Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:w00t: Εγω ειμαι μεσα, ΠΟΥ? και ΠΟΤΕ? :D :D :w00t: και στο καπακι στηνουμε και κανα TOURNAMENT στο FIFA :D

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν εχεις και αδικο, τι λετε κανονιζουμε κανενα Meeting να στρωσουμε και κανα multiplayer σε wipeout, FIFA, NFS, UNTOLD LEGENDS και οτι αλλο το υποστηριζει (και δεν μου 'ρχεται στο μυαλο τωρα :O )?

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον FIFA, UNTOLD LEGENDS, NFS (μονο εαν ειναι να κανονισουμε κανα Meeting Να το κανονισουμε εγκαιρα γιατι σκεφτομαι το NFS να το δωσω πισω και να παρω κανα TWISTED METAL), τα εχω εγω, μας μενουν τα wipeout, CODED ARMS (ειναι καλο? γιατι το βρηκα αλλα πρωτου προσωπου εγω δεν παιζω οποτε........)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν έχουμε όλοι μεγάλα(-ούτσικα) ms duo, μπορεί κάποιος να φέρει laptop και να περάσει μέσω αυτού τα games στο psp...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Laptop φερνω εγω :w00t: MS DUO μαλλον απο 256 και πανω ετσι?

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι ανάγκη να περιμένετε να οργανωθεί meeting για να παίξετε multi, αρκεί να έχετε καλή σύνδεση internet και το xlink kai ;) Εγώ μια φορά σκοπεύω να το λιώσω μόλις έρθει (κατα 15αύγουστο μεριά το βλέπω γιατί ένα παιχνίδι ψιλοαργεί)
Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι κανενας αλλος μεσα για PSP MEETING :w00t: ??????

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για το psp συγνώμη αν υπάρχει η ιδια αλλά έχω πρόβλημα κατι μέρες με την dsl και μπαίνω απο pstn και είναι λίγο δύσκολο να διαβάσω ολες τις σελίδες το αμερικάνικο psp θα παίζει ευροπαικα παιχνιδια και ταινιες ευχαριστω προκαταβολικά και συγνωμη και πάλι
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και έκδοση 2.00 του firmware του PSP που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων το ενσωματομένο web browser και υποστήριξη για wallpapers στο κεντρικό menu.

 

Βρε spinemm δεν κάνεις την μαγκιά να το δοκιμάσεις στο v 1.52 PSP σου και να μας πεις εντυπώσεις; Αν μπορείς να σηκώσεις και καμία φωτογραφία να δούμε και μεις οι 1.50άδες :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

παιδια :(

οποιος εχει την καλοσυνη :wacko: :wacko:

ας μου στειλει τη διαδικασια για να βρω games για το psp {κλεμενα απο το ιντερνετ} με πμ

pleaaaaaaaaaseeeeeeeeeeee help me με ενα απλο πμ :shifty:

:w00t: :w00t: :shifty: :shifty: ;) :(

Link to comment
Share on other sites

geia sas. epeidi skeftomai na agoraso to psp exo na rotiso dio erotiseis. oi europaikes tainies tha exoun ellinikous ipotitlous?? kai otan paizeis psp multi , mporeis na paizeis me ena umd, i xreiazetai na exoun oloi to paixnidi??EUXARISTO :D
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα όχι. Ταινία δώρο έδιναν μόνο τα πρώτα 1 εκατομύριο αμερικάνικα PSPs.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

γιατι το ελληνικο PSP Δεν δινει ταινια μεσα???????

