Jump to content

Δώρα για τη γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου


kostakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ξέρω οτι αυτο που μετράει ειναι η κίνηση..δε χαλάστηκα να σας πω την αληθεια γιατι λιγο πολυ ήμουν προετοιμασμένη οτι μπορει και να μην του πανε απο τη στιγμη που διαλέγω να του πάρω τετοιο δώρο μόνη μου... αλλά θα ήταν πιο ωραια αν του καθόντουσαν καλα....σνιφ!

 

Ναι ok έχεις δίκιο αλλά μην σε πέρνει απο κάτω η ιδέα πως το διάλεξες μόνη σου...:rolleyes:

Εξάλλου γι αυτό είναι οι αλλαγές :p :rolleyes:

Χαμογελάμε και ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ κούκλα μου...:)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 361
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ξέρω οτι αυτο που μετράει ειναι η κίνηση..δε χαλάστηκα να σας πω την αληθεια γιατι λιγο πολυ ήμουν προετοιμασμένη οτι μπορει και να μην του πανε απο τη στιγμη που διαλέγω να του πάρω τετοιο δώρο μόνη μου... αλλά θα ήταν πιο ωραια αν του καθόντουσαν καλα....σνιφ!

 

Πάντα υπάρχει αυτός ο κίνδυνος με προϊόντα όπως τα γυαλιά ή τα ρούχα. Αυτό που μετράει, πέρα από την κίνηση, που προφανώς εκτίμησε, είναι το ότι πήρες κάτι που θεώρησες όμορφο και πήρες το ρίσκο να το αγοράσεις.

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ ρε παιδιά!!! να είστε καλά!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

ναι περασα η αληθεια ειναι

ηρθανε οι κολλητοι και με πηρανε μετα την δουλεια(και μιας και τα αμορε ολων μας ειναι μακρια)και πηγαμε να κανουμε ''σπασιμο'' στον 4 της παρεας που επινε ποτακι με την ''βαλεντινα'' του...

αφου απο το τηλ δεν βγαλαμε ακρη στο που ητανε πηραμε σβαρνα που λεμε ολα τα στεκια που συχναζουμε πινοντας και απο ενα σφηνακι στο καθε ενα με γελια και πειραγματα σε γνωστους βαλεντινους και βαλεντινες...

οταν τελικα τον βρηκαμε με την βαλεντινα του κατσαμε διχως να δινουμε σημασια σε αυτους που μας κοιταγαν αλλα μιλωντας μεταξυ μας :lol: :lol:

μολις κατσαμε και αφου βγαλαμε μπουφαν κλπ σηκωθηκαμε και φυγαμε γελωντας και με τον 4ο να εχει σκασει στα γελια...οχι για πολυ γιατι η βαλεντινα ελαβε δραση γκριννιας παλι...χιχιχιχι

Xαχαχαχαχα άμα ήμουν η Βαλεντίνα του άλλου θα έιχατε φάει βρίσιμο. Σπασαρ%$#δες!!! :lol: :lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχαχα άμα ήμουν η Βαλεντίνα του άλλου θα έιχατε φάει βρίσιμο. Σπασαρ%$#δες!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

αν ησουνα η Βαλεντινα του αλλου και μιλαγες για εμας ετσι...θα επαυες απλα να εισαι η Βαλεντινα του:lol: :lol:

 

friendship power rules:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπήρχαν τα X-Files Season 2 και μετά απο πολύ ψάξιμο, σκέψη και ευχολόγια για την VISA, αποφάσισα και του πήρα το συλλεκτικό ασημένιο κουτί του Superman με τις 13 ταινίες...πόνεσε πολύ η VISA...

αλλά το ύφος του όταν είδε το κουτάκι αφού ξέσκισε το περιτύλιγμα...θα το θυμάμαι για όλη μου την ζωή..

Βλέπετε xfiles περίμενε (και δεν ήταν σίγουρος κιόλας οτι θα του πάτω δώρο λόγω μη ύπαρξης χρημάτων) και μόλις το άνοιξε τσουπ το συλλεκτικό που το λατρεύει και το ήθελε σαν τρελός....

:love:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπήρχαν τα X-Files Season 2 και μετά απο πολύ ψάξιμο, σκέψη και ευχολόγια για την VISA, αποφάσισα και του πήρα το συλλεκτικό ασημένιο κουτί του Superman με τις 13 ταινίες...πόνεσε πολύ η VISA...

αλλά το ύφος του όταν είδε το κουτάκι αφού ξέσκισε το περιτύλιγμα...θα το θυμάμαι για όλη μου την ζωή..

Βλέπετε xfiles περίμενε (και δεν ήταν σίγουρος κιόλας οτι θα του πάτω δώρο λόγω μη ύπαρξης χρημάτων) και μόλις το άνοιξε τσουπ το συλλεκτικό που το λατρεύει και το ήθελε σαν τρελός....

