Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια φορά, τα πρώτα δείγματα της νέας AOSiP, είναι εξαιρετικά!

Screenshot-20190502-081709.png

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια τούμπα. η αριστερή πλευρά της οθόνης έχει ξεκολλήσει μερικώς (θέλει πιέση για να ξανακολλήσει για λίγο και μετα ξανα-αποκολλάται). Φαίνεται με την έκθεση στον αέρα, η κόλλα-ταινία ή ότι άλλο κολλητικό είδος έχουν, έχει χάση την ισχύ του. Θα χρειαστεί να ανοίξω το κινητό, να αλλάξω κολλητικό μέσο και καθως θα το έχω ανοίξει λέω να αλλάξω και μπαταρία και να βάλω την 4άρα από το AliExpress. Όσοι έχουν αλλάξει σε αυτή τη μπαταρία, έχοντας περάσει και 6+ μήνες ήδη, τι λένε αξίζει; Είναι πραγματικά 4100mAh ή εστω 3500-3600+ ή ψεύτικη (Εχω δει παμπολλά reviews που λένε ότι είναι μετρημένη πραγματικά~2600mAh, αλλά έχω δει και πολλές θετικές αναφορές, μερικές και εδω μέσα, και θεωρώ ότι όποιος μπαίνει στο thread με ROM ξέρει τι του γίνεται).

 

Όποιος άνοιξε το κινητό τι χρησιμοποίησε για να ξανακολλήσει την οθόνη. Στα disassembly στο youtube στέκονται στη διασικασία και δεν αναφέρουν πως θα ξαναγίνει η κόλληση.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Φώτη , μάλλον το Σάββατο θα την δοκιμάσω και εγώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά από μια τούμπα. η αριστερή πλευρά της οθόνης έχει ξεκολλήσει μερικώς (θέλει πιέση για να ξανακολλήσει για λίγο και μετα ξανα-αποκολλάται). Φαίνεται με την έκθεση στον αέρα, η κόλλα-ταινία ή ότι άλλο κολλητικό είδος έχουν, έχει χάση την ισχύ του. Θα χρειαστεί να ανοίξω το κινητό, να αλλάξω κολλητικό μέσο και καθως θα το έχω ανοίξει λέω να αλλάξω και μπαταρία και να βάλω την 4άρα από το AliExpress. Όσοι έχουν αλλάξει σε αυτή τη μπαταρία, έχοντας περάσει και 6+ μήνες ήδη, τι λένε αξίζει; Είναι πραγματικά 4100mAh ή εστω 3500-3600+ ή ψεύτικη (Εχω δει παμπολλά reviews που λένε ότι είναι μετρημένη πραγματικά~2600mAh, αλλά έχω δει και πολλές θετικές αναφορές, μερικές και εδω μέσα, και θεωρώ ότι όποιος μπαίνει στο thread με ROM ξέρει τι του γίνεται).

 

Όποιος άνοιξε το κινητό τι χρησιμοποίησε για να ξανακολλήσει την οθόνη. Στα disassembly στο youtube στέκονται στη διασικασία και δεν αναφέρουν πως θα ξαναγίνει η κόλληση.

Δες εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7233512#post7233512

Είναι όλα στην πρώτη σελίδα , ας είναι καλά ο crisball.

Γνωρίζει κανείς πότε θα επιστρέψει ο Cris ?

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά, τα πρώτα δείγματα της νέας AOSiP, είναι εξαιρετικά!

Screenshot-20190502-081709.png

Με φτάνεις σιγά σιγά στην μπαταρία Φώτη. Χα χα. Σκυλί ο Αleecos.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με φτάνεις σιγά σιγά στην μπαταρία Φώτη. Χα χα. Σκυλί ο Αleecos.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό το κινητό δεν σταματάει να με εκπλήσσει!!

Με μια φόρτιση απλή, χωρίς καλιμπραρισματα και τέτοια...

