Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Global 8.2 σταθερή 8.2.5.0 MBCMIDL αν εννοείται αυτό γιατί είμαι ψιλοασχετος σε αυτά.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://en.miui.com/download-302.html , κοιταξα στο σαιτ, ειναι η global stable. Δεν ξερω γιατι κανει επαννεκινησεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Global 8.2 σταθερή 8.2.5.0 MBCMIDL αν εννοείται αυτό γιατί είμαι ψιλοασχετος σε αυτά.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως να του κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;.

Δεν δικαιολογούνται οι επανεκκινήσεις.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μια να δω. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η rom που έχει

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μια να δω. Υπάρχει περίπτωση να φταίει η rom που έχει

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή είναι official stable, σίγουρα όχι.

Λογικά κάτι δεν έκατσε καλά κατά την αναβάθμιση.

Κάνε επαναφορά και δοκίμασε το για λίγο χωρίς εφαρμογές.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να <<εγκαταλείψουμε>> το Max μας και να πάμε σε Mix? Το έψηνα γι αυτό ρωτάω... Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.

Πηρα και γω ενα mi max να γουστάρω οθόνη. Έβαλα αναγκαστικά την κάρτα μνήμης στη θεση 1 και τη σιμ στη 2. Βλεπω ομως οτι στη θεση 2 δεν πιανει 4g. Γνωρίζει κανείς γι αυτο;

Υγ: Ζητω συγγνώμη αν ρωταω σε άσχετο μερος ή αν έχει ηδη ειπωθεί...

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει ακριβως το ίδιο με εσενα και πιανει κανονικά 4G η δεύτερη θέση. Μήπως είναι θέμα παλιάς κάρτας ή ρυθμίσεων;

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις τις εκανα κανονικα. Και η κάρτα ειναι καινούρια. Θα με τρελάνει....
Εδω εγω που εχω 2 καρτες, στην 1 voda και στη 2 cote πιανει κανονικα και στις 2 (μια τη μια και μια την αλλη, εναλλαξ, οχι ταυτοχρονα .....) :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.

Πηρα και γω ενα mi max να γουστάρω οθόνη. Έβαλα αναγκαστικά την κάρτα μνήμης στη θεση 1 και τη σιμ στη 2. Βλεπω ομως οτι στη θεση 2 δεν πιανει 4g. Γνωρίζει κανείς γι αυτο;

Υγ: Ζητω συγγνώμη αν ρωταω σε άσχετο μερος ή αν έχει ηδη ειπωθεί...

Ευχαριστώ πολύ.

 

Ζήτα από τον πάροχο σου να σου στείλει ΣΜΣ με τις ρυθμίσεις.

Μόλις περαστούν κάνε και επανεκκίνηση καλού κακού.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να <<εγκαταλείψουμε>> το Max μας και να πάμε σε Mix? Το έψηνα γι αυτό ρωτάω...

Εαν εχεις τα φραγκα της οικονομικης διαφορας ναι εννοειται να πας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να <<εγκαταλείψουμε>> το Max μας και να πάμε σε Mix? Το έψηνα γι αυτό ρωτάω...

 

Εγω δε θα εδινα 600-700 ευρω σε xiaomi. Ειδικα με περσινο chipset.

:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θα εδινα 600-700 ευρω σε xiaomi. Ειδικα με περσινο chipset.

Kαλα εαν το πιασεις μια φορα στα χερια σου θα αλλαξεις γνωμη.........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι για τα προβλήματα του κινητού μου. Μετά από επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων οι επανεκινησεις σταμάτησαν. Βέβαια έχει ακόμα κάποια προβλήματα και με τους Light indicators στις ειδοποιήσεις και κάποια ποιο μικρά. Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει; Μήπως να του κάνω άλλη μια επαναφορά ή δεν θα αλλάξει τίποτα. Ευχαριστώ

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θα εδινα 600-700 ευρω σε xiaomi. Ειδικα με περσινο chipset.

