Jump to content

Κινητό για μητέρα 120-160euro! (όχι Κίνα)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω βρει τα παρακάτω και ακούω γνώμες, επιθυμητή η προσθήκη κι άλλης συσκευής.

 

Μητέρα= facebook, τηλέφωνα, λιώσιμο σε facebook games bubble bubble,candy crash,κτλπ,youtube, φωτογραφίες,

 

Όχι Κίνα!!!

LG ZERO

 

Huawei Ascend P8 Lite

 

Samsung Galaxy J5 Duos 4G

 

ZTE Blade A570

 

Thanks! :superman::superman::superman:

Edited by thomadaki
:protest:
Link to comment
Share on other sites

xiaomi redmi note 3 160 ευρω απο gearbeast :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πλάκα έκανα η γνώμη μου χτυπά το ΖΤΕ

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Huawei P8-->2200mah μπαταρια, κατά τ' άλλα τουμπανο.

 

Lg zero & Samsung j5--> κοντά γενικά, αλλά μακριά στο θέμα του sar (lg zero>1!! :cry:), της μπαταρίας (lg zero 2050mah :cry: :cry: με το j5 να κάνει πολύ καλή διαχείριση των 2600mah του) με το j5 νομίζω επισης να υποστηρίζει και λειτουργία nfc.

 

Το zte blade a570 είναι 5,5", πιο "γκουμουτσατο", μπαταρια ικανοποιητική, οθόνη ομως υποδεέστερη του j5 και ο λόγος επιλογής του είναι το μέγεθος της οθόνης και κατ επέκταση κ της συσκευής...

Link to comment
Share on other sites

xiaomi redmi note 3 160 ευρω απο gearbeast :lol:

 

Πλάκα έκανα η γνώμη μου χτυπά το ΖΤΕ

 

:ninja::ninja::ninja::ninja:

 

Huawei P8-->2200mah μπαταρια, κατά τ' άλλα τουμπανο.

 

Lg zero & Samsung j5--> κοντά γενικά, αλλά μακριά στο θέμα του sar (lg zero>1!! :cry:), της μπαταρίας (lg zero 2050mah :cry: :cry: με το j5 να κάνει πολύ καλή διαχείριση των 2600mah του) με το j5 νομίζω επισης να υποστηρίζει και λειτουργία nfc.

 

Το zte blade a570 είναι 5,5", πιο "γκουμουτσατο", μπαταρια ικανοποιητική, οθόνη ομως υποδεέστερη του j5 και ο λόγος επιλογής του είναι το μέγεθος της οθόνης και κατ επέκταση κ της συσκευής...

 

Αναλυτικότατος! :D

 

Από τα ανωτέρω πιο καλό fit μου φαίνεται το j5.

Τσέκαρε και Moto G 3rd Gen, έχει πέσει η τιμή του.

 

Με 1 GB RAM δεν πάει κάπου όμως...:X:!:

 

Σας ευχαριστώ όλους!

:protest:
Link to comment
Share on other sites

Όπως πρότεινα και στο άλλο thread που αναζητά συσκευή για μαμά, το πραγματικό σου δίλημα είναι μεταξύ Samsung και Huawei και εγώ θα σου προτείνω ανεπιφύλακτα το Huawei P8 Lite, πήγαινε δες το και θα καταλάβεις τη διαφορά στην ποιότητα κατασκευής (πέρα από τα spec).
Link to comment
Share on other sites

Όπως πρότεινα και στο άλλο thread που αναζητά συσκευή για μαμά, το πραγματικό σου δίλημα είναι μεταξύ Samsung και Huawei και εγώ θα σου προτείνω ανεπιφύλακτα το Huawei P8 Lite, πήγαινε δες το και θα καταλάβεις τη διαφορά στην ποιότητα κατασκευής (πέρα από τα spec).

 

To lg zero εχει την καλυτερη ποιοτητα και απο τα 3.Και δεν του λειπει τιποτα απο τα αλλα 2.

Link to comment
Share on other sites

Το zero έχει 1,5 gb ram και αφήνει ελεύθερα 600 gb.Δεν είναι αρκετά;
Link to comment
Share on other sites

Samsung j5 και το Huawei ειναι οι μοναδικες επιλογες.

Απλα επεθδη ειχα Motorola G το οτι εχει μονο 1gb ram το θεμα ειναι πως γινετε η διαχειρηση αυτης...

Και δεν μου ειχε βγαλει προβλημα....σκεψου οτι το Moto εχει και αντοχη στο νερο....αλλο ενα + για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...