Screenshot-20190502-195231.png

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Στα ιδια επιπεδα με aosp extended της υπογραφης μου, μονη διαφορα χρησιμοποιω 2 καρτες. Εχω βαλει και τον bs 6.3 και το κινητο αποκρινεται ταχυτατα. Δεν εχω δομιασει ακομα pie σε f2fs.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Στα ιδια επιπεδα με aosp extended της υπογραφης μου, μονη διαφορα χρησιμοποιω 2 καρτες. Εχω βαλει και τον bs 6.3 και το κινητο αποκρινεται ταχυτατα. Δεν εχω δομιασει ακομα pie σε f2fs.

 

δεν υποστηριζει -ακομα- η ΑΕΧ f2fs... :worry:

ενω ολες οι αλλες pie υποστηριζουν!

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Aπο τις pie που κυκλοφορουν ποια προτεινεται οσοι εχουν κανει αρκετες δοκιμες σε σχεση με αποκριση - διαρκεια μπαταριας; Revenge - aosip - aosp; Mεταξυ aosip και aosp extended ποια θεωρειται καλυτερη;

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Aπο τις pie που κυκλοφορουν ποια προτεινεται οσοι εχουν κανει αρκετες δοκιμες σε σχεση με αποκριση - διαρκεια μπαταριας; Revenge - aosip - aosp; Mεταξυ aosip και aosp extended ποια θεωρειται καλυτερη;

 

κοιτα, ολες λιγο-πολυ τα ιδια πραγματα εχουν.

 

τωρα, -για μενα- εχουν τις εξης αξιοσημείωτες διαφορες.

 

η revenge και η AOSiP ειναι δυο πολυ καλες rom που υποστηριζουν f2fs

η διαφορα τους ειναι οτι η AOSiP εχει περισσοτερες παραμετροποιησεις σε σχεση με την revenge.

 

η ΑΕΧ ειναι εξισου πολυ καλη rom, αλλα για καποιο λογω -που δεν μπορω να καταλαβω- ΔΕΝ την εχουν

κανει συμβατη με f2fs.

 

ξανα για -για μενα παντα-

η σειρα των τριων αυτον ρομ ειναι η...

1) AOSiP

2) revenge

3) AEX

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΤΑ.

 

RR-P-v7.0.2-20190505-x2-Official.zip :

 

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/9-0-resurrection-remix-v7-0-t3894658/page13

 

Changelog:

 

- Ενημερώσεις πλαισίου, μέχρι τις 6 Μαΐου.

- Ορισμένες ενημερώσεις από το LineageOS (OP3 Pie blobs (γραφικά, ήχο, perf, DRM, αισθητήρες, mediacodec)). Ευχαριστούμε @ ThE_MarD και @ shivatejapeddi για το στήριγμα του σφαιρικού στρώματος .

- Ο πυρήνας επανεξετάζεται στο BlackScreen 6.5, χάρη στο @ mosimchah και συγχωνεύει κάποιες ενημερώσεις από τον πυρήνα LOS, χάρη στο @ codeworkxx .

- Τώρα, το fix για την αυτόματη εστίαση της κάμερας θα είναι μόνο στο Leeco Extras.

- Περισσότερες αλλαγές, ελέγξτε https://get.resurrectionremix.com/x2...-changelog.txt για πλήρη αλλαγή καταλόγου.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Έχω συντάξει μια νέα έκδοση του MindTheGapps με τις πιο πρόσφατες πηγές . Σύνδεσμος προς λήψη

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2: Έχω μεταφορτώσει στο διακομιστή μου την εφαρμογή του Leeco για IR για όσους θέλουν να το χρησιμοποιήσουν: https://ota.zuk.qnsystem.com/leeco-i...oteControl.apk είναι από το απόθεμα ROM (EUI 5.9.020s). Δεν είναι απαραίτητο να αλλάξετε το SeLinux, ή απλά να εγκαταστήσετε κάτι.

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΤΑ.