 

 

Δεν λες να εισαι τυχερος να εχει και Psp? :lol: Αν εδινε και ταινια α ηταν πρωτοφανη για τα ελλ/κα δεδομενα!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα και εγω χτες ειναι το japan το πηρα απο το village park στο ρεντη και έχει και μερικα παιχνιδια η τιμη του το εχει 329 euro.Τωρα εμενα λεει πως ειναι 1.50 εκδοση πρπει να το κανω πρωτα 1.52 και μετα 2.00?Να το κάνω update η δεν αξιζει?
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς ούτε τα Αμερικάνικα/Ιαπωνικά PSP που κυκλοφορούν τώρα δίνουν μαζί δώρο ταινία. Μόνο η πρώτη παρτίδα που βγήκε στις ΗΠΑ έδινε μαζί το Σπάιντερμαν 2.

 

Τώρα @petros, κοίταξε φίλε μου, αν θέλεις να παίζεις homebrew games/emulators κλπ τότε ΜΗΝ κάνεις update σε έκδοση μεγαλύτερη της 1.50 (η οποία αυτή τη στιγμή τρέχει όλα τα emulators/loaders/homebrew και φορτώνει και ΟΛΑ τα official games). Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω, μπορείς κάλλιστα να αναβαθμίσεις στην έκδοση 2.00, για να αποκτήσεις το ενσωματομένο web browser και την υποστήριξη για wallpapper μεταξύ άλλων. Πάντως δεν χρειάζεται να κάνεις πρώτα upgrade στην 1.52. Μπορείς κατευθίαν από την 1.50 στην 2.00

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες να εισαι τυχερος να εχει και Psp? :lol: Αν εδινε και ταινια α ηταν πρωτοφανη για τα ελλ/κα δεδομενα!!
ΛΑΘΟΣ .ΘΑ ΔΙΝΕΤΕ Η ΤΑΙΝΙΑ ΔΩΡΟ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΕΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΡΤΗΘΕΙ ΣΤΟ http://WWW.YOURPSP.COM :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς ούτε τα Αμερικάνικα/Ιαπωνικά PSP που κυκλοφορούν τώρα δίνουν μαζί δώρο ταινία. Μόνο η πρώτη παρτίδα που βγήκε στις ΗΠΑ έδινε μαζί το Σπάιντερμαν 2.

 

Τώρα @petros, κοίταξε φίλε μου, αν θέλεις να παίζεις homebrew games/emulators κλπ τότε ΜΗΝ κάνεις update σε έκδοση μεγαλύτερη της 1.50 (η οποία αυτή τη στιγμή τρέχει όλα τα emulators/loaders/homebrew και φορτώνει και ΟΛΑ τα official games). Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω, μπορείς κάλλιστα να αναβαθμίσεις στην έκδοση 2.00, για να αποκτήσεις το ενσωματομένο web browser και την υποστήριξη για wallpapper μεταξύ άλλων. Πάντως δεν χρειάζεται να κάνεις πρώτα upgrade στην 1.52. Μπορείς κατευθίαν από την 1.50 στην 2.00

 

Thanks αμα είναι έτσι δεν θα το κάνω ηδη έβαλα το pac-man και προσπαθώ και για κάτι άλλα σαν screensaver μοιαζουν αλλα δεν τα εχω καταφερει με βλεπω και με δευτερο psp για τα firmware update και ενα για τα καλουδια παντως σαν συσκευη ειναι φανταστικη σημερα χαρισα το ds σε ενα φιλο μου :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παντως η αλη8εια ειναι οτι ειναι πολυ εργαλειο ενα ps2 στο τσεπακι σου δεν ειναι και μικρο πραγμα...ειδικα αν μπορουσε να συνδεοταν με εξωτερικο drive και να φορτωνες και του ps2 τα παιχνιδια...αλλα πολλα ζηταω ε :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε εδω

http://www.dsnews.co.uk/index.php

εν συντομια λεει

EUROPEAN PSP TO LAUNCH WITH 1.52?

Although most were assuming the European PSPs (out on the 1st of September) would launch with the new 2.0 Firmware (complete with web browser), reports of (at least) the German machines having just 1.52 are surfacing, which seems like an odd decision. We assume users will be able to upgrade to 2.0 though, if desired.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...