Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατι τελευταιο κωστη κ δεν σε πριζω αλλο.. θα το παρω, αλλα μερικες λεπτομερειες.. να εμπιστευτω πωλητες εξ.. ανατολης? χονγκ κονγκ, japan και τα σχετικα? δεν εχω χρονο -στην κυριολεξια- να ασχοληθω με χακεριες και τα πακετα τους ερχονται σε καλες τιμες! και δευτερον: παιρνει το psp κατι σαν acrobat reader? εχω κατι ebooks που θα ηθελα να εχω μαζι μου!
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είσαι σίγουρος οτι ο πωλητής είναι έμπιστος. Μπορείς να το πάρεις και από το http://www.ebw.gr έτοιμο με Custom Firmware αλλά δεν ξέρω τι τιμή έχεις βρει και αν σε συμφέρει.

Για acrobat... Ορίστε!!!

 

http://www.psp-hacks.com/file/223

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά... :alien:

 

Μόλις το πάρεις, πες μας εντυπώσεις-απορίες. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια μπορει καποιος να δωσει εναν οδηγο για το πως να περασουμε themes στο psp μας με version 3.80?

Thanks

 

 

Κανεις copy-paste τα themes μεσα στο φακελο themes που εχει το psp :D

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενα καταπληκτικο FLASH PORTAL Vista Style για το PSP μπορειτε να το κατεβασετε εδώ .Λειτουργει σε official και custom Firmware.Οδηγιες εγκαταστασεις μπορειτε να βρειτε μεσα στο αρχειο
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα παρω και γω psp αυτεσ τις μερες απλα θα ηθελα να ξερω πια releases του ειναι διαθεσιμα και σε τι τιμες. Ξερω οτι το psp2000 ειναι το λεπτο καπου ειχα δει ομως και και εκδοσεις psp2003 kai 2004. Ειναι κατι πιο προσφατο? Επισεις σε τι τιμεςτο βρισκω το psp αυτο τον καιρο ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Θυμίστε μου παιδιά .. με ποιο πρόγραμμα περνάμε βίντεο στο psp κι από που το βρίσκουμε;

ευχαριστώ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

@mariel19

για τα video μπορεις να δουλεψεις οποιο προγραμμα μετατρεπει τα video σε mp4 οποτε ειανι ευκολο να βρεις ενα προγραμματακι να μετατρεψει τα βιντεακια σου.

Αμα θες στειλε Pm να σου πω πιο εχω εγω και απο που το κατεβαζεις.

Α επισης γενικα μιλαω τωρα σημερα μολις περασα την εκδοση 3,90 μ33-3 και θελω να πω οτι ειναι αρκετα καλη.Την περασα χωρις πανδορα απλα οποιος εχει εκδοση 3,71 μ33 και πανω αμα θελει βοηθεια καθως και τα αρχεια ας μου στειλει πμ.

Τωρα για τα psp ta 200* το slim ειναι 2004.

Link to comment
Share on other sites

@mariel19

για τα video μπορεις να δουλεψεις οποιο προγραμμα μετατρεπει τα video σε mp4 οποτε ειανι ευκολο να βρεις ενα προγραμματακι να μετατρεψει τα βιντεακια σου.

Αμα θες στειλε Pm να σου πω πιο εχω εγω και απο που το κατεβαζεις.

Α επισης γενικα μιλαω τωρα σημερα μολις περασα την εκδοση 3,90 μ33-3 και θελω να πω οτι ειναι αρκετα καλη.Την περασα χωρις πανδορα απλα οποιος εχει εκδοση 3,71 μ33 και πανω αμα θελει βοηθεια καθως και τα αρχεια ας μου στειλει πμ.

Τωρα για τα psp ta 200* το slim ειναι 2004.

Δεν ξερω αν ειναι σωστο αυτο που λεσ γιατι μωλις πιρα το 2003 και ειναι επισεις σλιμ:wacko:. θελω και κατι αλλο.... πως βαζουμε παιχνιδια στηκαρτα μνημης ? και πως κανουμε αναβαθμηση εκδοσης λογισμικου ?:)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να παιζεις παιχνιδια απο την καρτα μνημης πρεπει να βαλεις καποιο custom firmware.Αναβαθμιση(με official FM) μπορεις να κανεις ειτε μεσω ιντερνετ εφοσον εχεις wifi μοντεμ ειτε κατεβαζοντας απο το site του psp την νεοτερη εκδοση
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Για ofm χρειαζεσαι η wifi η να κατεβασεις το update απο sony και εχει οδηγιες.για cf θες η πανδορα η στειλε μου πμ.

εγω σου προτεινω κανε 3,71 μ33 με πανδορα βρες καποιον που να εχει την πανδορα για κυπρο δεν νομιζω να βρεις οποτε θες οδηγο παλι.

Και μετα το πας σε 3,90 μ33-3 την οποια και εχω χθες την εβαλα.

Δεν ειναι και τπτ εκολο ειναι αλλα θελει πολυ χρονο και προσοχη γιατι μπρικαρουν πανευκολα και μονο η πανδορα σωζει μετα.

με τις εκδοσεις τι παζει ρε παιδια εγω ειχα ακουσει

2000=phat

2004=slim

:)

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις official firmware 3.81 και πανω χρειαζεσαι pandora battery για να κανεις downgrade.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εχω 3,90 εκδοση. Παιδια μπορει καποιος να μου εξηγισει πως θα κανω την pandora battery και πως θα κανω εγκατασταση του 4.00 μ3 που μολις κυκλοφορησε γιατι με εκεινα που διαβασα για εξτρα μπαταριες αποσυναρμολογησεις κτλπ χαθικα.....

 

EDIT: ανοιξα την μπαταρια αλλα δεν προχωρισα στην αχρισευση του μικρου κικλοματος διοτι δεν ξερω αν μετα απο το τελος της διαδικασιας με την πανδορα η μπαταρια θα μπορεινα χρεισιμοποιειθειωσ κανονικα μπαταρια για το συστημα μου ή θα πρεπει να παρω αλλη μπαταρια.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια σου δεν αχρειστευεται απλα πρεπει να φορτωσεις στην καρτα μνημης ενα αρχειο για να μπουταρει κανονικα το psp.Αν δεν βαλεις το αρχειο αυτο το μηχανημα δεν μπορει να εκκινησει με την μπαταρια λογω της αχρειστευσης του κυκλωματος.Εχω χρησιμοποιω την πανδορα ως κανονικη με το αρχειακι στην καρτα μνημης.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια σου δεν αχρειστευεται απλα πρεπει να φορτωσεις στην καρτα μνημης ενα αρχειο για να μπουταρει κανονικα το psp.Αν δεν βαλεις το αρχειο αυτο το μηχανημα δεν μπορει να εκκινησει με την μπαταρια λογω της αχρειστευσης του κυκλωματος.Εχω χρησιμοποιω την πανδορα ως κανονικη με το αρχειακι στην καρτα μνημης.

 

Μπορεις να παρεις ενα μολυβι να συρεις παλι το κυκλωμα παλι στην θεση του.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εχεις σπασει το ποδαρακι πως δηλ να επαναφερεις το κυκλωμα με μολυβι?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εχεις σπασει το ποδαρακι πως δηλ να επαναφερεις το κυκλωμα με μολυβι?

 

Να και το λαθος...

Το ποδαρακι δεν το σπαμε...

απλα το κωβοθμε και μετα το σερνοθμε παλι στην θεση του

ΤΩΡΑ η μπαταρια ειναι αχρηστη

Μονο με το αρχειο κανεις δολεια.

Σορρυ για τα ...:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...