 

Παρόλο που είναι καινοτόμο, μοναδικό και εντυπωσιακό το Mi MIX, ούτε εγώ θα έδινα τόσα χρήματα για μια συσκευή με το 821 chipset και μέτρια κάμερα... Στα 420 ευρώ (6/64 έκδοση) περίπου βρίσκεις το Mi6 από Κίνα που μπορεί να μην είναι το ίδιο εντυπωσιακό αλλά είναι πανίσχυρο απ'όλες τις πλευρές. ;)

 

Υ.Γ. Αφού μπορείς να διαθέσεις τόσα χρήματα τσέκαρε για το Mi6 θαλασσί(περίπου) - χρυσό που είναι αρκετά εντυπωσιακό.

 

 

Επανέρχομαι για τα προβλήματα του κινητού μου. Μετά από επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων οι επανεκινησεις σταμάτησαν. Βέβαια έχει ακόμα κάποια προβλήματα και με τους Light indicators στις ειδοποιήσεις και κάποια ποιο μικρά. Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει; Μήπως να του κάνω άλλη μια επαναφορά ή δεν θα αλλάξει τίποτα. Ευχαριστώ

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

Δε δοκιμάζεις να περάσεις την τελευταία 8.2.5.0 fastboot rom?

Φλασάρεις όλα τα partition της συσκευής με το MiFlash, είναι η πιο καθαρή εγκατάσταση που μπορείς να κάνεις.

Οδηγός ROM NEW_MiFlash

Edited by geo_xar
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι για τα προβλήματα του κινητού μου. Μετά από επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων οι επανεκινησεις σταμάτησαν. Βέβαια έχει ακόμα κάποια προβλήματα και με τους Light indicators στις ειδοποιήσεις και κάποια ποιο μικρά. Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει; Μήπως να του κάνω άλλη μια επαναφορά ή δεν θα αλλάξει τίποτα. Ευχαριστώ

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

Τι ακριβώς σου κάνει το Notification Led;

Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Είμαι εντελώς άσχετος παιδιά. Και έχω στεναχωρεθει γιατί το χρειάζομαι απίστευτα στη δουλειά μου και μια βοήθεια από εσας θα ήταν ότι καλύτερο. Να σας ξαναπώ ότι έχει αγοραστεί από Ελλάδα και φοράει την τελευταία αναβάθμιση από miui και είναι official stable όπως μου είπαν τα παιδιά εδώ στο φόρουμ.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ανάβουν τα φωτακια οποιαδηποτε ειδοποιηση και αν παρω ειται απο email ειται απο messenger ακομα και απο αναπαντητες κλησεις. Εχω μπει στις ρυθμισεις και ειναι ανοικτα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Kαλα εαν το πιασεις μια φορα στα χερια σου θα αλλαξεις γνωμη.........:lol:

 

Ξερω τι λεω. Το ειχα κρατησει μια βδομαδα για review.

Το κινητο εχει θεματα και κατασκευαστικα/τεχνικα και λειτουργικα.

Δε νομιζω οτι μπορω να στα αναλυσω εδω γιατι θα βγουμε εκτος θεματος, αλλα ο καθε ενδιαφερομενος μπορει να ψαχτει.

 

Περα απο την ομορφια, το ΟΝΕ+ 3Τ που ειναι σαφως καλυτερη συσκευη (ιδιας γενιας) κανει 439ε απο το επισημο σαιτ.

Για 400ε αξιζει, για παραπανω πας σε sd835.

 

Επανέρχομαι για τα προβλήματα του κινητού μου. Μετά από επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων οι επανεκινησεις σταμάτησαν. Βέβαια έχει ακόμα κάποια προβλήματα και με τους Light indicators στις ειδοποιήσεις και κάποια ποιο μικρά. Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει; Μήπως να του κάνω άλλη μια επαναφορά ή δεν θα αλλάξει τίποτα. Ευχαριστώ.

 

Την πρωτη βδομαδα ειχα και γω 2-3 ακυρες επανεκκινησεις και διαφορα κρασαρισματα διεργασιων αλλα μετα εστρωσε.

