Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά αν συμπιέσω τα παιχνίδια από ISO σε CSO θα παίζουν κανονικά με το DevHook, έτσι? Πιστεύω οτι είναι μια καλή λύση για να χωρέσουν πιό πολλά στην memory stick.

Και κάτι άλλο: Έχω το Formula 1 2006 και ενώ στα μενού λειτουργεί κανονικά, μόλις πάω να παίξω μου δείχνει μια άσπρη οθόνη και κολλάει... Έχει κανείς αυτό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

giannis_13 μαλλον εχεις κατεβασει την version που ειναι rippaρισμενη στα ισπανικα ετσι ?? αν επιλεξεις γλωσσα ισπανικα θα δεις οτι το παιχνιδι ειναι οκ!!αν θυμαμαι καλα στα αγγλικα μπορεις απλα να παιξεις free run.dokimase to!
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα σε συγκεκριμενα παιχνιδια μεχρι στιγμης, πχ OUTRUN και ξεκλειδωνεις καινουρια αυτοκινητα και στο ενα και στο αλλο συστημα, στο PRO EVO 5 & 6, και σε αλλα παιχνιδι απου εχουν κυκλοφορησει και στα δυο συστηματα και ξεκλειδωνεις απο αυτοκιNητα και πιστες μεχρι τραγουδια και καινουριους χαρακτηρες, ολα τα λεφτα ομως θα ειναι οταν κυκλοφορησει το PS3 τοτε το psp θα γινεται οτι και το VMU για το DREAMCAST!!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

paidia eida oti kukloforei to fifa 07 gia PC,Xbox se torrents 3erete tipota gia PSP????

 

οχι ακομα.νοεμβρη αναμενεται!αν και προτεινω pes 6!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν συμπιέσω τα παιχνίδια από ISO σε CSO θα παίζουν κανονικά με το DevHook, έτσι? Πιστεύω οτι είναι μια καλή λύση για να χωρέσουν πιό πολλά στην memory stick.

Και κάτι άλλο: Έχω το Formula 1 2006 και ενώ στα μενού λειτουργεί κανονικά, μόλις πάω να παίξω μου δείχνει μια άσπρη οθόνη και κολλάει... Έχει κανείς αυτό το πρόβλημα?

 

Με ποιο FW προσπαθησες?Δοκιμασε να το τρεξεις με την 2.71.Κι εμενα μου παρουσιαζε το ιδιο προβλημα αλλα οταν το δοκιμασα με την 2.71 επαιζε μια χαρα

http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-587712.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο FW προσπαθησες?Δοκιμασε να το τρεξεις με την 2.71.Κι εμενα μου παρουσιαζε το ιδιο προβλημα αλλα οταν το δοκιμασα με την 2.71 επαιζε μια χαρα

 

Παιδια καλησπερα.Επειγον ειναι να αγορασω ενα PSP 1004K

Τι version σημαινει οτι ειναι;

 

Θα μπορω να κανω downgrade?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

H version φαινετε μεσα απο το menu του psp.(πρεπει να το ανοιξεις δηλαδη).

Downgrade σχετικα επιτυχημενο γινετε και μεχρι την ver.2.71 προς το παρον.

(Μια πληροφορια που σιγουρα αρκετοι την γνοριζουν αλλα ισως καποιοι να μη την γνοριζουν:υπαρχουν,σε διαφορα καταστηματα που ασχολουνται με παιχνιδομηχανες,εκατονταδες μεταχειρισμενα παιχνιδια μεχρι και οι ποιο προσφατοι τιτλοι σε αριστη κατασταση με 15-20 euro το πολυ)

Link to comment
Share on other sites

H version φαινετε μεσα απο το menu του psp.(πρεπει να το ανοιξεις δηλαδη).

 

ektos apo auto mporeis na to deis kai apo to kouti

des tin photo apo kato kai tha katalaveis:)

http://img268.imageshack.us/img268/6285/11cap17ni.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας.

