Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά υπάρχει κάποιος κάτοχος του τηλεφώνου από Βόλο να του ρίξω μια ματιά?Αν ναι pm.

Δεν υπάρχει λόγος να το δεις... Το παίρνεις με κλειστά μάτια σε αυτήν την τιμή! Δεν υπάρχει ανταγωνισμός! Απλά... (και δυστυχώς για εμάς γιατί μετά τις 6.44 δεν έχει επιστροφή!)...

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει λόγος να το δεις... Το παίρνεις με κλειστά μάτια σε αυτήν την τιμή! Δεν υπάρχει ανταγωνισμός! Απλά... (και δυστυχώς για εμάς γιατί μετά τις 6.44 δεν έχει επιστροφή!)...

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Επέστρεψα στις 6 και ζορίζομαι :)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος κάτοχος του τηλεφώνου από Βόλο να του ρίξω μια ματιά?Αν ναι pm.

Είμαι Τρίκαλα.

Εάν τυχών περάσεις από εδώ πριν το πάρεις, πολύ ευχαρίστως να στο δείξω.

 

Sent from my Amstrad CPC6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Sent from my Amstrad CPC6128

 

Super... Έγραψα πολύ basic σε αυτό το μηχάνημα....

 

Send by Huawei Mate 8 - NXT-L29 (The last DSFA in market) via Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

από πιο μαγαζί με Ευρωπαϊκή αποθήκη προτείνετε την αγορά του 4 128 ?

υπάρχει κάνα κουπονάκι αυτή την περίοδο ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

από πιο μαγαζί με Ευρωπαϊκή αποθήκη προτείνετε την αγορά του 4 128 ?

υπάρχει κάνα κουπονάκι αυτή την περίοδο ?

Δες στο eglobalcentral.eu (στέλνει με τριγωνική αποστολη στα 285€ με κουπόνι BUYBE4LEAVE :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το mi max δεν εχει την 800αρα μπαντα, οκ αλλα το 3g θα μπορει καποιος να το χρησιμοποιεί ε?? ή θα καταργηθει τελειως και θα υπαρχει μόνο 4g

Φιλε μου μια χαρα εχεις και 4g,ειδικα σε ολες της μεγαλες πολεις,και οπου δεν υπαρχει σημα 4g γυρνα αυτοματα σε 3g.Δεν εχεις θεμα πουθενα.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μια χαρα εχεις και 4g,ειδικα σε ολες της μεγαλες πολεις,και οπου δεν υπαρχει σημα 4g γυρνα αυτοματα σε 3g.Δεν εχεις θεμα πουθενα.....:)

 

ρωτάω γιατι πηγαινω συχνα στην επαρχία, υπαρχει περιπτωση να σταματησει καποια στιγμη το 3g και να μεινει μνο το 4g;; δεν γνωριζω σπό αυτά

Link to comment
Share on other sites

ρωτάω γιατι πηγαινω συχνα στην επαρχία, υπαρχει περιπτωση να σταματησει καποια στιγμη το 3g και να μεινει μνο το 4g;; δεν γνωριζω σπό αυτά

Ε τωρα τι να σου πω,αυτο δεν το εχω δει καπου να ειναι στα αμεσα πλανα των παροχων.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που το πήρα το δικό μου 119€να μην μιλάω......:lol:

Οκ έτυχα σε τρελή προσφορά από geek......

 

Ποια έκδοση πήρες σε αυτά τα χρήματα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε τωρα τι να σου πω,αυτο δεν το εχω δει καπου να ειναι στα αμεσα πλανα των παροχων.:)

 

Εδώ υπάρχει ακόμα το 2G το 3G θα καταργήσουν;

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση πήρες σε αυτά τα χρήματα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εδώ υπάρχει ακόμα το 2G το 3G θα καταργήσουν;

3/32 φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δες στο eglobalcentral.eu (στέλνει με τριγωνική αποστολη στα 285€ με κουπόνι BUYBE4LEAVE :)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Γνωρίζεις με ποια ROM το στέλνουν ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Γνωρίζεις με ποια ROM το στέλνουν ?

Νομίζω με Official global .... Εγώ όμως τους ζήτησα να το στείλουν με Official Chinese-English.:)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με Official global .... Εγώ όμως τους ζήτησα να το στείλουν με Official Chinese-English.:)

 

Καλημέρα,

 

Ειμαι ένα click πριν την παραγγελία. και λέω για το μεγάλο... (σκεφτόμουν το μικρό αλλα έλεγα να βάλω και 2 sim..) Βλέπω για το eglobal ότι κάτι λέει γιατί rom

* REMINDER: Please be reminded that this Chinese version mobile phone comes with pre-installed Chinese apps and you might choose to disable those apps and any update of the ROM will viod the warranty that provided by us.

 

Όταν με το καλό έρθει βρίσκουμε την ίδια και αν χρειαστεί επιστροφή την περνάμε? Επίσης τι είναι καλύτερο για να βάλουμε την ελληνική DEV η Official Chinese-English που τους είπες..? Έχω το redmi note 2 και η αλλαγή των rom ήταν ποιο εύκολη (ξεκλείδωτος boot loader)

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου,αγοραζεται με την official global η την dev global(εαν θελετε σωνει και καλα καθε εβδομαδα update),ειναι αψογες και οι 2 και φυσικα με πληρη Ελληνικα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ειμαι ένα click πριν την παραγγελία. και λέω για το μεγάλο... (σκεφτόμουν το μικρό αλλα έλεγα να βάλω και 2 sim..) Βλέπω για το eglobal ότι κάτι λέει γιατί rom

* REMINDER: Please be reminded that this Chinese version mobile phone comes with pre-installed Chinese apps and you might choose to disable those apps and any update of the ROM will viod the warranty that provided by us.

