Jump to content

Μετα το xiaomi redmi note 2 τι να παρω με max 200$;


mol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δείτε και το LeEco Cool1 που πρότεινε ένας φίλος.

εγώ σε αυτό κατέληξα ως alternative των xiaomi. έχει δυνατή cpu, μεγάλη μπαταρία και από ότι διαβάζω στα reviews καλύτερες κάμερες ελέω διπλής στο πίσω μέρος.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά από 2+ έτη στην Xiaomi, πολύ δύσκολο να αλλάξω σε άλλη εταιρεία, βολεύτηκα πολύ με την συγκεκριμένη μάρκα.....προς το Redmi Pro κλίνω εγώ.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2+ έτη στην Xiaomi, πολύ δύσκολο να αλλάξω σε άλλη εταιρεία, βολεύτηκα πολύ με την συγκεκριμένη μάρκα.....προς το Redmi Pro κλίνω εγώ.....

Σημείωση ότι για το le 2 max υπάρχει νομίζω και miui rom. Επίσης το cool1 είναι από τα λιγα καινούργια κινητα που δεν έχει 2,5d τζαμι μπροστά που σημαίνει οτι δεχεται προστατευτικο γυαλι απο ακρη σε ακρη, κάτι οου μετράει πολύ για μενα. Έχει φίλος το Huawei p9 και βλεποντας το tempered glass τοποθέτημενο χαλαστηκα πολυ

Edited by nikos_nia86
Link to comment
Share on other sites

Σημείωση ότι για το le 2 max υπάρχει νομίζω και miui rom. Επίσης το cool1 είναι από τα λιγα καινούργια κινητα που δεν έχει 2,5d τζαμι μπροστά που σημαίνει οτι δεχεται προστατευτικο γυαλι απο ακρη σε ακρη, κάτι οου μετράει πολύ για μενα. Έχει φίλος το Huawei p9 και βλεποντας το tempered glass τοποθέτημενο χαλαστηκα πολυ

 

Καλό το le max 2 και το σκέφτομαι για αγορά και εγώ αλλά πολλά θέματα με τον fingerprint sensor που σταματάει να λειτουργεί μετά από αναβάθμιση.

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

δείτε και το LeEco Cool1 που πρότεινε ένας φίλος.

εγώ σε αυτό κατέληξα ως alternative των xiaomi. έχει δυνατή cpu, μεγάλη μπαταρία και από ότι διαβάζω στα reviews καλύτερες κάμερες ελέω διπλής στο πίσω μέρος.

Καλο φαίνεται, όμως μηπως αξιζει η διαφορά για το 2 μαξ???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα θέλω μεγαλη οθόνη ;)

Στο οικονομικό κολλαω προς το παρων

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Και σε ρωτάω και φυσικά το ίδιο ρωτάω και στον εαυτό μου. Αν πάρεις το le max2 και δεν λειτουργεί ή αν σταματήσει να λειτουργεί ο fingeprint δεν θα έχεις πετάξει ουσιαστικά τα λεφτά σου;

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Και σε ρωτάω και φυσικά το ίδιο ρωτάω και στον εαυτό μου. Αν πάρεις το le max2 και δεν λειτουργεί ή αν σταματήσει να λειτουργεί ο fingeprint δεν θα έχεις πετάξει ουσιαστικά τα λεφτά σου;

Ουσιαστικά ναι, ομως σιγουρα χαλαει? Ή ετυχε σε ορισμενες περιπτωσεις?

άμα κολλάς στο οικονομικό δες και το Mi Max. οθόνη θηρίο. Στα λ7 σου είναι.

Πολυ μεγαλο το μι μαχ. Θα ηθελα να το ειχα, αλλα για ταμπλετ πιο πολύ...

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά ναι, ομως σιγουρα χαλαει? Ή ετυχε σε ορισμενες περιπτωσεις?

 

Σίγουρα έτυχε αλλά όπως λέει και ο crisbal στο αντίστοιχο νήμα είναι σχεδόν σίγουρος ότι πρόκειται για ελαττωματικό σένσορα. Και μάλιστα κάνει λόγο για αρκετούς χιλιάδες που τους έτυχε ελαττωματικός σένσορας.

Και εδώ έτυχε σε κάποιους. Βέβαια λένε ότι τα περισσότερα προβλήματα τα έχουν οι συσκευές χ822 και χ829 αλλά έτυχε και στην έκδοση χ820.

Είναι ρίσκο

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Ναι πανάθεμα με!!

απο την μία λέω πάρ'το είναι ευκαιρία σε τέτοια τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά. Και αν σταματήσει να λειτουργεί οκ θα ζήσω και χωρίς αυτό.

Από την άλλη θέλω μία συσκευή να λειτουργεί καλά. 200ε δεν είναι και λίγα! Και εκτός αυτού τον Μάιο μάλλον βγαίνει το max 3

Επίσης υπάρχει και το redmi note 4 SD

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εκει θα καταληξω, ειδικα αν βρω μαυρο χρωμα σε νορμαλ τιμη....

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, το λες άκυρη πρόταση, αναλογικανμε αυτα που ζηταω!

Αλλιώς ειναι οκ+++ το νεξους

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...