Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για μένα δεν αξίζει καθώς μόνο κατά 0.2 GHz πιο γρήγορος είναι ο Χ25 απ ότι φαίνεται.

ROM όποια θέλουν θα σου βάλουν αυτοί...

 

Με ούτε 210 ευρώ παίρνεις το Χ20 Pro από Vickmall με δώρο θήκη και τζάμι MOFI και ROM του Ιταλού (να τους το ζητήσεις σε pm).

Δεν βλέπω τον λόγο να το πάρεις κάποιος από αλλού ειδικά δε αν λάβουμε υποψιν ότι πρακτικά το vickmall το δίνει πιο φτηνά απ όλους κια προσφέρει την καλύτερη εγγύηση απ όλους.

Link to comment
Share on other sites

Και σε σύγκριση με το leeco le 2 pro με το elephone vowney ποιό να προτιμήσω?

 

ξεχνα τα Ελεφον,το Le eco εχει αριστη καμερα,και μ εχει εντυπωσιασει

Link to comment
Share on other sites

ξεχνα τα Ελεφον,το Le eco εχει αριστη καμερα,και μ εχει εντυπωσιασει

 

Τί δηλαδή δεν σου άρεσε στο Vowney? Μπορείς να μου δώσεις παράδειγμα?

Link to comment
Share on other sites

Τί δηλαδή δεν σου άρεσε στο Vowney? Μπορείς να μου δώσεις παράδειγμα?

 

http://www.kimovil.com/el/sygkrish/elephone-vowney,leeco-letv-le-2-pro-x20-32gb

 

θεωρω την Ελεφον υποδιεστερη εταιρεια απο πολλες αλλες

Link to comment
Share on other sites

http://www.kimovil.com/el/sygkrish/elephone-vowney,leeco-letv-le-2-pro-x20-32gb

 

θεωρω την Ελεφον υποδιεστερη εταιρεια απο πολλες αλλες

 

Η Elephone είναι επιπέδου UMI.

Μακριά και αγαπημένοι δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

ξεχνα τα Ελεφον,το Le eco εχει αριστη καμερα,και μ εχει εντυπωσιασει

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

μα, στο επόμενο λινκ δείχνει ότι φοράνε τον ίδιο αισθητήρα της Sony...

 

http://www.kimovil.com/el/sygkrish/elephone-vowney,leeco-letv-le-2-pro-x20-32gb

θεωρω την Ελεφον υποδιεστερη εταιρεια απο πολλες αλλες

υποδιαίστερι από ποιές? :devil:

 

Η Elephone είναι επιπέδου UMI.

Μακριά και αγαπημένοι δηλαδή.

Επειδή είχα και μια φτηνή συσκευή της elephone και μια σχετικά ακριβή της umi, δεν είναι έτσι.

Πιο κάτω και από το πάτωμα την έχω την umi, βάσει της εμπειρίας μου, χωρίς να γνωρίζω αν τώρα τελευταία έβαλε "μυαλό" και "διορθώθηκε", μια χαρά αξιοπρεπής ήταν η φτηνιάρικη συσκευή της elephone για τα χρήματα που ζητούσε....;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με του Ιταλού, πώς πάει η μπαταρία; Με 4g, wifi ανοιχτά συνεχώς, πόσες ώρες περίπου βγάζει και τι SoT?

Διάβασα όλο το θέμα και σκέφτομαι να πάω για αυτό αντί για το απλό Le 2 (έχω το Redmi Note 3 τώρα)

Link to comment
Share on other sites

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

μα, στο επόμενο λινκ δείχνει ότι φοράνε τον ίδιο αισθητήρα της Sony...

 

 

υποδιαίστερι από ποιές? :devil:

 

 

 

Επειδή είχα και μια φτηνή συσκευή της elephone και μια σχετικά ακριβή της umi, δεν είναι έτσι.

Πιο κάτω και από το πάτωμα την έχω την umi, βάσει της εμπειρίας μου, χωρίς να γνωρίζω αν τώρα τελευταία έβαλε "μυαλό" και "διορθώθηκε", μια χαρά αξιοπρεπής ήταν η φτηνιάρικη συσκευή της elephone για τα χρήματα που ζητούσε....;)

 

Απο ολες σχεδον,μαζι με την Umi

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θα ξέρεις για να το λες με τόση σιγουριά...:wacko:

 

Το θέμα μας όμως είναι η συσκευή του θέματος και θα θελα και γω να μάθω την αυτονομία της συσκευής.

Να το φορτίσεις τη νύχτα της επόμενης μέρας με 5-6 ώρες sot παίζει ή ούτε να το σκεφτόμαστε?

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και το εφερε η κουβεντα περι ρομ, ιταλους κλπ, αν κανει καποιος γνωστης τον κοπο να απαντησει, ας γραψει και ποια ειναι η τελευταια καλη του Ιταλου να ζητησουμε απο Βικμολ. Προσωπικα θα ημουν υποχρεος! :blink:
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Χμμ..εν τω μεταξύ δεν έχει ούτε gorilla glass, ούτε κάποιου άλλου είδους προστασία :( ?

αυτο δεν ειναι προβλημα.δυο tempered glass εχουν δωρο στη συσκευασια.βαζεις οποιο σου αρεσει πιο πολυ και καθαρισες.και θηκη σιλικονης διαφανη πιλυ ωραια δινουν.

οσον αφορα για την. rom,to vickmall θα βαλει την τελευταια του ιταλου(10ιουλιου) αλλα αυρη κανει update αν βγει αναβαθμιση.

