Jump to content

Oukitel K6000 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ua ρωτησω κι εγω τεχνικο εδώ στην αθηνα που ασχολείται και θα σας πω νεα , αν στο μεταξυ δεν εχει δωσει λυση άλλος :)

 

αλλα από βδομαδα θα τον βρω μαλον

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΔΗΓΟΣ FLASH για την 64bit έκδοση...

 

Ανανεώθηκε στο ποστ #412 λίγο πιο κάτω.

Edited by soulfunkdjx
Link to comment
Share on other sites

ΟΔΗΓΟΣ FLASH για την 64bit έκδοση...

1) Κατεβάζουμε την ROM 2 και το Flash SPMDT απο τον παρακατω συνδεσμο (πρέπει να δημιουργήσετε λογαριασμό) ->

http://www.needrom.com/download/oukitel-k6000-pro-6-0/

2) Από το Pack-SPMDT-v3.1604.00.00 που κατεβάσαμε κάνουμε εγκατάσταση τους drivers από τον φάκελο Driver-Windows ανάλογα με το ποια έκδοση windows έχουμε. Όταν τελειώσει η εγκατάσταση κάνουμε επανεκκίνηση το pc μας.

3) Ξεζιπάρουμε την ROM 2 που κατεβάσαμε.

4) Κλείνουμε το κινητό μας τελείως και το συνδέουμε στο pc με το usb καλώδιο. Πιθανότατα θα αρχίσει να ψάχνει για τους drivers και θα τους βρει. Μπορεί να κάνει απο μόνο του συνέχεια σύνδεση και αποσύνδεση. Αυτό είναι σωστό. Αφού γίνει αυτό πάμε στο επόμενο βήμα.

5) Ξεσυνδέουμε το τηλέφωνο απο το pc και ξεζιπάρουμε τον φάκελο SPMDT_exe_v3.1604.00.00 από το Pack-SPMDT-v3.1604.00.00 και μέσα απο αυτό τον φάκελο τρέχουμε το SPMultiPortFlashDownloadProject που έχει σαν εικονίδιο κάτι μπλε κτίρια. Πατάμε File> Open File Agent download και διαλέγουμε το MTK_AllInOne_DA το οποίο βρίσκεται και αυτό στον φάκελο SPMDT_exe_v3.1604.00.00. Πιο κάτω στο scatter file πατάμε και διαλέγουμε από τον φάκελο της ήδη ξεζιπαρισμένης rom 2 (που κάναμε στο βήμα 3) το αρχείο MT6753_Android_scatter.txt

6) Πατάμε μετά ''START ALL'' και στη συνέχεια συνδέουμε το κινητό μας. Λογικά θα βρει το κινητό και θα ξεκινήσει η διαδικασία. Περιμένουμε να τελειώσει και όταν γίνει αυτό πατάμε το ''STOP'' και στη συνέχια αποσυνδέουμε το κινητό μας και καλωσήρθατε στην νέα 64bit ρομ....

Λογικά θα σας κάνει και OTA update όταν ανοίξετε wifi.

Ότι απορία έχετε εδώ είμαστε.

Ότι και αν συμβεί δε φέρω καμία ευθύνη. Ότι κάνετε είναι με δική σας ευθύνη.

Τα λέω αυτά γιατί πάντα υπάρχει ο κίνδυνος ενός brick της συσκευής.

Προσωπικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα αν και έχω κάνει την διαδικασία flashαρίσματος ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

Καλή επιτυχία, ελπίζω να βοήθησα, πρόσπαθησα να κάνω τον οδηγό όσο πιο κατανοητό γίνεται σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα.

 

Απορίες :

1. Χρειάζεται να πάμε να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων πριν αρχίσουμε την διαδικασία?

2. Πως κραταω αντίγραφο της ρομ μου για παν ενδεχόμενο?

3. Μπορέσει να δεις αν αυτά που λείπουν απο μας υπάρχουν στην ν12 του γαμπρού σου, η έχει και αυτή τις ίδιες ελλείψεις με μας ?