 

RR-P-v7.0.2-20190505-x2-Official.zip :

 

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/9-0-resurrection-remix-v7-0-t3894658/page13

 

Changelog:

 

- Ενημερώσεις πλαισίου, μέχρι τις 6 Μαΐου.

- Ορισμένες ενημερώσεις από το LineageOS (OP3 Pie blobs (γραφικά, ήχο, perf, DRM, αισθητήρες, mediacodec)). Ευχαριστούμε @ ThE_MarD και @ shivatejapeddi για το στήριγμα του σφαιρικού στρώματος .

- Ο πυρήνας επανεξετάζεται στο BlackScreen 6.5, χάρη στο @ mosimchah και συγχωνεύει κάποιες ενημερώσεις από τον πυρήνα LOS, χάρη στο @ codeworkxx .

- Τώρα, το fix για την αυτόματη εστίαση της κάμερας θα είναι μόνο στο Leeco Extras.

- Περισσότερες αλλαγές, ελέγξτε https://get.resurrectionremix.com/x2...-changelog.txt για πλήρη αλλαγή καταλόγου.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Έχω συντάξει μια νέα έκδοση του MindTheGapps με τις πιο πρόσφατες πηγές . Σύνδεσμος προς λήψη

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ 2: Έχω μεταφορτώσει στο διακομιστή μου την εφαρμογή του Leeco για IR για όσους θέλουν να το χρησιμοποιήσουν: https://ota.zuk.qnsystem.com/leeco-i...oteControl.apk είναι από το απόθεμα ROM (EUI 5.9.020s). Δεν είναι απαραίτητο να αλλάξετε το SeLinux, ή απλά να εγκαταστήσετε κάτι.

 

Βασίλη ενημέρωσε μας αν έχει βελτιωθεί το sot σε αυτήν την έκδοση αν έχεις την καλοσύνη και σε αναμονή την νύχτα τη λέει?

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους... Έσπασε η οθόνη σήμερα από το le max του γαμπρού μου , κάποια οθόνη που έχει πάρει κάποιος να το μου στείλει ένα λινκ ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση μετα την τελευταία αναβαθμιση που κατεβασα και εγκατεστησα χειροκινητα (απο εδω https://aosip.dev/x2 την official) δεν μου βγαζει πια στο system για να βλεπω το update ξερουμε που ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους... Έσπασε η οθόνη σήμερα από το le max του γαμπρού μου , κάποια οθόνη που έχει πάρει κάποιος να το μου στείλει ένα λινκ ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει στην πρώτη σελίδα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση μετα την τελευταία αναβαθμιση που κατεβασα και εγκατεστησα χειροκινητα (απο εδω https://aosip.dev/x2 την official) δεν μου βγαζει πια στο system για να βλεπω το update ξερουμε που ειναι?

 

Το έχουν βγάλει, δεν έχει ΟΤΑ

Χειροκίνητα μόνο τα update.

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στην πρώτη σελίδα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το έχουν βγάλει, δεν έχει ΟΤΑ

Χειροκίνητα μόνο τα update.

 

Σε ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη ενημέρωσε μας αν έχει βελτιωθεί το sot σε αυτήν την έκδοση αν έχεις την καλοσύνη και σε αναμονή την νύχτα τη λέει?

 

Φιλε @louis_1..

Αυτο που καταλαβα εγω, ειναι το εξης... (Για την μπανταρια)

Ολα ειναι σχετικα και τρεχει η καταναλωση της, αναλογως τη χρηση που γινετε εκεινη τη στιγμη..

Ειτε τρεχουν εφαρμογες, ..τι εχεις ανοιχτα.. Wifi-καρτες σιμ 1 η 2.. και επισης η υγεια της μπανταριας, ..γιατι..

Αλλο να την εχεις 2,5 χρονια που την εχω εγω, και αλλο να την αγορασεις τωρα.. (αλλο να ανοιξεις το iGO και το Kodi ταυτοχρονα,

Και αλλο να εχεις ανοιχτο μονο το internet.) Το ιδιο ισχυει και για το σοτ και για το βραδυ..

