Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παλι καλα με το που το εφερε στο kaizer το πηρα την ιδια ωρα. και ειναι και unbrand .. κανενα screen protector βρηκαμε καλο;;κάντε και ένα topic για θήκες και εξεσουαρ.. Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει καποιο θεμα με το focus στην καμερα;

 

Απάντηση από προγραμματιστη HTC camera.

Hi Nikos, Sorry for the inconvenience caused. Thanks for trying HTC Camera! We're currently planning a update to improve focus and photo quality. You're welcome if you have any suggestions for Camera (gp_camera@htc.com). Thank you for your feedback.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Eπεσε παραγγελια σε Hellasphone. Σε λιγες μερες θα το εχουν στο καταστθημα. Με κερδισε εναντι του S7-S7 Edge το design του, το σχεδον stock android, και η ποιοτητα ηχου. Ακουω πολυ μουσικη και ηταν πολυ μεγαλο +.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες, πολυ ομορφο, σου μοιαζει στο χερι ελαφρυτερο απ το Μ8. Η αναλυση οντως φαινεται καλυτερα στο ματι σε σχεση με τα 1080. Δεν εχω ασχοληθει καθολου με την καμερα, πηρε 3 update απ οταν το ανοιξα. Το μονο που με ταλαιπωρησε και ακομα δεν εβγαλα ακρη ειναι το google play games οπου δεν εμπαινε με τιποτα στο account και μαλλον το εσβησα και ετσι εχασα τα save απ τα παιχνιδια που επαιζα. Ααα προσεξατε οτι εχει αλλη μια γραμμη ακριβως πανω απ την μπροστινη καμερα? Στην αρχη νομιζα οτι το χτυπησα καπου Edited by bvb

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες, πολυ ομορφο, σου μοιαζει στο χερι ελαφρυτερο απ το Μ8. Η αναλυση οντως φαινεται καλυτερα στο ματι σε σχεση με τα 1080. Δεν εχω ασχοληθει καθολου με την καμερα, πηρε 3 update απ οταν το ανοιξα. Το μονο που με ταλαιπωρησε και ακομα δεν εβγαλα ακρη ειναι το google play games οπου δεν εμπαινε με τιποτα στο account και μαλλον το εσβησα και ετσι εχασα τα save απ τα παιχνιδια που επαιζα. Ααα προσεξατε οτι εχει αλλη μια γραμμη ακριβως πανω απ την μπροστινη καμερα? Στην αρχη νομιζα οτι το χτυπησα καπου

 

Στο χερι πως ειναι; Mεγαλο; Σε σχεση με το M8 πχ.

Link to comment
Share on other sites

Στο χερι πως ειναι; Mεγαλο; Σε σχεση με το M8 πχ.

 

Οχι μια χαρα, μονο οταν αναβει οθονη καταλαβαινεις τις 0,2'' παραπανω που εχει.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Οχι μια χαρα, μονο οταν αναβει οθονη καταλαβαινεις τις 0,2'' παραπανω που εχει.

 

Ωραια καλο αυτο. Γιατι ειδα προχτες ενα M8 απο κοντα, και μου αρεσει το μεγεθος του. Σε αντιθεση με το S6 Edge που με δυσκολευε παρα πολυ στο κρατημα.

Link to comment
Share on other sites

εγω οσο το επιασα στα χερια μου, μου φανηκε πιο ελαφρυ και απο το Μ9 λες και ηταν χωρις τη μπαταρια του κουφιο απο μεσα.οσο για το μεγεθος σχεδον ιδιο, και οπως ειπε ο φιλος απο πανω μονο την οθονη οτι ειναι μεγαλυτερη καταλαβαινεις οταν την ανοιγεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Boηθηστε με να καταλαβω κατι.. To hellasphone το εχει καταχωρημενο σαν Silver EU. Το μπροστα της συσκευης θα ειναι ασπρο η μαυρο; Γιατι καποια βλεπω να ειναι μαυρα και καποια ασπρα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το γλιτώνεις το τηλεφώνημα. Αν και νομίζω ότι το μαύρο βγαίνει στο Αμέρικα μόνο.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να τους ρωτησω, γιατι αυτοι ελεγαν συνεχεια silver στο τηλεφωνο, και δεν εδωσα βαση. Πιο πολυ απο περιεργεια το ρωταω.. Δεν με απασχολει και τοσο. Και το ασπρο ωραιο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά άσπρο. Με μαύρο μπροστά κυκλοφορεί μόνο στην Αμερική προς το παρόν

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγω κατεληξα να το παρω στο ασημι-λευκο.

Ειδα χθες ενα τουρίστα που είχε το μαυρο-ασημι σε μια καφετέρια και μου φανηκε καπως η έντονη διχρωμια.