Link to comment
Share on other sites

Απορίες :

1. Χρειάζεται να πάμε να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων πριν αρχίσουμε την διαδικασία?

2. Πως κραταω αντίγραφο της ρομ μου για παν ενδεχόμενο?

3. Μπορέσει να δεις αν αυτά που λείπουν απο μας υπάρχουν στην ν12 του γαμπρού σου, η έχει και αυτή τις ίδιες ελλείψεις με μας ?

 

1. Όχι δε χρειαζεται

2. Δε μπορείς εκτος και αν είσαι με custom recovery.

3. Ποια σου λειπουν; Τα φλας στις κλήσεις;

Ουτε αυτος τα εχει.

Link to comment
Share on other sites

1. Όχι δε χρειαζεται

2. Δε μπορείς εκτος και αν είσαι με custom recovery.

3. Ποια σου λειπουν; Τα φλας στις κλήσεις;

Ουτε αυτος τα εχει.

 

Όχι δεν με νοιάζει το φλας. Αυτά που μου λείπουν απο το μενού των δακτυλικών αποτυπωμάτων δηλαδή η σύνδεση του με τις εφαρμογές, ποιό δάχτυλο ενεργοποιεί ποία εφαρμογή , και η εφαρμογή "κλειδαριά λογισμικού" αυτά έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν με νοιάζει το φλας. Αυτά που μου λείπουν απο το μενού των δακτυλικών αποτυπωμάτων δηλαδή η σύνδεση του με τις εφαρμογές, ποιό δάχτυλο ενεργοποιεί ποία εφαρμογή , και η εφαρμογή "κλειδαριά λογισμικού" αυτά έλεγα.

 

Ok, κατάλαβα. Επειδή λείπει και θα γυρίσει τη Δευτέρα θα το κοιτάξω. Απ'ότι θυμάμαι την κλειδαριά την είχε.

Απλά είναι άσχετος με την τεχνολογία και γι'αυτό δεν τον ρωτάω κάτι. Θα το δω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω...η v12 δν εχει γινει με ΟΤΑ;; κι αν ναι γιατι δεν εχει το φλας στις κλησεις οπως η v9;; αν λοιπον η v12 ειναι ΟΤΑ περα απο τις μικρες αλλαγες που μπορει να εχει αν δεν συμπεριλαμβανει το φλας στις κλησεις και βεβαια την επιλογη app με το αποτυπωμα τι κολοκυθια αναβαθμιση ειναι;;; Το λεω με καθε επιφυλαξη αλλα εχει σημασια για μενα να φλασαρω την 64αρα αν ειναι να μην εχει αυτα τουλαχιστον γιατι για τα minor changes τα οποια προς το παρον κανεις δεν εχει επισημανει και παρατηρησει και για τα οποια παρακαλειστε ολοι οσοι με 64bit εχετε κανει ΟΤΑ οποτε εχετε χρονο και ορεξη να μας πειτε τι ειδους αλλαγες ειναι, δεν βλεπω ακομα ισχυρο λογο να κανω ολη αυτη τη διαδικασια στο πισι για την οποια ευχαριστουμε πολυ φιλε soulfunkdjx, περα οτι ΙΣΩΣ εχω υποστηριξη στο μελλον...Ζητω συγνωμη αν γινομαι κουραστικος Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεσαι κουραστικός και λογικό να έχεις απορίες. Γι'αυτό είμαστε εδώ, για να λύνουμε απορίες.

Οι αναβαθμίσεις δε προσφέρουν πάντα κάποια νέα έξτρα ρύθμιση. Το πιο συνήθης είναι να φτιάχνουν την λειτουργία του κινητού να είναι πιο γρήγορη ή να έχει καλύτερη διαχείρηση μπαταρίας ή πείραγμα στον αλγόριθμο για άλλου είδους λειτουργίες στα γραφικά, στη θερμοκρασία, στους πυρήνες, στην GPU.