Το notification led δε λειτουργει στις εφαρμογες, η ρυθμιση για μεταφορα αρχειων οταν το συνδεω στο pc δε μενει αποθηκευμενη (γυρναει μονο του σε μονο φορτιση), η ρυθμιση για βιντεο σε 4κ γυρναει σε 720p σε καθε επανεκκινηση, το gps πλεον οταν το κλεινω απο το drop down menu δε κλεινει αλλα μπαινει σε εξοικονομηση ενεργειας, καποιες ρυθμισεις στις επιλογες για προγραμματιστες δεν αποθηκευονται σωστα και τελος τις μισες φορες που το βγαζω απο flight mode δεν δουλευουν τα δεδομενα και πρεπει να το ξαναβαλω και να το ξαναβγαλω απο flight mode για να δουλεψουν.

 

Τα παραπανω δεν εχουν διορθωθει ουτε μετα απο 3-4 αναβαθμισεις, οποτε τελευταια ελπιδα ειναι οταν και οποτε ερθει η νουγκατ.

Και εγω με global stable ειμαι.

Edited by RAZIEL1799
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μου εκανες την καρδια περιβολι. Και ελεγα οτι θα βρω λυση.Τωρα που μιλαμε μου εχασε την ωρα απο την αρχικη οθονη και οταν εβαλα ξανα την ωρα μου εχασε την ημερομηνια.
Link to comment
Share on other sites

Ξερω τι λεω. Το ειχα κρατησει μια βδομαδα για review.

Το κινητο εχει θεματα και κατασκευαστικα/τεχνικα και λειτουργικα.

Δε νομιζω οτι μπορω να στα αναλυσω εδω γιατι θα βγουμε εκτος θεματος, αλλα ο καθε ενδιαφερομενος μπορει να ψαχτει.

 

Περα απο την ομορφια, το ΟΝΕ+ 3Τ που ειναι σαφως καλυτερη συσκευη (ιδιας γενιας) κανει 439ε απο το επισημο σαιτ.

Για 400ε αξιζει, για παραπανω πας σε sd835.

 

 

 

Την πρωτη βδομαδα ειχα και γω 2-3 ακυρες επανεκκινησεις και διαφορα κρασαρισματα διεργασιων αλλα μετα εστρωσε.

Το notification led δε λειτουργει στις εφαρμογες, η ρυθμιση για μεταφορα αρχειων οταν το συνδεω στο pc δε μενει αποθηκευμενη (γυρναει μονο του σε μονο φορτιση), η ρυθμιση για βιντεο σε 4κ γυρναει σε 720p σε καθε επανεκκινηση, το gps πλεον οταν το κλεινω απο το drop down menu δε κλεινει αλλα μπαινει σε εξοικονομηση ενεργειας, καποιες ρυθμισεις στις επιλογες για προγραμματιστες δεν αποθηκευονται σωστα και τελος τις μισες φορες που το βγαζω απο flight mode δεν δουλευουν τα δεδομενα και πρεπει να το ξαναβαλω και να το ξαναβγαλω απο flight mode για να δουλεψουν.

 

Τα παραπανω δεν εχουν διορθωθει ουτε μετα απο 3-4 αναβαθμισεις, οποτε τελευταια ελπιδα ειναι οταν και οποτε ερθει η νουγκατ.

Και εγω με global stable ειμαι.

 

Συναδελφος??Που??

Ελα να τα δουμε και τα 2 που αναφερεις οποτε θες,στο γραφειο τα εχω.

Και φυσικα δεν τιθεται θεμα να μπορεις αναλυσεις σε εμενα κατι εσυ.

 

 

Τωρα μου εκανες την καρδια περιβολι. Και ελεγα οτι θα βρω λυση.Τωρα που μιλαμε μου εχασε την ωρα απο την αρχικη οθονη και οταν εβαλα ξανα την ωρα μου εχασε την ημερομηνια.

Φιλε θεματα software ειναι αυτα που γραφεις και οχι hardware,οποτε δεν τιθεται θεμα οτι δεν θα βρεις λυση.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξερω τι λεω. Το ειχα κρατησει μια βδομαδα για review.

Το κινητο εχει θεματα και κατασκευαστικα/τεχνικα και λειτουργικα.

