ καλά.. σε κανα μήνα θα έρθω σε επαφή με τον admin ή με κάποιον mod να του στείλω ένα να δει την ποιότητα και να σας πει αν αξίζει το κόπο να γίνει μαζική παραγγελία..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συμφωνώ καλή ιδέα. Ναι.Τω΄ρα για το πώς θα μαζυτεούν τα χρήματα χμ!!!! μια ταχυδρομική θυρίδα να τα στείλουμε μέσω ταχυδρομείου???? ΜΙλάμε για το υπερβολικό ποσό τον 10 - 15 € εεεε!!!!!!!!!!!!!

Οποιος δεν πληρώσει να του βάλουμε dialer μέχρι να εξοφλήσει τον λογαριασμό και μετά να τα πάρουμε από τον ΟΤΕ. :p :lol: :lol:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Μια φιλικη συμβουλη παιδια,πριν αρχισετε το οτιδηποτε προσπαθειστε με καποιο τροπο να μαθετε ποσοι ενδιαφερονται πραγματικα για τα μπλουζακια και μετα να συνεχισετε.Και κατι αλλο,δεν ειναι καπως νωρις για καλοκαιρινα μπλουζακια..;

Link to comment
Share on other sites

eipa me to palikari na synenoithoume kai as steilei ena PM...

 

as poume na ksekinhsoume me ena arithmo mplouzakia kai meta vgazoume kialla...

 

 

oso gia to nwris... ton fronimwn ta paidia prin peinasoun mageirevoune... :)

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

γιατι τετοια τρελα με το my phone? σορι αλλα δεν ειναι λιγακι χαζο να κυκλοφορεις εξω με την σταμπα κολημενη πανω σου?

Πολλα πραγματα ειναι χαζα...Αλλα λιγοτερο αλλα περισσοτερο.Δεν στο λεω με υπονοουμενο. :)

Απο εκει και περα αν η μπλουζα ειναι ομορφη και η σταμπα οχι τις πλακας , προσωπικα δεν το βρισκω χαζο.Αλλα παλι γουστα ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Από την φωτό καλή φαίνεται... Μπράβο παιδιά. εάν είναι να αγοράσουμε εγώ πρώτος.

 

Βγάλτε και κανένα αυτοκολλητάκι........ ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

idou loipon kai o sakis evale to xeri tou....

 

as organwthoume

 

opioios exei conne as steilei ena post edw h an den thelei edw times me PM

kalytera edw omws gia na einai ksekathara ta pragmata mprosta se olous!!!

 

o sakis to sxedio...

perimenoume prosfores gia times...

an den dwsoune ta pedia pou eipane tha kanw ereuna agoras

 

ena pou menei einai... kai kalo tha htan na poune oloi edw...

 

shma sto stithos mono? mprosta kai kentro megalo? piso megalo?

 

saki thn stampa thn exeis etoimh an xreiastei?

 

 

ok synexizoume dynata!

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

perimenoume prosfores gia times...

an den dwsoune ta pedia pou eipane tha kanw ereuna agoras

ena pou menei einai... kai kalo tha htan na poune oloi edw...

 

Δεν ειναι μονο η προσφορα γιατι η τιμη ειναι αναλογη της ποσοτητας και της (ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ)!

Link to comment
Share on other sites

idou loipon kai o sakis evale to xeri tou....

 

as organwthoume

 

opioios exei conne as steilei ena post edw h an den thelei edw times me PM

kalytera edw omws gia na einai ksekathara ta pragmata mprosta se olous!!!

 

o sakis to sxedio...

perimenoume prosfores gia times...

εγω εχω μεσω κ θα μας κανει πολυ καλες τιμες αν θελετε κ το σχεδιο θα του το δοσω εγω αφου μου το στειλετε να μου βγαλει 2-3 κ αν σας αρεσει το προχοραμε στειλτε μου ομως το σχεδιο στο epsaksa.adika.na.brw@gmail.com

:p :p :p

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειμαι μεσα να αγορασω αν γινει κατι τετοιο :)

Αν και θα μου αρεσε να μην εχει την διευθηνση απο κατω αλλα οπως και να εχει θα γουσταρα μια μπλουζα του myPhone :alien:

Link to comment
Share on other sites

saxkar kai vasilis 69

 

 

mporeite na dwsete mia prosfora tou typou...

 

gia 1 ews 100 mplouzakia.... xxxx timh

apo 100 ews 150 xxx timh

 

oi posothtes kai oi times einai ypothetikes

 

kante mia erwthsh gia na melethsoume ti mas symferei... an den mporeite na to psaksoume alliws...

 

saki thn stampa thn exeis etoimh?

gia mauro mplouzaki milame mallon paidia

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς πληροφοριακά λοιπόν, έχουν μείνει ακόμη μπλουζάκια - από τα 200 που αρχικά είχαν ετοιμαστεί - σφραγισμένα με το λογότυπο του myphone.gr και διανέμονται εντελώς δωρεάν σε όποιον είχε την ευγενή καλοσύνη να τα ζητήσει - και μάλιστα φεύγουν με το ταχυδρομείο προς κάθε γωνιά της Ελλάδας. Όχι, η ποιότητα δεν είναι η καλύτερη, ωστόσο ήταν αυτό που μπορούσε να γίνει πριν από 1 περίπου χρόνο για να ευχαριστήσω όσους ήθελαν ένα μπλουζάκι. Και επίσης όχι, αυτήν την περίοδο (02/2005-03/2005) και να μου ζητήσετε δεν θα προλάβω να πάω ούτε μέχρι το ταχυδρομείο....

 

Θα επαναληφθεί αυτό μέχρι το καλοκαίρι, αυτήν τη φορά σε καλύτερη ποιότητα και μικρότερη ποσότητα και πάντα με το ίδιο μηδενικό κόστος. Αν δεν βιάζεστε λοιπόν... Και κάτι ακόμη. Την πρώτη φορά έγιναν 100 και έμειναν τα περισσότερα (ξέρει ο Vampyre). Τη δεύτερη φορά από τα 200 έμειναν... 80 και δίνονταν και δωρεάν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

afoy yparxoune... tote sygnwmh pou ksekinhsa olo to thema...

den yparxei logos na to synexisoume...

 

 

oson afora ta yparxonta nai tha ithela ena...

 

 

pernw loipon seira otan teliwseis tis douleies sou na mas dwseis ena...

analambanoume tyxon eksoda

 

 

pernw to kouponi noumero 1....

 

ta ypoloipa kouponia me thn seira :)

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...