Άρα όπως καταλαβαίνεις δεν είναι πάντα φλασάκια και κλειδαριές οι αναβαθμίσεις. Έχει και αλλαγές που δε φαίνονται στο ''γυμνό μάτι''.

H V12 είναι για τα 32bit. Δεν έχει καμία σχέση με την 64bit.

Μπορεί η 32bit να έχουν v50 και η 64bit μόνο v22.

Μη μπερδεύεται τις 2 εκδόσεις, είναι τελείως διαφορετικές.

Η 32bit είναι η παλιά έκδοση όταν βγήκε το κινητό. Πλέον βγαίνει η 64bit πιο νέα, με διαφορετικό αλγόριθμο για να τρέχει καλύτερα το σύστημα και όποιος θέλει μπορεί να την βάλει με τον τρόπο που περιέγραψα.

Μπορεί στο μέλλον να βγάλει η oukitel για τις 32bit κάποια αναβάθμιση ώστε να προσφέρει το flash στις κλήσεις και τις επιλογές στα δακτυλικά αποτυπώματα αλλά ποτέ δε θα φτάσει στα επίπεδα διαχείρησης του συστήματος όπως οι 64bit. Άρα γιατί η Oukitel να ασχολείται με μία παλιά έκδοση όταν έχει βγει η νέα? Εννοείται θα υποστηρίξουν την πιο καινούρια....

Οπότε βάζεις την καινούρια έκδοση και έχεις την πλήρη υποστήριξη.

Είναι σπαστικό το ξέρω αλλά δεν είναι και λάθος η κίνηση της εταιρίας.

Εάν φοβάστε να την κάνετε περιμένετε λίγες ημέρες για να την περάσω στον γαμπρό μου για να σας πω και ακριβώς τι παίζει.

Edited by soulfunkdjx
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο αυτονομια πως πατε; Εγω απο τοτε που το πηρα μια χαρα ειναι. Το εχει κανενας αρκετους μηνες για να μας πει κανα νεο; :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας είχα κάνει έναν οδηγό για το πως να περάσετε την 64bit έκδοση. Μην ακολουθήσετε τον οδηγό εκείνον. Θα φτιάξω καινούριο. Μόλις φλάσαρα του γαμπρού μου και τεστάρω να σας πω αν όλα οκ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο αυτονομια πως πατε; Εγω απο τοτε που το πηρα μια χαρα ειναι. Το εχει κανενας αρκετους μηνες για να μας πει κανα νεο; :D

 

Με σχεδον ολα ανοιχτα, μονο 2g, browsing, miracast, παιχνιδια τυπου ταβλι, μου δινει 10-11 ωρες SOT :)

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για όλους όσους γκρινιάζαν για την διαφορά των 32bit με την 64bit έκδοση ήρθε το τέλος αυτής της γκρίνιας.

Πέρασα την 64άρα στον γαμπρό μου και απο το απόγευμα που την χρησιμοποιώ δε παρατήρησα κανένα πρόβλημα απολύτως.Λειτουργεί άψογα και έκανε και το τελευταίο OTA update στην v9. Έχει όλα τα καλούδια που έλειπαν τόσο πολύ στους 32άρηδες.

Για να την βάλετε όμως ακολουθήστε τον οδηγό αυτό που σας γράφω τώρα. Με τον προηγούμενο υπήρχε ένα πρόβλημα και έβγαζε fail.

Λοιπόν....

1) Κατεβάζουμε την rom 2 από εδώ

http://www.needrom.com/download/oukitel-k6000-pro-6-0/

(πρέπει να έχετε λογαριασμό) και την ξεζιπάρουμε. Απο τον φάκελο R07 τρέχουμε το αρχείο CheckSum_Gen.exe θα ανοίξει ένα παράθυρο και κάνει κάποιους υπολογισμούς. Όταν τελειώσει απλά πατάτε ένα πλήκτρο για να βγείτε,θα σας το γράφει και στο παράθυρο.