 

Όταν με το καλό έρθει βρίσκουμε την ίδια και αν χρειαστεί επιστροφή την περνάμε? Επίσης τι είναι καλύτερο για να βάλουμε την ελληνική DEV η Official Chinese-English που τους είπες..? Έχω το redmi note 2 και η αλλαγή των rom ήταν ποιο εύκολη (ξεκλείδωτος boot loader)

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εγω παλι ειμαι της σχολης .... το παιρνω με official CN/EN και μετα περναω παντα XTRV απο xiaomi-miui.gr :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με Official global .... Εγώ όμως τους ζήτησα να το στείλουν με Official Chinese-English.:)

 

οκ και αυτο τι ειναι ξερεις ? Προκυπτει απο την εγγραφη μου αλλα δεν καταλαβα πως λειτουργει

 

We have prepared a 40€ INSTANT DISCOUNT for you in our Reward Scheme

Δεν το βρηκα στο checkout

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι για την επόμενη παραγγελία μπορείς να χρησιμοποιησεις το κουπόνι αλλά αν δεις είναι για αγορές νομίζω πάνω από 400€

 

Την ασφάλεια να την πάρουμε?

Edited by argi73
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι της σχολης .... το παιρνω με official CN/EN και μετα περναω παντα XTRV απο xiaomi-miui.gr :p

Ναι οκ,αλλα την στιγμη που υπαρχουν πεντακαθαρες official global-dev,οι οποιες μαλιστα μπαινουν απο το εργοστασιο και οχι απο τον μεταπωλητη,με οτι αυτο συνεπαγετε,γιατι να ζητησεις κατι τετοιο?:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν σε ερώτηση για την ROM και μου είπαν ότι είναι η κινέζικη έκδοση και έχει μόνο Αγγλικά .άρα είναι η official CN/EN.

 

Έφυγε η παραγγελία! Μου επιβεβαίωσαν για τη τριγωνική. Δεν πήρα την ασφάλεια.. (πλήρωσα με paypal αν γίνει κάτι...) 287 τελική..

Edited by argi73
Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν σε ερώτηση για την ROM και μου είπαν ότι είναι η κινέζικη έκδοση και έχει μόνο Αγγλικά .άρα είναι η official CN/EN.

Πρωφανως καθως δεν ειναι η international,σε οσα εχω φερει και ειναι η international εκδοσεις,ειναι καταρχην σε σφραγισμενα κουτια,και φοραν απο το εργοστασιο κατασκευης της official global rom.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν σε ερώτηση για την ROM και μου είπαν ότι είναι η κινέζικη έκδοση και έχει μόνο Αγγλικά .άρα είναι η official CN/EN.

 

Έφυγε η παραγγελία! Μου επιβεβαίωσαν για τη τριγωνική. Δεν πήρα την ασφάλεια.. (πλήρωσα με paypal αν γίνει κάτι...) 287 τελική..

 

Συγκεκριμενα σε ερωτηση μου εστειλα αυτο:

 

With regard to your inquiry. Please be kindly informed, that Xiaomi Max Dual Sim 128GB 4G - Gold CN ver. English Only the phone comes with original Chinese MIUI

 

Chinese version of the phone comes without Google Play Store.

You can install Google Play Store, however each time after factory reset, it will be removed.

Please be reminded that this Chinese version mobile phone does not comes with Google Play initially, which can be downloaded manually later and comes with pre-installed Chinese apps and you might choose to disable those apps and any update of the ROM will void the warranty that provided by us.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω εγκαταστήσει στο κιν το Handcent SMS ώστε να μπορώ να γράφω μνμ με 160 χαρακτήρες και σήμερα διαπίστωσα πως χθες και πριν μια βδομάδα μου είχαν στείλει 2 μνμτα τα οποία δεν τα έλαβα ποτέ.

 

Είχε κανείς το αντίστοιχο πρόβλημα; Να φταίει αυτό το πρόγραμμα; :(

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα σε ερωτηση μου εστειλα αυτο:

 

With regard to your inquiry. Please be kindly informed, that Xiaomi Max Dual Sim 128GB 4G - Gold CN ver. English Only the phone comes with original Chinese MIUI

 

Chinese version of the phone comes without Google Play Store.

You can install Google Play Store, however each time after factory reset, it will be removed.

Please be reminded that this Chinese version mobile phone does not comes with Google Play initially, which can be downloaded manually later and comes with pre-installed Chinese apps and you might choose to disable those apps and any update of the ROM will void the warranty that provided by us.

 

Εμένα μου είπαν μόνο για τη κινέζικη version .. καλά εμένα δεν με πειράζει.. ήδη έχω κάνει αίτηση για ξεκλείδωμα και θα βάλω την ελληνική dev όταν με το καλό έρθει..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα και είμαι με αυτή τη ρομ: 29256b32fc3a4e3ae34dee21dbb49757.jpg. Από ότι καταλαβαίνω δεν είναι η official stable. Μπορώ να περάσω την τελευταία official χωρίς να ξεκλειδώσω bootloader?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...