Στο κουτι της φωτογραφιας ειναι το PSP-1000.

Στην περιπτωση του 1004 Κ που λεω εγω ειναι το ιδιο;

Υπαρχει παλι αυτο το γραμμα δεξια;

Μηπως παιζει ρολο και το WS που ειναι αριστερα (ή SS οπως διαβασα λιγο παραπανω) ;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας.

Στο κουτι της φωτογραφιας ειναι το PSP-1000.

Στην περιπτωση του 1004 Κ που λεω εγω ειναι το ιδιο;

Υπαρχει παλι αυτο το γραμμα δεξια;

Μηπως παιζει ρολο και το WS που ειναι αριστερα (ή SS οπως διαβασα λιγο παραπανω) ;

 

to grama einai pantou to idio;)

tora to ws kai to ss einai gia tin motherboard:)

diladi an exeis ss tote exeis TA-082:)

Link to comment
Share on other sites

Το γράμμα που είναι μέσα στον κύκλο στην παραπάνω φωτογραφία, είναι αυτό που σε ενδιαφέρει. Το 1004 Κ πρέπει να το έχουν όλα τα ευρωπαικά.

 

@stavros_21 με την 2.71 τα τρέχω όλα. Πάντως δεν το ξαναδοκίμασα να σου πω την αλήθεια...!

Link to comment
Share on other sites

epeigon paides paw na parw psp poio na parw kai ti na prosexw sto kouti gia na boresw na to kanw downgrade se 1.50 ??

Ginete oso pio katatopistikoi ginetai , min kanw kamia patatia!!!!

Peste mou please giati tin kanw na paw na to parw!!!

Efxaristw

Link to comment
Share on other sites

Έχω το PSP στην έκδοση 1.5. Επειδή είμαι λάτρης του TEKKEN υπάρχει τρόπος να παίξω το συγκεκριμένο παιχνίδι χωρίς να κάνω update το firmware σε 2.71 ?

Αν γίνεται, με ποιό πρόγραμμα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

devhook 044 ή 045 ειναι η λυση στο προβλημα σου!!!!!!:) :)

 

epeigon paides paw na parw psp poio na parw kai ti na prosexw sto kouti gia na boresw na to kanw downgrade se 1.50 ??

Ginete oso pio katatopistikoi ginetai , min kanw kamia patatia!!!!

Peste mou please giati tin kanw na paw na to parw!!!

Efxaristw

 

 

Αν δεις το post tou Aristof λιγο πιο πανω απο το Post sou θα καταλαβεις τι χρειαζεται (και ενα ψαξιμο λιγες σελιδες πριν, θα σε βοηθησει ακομη περισσοτερο)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Με βαση την τελευταια ανακοινωση στο psp-hacks.com και την τελευταια εκδοση του HEN τα παντα πλεον ειναι δυνατα μεσω της εκδοσης 2,71 στα psp.Συντομα,με βαση οτι γραφει το συγκεκριμενο site,θα ξεκινησουν τα upgrade απο 1.5 σε 2.71.
Link to comment
Share on other sites

Δεν την εχω δοκιμασει , αλλα απ'οτι λενε τα ξενα sites δεν παρχει προβλημα ....
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες προβλημα....

με το devhook και 0.45 και 0.46 βάζω να ξεκινησω παιχνιδι(iso) κάνει restart και μετα κολλαει:(

τι να κανω λάθος?

thnx anyway...

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

οταν επιλεγεις start βγαλε το UMD ,να φορτωσει πρωτα το firmware. μην το αφηνεις μεσα!

 

Δεν νομιζω οτι φταιει αυτο.εγω παντα μεσα εχω το umd και δεν ειχα κανενα τετοιο προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Kalispera, mia erotisi...

 

Me pio programa kano rip ta umd mou se iso alla na ta apothikeuei sto PC????

 

euxaristo

 

Fastloader

UMDGen

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...