2) Έπειτα κατεβάζετε από εδώ τους drivers και το sp flashtool.

https://www.sendspace.com/filegroup/Ag6QpoX5F3aKwNPLT6fKkQ

Ξεζιπάρετε το spflashtool και ξεζιπάρετε και τον φάκελο με τους drivers. Κάνετε εγκατάσταση τους drivers ανάλογα με το ποιο λειτουργικό έχετε. Αφού τελειώσει η εγκατάσταση κάντε επανεκκίνηση το pc σας.

3)Φορτίστε την μπαταρία να είναι γεμάτη, πάρτε ότι χρειάζεστε από το κινητό σας (φωτογραφίες, βίντεο, τηλέφωνα, μουσική) γιατί πρόκειται να σβηστούν ΟΛΑ. Αφού το κάνετε κλείστε το κινητό και συνδέστε το στο PC όπως είναι κλειστό. Θα ξεκινήσει να κάνει κάποια αρχεία εγκατάσταση (να είστε συνδεδεμένοι στο ίντερνετ). Αφήστε το να τελειώσει και αποσυνδέστε το τηλεφωνό σας και πάλι.

4) Τρέχουμε το αρχείο flash_tool από τον φάκελο που ξεζιπάραμε το sp flashtool.Στο πεδίο scater -loading file πατάμε στον κίτρινο φάκελο που λέει Scatter-loading και στο παράθυρο που μας ανοίγει ψάχνουμε το αρχείο

MT6753_Android_scatter.txt που βρίσκεται στον φάκελο με την ROM που ξεζιπάραμε στο βήμα 1. Θα φορτώσει μία μωβ μπάρα και όταν τελειώσει λογικά θα σας γεμίσει τον πίνακα με διάφορα στοιχεία. Δε πειράζουμε τίποτα από αυτά. Από κάτω στο πεδίο που λέει download only πατάμε επάνω του και διαλέγουμε firmware upgrade. Είμαστε έτοιμοι. Πατάμε το εικονίδιο με το πράσινο βελάκι που δείχνει προς τα κάτω και γράφει download. Με το που το πατήσετε συνδέετε το κινητό (πρέπει να είναι κλειστό) και θα αρχίσουν κάποιες μπάρες να γεμίζουν. Πρώτα κόκκινη,μετά πράσινη και μετά μία κίτρινη όπου θα περιμένουμε να πάει στο 100%. Όταν τελειώσει θα σας βγάλει ένα πράσινο V. Αποσυνδέετε το τηλέφωνο και ανοίγετε κανονικά. Αυτό ήταν. Μπορεί την πρώτη φορά να αργήσει να ξεκινήσει. Μην αγχωθείτε,είναι μόνο για την πρώτη φορά. Μπορείτε να κάνετε και τα OTA update κανονικά και έχετε την επίσημη 64άρα έκδοση. Ότι απορία έχετε εδώ είμαι.

Ότι και αν συμβεί δε φέρω καμία ευθύνη. Ότι κάνετε είναι με δική σας ευθύνη.

Τα λέω αυτά γιατί πάντα υπάρχει ο κίνδυνος ενός brick της συσκευής.

Προσωπικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα αν και έχω κάνει την διαδικασία flashαρίσματος ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

Καλή επιτυχία, ελπίζω να βοήθησα, πρόσπαθησα να κάνω τον οδηγό όσο πιο κατανοητό γίνεται σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για όλους όσους γκρινιάζαν για την διαφορά των 32bit με την 64bit έκδοση ήρθε το τέλος αυτής της γκρίνιας.

Πέρασα την 64άρα στον γαμπρό μου και απο το απόγευμα που την χρησιμοποιώ δε παρατήρησα κανένα πρόβλημα απολύτως.Λειτουργεί άψογα και έκανε και το τελευταίο OTA update στην v9. Έχει όλα τα καλούδια που έλειπαν τόσο πολύ στους 32άρηδες.