:love:

 

Μπράβο σου. Είναι από τις μεγαλύτερες απολαύσεις να βλέπεις την ευχαρίστηση στο πρόσωπο κάποιου που μόλις του χάρισες το δώρο σου. Μια τέτοια έκφραση θα έχω κι εγώ όταν κυκλοφορήσει η συλλεκτική έκδοση των Doors και την αποκτήσω. Ασχέτως αν θα την κάνω δώρο εγώ στον εαυτό μου :p

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου. Είναι από τις μεγαλύτερες απολαύσεις να βλέπεις την ευχαρίστηση στο πρόσωπο κάποιου που μόλις του χάρισες το δώρο σου. Μια τέτοια έκφραση θα έχω κι εγώ όταν κυκλοφορήσει η συλλεκτική έκδοση των Doors και την αποκτήσω. Ασχέτως αν θα την κάνω δώρο εγώ στον εαυτό μου :p

 

Μα έτσι κι αλλιώς, τα καλύτερα δώρα, είναι αυτά που κάνουμε οι ίδιοι στον εαυτό μας.......:) :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου. Είναι από τις μεγαλύτερες απολαύσεις να βλέπεις την ευχαρίστηση στο πρόσωπο κάποιου που μόλις του χάρισες το δώρο σου. Μια τέτοια έκφραση θα έχω κι εγώ όταν κυκλοφορήσει η συλλεκτική έκδοση των Doors και την αποκτήσω. Ασχέτως αν θα την κάνω δώρο εγώ στον εαυτό μου :p

 

αυτο ξαναπεστο...

το καλυτερο δωρο δεν ειναι αυτο που φαινεται οταν ανοιξεις το κουτι αλλα αυτο που κοιτας στο προσωπο αυτουνου που το ανοιγει!!!!:O

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κι αλλιώς, τα καλύτερα δώρα, είναι αυτά που κάνουμε οι ίδιοι στον εαυτό μας.......:) :)

 

Έχει λογική αυτό που λες, αφού τα δώρα που κάνουμε στον εαυτό μας είναι πράγματα τα οποία επιθυμούμε και μας αρέσουν. Από την άλλη όμως, δεν έχεις την ευχαρίστηση ότι κάποιος σε σκέφτηκε, μπήκε στον κόπο για να διαλέξει κάτι που θα σου αρέσει/ ταιριάζει. Επιπλέον, που βάζεις την ικανοποίηση της έκπληξης?

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

Έχει λογική αυτό που λες, αφού τα δώρα που κάνουμε στον εαυτό μας είναι πράγματα τα οποία επιθυμούμε και μας αρέσουν. Από την άλλη όμως, δεν έχεις την ευχαρίστηση ότι κάποιος σε σκέφτηκε, μπήκε στον κόπο για να διαλέξει κάτι που θα σου αρέσει/ ταιριάζει. Επιπλέον, που βάζεις την ικανοποίηση της έκπληξης?

 

Βασικά στις γιορτές γεμίζω από δώρα, βιβλία, cd, ρούχα, λουλούδια διάφορα άλλα,

όμως ποτέ κανείς δεν κατάφερε να μου κάνει ένα δώρο που πραγματικά να το θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στις γιορτές γεμίζω από δώρα, βιβλία, cd, ρούχα, λουλούδια διάφορα άλλα,

όμως ποτέ κανείς δεν κατάφερε να μου κάνει ένα δώρο που πραγματικά να το θέλω.

θα σου κανω εγω δωρο ενα cgirl! :p :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στις γιορτές γεμίζω από δώρα, βιβλία, cd, ρούχα, λουλούδια διάφορα άλλα,

όμως ποτέ κανείς δεν κατάφερε να μου κάνει ένα δώρο που πραγματικά να το θέλω.

Αντρεα αυτο για εσενα

http://www.fotosearch.com/comp/IMG/IMG195/10018008.jpg

Υ.Γ σορρυ για το οφ τοπικ:O

Link to comment
Share on other sites

εγω ετσι και βρω τελικα καμια που να υπαρχει να νιωθει και να ζει πραγματικα τοτε ισως αντι ια αμαξι να παμε κανα ταξιδακι

 

ελεος?...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στις γιορτές γεμίζω από δώρα, βιβλία, cd, ρούχα, λουλούδια διάφορα άλλα,

όμως ποτέ κανείς δεν κατάφερε να μου κάνει ένα δώρο που πραγματικά να το θέλω.

 

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες. Ούτε καν η κοπέλα σου ή κάποιο άλλο άτομο από το συγγενικό ή φιλικό περιβάλλον, με το οποίο έχετε στενή σχέση?

 

Όταν παίρνω δώρα - είτε σε συγγενείς είτε σε φίλους - το σκεπτικό μου είναι να διαλέξω κάτι που θα το χρειάζονται/ θέλουν, αλλά δεν θα πήγαιναν πότε οι ίδιοι να το αγοράσουν, για οικονομικούς ή άλλους λόγους.

