Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν έχει ξανααναγερθεί αλλα έσκασε μύτη και στο nomatica.

407€ χωρίς να το έχουν σε stock! Απο την εμπειρία μου σε αυτό το site με το που παραλάβουν κάτι η τιμή πέφτει!

file na se kanw mia erwthsh sto nomatika otan kanw mia parageelia exei ws tropo plhrwmhs "antikatabolh"??a kai auto to site ellhniko einai???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποιώ το HBH-200. Όταν καλώ εγώ μετά από περίπου ένα λεπτό κόβεται η σύνδεση με το bluetooth, η κλήση παραμένει σε εξέλιξη αλλά το κινητό κολάει. Δεν το έχω δοκιμάσει πολλές φορές αφού χρειάστηκε να πάρω μόνο 4-5 φορές τηλέφωνο. Θα δοκιμάσω πάλι αύριο μήπως αν ξανασετάρω τη σύνδεση με το bluetooth και γίνει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

file na se kanw mia erwthsh sto nomatika otan kanw mia parageelia exei ws tropo plhrwmhs "antikatabolh"??a kai auto to site ellhniko einai???

 

Αντικαταβολή όχι, δεν έχει!

Όσες φορές έχω παραγγείλει το έχω κάνει με έμβασμα (κανα 10€ ανάλογα την τράπεζα). Το κάνω με e-banking winbank και δεν μου είναι καθόλου δύσκολο.

To site είναι Γαλλικό αλλα έχει πρήρη ελληνική υποστήριζη (e-mail και τηλέφωνική εξυπηρέτιση στα ελληνικά απο την Δώρα....)!

Link to comment
Share on other sites

Αντικαταβολή όχι, δεν έχει!

Όσες φορές έχω παραγγείλει το έχω κάνει με έμβασμα (κανα 10€ ανάλογα την τράπεζα). Το κάνω με e-banking winbank και δεν μου είναι καθόλου δύσκολο.

To site είναι Γαλλικό αλλα έχει πρήρη ελληνική υποστήριζη (e-mail και τηλέφωνική εξυπηρέτιση στα ελληνικά απο την Δώρα....)!

ok file na sai kala!!!esu to parhgeilesto kinhto??egw lew na to parageilw an einai!!!yparxei periptwsh na einai vodafone live??

Link to comment
Share on other sites

Στο e-shop εχουν το live με 374€

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000131

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

ok file na sai kala!!!esu to parhgeilesto kinhto??egw lew na to parageilw an einai!!!yparxei periptwsh na einai vodafone live??

 

Live δεν ξέρω αν είναι, αλλα stοck δεν είναι σίγουρα!!! 2-8 μέρες λέει και συνήθως πέφτουν μέσα! Γιαυτό είπα πως όταν το φέρουν θα πέσουν οι τιμές! Όσο για μέαν.... χλωμό να το πάρω μιάς και αρχές αυγούστου.... ντύνομαι στα χακί!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντας στις σελίδες του eshop ανακάλυψα ότι έχει ήδη φέρει (φυσικά VodafoneLive) στα 374€ :w00t:

 

 

Με πρόλαβε ο memix ..... απλά το είδα μετά!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

basika opios exei tin kalosynh as mou stilei mia prive ta bimata ena ena gia to update an k exo diabasei tis odigies sto site exo katebash ayto to zip D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver.zip kai exo mperdeyth sti diadikasia tou mperdeyomai apo to 6o bhma k meta.. opios thelei as mou e3igish edw h as mou stilei prv msg eyxaristo:) kai thelw k to site apo to update sti se d mporo na to bro..
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

basika opios exei tin kalosynh as mou stilei mia prive ta bimata ena ena gia to update an k exo diabasei tis odigies sto site exo katebash ayto to zip D750_K750_W800_Update_Service_USB_driver.zip kai exo mperdeyth sti diadikasia tou mperdeyomai apo to 6o bhma k meta.. opios thelei as mou e3igish edw h as mou stilei prv msg eyxaristo:)

MaIdEn phres to kinhto?????

Link to comment
Share on other sites

Tomas90,

 

Μόνο όταν μιλάω μέσω του bluetooth μου κολάει το κινητό. Και πρέπει να βγάλω τη μπαταρία για να το ξεκολήσω. Όταν δεν χρησιμοποιώ το bluetooth μιλάω κανονικά. Άρα κάποιο πρόβλημα με αυτό είναι.

 

Εννοεις οτι εχεις handsfree που λειτουργει με bluetooth και κολλαει το κινητο οταν το χρησιμοποιεις?

Τι σκοπευεις να κανεις για να αντιμετωπισεις αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Tomas90,

 

Έτσι ακριβώς. Αρχικά θα δοκιμάσω να το σετάρω από την αρχή σήμερα μήπως κάτι έχει πάει στραβά. Αλλιώς άμα δεν μπορώ να κάνω update (λόγω live) θα το πάω στην Ericsson να τουσ δείξω το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

RE FILE GEOVASS MHPWS BIABTHKES KAI PHRES TO K750I SE VF LIVE???

 

Ναι αυτο πηρα, αλλα το ηξερα! Ειναι εταιρικο οποτε δεν εδωσα δεκαρα!

Εμενα μου παιζει μια χαρα το Car Kit BT Που εχω με το τηλεφωνο. Δεν κολλαει καθολου. Κατι ομως που κανει ειναι οτι οταν καλω εγω συνεδεει αυτοματα το BT Car Kit, αλλα μετα οταν με καλουν χτυπαει μονο το τηλεφωνο ! :( Τι πρεπει να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μάπα το Κ750! Πήγα και το πήρα ο μ.....ς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όλο προβλήματα μου εμφανίζει. Συνεχώς κολλάνε τα πλήκτρα, η μπαταρία είναι για τον π....ο, το σήμα είναι της κωλ....ς και κάνει για να φορτιστεί 10 ώρες (δεν εννοώ βέβαια την πρώτη φόρτιση.....)
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη μάπα το Κ750! Πήγα και το πήρα ο μ.....ς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όλο προβλήματα μου εμφανίζει. Συνεχώς κολλάνε τα πλήκτρα, η μπαταρία είναι για τον π....ο, το σήμα είναι της κωλ....ς και κάνει για να φορτιστεί 10 ώρες (δεν εννοώ βέβαια την πρώτη φόρτιση.....)

 

Εισαι υπερβολικος... :mad:

Τι προβληματα σου εμφανιζει? Τα πληκτρα κολλανε? η μπαταρια... 10 ωρες? Εαν δεν ειναι η πρωτη φορτιση τοτε το εχεις πανω απο 3-4 μερες?

Ολα τα τηλεφωνα με το που βγαινουν εχουν μικροπροβληματακια. Με τις επομενες αναβαθμησεις ολα θα φτιαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...