Για να την βάλετε όμως ακολουθήστε τον οδηγό αυτό που σας γράφω τώρα. Με τον προηγούμενο υπήρχε ένα πρόβλημα και έβγαζε fail.

Λοιπόν....

1) Κατεβάζουμε την rom 2 από εδώ

http://www.needrom.com/download/oukitel-k6000-pro-6-0/

(πρέπει να έχετε λογαριασμό) και την ξεζιπάρουμε. Απο τον φάκελο R07 τρέχουμε το αρχείο CheckSum_Gen.exe θα ανοίξει ένα παράθυρο και κάνει κάποιους υπολογισμούς. Όταν τελειώσει απλά πατάτε ένα πλήκτρο για να βγείτε,θα σας το γράφει και στο παράθυρο.

2) Έπειτα κατεβάζετε από εδώ τους drivers και το sp flashtool.

https://www.sendspace.com/filegroup/Ag6QpoX5F3aKwNPLT6fKkQ

Ξεζιπάρετε το spflashtool και ξεζιπάρετε και τον φάκελο με τους drivers. Κάνετε εγκατάσταση τους drivers ανάλογα με το ποιο λειτουργικό έχετε. Αφού τελειώσει η εγκατάσταση κάντε επανεκκίνηση το pc σας.

3)Φορτίστε την μπαταρία να είναι γεμάτη, πάρτε ότι χρειάζεστε από το κινητό σας (φωτογραφίες, βίντεο, τηλέφωνα, μουσική) γιατί πρόκειται να σβηστούν ΟΛΑ. Αφού το κάνετε κλείστε το κινητό και συνδέστε το στο PC όπως είναι κλειστό. Θα ξεκινήσει να κάνει κάποια αρχεία εγκατάσταση (να είστε συνδεδεμένοι στο ίντερνετ). Αφήστε το να τελειώσει και αποσυνδέστε το τηλεφωνό σας και πάλι.

4) Τρέχουμε το αρχείο flash_tool από τον φάκελο που ξεζιπάραμε το sp flashtool.Στο πεδίο scater -loading file πατάμε στον κίτρινο φάκελο που λέει Scatter-loading και στο παράθυρο που μας ανοίγει ψάχνουμε το αρχείο

MT6753_Android_scatter.txt που βρίσκεται στον φάκελο με την ROM που ξεζιπάραμε στο βήμα 1. Θα φορτώσει μία μωβ μπάρα και όταν τελειώσει λογικά θα σας γεμίσει τον πίνακα με διάφορα στοιχεία. Δε πειράζουμε τίποτα από αυτά. Από κάτω στο πεδίο που λέει download only πατάμε επάνω του και διαλέγουμε firmware upgrade. Είμαστε έτοιμοι. Πατάμε το εικονίδιο με το πράσινο βελάκι που δείχνει προς τα κάτω και γράφει download. Με το που το πατήσετε συνδέετε το κινητό (πρέπει να είναι κλειστό) και θα αρχίσουν κάποιες μπάρες να γεμίζουν. Πρώτα κόκκινη,μετά πράσινη και μετά μία κίτρινη όπου θα περιμένουμε να πάει στο 100%. Όταν τελειώσει θα σας βγάλει ένα πράσινο V. Αποσυνδέετε το τηλέφωνο και ανοίγετε κανονικά. Αυτό ήταν. Μπορεί την πρώτη φορά να αργήσει να ξεκινήσει. Μην αγχωθείτε,είναι μόνο για την πρώτη φορά. Μπορείτε να κάνετε και τα OTA update κανονικά και έχετε την επίσημη 64άρα έκδοση. Ότι απορία έχετε εδώ είμαι.

Ότι και αν συμβεί δε φέρω καμία ευθύνη. Ότι κάνετε είναι με δική σας ευθύνη.

Τα λέω αυτά γιατί πάντα υπάρχει ο κίνδυνος ενός brick της συσκευής.

Προσωπικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα αν και έχω κάνει την διαδικασία flashαρίσματος ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

Καλή επιτυχία, ελπίζω να βοήθησα, πρόσπαθησα να κάνω τον οδηγό όσο πιο κατανοητό γίνεται σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα.

Υπαρχει πιθανοτητα να χασεις το ΙΜΕΙ? Αν ναι, τι κανεις?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση soulfunkdjx

η rom 1 μέσα στο needrom είναι αυτή που φοράμε τώρα τα 32άρια? Μήπως ξέρεις?

Ναι, αυτη πρεπει να ειναι.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1) Όχι τα IMEI δεν χάνονται με αυτό τον τρόπο!

2) Πιθανότατα είναι η 32άρα η rom1. Δε την δοκίμασα.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει εάν η δεύτερη κάρτα παίζει 4G?

 

Οι προδιαγραφές λένε πως μόνο η πρώτη κάρτα υποστηρίζει 4G και η δεύτερη μόνο 3G αλλά πολλές φορές άλλα γράφουν και άλλα ισχύουν.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο την 32 στην 64. Εκανα και το ΟΤΑ στην ν9. Το αντουτου ειναι περιπου 15% μεγαλυτερο. Για την αυτονομια δεν ξερω ακομα αλλα μου φαινεται περιπου ιδια. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι στην 32 η οθονη επιανε τρια δαχτυλα ενω στην 64 πεντε. Οχι οτι ειναι τοσο σημαντικο αλλα αφου το ειδα , το γραφω. Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο την 32 στην 64. Εκανα και το ΟΤΑ στην ν9. Το αντουτου ειναι περιπου 15% μεγαλυτερο. Για την αυτονομια δεν ξερω ακομα αλλα μου φαινεται περιπου ιδια. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι στην 32 η οθονη επιανε τρια δαχτυλα ενω στην 64 πεντε. Οχι οτι ειναι τοσο σημαντικο αλλα αφου το ειδα , το γρσφω.

 

Εγω παρατήρησα οτι το σημα εχει γινει λιγο χειρότερο. Στη δουλειά που επιανα σταθερα φουλ 3G τωρα εχει γινει πιό αργο και καμια φορα περναει σε Ε....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρατήρησα οτι το σημα εχει γινει λιγο χειρότερο. Στη δουλειά που επιανα σταθερα φουλ 3G τωρα εχει γινει πιό αργο και καμια φορα περναει σε Ε....

 

Βάλε 2g να έχεις σήμα παντού και λιγοτερη κατανάλωση μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω πολυ φιλε soulfunkdjx για τον νεο οδηγο..ξεκιναω ηδη να κανω μπακ απ

ο,τι χρειαζομαι απτο το κινητο αλλα μια μικρη παρακληση αν ειναι δυνατο..και ευχαριστω εκ των προταιρων...Αν συμβει οτιδηποτε στο κινητο του γαμπρου σου αν ειναι δυνατον να μας ενημερωσεις μιας και το φλασαρισμα ειναι σχετικα ''φρεσκο''.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι. Δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα στην Rom. Και εγώ έχω αυτή εδώ και 1μιση μήνα και δεν εχω κανένα πρόβλημα. Ο γαμπρός μου μου είπε πως πάει πολύ καλύτερα το κινητό του τώρα. Προσωπικά δε το είχα δουλέψει πολύ για να δω τη διαφορά αλλά αφού το είδε αυτός όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω το K4000 pro δε θα έλεγα ότι είμαι ευχαριστημένος. Και η μπαταρία δεν κάνει θαύματα. Σε μένα κράτα μιάμιση μέρα το πολύ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω το K4000 pro δε θα έλεγα ότι είμαι ευχαριστημένος. Και η μπαταρία δεν κάνει θαύματα. Σε μένα κράτα μιάμιση μέρα το πολύ

 

Το μιαμιση μερα απο μονο του, χωρις να πεις τι χρηση κανεις, δεν λεει τιποτα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oukitel K6000 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...