 

Για παράδειγμα, ο μικρός μου αδερφός είχε γενέθλια χθες, και του πήραμε μαζί με τον άλλο μου αδερφό, ένα μπουφάν. Έχει αρκετά μπουφάν, αλλά σκέφτηκα να του πάρω κάτι σε διαφορετικό στυλ που δεν είχε και δε θα σκεφτόταν να το αγοράσει ο ίδιος.

I didn't know I was looking for love, until I found it
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση αυτό που λες. Ούτε καν η κοπέλα σου ή κάποιο άλλο άτομο από το συγγενικό ή φιλικό περιβάλλον, με το οποίο έχετε στενή σχέση?

 

Όταν παίρνω δώρα - είτε σε συγγενείς είτε σε φίλους - το σκεπτικό μου είναι να διαλέξω κάτι που θα το χρειάζονται/ θέλουν, αλλά δεν θα πήγαιναν πότε οι ίδιοι να το αγοράσουν, για οικονομικούς ή άλλους λόγους.

 

Για παράδειγμα, ο μικρός μου αδερφός είχε γενέθλια χθες, και του πήραμε μαζί με τον άλλο μου αδερφό, ένα μπουφάν. Έχει αρκετά μπουφάν, αλλά σκέφτηκα να του πάρω κάτι σε διαφορετικό στυλ που δεν είχε και δε θα σκεφτόταν να το αγοράσει ο ίδιος.

 

Κοπέλα δεν παίζει και δεν έπαιξε ποτέ, οπότε άκυρο αυτό....

Εννοώ, για παράδειγμα, οτι ενώ όλοι ξέρουν οτι έχω πάθος με το διάβασμα,

μου φέρνουν βιβλία που όμως δεν είναι τόσο του γούστου μου, το ίδιο συμβαίνει και με τα cd.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολύ μου τη σπάει που ωραιοποιούν όλοι τόσο την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου... Αν αγαπάς κάποιον, τον αγαπάς και όλο τον άλλο καιρό. Δεν είναι ανάγκη να γίνεται πανζουρλισμός και παραληρήματα για μία μέρα...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καμιά καλή ιδέα για να πάμε στις 14/2?Για Θεσ/νικη,οχι Αθηνα..Κανενα καλο εστιατοριο..

 

Πριν δύο χρόνια είχα πάει στο El Toro. Πολύ καλό φαγητό και σε λογικές τιμές. 20€ το άτομο για την σπεσιαλιτέ του μαγαζιού και μια σαλάτα. Ποιοτικό φαγητό ;)

Το ντεκόρ ήταν ερωτιάρικο με μπαλονάκια καρδούλες και τα σχετικά... Επίσης απ' ότι θυμάμαι ήταν μόνο ζευγαράκια εκείνη τη μέρα. :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν δύο χρόνια είχα πάει στο El Toro. Πολύ καλό φαγητό και σε λογικές τιμές. 20€ το άτομο για την σπεσιαλιτέ του μαγαζιού και μια σαλάτα. Ποιοτικό φαγητό ;)

Το ντεκόρ ήταν ερωτιάρικο με μπαλονάκια καρδούλες και τα σχετικά... Επίσης απ' ότι θυμάμαι ήταν μόνο ζευγαράκια εκείνη τη μέρα. :)

 

αχ και εγω θελω να παω σ'αυτο το εστιατοριο το ακουω πολυ καιρο στο ραδιοφωνο πρεπει να κλεισεις για να πας?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

αχ και εγω θελω να παω σ'αυτο το εστιατοριο το ακουω πολυ καιρο στο ραδιοφωνο πρεπει να κλεισεις για να πας?

 

Καλύτερα κλείσε μια δυο μέρες πριν... μην σε βάλουν και δίπλα στην τουαλέττα :p

 

EDIT: Υπόψην πως η Κομνηνών είναι ο κεντρικός δρόμος του Πανοράματος που οδηγεί μετά προς Χορτιάτη κλπ., το μαγαζί είναι λίγο πριν την στροφή από την οποία θεωρείς πως τελείωσε το Πανόραμα. Έχει και χώρο στάθμευσης... τριών ολόκληρων αυτοκινήτων... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα κλείσε μια δυο μέρες πριν... μην σε βάλουν και δίπλα στην τουαλέττα :p

 

EDIT: Υπόψην πως η Κομνηνών είναι ο κεντρικός δρόμος του Πανοράματος που οδηγεί μετά προς Χορτιάτη κλπ., το μαγαζί είναι λίγο πριν την στροφή από την οποία θεωρείς πως τελείωσε το Πανόραμα. Έχει και χώρο στάθμευσης... τριών ολόκληρων αυτοκινήτων... :lol:

 

 

δηλαδη μια παπια να την προτιμησω μην παρω αμαξι:)

ευχαριστω πολυ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μια παπια να την προτιμησω μην παρω αμαξι:)

ευχαριστω πολυ

 

Όχι ντάξει, να παρκάρεις θα βρεις σίγουρα λίγο πιο πέρα, δεν τρέχει τίποτα. Απλά όχι στο πάρκινγκ τους. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...