Δε νομιζω οτι μπορω να στα αναλυσω εδω γιατι θα βγουμε εκτος θεματος, αλλα ο καθε ενδιαφερομενος μπορει να ψαχτει.

Περα απο την ομορφια, το ΟΝΕ+ 3Τ που ειναι σαφως καλυτερη συσκευη (ιδιας γενιας) κανει 439ε απο το επισημο σαιτ.

Για 400ε αξιζει, για παραπανω πας σε sd835.

Την πρωτη βδομαδα ειχα και γω 2-3 ακυρες επανεκκινησεις και διαφορα κρασαρισματα διεργασιων αλλα μετα εστρωσε.

Το notification led δε λειτουργει στις εφαρμογες, η ρυθμιση για μεταφορα αρχειων οταν το συνδεω στο pc δε μενει αποθηκευμενη (γυρναει μονο του σε μονο φορτιση), η ρυθμιση για βιντεο σε 4κ γυρναει σε 720p σε καθε επανεκκινηση, το gps πλεον οταν το κλεινω απο το drop down menu δε κλεινει αλλα μπαινει σε εξοικονομηση ενεργειας, καποιες ρυθμισεις στις επιλογες για προγραμματιστες δεν αποθηκευονται σωστα και τελος τις μισες φορες που το βγαζω απο flight mode δεν δουλευουν τα δεδομενα και πρεπει να το ξαναβαλω και να το ξαναβγαλω απο flight mode για να δουλεψουν.

Τα παραπανω δεν εχουν διορθωθει ουτε μετα απο 3-4 αναβαθμισεις, οποτε τελευταια ελπιδα ειναι οταν και οποτε ερθει η νουγκατ.

Και εγω με global stable ειμαι.

Η συσκευή δεν έχει κανένα θέμα, ούτε κατασκευαστικά, ούτε λειτουργικά, ούτε τίποτε.

Είναι το 3ο Mi Max που έχω πάρει (και τα 3 μοντελα, 3/32, 3/64 και 4/128) και σε όλα δεν έχω εδώ και 8 μήνες κανένα πρόβλημα. Στα 2 φοράω Xiaomi-Miui.gr Ρομ και στο μικρο την Global Stable.

Νομίζω πως ότι αντιμετωπίζεις είναι καθαρά θέμα S/W. Εσύ το δοκίμασες 1 εβδομάδα και έβγαλες συμπέρασμα, όλοι εμείς που δεν αντιμετωπίζουμε τέτοια προβλήματα, με συνεχή χρήση σε καθημερινή βάση για 8 μήνες τώρα από τότε που βγήκε η συσκευή, τι γίνεται ? Έχουμε άλλη συσκευή ? Έλα μην γραφουμε ότι ναναι και αποπροσανατολίζουμε και όσους διαβάζουν ....

Βαλτε παιδιά σωστές Ρομ, είτε Global, είτε Ελληνική και μη μασάτε τίποτε. Και υπόψιν, έχω κάνει unlock bootloader από την 1η μερα, root και εγκατάσταση Ελληνικής Rom και από τότε στο καπάκι τη μια αναβάθμιση πάνω στην άλλη, και δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα.

Η συσκευή είναι διαμάντι ....... Ειδικά για τα λεφτά της και για όσους θέλουν ένα πανίσχυρο phablet που να δουλεύει απροβλημάτιστα είναι VfM :D K

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά. Έχει περάσει κανείς κάποια Aosp Rom στη συσκευή να μου πει εντυπώσεις? Κυρίως από σταθερότητα και αυτονομία.
Link to comment
Share on other sites

Συναδελφος??Που??

Ελα να τα δουμε και τα 2 που αναφερεις οποτε θες,στο γραφειο τα εχω.

Και φυσικα δεν τιθεται θεμα να μπορεις αναλυσεις σε εμενα κατι εσυ.

 

Θα μου επιτρεψεις να μη σου απαντησω γιατι δεν επιθυμω να βγαζω προσωπικες και επαγγελματικες πληροφοριες δημοσια, ουτε κατ ελαχιστο.

Τοσο για μενα οσο και για αυτους που συνεργαζομαι. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι δεν ειμαι δημοσιογραφος.

