Jump to content

Nintendo DS


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, παρήγγειλα στις 17/09 την M3 Real και σήμερα την έχω στα χέρια μου (ήρθε 29/09 στο ταχυδρομείο). Τώρα μένει να πάρω και μια microSD και να χαρώ :)
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος με το M3 Real που έχω και το DS (όχι Lite) να κάνω surffing στο net?
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει ελλάδα(και λοιπή ευρώπη) το νέο Castlevania Order Of Ecclesia?Κάτι για οκτώβριο-νοέμβριο άκουσα αλλά δεν ξέρω σίγουρα.Ξέρει κάποιος ακριβή ημερομηνία?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Την ψώνησα από http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2728 όση τιμή λέει (21€). Μετά από 14 ημέρες μου ήρθε. Πήρα και από e-bay μια 4GB καρτούλα και είμαι μια χαρούλα!
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για κανένα καλό RPG για το ds.Παρατήρησα τώρα τελευταία κάποια Final Fantasy που έχουν βγει και σκέφτομαι είτε κάποιο από αυτά είτε το Zelda.Έχει παίξει κανείς κάποιο από αυτά?Ποιο θα προτείνατε να πάρω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

 

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε κάποιον internet browser να δουλεύει; Επίσης, ποιά η διαφορά του "start" από το "download play";

 

Ευχαριστώ!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μια καλή flash card για το game boy advance και από που να την παραγγείλω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18311

 

Διαβασε και τα σχολια αυτων που την αγορασαν,τα εχει πιο κατω στη σελιδα.

 

 

@ZAFOS αν δεν εχεις παιξει Zelda Phantom Hourglass,απλα ΧΑΝΕΙΣ ειναι επος,αν και μου φανηκε καπως μικρο!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα και βρήκα τα εξής: Super Card SD Slot-2 Adapter for NDS and NDS Lite (η οποία όμως κάνει και για το gba, υποστηρίζει κάρτες SD) και την EFA-LINKER II Slot-2 Direct-USB Flash Cart for GBA/SP/NDS (1G). Ποιά από τις δύο μου προτείνεις? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρα ποτε για GBA και δεν ξερω,απο αυτα που διαβασα νομιζω τη δευτερη.

 

Διαβαζε τα σχολια των παιδιων απο κατω!.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά, ξέρετε αν μπορούμε να αγοράσουμε από κάποιο κατάστημα στην Ελλάδα το Super Card SD ή το Μ3 Real για το Nintendo DS Lite ;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά, ξέρετε αν μπορούμε να αγοράσουμε από κάποιο κατάστημα στην Ελλάδα το Super Card SD ή το Μ3 Real για το Nintendo DS Lite ;

http://www.ebw.gr/store/Default.aspx?tabid=140&CatID=62

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το Nintendo DS παίζει τα γνήσια παιχνίδια του Gameboy και Gameboy Advance?

 

Μόνο του Advance τις κασέτες.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Με την κάρτα M3 Real μπορείς να παίξεις και τα παιχνίδια του Gameboy Advance στο DS Lite?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την κάρτα M3 Real μπορείς να παίξεις και τα παιχνίδια του Gameboy Advance στο DS Lite?

Αν βρεις τα ROMS... ναι μπορείς. Αλλά σίγουρα μπορείς να βρεις ΟΛΑ τα ROMS από τα παιχνίδια του DS, οπότε τι σε νοιάζει το GB Adv;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ξαδερφακι μου εχει την αυτη την παιχνιδομηχανη και προσφατα εβαλε μια καρτα για να παιζει περισσοτερα παιχνιδια,εχω την εντυπωση οτι ειναι αυτη http://www.ebw.gr/store/default.aspx...&productid=343 η δικη μας γραφει R4 - REVOLUTION FOR DS (NDSL/NDS)

ερωτηση 1η! με αυτη την καρτα μπορω να κατεβασω και να βαλω τοι παιχνιδι θελω??

ερωτηση 2η! επισης τα παιχνιδια που θα περασω στην καρτα σε τι μορφη θα ειναι ?? και πως θα τα κανω εγκατασταση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξαδερφακι μου εχει την αυτη την παιχνιδομηχανη και προσφατα εβαλε μια καρτα για να παιζει περισσοτερα παιχνιδια,εχω την εντυπωση οτι ειναι αυτη http://www.ebw.gr/store/default.aspx...&productid=343 η δικη μας γραφει R4 - REVOLUTION FOR DS (NDSL/NDS)

ερωτηση 1η! με αυτη την καρτα μπορω να κατεβασω και να βαλω τοι παιχνιδι θελω??

ερωτηση 2η! επισης τα παιχνιδια που θα περασω στην καρτα σε τι μορφη θα ειναι ?? και πως θα τα κανω εγκατασταση?

Το link δεν δουλεύει... Try again :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ναι.Απλά όταν "βρεις" το παιχνίδι το πετάς στην κάρτα και είσαι έτοιμος. Αν κάποιο από αυτά σου βγάλει κάποιο error το γράφεις στο google το όνομα του παιχνιδιού, R4 και το πρόβλημα σου ( τις λέξεις κλειδιά κυρίως ) και όλο και κάτι θα βρεις.

Τα παιχνίδια έχουν κατάληξη *.nds ;)

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...