Απ οτι ξερουμε ολοι εδω την καλυτερη διαχειρηση μπανταριας την εχει η 30s..

Και ο λογος ειναι οτι ο Μεγαλος CrisBal, ασχοληθηκε με τη ρομ του Le max, (αν δεν κανω λαθος) πανω απο 2 χρονια.

 

Πως μπορει λοιπον, καποιες ρομ, που εχουν βγει καποιους μηνες πριν, να συγκριθουν με τη ρομ του Χριστου!!!????????

 

Ενα παραδειγμα: Οταν πρωτοπερασα την RR_Pie, περασα πρωτα την ουνοφισιαλ γιατι, η οφισιαλ δεν περναγε με το twrp του Χριστου.. Στις ρυθμισεις μετα για να την σεταρω και αφου πριν την φωρτωσα 100%, μουβγαλε 6,5 και κατι ωρες σοτ!!!!!!!

Μετα αρκετα πραγματα δεν δουλευανε καλα.. (π.χ. αλλαζες γραμματοσειρα και μετα απο λιγο την ξαναλαζε ..και εβαζε οποια

ηθελε αυτο!!! :lol: Και μετα απο λιγο ο προγραμματιστης την παρατησε...?!

 

Αφου περασα την οφισιαλ, παλι μετα το σεταρισμα ειχα 5,5 ωρες σοτ. Αναλογως τη χρηση απ οτι ειδα ολες οι Pie

πανε περιπου απο 1,5 εως 4 ωρες για το σοτ παντα.. και σχεδον ολες ειναι περιπου ιδιες.

 

Εγω βασικα την εχω και στα 2 Le max που εχω. Και ο λογος ειναι οτι εχει καλη υποστηριξη

και επειδη οι ρυθμισεις ειναι σχεδον ολες οπως της Nugat 7.1.2 του Χριστου..

Και το ποιο Ωραιο -για μενα- Καλυτερο ντιζαιν απο ολες! (και μιλαω για τη Nugat 7.1.2 του Χριστου..)

 

Να πω βεβαια εδω οτι: Η καλη υποποστηριξη που αναφερω ποιο πανω, ειναι χιλιομετρα μακρια, απο την υποστηριξη

που ειχαμε εδω απο τον CrisBal!!! (Ναναι καλα το παιδι!!!!!) Μακαρι να ξαναρχωνταν...:(

Οποιοι προγραματιστες δουλεψουν μαζι του, Θαναι πολυ ..Τυχεροι..

 

Οσο για το F2fs ριξε μια ματια εδω: https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2697069 διαβασε το ολο το νημα

και βγαλε τη δικη σου αποφαση!

 

Εγω αποφασισα προς το παρον: Ext4..

Εγω σου προτεινω: Κανε ενα Backup-περνα οποια ρομ θελεις-Βγαλε τα δικα σου συμπερασματα

και κρατα αυτη που σου αρεσει...

Οσο για τις αλλαγες που θα χρειαστεις, πιστευω οτι ολα τα παιδια εδω, θα σε βοηθησουν...

Νασε καλα:) :)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη σε ευχαριστώ για το αναλυτικό σου σχόλιο.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι παρακαλάμε όλοι να επιστρέψει ο CrisBal να μας κάνει μια πιο πρόσφατη και ολοκληρωμένη Pie Ρομ.

Έχεις απόλυτο δίκαιο , με την πρώτη ευκαιρία θέλω να δοκιμάσω την Aosip και την RR .

