Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι με της τελευταία international rom που έχει και ελληνικά και επίσης είναι η Ευρωπαϊκή αυθεντική έκδοση! Και γω από κεί το πήρα είναι πολύ αξιόπιστοι!

είναι stable rom έτσι; όχι dev;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

είναι stable rom έτσι; όχι dev;

 

Ναι stable. Πάντως τις τελευταίες 2 εβδομάδες μου έκανε 2 επανεκκινήσεις και ψάχνω να δω μήπως είναι κάποια εφαρμογή η φταίει το MIUI (8.1.4.0 STABLE)

Link to comment
Share on other sites

την δοκιμασα εγω εχει αρκετα θεματακια, αλλα λυνει σιγουρα το προβλημα του touch
Τα περισσότερα σχόλια που διάβασα λένε ότι είναι πολύ γρήγορη και smooth, ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, όσοι έχουν βάλει την 7.0 beta, κάνει για καθημερινή χρήση ή είναι νωρίς ακόμα. Έχει διορθωθεί η λειτουργία smart lock που λείπει εντελώς τώρα;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα σχόλια που διάβασα λένε ότι είναι πολύ γρήγορη και smooth, ισχύει;

 

αν το ψαξεις λιγο στα ξενα φορουμ εχουν πολλι θεμα με τιο touch, το οποιο με cm 13 δεν υπαρχει ουτε με 7.0

 

Καλημέρα παιδιά, όσοι έχουν βάλει την 7.0 beta, κάνει για καθημερινή χρήση ή είναι νωρίς ακόμα. Έχει διορθωθεί η λειτουργία smart lock που λείπει εντελώς τώρα;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

οχι δεν ειναι για καθημερινη χρηση, εχει πολλα θεματα, απλα εγω την κραταω πανω για το touch και μονο

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

αν το ψαξεις λιγο στα ξενα φορουμ εχουν πολλι θεμα με τιο touch, το οποιο με cm 13 δεν υπαρχει ουτε με 7.0

 

 

 

οχι δεν ειναι για καθημερινη χρηση, εχει πολλα θεματα, απλα εγω την κραταω πανω για το touch και μονο

Ευχαριστώ πολύ, σου είναι εύκολο να δεις εάν υπάρχει η επιλογή smart lock;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, σου είναι εύκολο να δεις εάν υπάρχει η επιλογή smart lock;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

το σμαρτ λοκ υπαρχει και υπηρχε και πριν σε ολες τις ρομ

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

το σμαρτ λοκ υπαρχει και υπηρχε και πριν σε ολες τις ρομ

Και σε εμένα γιατί δεν υπάρχει; Που μπορώ να το βρω; Έχω την τελευταία global stable. Τι κουφό είναι αυτό πάλι. Εκτός και είμαι τόσο τυφλός που δεν το νομίζω... Και πάλι ευχαριστώ φίλε μου.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα γιατί δεν υπάρχει; Που μπορώ να το βρω; Έχω την τελευταία global stable. Τι κουφό είναι αυτό πάλι. Εκτός και είμαι τόσο τυφλός που δεν το νομίζω... Και πάλι ευχαριστώ φίλε μου.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

δεν θυμαμαι που ειναι στις αλλες, στην 7 το εχει αλλου

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι που ειναι στις αλλες, στην 7 το εχει αλλου

Αν μπορεί κάποιος άλλος που έχει την official global stable να βοηθήσει θα ήμουν υπόχρεος, μου έχει σπάσει τα νεύρα το συγκεκριμένο

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος άλλος που έχει την official global stable να βοηθήσει θα ήμουν υπόχρεος, μου έχει σπάσει τα νεύρα το συγκεκριμένο

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

https://www.youtube.com/watch?v=GWQ6McGGSjU

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ στο Mi max στο miui 8 μέσα στο privacy είχες την επιλογή smart lock; Σε εμένα δεν υπάρχει πουθενά...

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161231/99d14049b543754188c9dcc41d19effe.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161231/f6ef3c21b3559b2f8bef3f4f9007ac1b.jpg

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι μέσα στο trust agents ;

Εκεί υπάρχει η επιλογή, απλά να ενεργοποιηθεί ο agent του smart lock που τον έχω στο On φυσικά, αλλά οι επιλογές του smart lock εξαφανισμενες. Εσύ τις έχεις κανονικά;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έχει και σε μένα.

Δηλαδή μόνο το smart agent έχεις και εσύ; Το smart lock λείπει;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με global dev δεν υπάρχει το smart lock.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι που ειναι στις αλλες, στην 7 το εχει αλλου

Απ' ότι καταλαβαίνεις ότι να 'ναι, σε εσένα υπήρχε από ότι βλέπω όσοι άλλοι έχουν απαντήσει δεν υπάρχει. Τώρα στην 7αρα υπάρχει πάντως έτσι; Ποια ρομ χρησιμοποιουσες εσύ πριν;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To smart lock δουλεύει όντως, με το Mi band 2 μου, τώρα το δοκίμασα, όχι ότι με ενδιαφέρει απλά πληροφοριακά...
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι καταλαβαίνεις ότι να 'ναι, σε εσένα υπήρχε από ότι βλέπω όσοι άλλοι έχουν απαντήσει δεν υπάρχει. Τώρα στην 7αρα υπάρχει πάντως έτσι; Ποια ρομ χρησιμοποιουσες εσύ πριν;

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

δεν θυμαμαι εχω βαλει πολλες και εχω το miband 2 και σε ολες ξεκλειδωνε αυτοματα

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

To smart lock δουλεύει όντως, με το Mi band 2 μου, τώρα το δοκίμασα, όχι ότι με ενδιαφέρει απλά πληροφοριακά...

Ωχ μάλλον δεν εννοείς το smart lock, μήπως εννοείς αυτό; Αυτό εκτός του ότι δεν είναι το κανονικό smart lock και έχει μόνο μια από τις λειτουργίες του και αυτή δουλεύει μόνο με το Mi band.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161231/c05ab2c874ce530755b923f33d852107.jpg

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι εχω βαλει πολλες και εχω το miband 2 και σε ολες ξεκλειδωνε αυτοματα

 

Στην 7αρα λέει καθαρά κάπου smart lock και να έχει διάφορες επιλογές όπως να μην χρειάζεται ξεκλείδωμα η συσκευή σε συγκεριμένη τοποθεσία ή όταν εντοπίζει οτι την έχεις επάνω σου και όχι μόνο μέσω Bluetooth που τουλάχιστον μέχρι το android 6.0 δουλεύει μόνο με το mi band; Το κανονικό smart lock φαίνεται στο βίντεο που μου έστειλες. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς έχουν αφήσει έξω μια εγγενή λειτουργία του android και σημαντική θα έλεγα...

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μέσω Bluetooth ξεκλειδώνει, όχι το κλασσικό smart lock.

Χαίρω πολύ, αυτό δεν είναι smart lock, άσε που δεν δουλεύει με τίποτα άλλο εκτός από το Mi band. Ας ελπίσουμε ότι έχει διορθωθεί στο Android 7.0. Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Καλή χρονιά, με υγεία για όλους μας!

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...