Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα βάλω σε λιγάκι αυτή και θα μεταφέρω εντυπώσεις

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160825/14e8e3a29a4f79d558d39e5523c2c41a.jpg

 

Την εβαλες τελικά; Για πες εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Πήρες αυτό που πιάνει ολόκληρη την οθόνη, το καινούριο που βγήκε https://oneplus.net/gr/oneplus-3-curved-tempered-glass-screen-protector ?

Ή το παλιό?

το παλιο και δε μου αρεσει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό δε σου δουλεύει το ξυπνητήρι, επειδή ακριβώς την φορά που ενεργοποιείς το τηλέφωνο, σου ζητάει και το pattern. Αν πας στις ρυθμίσεις και επιλέξεις πάλι το pattern ως ξεκλείδωμα οθόνης, αλλά αυτή τη φορά δεν επιλέξεις το απαίτηση μοτιβου για την εκκίνηση της συσκευής, τότε το ξυπνητήρι θα χτυπά ακόμα και όταν έχεις κλειστή τη συσκευή σου

 

Και εγώ έχω το πατερρν και το δακτυλικό αποτυπωμα, τι ξυπνητήρι όταν το κλείνω δουλεύει κανονικά, στις επιλογές του ξυπνητηριου έχει την επιλογή να χτυπήσει ενώ το κινητό είναι κλειστό.ειμαι με μαμά 3.2.2. Χωρίς ροοτ.

Link to comment
Share on other sites

το παλιο και δε μου αρεσει καθολου

 

Κι εγώ το παλιό φόραγα. Ποιοτικά, πολύ καλύτερο από το από πάνω του estation.gr. Σε θέμα κάλυψης οθόνης, με βάσει αυτά που έχω δει στο κινητό μου και αυτά που έχω διαβάσει εδώ, δεν υπάρχει ακόμα κάποιο, να καλύπτει πλήρως την οθόνη. Εγώ τώρα, φοράω αυτό από το estation.gr αλλά επίσης, δεν καλύπτει όλη την οθόνη και γεμίζει δαχτυλιά μπαμ μπαμ.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω το πατερρν και το δακτυλικό αποτυπωμα, τι ξυπνητήρι όταν το κλείνω δουλεύει κανονικά, στις επιλογές του ξυπνητηριου έχει την επιλογή να χτυπήσει ενώ το κινητό είναι κλειστό.ειμαι με μαμά 3.2.2. Χωρίς ροοτ.

Έτσι ακριβώς και εγώ, με root είμαι τώρα, αλλά και πριν το root πάλι μου δούλευε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω πιν και δαχτυλικο αποτύπωμα. Όταν είναι κλειστό το τηλέφωνο δε λειτουργεί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής μπαίνει κομπλέ;

Μια χαρά μπαίνει ο φορτιστής. Το δοκίμασα τώρα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Απο που την πηρες;εχουμε link?

http://www.ebay.co.uk/itm/201618411954?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=500854361022&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Την εβαλες τελικά; Για πες εντυπώσεις...

 

Καλημερα, πριν λιγο. Ευκολα μπηκε, οι δαχτυλιες μενουν παρα πολυ και φαινονται.

Και στον ηλιο αμα λερωνει τοσο ευκολα δεν θα βλεπω τιποτα..

 

Παιδια η οθονη δεν παει να ειναι και gorilla 4560234i, γρατζουνιεται για πλακα.. βρηκα αλλες 2-3 γρατζουνιες σημερα ...

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/201618411954?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=500854361022&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Καλημερα, πριν λιγο. Ευκολα μπηκε, οι δαχτυλιες μενουν παρα πολυ και φαινονται.

Και στον ηλιο αμα λερωνει τοσο ευκολα δεν θα βλεπω τιποτα..

 

Παιδια η οθονη δεν παει να ειναι και gorilla 4560234i, γρατζουνιεται για πλακα.. βρηκα αλλες 2-3 γρατζουνιες σημερα ...

 

Άρα, μέχρι στιγμής, δεν υπάρχει ακόμα tempered glass που να καλύπτει πλήρως την οθόνη και να μην τινγκάρει δαχτυλιές. Επίσης, το curved tempered 1+3 το καινούριο, περισσεύει αρκετά, απ'ότι λένε στο φόρουμ.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω σε λιγάκι αυτή και θα μεταφέρω εντυπώσεις

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160825/14e8e3a29a4f79d558d39e5523c2c41a.jpg

 

Καλημέρα. Αυτή την έβαλα και εγώ.

