Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ti diladi pezei fasi online update apo tin SE ?? xoris bash sigxronismou k ******es opos sto k700i e? tha mporoume na kanoune update me to kalodio usb ? h tha exei kana alo kalodiaki idiko gia update..kali fasi an einai etsi d tha trexoume oute sta service orea :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Loipon:

 

SMS: girw sta 200 xwraei

Online Update: Poli apli diadikasia. Ginetai me to usb kalodio pou parexetai sto kouti. Tha katevasete prwta to programa pou tha kanei oli tin douleia.Epeita to programma tha vrei ti nea ekdosi kai tha tin katevasei. Tha sas dwsei istera tin odigia na aposindesetai to kinito apto usb, na to svisetai gia 20 seconds, na to energopoiisete me patimeno to "c" kai meta telos!

Ola auta fisika ta eksigei vima vima kai analitika to site tis SE kai to programa online update. Mia simvouli mono: Katevasete prin tin oli diadikasia ta Update Service Drivers gia to usb, alliws de tha anagnwrizei to kinito to programma

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Κύπρο κυκλοφόρησε, αλλά στοιχίζει γύρω στα 500 Ευρώ. :( Επειδή ακόμη δεν κυκλοφόρησε επίσημα, διάφορες εταιρίες εκμεταλεύονται το γεγονός.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφοπαιδα,το 9volto το χει διαθεσιμο με vf live ομως και σε 10 περιπου μερες πιθανον να χουν και την αναβαθμιση οπου και θα μας την κανουν δωρεαν και θα το ξεκλειδωσουν,354 ευρω το χει και το παραγγειλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η vodafone εχει παραλαβει αλλα εδω στο ηρακλειο-κρητης ουτε φωνη ουτε ακροαση για το κινητο,τελος παντων εγω το παραγγειλα και μετα θα το στειλω για την αναβαθμιση κι ολα καλα,τι να κανουμε δεν αντεξα αλλο την αναμονη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

η vodafone εχει παραλαβει αλλα εδω στο ηρακλειο-κρητης ουτε φωνη ουτε ακροαση για το κινητο,τελος παντων εγω το παραγγειλα και μετα θα το στειλω για την αναβαθμιση κι ολα καλα,τι να κανουμε δεν αντεξα αλλο την αναμονη.

 

που θα το στειλεις για αναβαθμηση?

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι καταλαβα το 9βολτο θα την κανει.Αλλα εγω ξερω οτι αν γινει αυτο χανεται η εγγυηση.

 

Δεν το εχει ακομα ομως διαθεσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουσα οτι η αναβα8μιση απο βονταφον λαιβ σε κανονικο λογισμικο γινεται και απο την ιδια ερικσον.με 15-20 ευρω.ΤΩΡΑ δεν ξερω εαν ειναι αλη8εια.Παραλληλα δεν χανεται η εγγυηση..
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουσα οτι η αναβα8μιση απο βονταφον λαιβ σε κανονικο λογισμικο γινεται και απο την ιδια ερικσον.με 15-20 ευρω.ΤΩΡΑ δεν ξερω εαν ειναι αλη8εια.Παραλληλα δεν χανεται η εγγυηση..

 

Αυτο δεν νομιζω οτι ισχυει... ;)

Link to comment
Share on other sites

η SE εδωσε επιτελους σημερα την επιβεβαιωση παραδοσεων της πρωτης παρτιδας για το τελος της επομενης εβδομαδας (24/6) .

αρα απο 27/6 θα μπορειτε να το παρετε (οχι το VL) ολοι οσοι το περιμενετε.

αρχικα διαθεσιμο μονο σε μαυρο.

κοστος κατι λιγο πανω απο τα 350€ (δεν εχει φιξαριστει ακομα).

Link to comment
Share on other sites

η SE εδωσε επιτελους σημερα την επιβεβαιωση παραδοσεων της πρωτης παρτιδας για το τελος της επομενης εβδομαδας (24/6) .

αρα απο 27/6 θα μπορειτε να το παρετε (οχι το VL) ολοι οσοι το περιμενετε.

αρχικα διαθεσιμο μονο σε μαυρο.

κοστος κατι λιγο πανω απο τα 350€ (δεν εχει φιξαριστει ακομα).

 

Εαν αυτό είναι επιβεβαιωμένη πληροφορία είναι ότι καλύτερο για πρωινά νέα!!!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

ειναι πληρως επιβεβαιωμενο.

τωρα αν η SE δεν τηρησει αυτα που εχει πει τοτε.......

υπομονη μεχρι την αλλη εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο Πλαίσιο που επικοινώνησα μου είπαν πως έχουν τιμή καταλόγου για το Κ750i 399€!!!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η Vodafone άρχισε να στέλνει τα live. Εγώ πήρα ένα χθες και το έβαλα να φορτίσει οπότε σήμερα μπορώ να γράψω μερικά σχόλια.

 

Σε γενικές γραμμές:

 

1. Η κατασκευή δεν μου φαίνεται καθόλου καλή. Είναι πολύ πλαστικό ειδικά το cover της κάμερας θα έχει σίγουρα πρόβλημα με κακή χρήση.

2. Το μενού του live δεν είναι καθόλου καλό. Πολύ λίγα χρώματα. Θα μπορούσαν να έχουν κάνει πολύ καλύτερη δουλειά.

3. Ringtones σε mp3 δεν παίρνει. Τα έχουν κλειδώσει. Με το DRM δοκίμασα αλλά δεν ξέρω και πολύ πως να το κάνω και δεν μου δούλεψε. Αν θέλει να μου πει κάποιος πως ακριβώς γίνεται θα το δοκιμάσω.

4. Στα μηνύματα μπορείς να βάλεις ό,τι ήχο θέλεις τουλάχιστον από αυτούς που έχει ήδη μέσα.

5. Δεν είδα πουθενά να έχει υποδοχή για εξωτερική κεραία. Θα διαβάσω το manual κάποια στιγμή μήπως παίρνει από κάτω κεραία.

6. Η οθόνη είναι τέλεια.

7. Η φωτογραφίες την ημέρα είναι πραγματικά πολύ καλές. Τα χρώματα δεν είναι αντίστοιχα ψηφιακών βέβαια αλλά μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου. Οι βραδινές έχουν πολύ θόρυβο.

8. Με το bluetooth δεν έχω καταφέρει να το λειτουργήσω όπως το παλιό με αποτέλεσμα να είναι συνέχεια connected. Υποθέτω πως αυτό ρυθμίζεται κάπως.

9. Τα videos είναι αρκετά καλά.

10. Τα παιχνίδια του Κ700 παίζουν όλα και μάλιστα αρκετά γρήγορα.

 

Αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στα τέλη Σεπτέμβρη όπως μου είπε ο υπαλλήλος περιμένουν την τιμή κοντά στα 300€, και με συμβούλεψε να μην το αγοράσω τώρα!!!

 

Άσε που είναι όποιος στην κυριολεξία προλάβει!!!

 

Η αλυσιδά Πλαίσιο για πρώτη παραγγελία έχει 200κομμάτια από τα οποία θα πάνε περίπου 5 σε κάθε κατάστημα!!!

 

Συμπέρασμα όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε.

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που λεω στη βοντα γιατι να εχουν τα mp3 κλειδωμενα μου λεει ο πωλητης πως δεν θα εχω διαβασει καλα τα specs!

Ελεος?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...