+οτι τη μαυρίλα εχω παρατηρήσει την βαριεμαι πιο γρηγορα.

 

Το θεμα ειναι ποτε θα βγει Ελλάδα γιατι ελεγα να περιμένω 2-3 εβδομαδες να κανει την πρωτη μεγάλη πτώση τιμης πριν το αγοράσω αλλα το βλεπω να περιμενω μεχρι Ιούνιο ετσι όπως παει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Για οσους θελουν το people widget που λειπει απ το 10αρι (γιατι ρε HTC παλι?) κυκλοφορει στο xda.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να βρουμε χωρα παραγωγης εβδομαδα και λοιπα?υπαρχει κατι?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να βρουμε χωρα παραγωγης εβδομαδα και λοιπα?υπαρχει κατι?

 

Kαλησπερα δες εδω post 1171 & 1173 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6654430#post6654430

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

HTC 10 vs Samsung Galaxy S7 Edge - Camera Test Comparison Review!

 

 

Δες τα σχολια ΤΗΕΟ_LEGEND!!

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει φίλε μου και συμφωνώ απόλυτα ( άλλωστε τα έχω γράψει και εγώ ).

Το βίντεο το παραθέτω για να υπάρχει καλύτερη κατανόηση των διαφορών.

Για φέτος η καλύτερη κάμερα είναι htc και το πιο ταχύ το Huawei P9.

Αν υπαρχε κινητό που να συνδιαζε αυτές τις δύο θα μιλούσαμε για υπερκινητο

Link to comment
Share on other sites

HTC 10 vs Samsung Galaxy S7 Edge - Camera Test Comparison Review!

 

 

 

 

HTC 10 vs Samsung Galaxy S7 Camera Test Comparison

 

HTC 10 vs Samsung Galaxy S7 Edge (Exynos) - Speed Test Comparison Review!

 

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δες τα σχολια ΤΗΕΟ_LEGEND!!

 

:lol: :lol::lol:

Κοιτα, οι κατα βαση διαφορες ειναι οτι το ενα βγαζει ρεαλιστικές φωτογραφιες με μεγαλυτερο ευρος χρωματων και το αλλο βγαζει πλαστικοποιημενες φωτογραφιες με κορεσμενα χρωματα χωρις το χρωματικο ευρος του πρώτου.

Επισης οσοι δεν ασχολούνται και πολυ με τη φωτογραφία μπερδεύουν το sharpening με την ευκρινεια.

Πιστεύω τα βλεπεις και μονος σου αυτα.

Επισης το htc δεν εχει παρει τοσα updates οσα το s7 για να δειξει τα μεγιστα που θα μπορεσουν να προσφέρουν οι προγραμματιστες.:)

Edited by THEO_LEGEND

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

 

Η συσκευή πάντως είναι μπετό.

Μετά από 30+(!) πτώσεις με την οθόνη κάθετα σταματησε να ανταποκρίνεται.

Δείτε το βίντεο.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol::lol:

Κοιτα, οι κατα βαση διαφορες ειναι οτι το ενα βγαζει ρεαλιστικές φωτογραφιες με μεγαλυτερο ευρος χρωματων και το αλλο βγαζει πλαστικοποιημενες φωτογραφιες με κορεσμενα χρωματα χωρις το χρωματικο ευρος του πρώτου.

Επισης οσοι δεν ασχολούνται και πολυ με τη φωτογραφία μπερδεύουν το sharpening με την ευκρινεια.

Πιστεύω τα βλεπεις και μονος σου αυτα.

Επισης το htc δεν εχει παρει τοσα updates οσα το s7 για να δειξει τα μεγιστα που θα μπορεσουν να προσφέρουν οι προγραμματιστες.:)

 

Πολυ θα το ηθελες να βγαζει πλαστικοποιημενες..η samsung εχει τελειοποιηση τις amoled !πολυ καλυτερες του S7 edge

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ποιοτικα δεν υπαρχει κατι καλυτερο εκει εξω προς το παρόν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολυ θα το ηθελες να βγαζει πλαστικοποιημενες..η samsung εχει τελειοποιηση τις amoled !πολυ καλυτερες του S7 edge

 

Δεν καταλαβαίνω τα επιχειρήματα σου,τι σχεση εχει η amoled που λες για την καμερα και το λογισμικο της που λεμε?

Ενα s7 edge υπερτερεί σε αυτονομια (το απλο s7 ειναι στα ιδια η χειρότερο) και οτι εχει αδιαβροχοποιηση κυριως.

Η οθονη amoled ή lcd ειναι θεμα γούστου και τι τον βολευει τον καθενα,εμενα με κουραζει η amoled πχ και δεν μου αρεσει μα βλεπω αλλοίωση στις εικονες σε σχεση με το pc μου για παράδειγμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...