τοποθετείτε εύκολα και την αφαιρείς άμεσα. :lol:

 

Η χρώματα φαίνονται ξεθωριασμένα και παρουσιάζει κάτι σαν κηλίδες όταν το κοιτάς υπό γωνία.

ότι πληρώνεις παίρνεις.

 

έχω άλλη μια, όποιος θέλει του την χαρίζω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης αγόρασα και την παρακάτω gel

 

http://i.ebayimg.com/images/i/152150890814-0-1-00000001/s-l140/p.jpg

 

από εδώ http://www.ebay.co.uk/itm/152150890814?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=451346644022&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

για τα λεφτά της μια χαρά. Επειδή πήρα και της ORZLY, αυτή μου αρέσει πιο πολύ.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Καμία ζελατίνα που να μην είναι γυαλί από τις απλές που είχαμε παλιά και στο χωριό μας που λέμε, παίζει να βάλουμε να τελειώνουμε; γιατί έχει αρχίσει και με κουράζει το θέμα με την προστασία οθόνης και έχω δώσει και κάνα 25αρι για δοκιμές... Edited by PAPAKITOU
1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αναμένω την συσκευή από 7αδα.Μαζι θα έρθει και μια Black apricot θήκη.

Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που την αγόρασα, όσο αφορά την προστασία του φακού της κάμερας, αλλά θα ήθελα να ξέρω αν κάποιο από τα μέλη που έχει ήδη αγοράσει θήκη, έχει δει ότι αυτή καλύπτει πλήρως τον φακό. Αν ναι,δώστε ένα Link για αγορά, κατά προτίμηση e bay...

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία είναι ή ρομ ! Hydrogen ! Με την νέα beta για το κινητακι μας έχει γίνει στα ίδια επίπεδα με την MIUI που δεν πίστευα ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό ! Θα κατεβασω να τεσταρω και θα επανελθω με εντυπώσεις !!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία είναι ή ρομ ! Hydrogen ! Με την νέα beta για το κινητακι μας έχει γίνει στα ίδια επίπεδα με την MIUI που δεν πίστευα ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό ! Θα κατεβασω να τεσταρω και θα επανελθω με εντυπώσεις !!

Μπορουμε να βαλουμε hydrogen με ελληνικα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Σκέφτομαι να πάρω τον dash charge για το αυτοκίνητο. Σε περίπτωση που θέλει η γυναίκα μου να φορτίζει το δικό της. Μπορεί; με το δικό της καλώδιο βέβαια. Γιατί δεν είναι oneplus.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Σκέφτομαι να πάρω τον dash charge για το αυτοκίνητο. Σε περίπτωση που θέλει η γυναίκα μου να φορτίζει το δικό της. Μπορεί; με το δικό της καλώδιο βέβαια. Γιατί δεν είναι oneplus.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

 

από ότι έχω διαβάσει στα φόρουμ της oneplus ναι μπορεί

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία είναι ή ρομ ! Hydrogen ! Με την νέα beta για το κινητακι μας έχει γίνει στα ίδια επίπεδα με την MIUI που δεν πίστευα ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό ! Θα κατεβασω να τεσταρω και θα επανελθω με εντυπώσεις !!

πες εντυπωσεις και επισης πως περασες gaaps γιατι νομιζω δεν εχει μεσα....:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

πες εντυπωσεις και επισης πως περασες gaaps γιατι νομιζω δεν εχει μεσα....:)

Τα gapps λέει στις οδηγίες οτι τα φλασαρεις κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει περίπτωση να ανεβασει κάποιος δειγματα της κάμερας πρωί και βραδυ? Σκεφτομαι να αφησω το galaxy s5 για το oneplus 3 αλλα προβληματιζομαι για την κάμερα

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

επειδή τυχαίνει να έχει η δικιά μου s5, χειρότερο κινητό δεν έχω ξαναπιάσει.ακόμα και κάτι κινέζικα με 150 ευρώ καλύτερα είναι.Δεν υπάρχει σύγκριση σε κανένα τομέα, ούτε καν στην κάμερα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

επειδή τυχαίνει να έχει η δικιά μου s5, χειρότερο κινητό δεν έχω ξαναπιάσει.ακόμα και κάτι κινέζικα με 150 ευρώ καλύτερα είναι.Δεν υπάρχει σύγκριση σε κανένα τομέα, ούτε καν στην κάμερα.

 

Τι εννοεις;οτι το +3 έχει χειρότερη κάμερα απ το s5?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...