Κατα τα αλλα, εχεις το δικαιωμα της αποψης σου φυσικα, οπως ολοι αλλωστε.

 

Η συσκευή δεν έχει κανένα θέμα, ούτε κατασκευαστικά, ούτε λειτουργικά, ούτε τίποτε.

Είναι το 3ο Mi Max που έχω πάρει (και τα 3 μοντελα, 3/32, 3/64 και 4/128) και σε όλα δεν έχω εδώ και 8 μήνες κανένα πρόβλημα. Στα 2 φοράω Xiaomi-Miui.gr Ρομ και στο μικρο την Global Stable.

Νομίζω πως ότι αντιμετωπίζεις είναι καθαρά θέμα S/W. Εσύ το δοκίμασες 1 εβδομάδα και έβγαλες συμπέρασμα, όλοι εμείς που δεν αντιμετωπίζουμε τέτοια προβλήματα, με συνεχή χρήση σε καθημερινή βάση για 8 μήνες τώρα από τότε που βγήκε η συσκευή, τι γίνεται ? Έχουμε άλλη συσκευή ? Έλα μην γραφουμε ότι ναναι και αποπροσανατολίζουμε και όσους διαβάζουν ....

Βαλτε παιδιά σωστές Ρομ, είτε Global, είτε Ελληνική και μη μασάτε τίποτε. Και υπόψιν, έχω κάνει unlock bootloader από την 1η μερα, root και εγκατάσταση Ελληνικής Rom και από τότε στο καπάκι τη μια αναβάθμιση πάνω στην άλλη, και δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα.

Η συσκευή είναι διαμάντι ....... Ειδικά για τα λεφτά της και για όσους θέλουν ένα πανίσχυρο phablet που να δουλεύει απροβλημάτιστα είναι VfM :D K

 

Ειναι απογοητευτικο το οτι πολλοι εδω μεσα δε μπορειτε καν να καταλαβετε τι διαβαζετε.

Αρπαζεστε ομως λες και σας θιξανε επι προσωπικου τις αγοραστικες σας επιλογες.

 

Διευκρινιζω ξανα λοιπον οτι το πρωτο μισο του μηνυματος μου που παρεθεσες αφορα το MI MIX.

 

Το δευτερο μισο αφορα το MI MAX, το οποιο εχω ξανα αναφερει οτι εχω μονιμα ως 3η συσκευη.

Οσα εγραψα λοιπον ειναι θεματα που εχει η συσκευη ΜΟΥ ή και το κινητο γενικοτερα.

 

Να σε ρωτησω ομως, απο ποτε τα θεματα software δεν αποτελουν θεματα για ενα κινητο? Ειδικα αφου μιλαμε για ΕΠΙΣΗΜΕΣ ρομ? Και απο ποτε οφειλει ο αγοραστης να μπαινει σε ολη αυτη τη διαδικασια και να δοκιμαζει ενα σωρο 3rd party ρομς μπας και τα λυσει?

Εισαι ελευθερος να εκφερεις την αποψη σου γενικα, αλλα κανενα δικαιωμα να επιμενεις να ακυρωνεις τα λεγομενα μου (και αλλων) απλα επειδη δε σε συμφερουν ή δε συμφωνεις.

Αντ'αυτου αν θες να κανεις κατι χρησιμο, βοηθα τον georgestil να βρει λυση στα προβληματα που εχει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τωρα μου εκανες την καρδια περιβολι. Και ελεγα οτι θα βρω λυση.Τωρα που μιλαμε μου εχασε την ωρα απο την αρχικη οθονη και οταν εβαλα ξανα την ωρα μου εχασε την ημερομηνια.

 

Η αποψη μου αφου δεν εστρωσε ουτε με επαναφορα ειναι να κατεβασεις την full rom απο το site και να την περασεις απ την αρχη, αφου κανεις πρωτα wipe data/factory reset και wipe cache.

Edited by RAZIEL1799
:superman: SX1 RULES !!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ για τη βοήθεια σας. Θα κάνω την προσπάθεια μου και θα ενημερώσω

 

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...