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη το forum έχει ένα θεμα με τα links. Το ειχα πάθει και εγω. μπορείς να τα δείς λίγο, ειδικά το apk με το IR? Ευχαριστώ

 

Μπες εδω: https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/9-0-resurrection-remix-v7-0-t3894658/page13

Κατεβα προς τα κατω στη #124 (AgustinLorenzo) και κατεβασε το απο εκει, γιατι με την αντιγραφη και επικοληση

εδω δεν το βγαζει.. Αν θες κα κατεβασεις τη ρομ που ειναι εκει, μην κατεβασεις την 05-05, γιατι ειχε ενα λαθος και τηνν αλλαξανε

οποτε κατεβαζεις 06-05-2019.. (απο την πρωτη σελιδα)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

New build for Leeco Max2 (x2)

by Shiva Teja (shivatejapeddi)

 

▪️ Version: Pie

▪️ Build date: May 9th 2019, 8:31 am

▪️ File size: 611.02 MiB

▪️ Md5: c95977945751fc50fb08c16ee7af8121

 

▪️ Download

https://downloads.aospextended.com/download/x2/pie/AospExtended-v6.5-x2-20190509-0831-OFFICIAL.zipx2 #aospextended

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

New build for Leeco Max2 (x2)

by Shiva Teja (shivatejapeddi)

 

▪️ Version: Pie

▪️ Build date: May 9th 2019, 8:31 am

▪️ File size: 611.02 MiB

▪️ Md5: c95977945751fc50fb08c16ee7af8121

 

▪️ Download

https://downloads.aospextended.com/download/x2/pie/AospExtended-v6.5-x2-20190509-0831-OFFICIAL.zipx2 #aospextended

 

Welcome back :) :) είσαι καλά ? Που χάθηκες....

LeEco Le Max 2 EUI 30s-V23 / Poco F2 pro
Link to comment
Share on other sites

New build for Leeco Max2 (x2)

by Shiva Teja (shivatejapeddi)

 

▪️ Version: Pie

▪️ Build date: May 9th 2019, 8:31 am

▪️ File size: 611.02 MiB

▪️ Md5: c95977945751fc50fb08c16ee7af8121

 

▪️ Download

https://downloads.aospextended.com/download/x2/pie/AospExtended-v6.5-x2-20190509-0831-OFFICIAL.zipx2 #aospextended

 

 

Ουααουυυυ!!! Καλως ηλθες!!!! :up:

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

New AOSiP

 

Download

http://get.aosip.dev/x2/AOSiP-9.0-Official-x2-20190507.zip

 

Changelong

Merged in May 2019 Security Patches

Add custom doze, it includes (may vary with device, don't complain if some are missing):

- Always On Display

- Wake on new notifications

- Wake on hand wave over device

- Wake when removing phone from pocket

- Wake when device is lifted

- Custom ambient brightness sliders for different sunlight levels

Power menu icons will follow custom accent on light theme

Allow choosing AOSP webview for those not using GApps

Fix clear all fab theming on Oreo recents when user is using white accent

Fix some statusbar icon padding

Add less boring/annoying heads-up option

Fix autohiding in network traffic and fix padding

Add big circle battery

Fix kernel modules going to right path

Disable oreo recents if quickstep is enabled

Add 5 Quick-Quick Settings option (collapsed quick settings)

Translation import and fixes

Set proper colour for battery text in statusbar

Do not animate expandable volume panel

Fix for TD-SCDMA bar

Q style lockscreen clock updates:

- Use Google Sans for clock font

- Align date/time/weather/alarm correctly on Q Clock style

- Set "It's" color to match system accent color

- Reduce top margin

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

New build for Leeco Max2 (x2)

by Shiva Teja (shivatejapeddi)

 

▪️ Version: Pie

▪️ Build date: May 9th 2019, 8:31 am

▪️ File size: 611.02 MiB

▪️ Md5: c95977945751fc50fb08c16ee7af8121

 

▪️ Download

https://downloads.aospextended.com/download/x2/pie/AospExtended-v6.5-x2-20190509-0831-OFFICIAL.zipx2 #aospextended

 

 

Welcome back bro...!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

build not found βγαζει.

 

Εδώ είσαι!

 

https://downloads.aospextended.com/download/x2/pie/AospExtended-v6.5-x2-20190509-0831-OFFICIAL.zip

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...