εγω δεν πηρα το pro λογω χρωματος,αλλα εχω να πω τα καλυτερα για το κινητο.τελειες φωτογραφιες και κοντρα στον ηλιο και στο σκοταδι,selfies σε πολυ χαμηλο φωτισμο,φοβερη κατασκευη χωρις πλαστικα,τελεια οθονη,gpsκλειδωνει σε ελαχιστα δευτερολεπτα.το παιρνεις και δουκευουν ολα αψογα.

γιαυτο και δεν υπαρχει πολυ γραψινο στο thread.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν ειναι προβλημα.δυο tempered glass εχουν δωρο στη συσκευασια.βαζεις οποιο σου αρεσει πιο πολυ και καθαρισες.και θηκη σιλικονης διαφανη πιλυ ωραια δινουν.

οσον αφορα για την. rom,to vickmall θα βαλει την τελευταια του ιταλου(10ιουλιου) αλλα αυρη κανει update αν βγει αναβαθμιση.

εγω δεν πηρα το pro λογω χρωματος,αλλα εχω να πω τα καλυτερα για το κινητο.τελειες φωτογραφιες και κοντρα στον ηλιο και στο σκοταδι,selfies σε πολυ χαμηλο φωτισμο,φοβερη κατασκευη χωρις πλαστικα,τελεια οθονη,gpsκλειδωνει σε ελαχιστα δευτερολεπτα.το παιρνεις και δουκευουν ολα αψογα.

γιαυτο και δεν υπαρχει πολυ γραψινο στο thread.

 

Σε ευχαριστω για την βοηθεια φιλε μου.

Αν θες, οταν βγαλει την καινουρια , στειλε μου ενα πμ με το λινγκ. Σε ευχαριστω και παλι.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα για την. rom,to vickmall θα βαλει την τελευταια του ιταλου(10ιουλιου) αλλα αυρη κανει update αν βγει αναβαθμιση.

εγω δεν πηρα το pro λογω χρωματος,αλλα εχω να πω τα καλυτερα για το κινητο.τελειες φωτογραφιες και κοντρα στον ηλιο και στο σκοταδι,selfies σε πολυ χαμηλο φωτισμο,φοβερη κατασκευη χωρις πλαστικα,τελεια οθονη,gpsκλειδωνει σε ελαχιστα δευτερολεπτα.το παιρνεις και δουκευουν ολα αψογα.

γιαυτο και δεν υπαρχει πολυ γραψινο στο thread.

 

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο, φαινόταν εξαρχής κ μάλλον είναι, πάρα πολύ καλό στο σύνολό του.

Γι αυτό αμφιταλαντεύτηκα μεταξύ αυτού κ του RN3 PRO.

 

Ψιλο-απογοητεύτηκα που δεν έχει μεγάλη κίνηση εδώ μέσα...:cry:

 

Προτίμησα τον άλλο Κινέζο βέβαια και ευτυχώς, γιατί κάθε βδομάδα φλασάρω καινούρια ρομ, κερνελ κ.λ.π.

 

Αυτό που ήθελα να σχολιάσω, αστειευόμενος, είναι ότι ισχύουν τα ίδια και για το rn3 pro (δηλ. τέλειο σε όλα κλπ κλπ) με τη διαφορά ότι το θέμα του, μέσα σε μόλις 8 μήνες, έχει πάνω από μία ντουζίνα χιλιάδες ποσταρίσματα και 650.000 εμφανίσεις!!! :blink: ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί, τί ακριβώς να ζητήσω από το vickmall ώστε να μου περάσουν την ΡΟΜ του Ιταλού?

Και ποιά είναι η τελευτάια?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί, τί ακριβώς να ζητήσω από το vickmall ώστε να μου περάσουν την ΡΟΜ του Ιταλού?

Και ποιά είναι η τελευτάια?

 

Ζήτα θήκη και τζάμι MOFI και Cuoco ROM (latest). Θα καταλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα θήκη και τζάμι MOFI και Cuoco ROM (latest). Θα καταλάβουν.
εγω δεν ζητησα τιποτα και νου τα εβαλαν θηκη και mofi tempered glass,και αλλο ενα tempered.και τη ρομ του ιταλου εβαλαν.το vickmall ειναι μακραν το καλυτερο.

παντως το mofi τζαμι ειναι μετριο.βρωμιζει ευκολα και αφηνει δαχτυλιες αξιζει για λιγα ευρω παραπανω να βαλεις το nillkin που ειναι τελειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ζητησα τιποτα και νου τα εβαλαν θηκη και mofi tempered glass,και αλλο ενα tempered.και τη ρομ του ιταλου εβαλαν.το vickmall ειναι μακραν το καλυτερο.

παντως το mofi τζαμι ειναι μετριο.βρωμιζει ευκολα και αφηνει δαχτυλιες αξιζει για λιγα ευρω παραπανω να βαλεις το nillkin που ειναι τελειο.

 

Και εγώ το παρήγγειλα το nillkin να βρίσκεται...

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο με το κινητο αν μπορει καποιος να με απαντησει.Οταν κανουμε παραγγελια απο vicmall που ακριβως εχει για να γραψουμε σημειωση?Γιατι δεν βρηκα καπου να γραψω και επικοινωνησα live με το vicmall

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι.

Αρκεί να τους πεις με ποια έκδοση ρομ το θέλεις.

όλα τα υπόλοιπα για την αποστολή τα.....ξέρουν....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...