Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά καλά έκανα και πήρα το Κ508 και κάνω την δουλειά μου :w00t:

Θα μου βγάλει το καλοκαίρι και μετά το άλλο θα έρθει λουκούμι :p

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Evala tin nea ekdosi logismikou: R1J002

 

...επειδή δεν τα γνωρίζω καλά τα SE, μπορώ να τα αναβαθμίζω από το σπίτι όπως τα siemens...; :worry:

 

Σε ποιό site ...;Ενημερωτικά να ξέρω μετέπειτα. :)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τις εκατοστησαμε τις σελιδες και ακομα Κ750ι δεν εχει ερθει

Τι γινεται ???

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

...επειδή δεν τα γνωρίζω καλά τα SE, μπορώ να τα αναβαθμίζω από το σπίτι όπως τα siemens...; :worry:

 

Σε ποιό site ...;Ενημερωτικά να ξέρω μετέπειτα. :)

Ναι μπορείς κανονικότατα να κάνεις online update από το σπίτι σου.

Δες εδώ. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,ας πουμε οτι εχω το k-750 αλλα με vf live,μπορω να του βαλω το κανονικο του μενου με online αναβαθμιση???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,ας πουμε οτι εχω το k-750 αλλα με vf live,μπορω να του βαλω το κανονικο του μενου με online αναβαθμιση???

 

Not... from SE live update ! :cool: (οπως ειπε και ο Παλπατιν : Not... from a Jedi :X :p )

 

πηγαινε davinciteam.com ή σε λιγο καιρο στο 9volto.gr ! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό μενού δε θα μπορείς να το βάλεις με online αναβάθμιση γιατί θα το αναγνωρίζει ως vodafone customised και θα σου περνάει την ανάλογη αναβάθμιση.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ok,ο κινητοειδημονας το χει κι επικοινωνησα σημερα μαζι του,το δινει στα 350 ευρω,καλη τιμουλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά καλά έκανα και πήρα το Κ508 και κάνω την δουλειά μου :w00t:

Θα μου βγάλει το καλοκαίρι και μετά το άλλο θα έρθει λουκούμι :p

φιλε μου το ενα και μοναδικο k-750 που εφερε ο γερμανος και το ειδες κι εσυ το πηρε ενας φιλος μου στα 390 ευρω :( κριμα το χασαμε...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

live to exei ο κινητοειδιμονας ε?

δυστυχως :( ισως ομως την παρασκευη να το χει κανονικο.αν και δεν το πιστευω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι λετε τωρα για τον Γερμανο. Σημερα ειδα οτι πουθενα δεν ηρθε κανενα 750 απλα περιμενουν τον νεο καταλογο...ξερετε 2 φορες την εβδομαδα εχουν ενημερωση οι υπαλληλοι οποτε σε 2 ημερες θα το εχουμε εφοσον υπαρχει διαθεσιμο...
Link to comment
Share on other sites

Evala tin nea ekdosi logismikou: R1J002

 

Oi diafores den einai megales, alla sigoura o ixos sto akoustiko apo ekei pou itan xamilos pleon einai arketa dinatos kai den exw pia parapono. Episis i ploigisi sto menu twn foto einai pio grigori. Emena me tin proigoumeni ekdosi de mou "crash-are" kamia fora opote den borw na simiwsw kamia veltiwsi sauton ton tomea!

 

Opote osoi to agorasete me to kalo auti tin vdomada koitakste na min sas exei tin R1A044!

 

Και δε με λες... update γινετε με το καλώδιαο που έχει η συσκευασία ή θέλει κανένα άλλο (βλέπε κ700)

Link to comment
Share on other sites

Και δε με λες... update γινετε με το καλώδιαο που έχει η συσκευασία ή θέλει κανένα άλλο (βλέπε κ700)

 

Με το καλωδιο της συσκευασιας γινεται. ;)

 

@marios1988

Για να ξεκινησεις να κατεβαζεις το update (που δεν το ξεκινας εσυ, μονο του ξεκιναει) πρεπει το τηλεφωνο να ειναι συνδεδεμενο με το καλωδιο.

Μην τρελενεσαι! Ειναι πολυ απλη η διαδικασια. Παρε το εσυ με το καλο το κινητο και μετα θα σου πουμε εαν μπερδευτεις! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Με το καλωδιο της συσκευασιας γινεται. ;)

 

@marios1988

Για να ξεκινησεις να κατεβαζεις το update (που δεν το ξεκινας εσυ, μονο του ξεκιναει) πρεπει το τηλεφωνο να ειναι συνδεδεμενο με το καλωδιο.

Μην τρελενεσαι! Ειναι πολυ απλη η διαδικασια. Παρε το εσυ με το καλο το κινητο και μετα θα σου πουμε εαν μπερδευτεις! :cool:

 

ok file euxaristw!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...