Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει μεσα recovery εργοστασιακα? αν θελω να βαλω το εργοστασιακο του recovery ειναι εφικτο?

 

λογικα ναι,θα πρεπει να διαβασεις τα αρχικα ποστ η να σου απαντησει καποιος με περισσοτερες γνωσεις απο μενα,παντως αν μπεις μεσω pc θα δεις αν εχει η οχι,μαλλον οχι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λογικα ναι,θα πρεπει να διαβασεις τα αρχικα ποστ η να σου απαντησει καποιος με περισσοτερες γνωσεις απο μενα,παντως αν μπεις μεσω pc θα δεις αν εχει η οχι,μαλλον οχι.

 

κουλαμαρα παντως αυτο. για να βαλω αλλη rom δηλαδη εστω και της μανας του πρεπει να μπλεξω με twrp η αλλα κουφα με κινδυνο να το brickaro? δεν το εχω ξανα δει σε κινητο αυτο.οχι τιποτα αλλο αλλα ηθελα να βαλω την τελευταια rom γιατι εχει μεινει στην 14s το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχει ρικοβερυ πως να μπει?
h εφαρμογη root checker θα δει αν ειναι rooted η συσκευη. δεν χρειαζεται να μπει recovery για να δουλεψει η εφαρμογη.

 

 

δεν εχει μεσα recovery εργοστασιακα? αν θελω να βαλω το εργοστασιακο του recovery ειναι εφικτο?
για να μπεις σρο rwcovery, θα πρεπει να ειναι ξεκλειδοτο.απο ποιο μαγαζι αγορασες το κινητο; Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

h εφαρμογη root checker θα δει αν ειναι rooted η συσκευη. δεν χρειαζεται να μπει recovery για να δουλεψει η εφαρμογη.

 

 

για να μπεις σρο rwcovery, θα πρεπει να ειναι ξεκλειδοτο.απο ποιο μαγαζι αγορασες το κινητο;

 

απο φιλο μου το πηρα σφραγισμενο. το bootloader ειναι unlocked αν εννοεις αυτο

Link to comment
Share on other sites

ακολουθω τον οδηγο σε pdf που εχει αναρτησει ο φιλος πιο πανω. κανω τα βηματα ενα ενα και πραγματικα το twrp δεν μπαινει με τιποτα. κανω reboot κρατωντας το πληκτρο εντασης και το power και απλα στο λογοτυπο γραφει "recovery" και μπαινει κανονικα στο λειτουργικο.
Link to comment
Share on other sites

ακολουθω τον οδηγο σε pdf που εχει αναρτησει ο φιλος πιο πανω. κανω τα βηματα ενα ενα και πραγματικα το twrp δεν μπαινει με τιποτα. κανω reboot κρατωντας το πληκτρο εντασης και το power και απλα στο λογοτυπο γραφει "recovery" και μπαινει κανονικα στο λειτουργικο.
κατεβασε το recovery και βαλτο ξεζιπαριστο στον εσωτερικο χωρο αποθηκευσης. κατεβασε την εφαρμογη flashfy και εγκατεστησε το recovery.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το recovery και βαλτο ξεζιπαριστο στον εσωτερικο χωρο αποθηκευσης. κατεβασε την εφαρμογη flashfy και εγκατεστησε το recovery.

 

να βαλω δηλαδη τα αρχεια του twrp χυμα μεσα στο δισκο του κινητου? η να ειναι σε φακελο? θελει root νομιζω το flashify για να δουλεψει

Edited by superkaliaksious
Link to comment
Share on other sites

να βαλω δηλαδη τα αρχεια του twrp χυμα μεσα στο δισκο του κινητου? η να ειναι σε φακελο? θελει root νομιζω το flashify για να δουλεψει
οχι σε φακελλο,χυμα πρεπει να το βαλεις.

γιαυτο σου λεω να δεις αν ειναι root η συσκευη,αλλα ακομα περιμενω...

Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι σε φακελλο,χυμα πρεπει να το βαλεις.

γιαυτο σου λεω να δεις αν ειναι root η συσκευη,αλλα ακομα περιμενω...

 

οπως εγραψα και πιο πανω οχι δεν ειναι root.

Με λιγα λογια βρηκα αλλη μεθοδο για να το κανω και το καταφερα. το μονο προβλημα που εχω τωρα ειναι οτι μου κρασαρει το personalization απο την rom την τελευταια του ιταλου. μηπως εκανα καποιο λαθος και την περασα πανω απο την προηγουμενη rom? αλλα λογικα θα μου ειχε κρατησει και τις εφαρμογες μου

Link to comment
Share on other sites

ενα πολυ χρησιμο τριποδο για να τραβαμε ανετα τα βιντεακια μας η να μιλαμε με βιντεοκληση σε skype και facebook.

http://m.ebay.com/itm/191432366344?_mwBanner=1

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολη την παρεα κατοχος και εγω 2 ημερων τωρα και ειναι εντυπωσιακο τηλεφωνο.Ετρεξα και ενα antutu και βλεπω καλα τα παει.Ειναι με την 17s του Ιταλου με 90 εφαρμογες και δουλευουν τα παντα αψογα. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161014/d5f848d080acee3ed07f73f49fed5d7d.jpg

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θελω να παραγγειλω απο vicmall to letv le 2.Eρχεται απο μονο του με ρομ του ιταλου η πρεπει πρωτα να επικοινωνησω μαζι τους?Και κατι αλλο το yellow gold χρωμα που εχει ειναι πιο ομορφο απο το rose gold?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ειχα παρει ενα απο vickmall και χωρις να τους πω κατι μου εστειλαν μειλ οτι του εβαλαν την ρομ του Ιταλου μιας και ειδαν οτι παει ελλαδα νομιζω ειχε την 15s μολις ηρθε κατεβασα την 17s και την περασα πολυ ευκολα.Τωρα οσο για το χρωμα αυτα ειναι γουστα.Προσωπικα εμενα μου αρεσουν και τα δυο.

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και απο μπαταρια σκυλος δεν μασαει https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161015/92bd45e5e7bbc4d8dec6e20d4d7e60df.jpg

Edited by xristosetv
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ειχα παρει ενα απο vickmall και χωρις να τους πω κατι μου εστειλαν μειλ οτι του εβαλαν την ρομ του Ιταλου μιας και ειδαν οτι παει ελλαδα νομιζω ειχε την 15s μολις ηρθε κατεβασα την 17s και την περασα πολυ ευκολα.Τωρα οσο για το χρωμα αυτα ειναι γουστα.Προσωπικα εμενα μου αρεσουν και τα δυο.

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και απο μπαταρια σκυλος δεν μασαει https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161015/92bd45e5e7bbc4d8dec6e20d4d7e60df.jpg

 

Ευχαριστω φιλε αν ειναι θα το παραγγειλω απευθειας

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου στα λευτα του δεν νομιζω να εχει αντιπαλο ειναι φοβερο τηλεφωνο

 

Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο αντίπαλος είναι το elephone s7. Φαίνεται απίστευτο, έχω παθει πλάκα από την ομορφιά και τα specs. Στα 185 ευρώ το βρίσκεις με 4G ram / 64 ROM.
Link to comment
Share on other sites

Ο αντίπαλος είναι το elephone s7. Φαίνεται απίστευτο, έχω παθει πλάκα από την ομορφιά και τα specs. Στα 185 ευρώ το βρίσκεις με 4G ram / 64 ROM.

 

μην μπλεκουμε τα σαραβαλα με τις τοπ εταιρειες,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να παραγγείλω το χ620 λέω να το πάρω από aliexpress θα έχω θέμα με αυτά που λέτε κλειδωμένο και ιστορίες? Θα του βάλω twrP και ρομ τ Ιταλού
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να παραγγείλω το χ620 λέω να το πάρω από aliexpress θα έχω θέμα με αυτά που λέτε κλειδωμένο και ιστορίες? Θα του βάλω twrP και ρομ τ Ιταλού

απλα πριν βαλεις twrp και cuocco rom ,θα χρειαστει να το ρουταρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να το χτυπήσω , έχει πάρει κανεις στα νότια προάστια το ροζ χρυσό για να το έβλεπα από κοντά το χρώμα ?

Έχω μια επιφύλαξη , και θα ήθελα να το δω πριν το πάρω

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...