Jump to content

Eurovision 2005 με την Έλενα Παπαρίζου (ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ!!!)


bel
 Κοινοποίηση

Ποιά θέση πιστεύετε ότι θα κερδίσουμε στον διαγωνισμό?  

204 members have voted

  1. 1. Ποιά θέση πιστεύετε ότι θα κερδίσουμε στον διαγωνισμό?

    • 51
    • 2η - 3η
      59
    • 4η - 6η
      37
    • 7η - 10η
      17
    • 11η - 15η
      5
    • 16η +
      10
    • μου είναι αδιάφορο
      23
    • ΔΞ / ΔΑ
      2


Recommended Posts

Μπειτε παιδες στο http://www.free-gr-music.com

Θα το βρειτε πρωτο - πρωτο. Στα 192 ειναι χωρις διαφημισεις.

i entasi tou ixou anevokatevenei sto tragoudi...

 

bel, an exeis tin kalosyni (pou tin exeis :lol: ) anevaseto kapou na to exoume manisio :D

...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i entasi tou ixou anevokatevenei sto tragoudi...

 

bel, an exeis tin kalosyni (pou tin exeis :lol: ) anevaseto kapou na to exoume manisio :D

Οκ σε λίγο θα ανεβάσω το λινκ. :) Το δικό μου είναι σε 256 :lol:

Πάντως αμα θέλετε απο αύριο θα το εχω και σε έκδοση καραοκε :p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

i entasi tou ixou anevokatevenei sto tragoudi...

 

bel, an exeis tin kalosyni (pou tin exeis :lol: ) anevaseto kapou na to exoume manisio :D

 

To εχω προσεξει κι εγω. Τι να κανουμε? Αρκει, τουλαχιστον, που το ακουμε χωρις την φωνη του αλλουνου.

Οταν ομως το βρω σε κανονικη ενταση θα το ανεβασω.

Link to comment
Share on other sites

Κάντε κλικ στο λινκ πιο κάτω κ πάρτε το καλύτερο, κατα την γνώμη μου, mp3 ringtone της Παπαρίζου! :w00t:
Link to comment
Share on other sites

To εχω προσεξει κι εγω. Τι να κανουμε? Αρκει, τουλαχιστον, που το ακουμε χωρις την φωνη του αλλουνου.

Οταν ομως το βρω σε κανονικη ενταση θα το ανεβασω.

poios o logos na to ksanaanevaseis? gia na ksanadiafimiseis to site sou? :rolleyes:

afou to anevase o bel se aristi katastasi :)

...
Link to comment
Share on other sites

My Number One (Έλενα Παπαρίζου)

 

Για όσους το θέλουν σε MIDI ringtone ----> ΕΔΩ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα-στη δημοσκοπηση-"μου ειναι αδιαφορο" γιατι πραγματικα με εχει εκνευρισει ολη αυτη η...προσμονη για την πρωτια(?)σ'αυτο το λαικο πανηγυρακι...μα ειναι δυνατον η ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΡΤ να ασχολειται επι 3 μηνες μ'αυτο?Μετα κατηγορουνε τα ιδιωτικα καναλια για χαμηλη ποιοτητα,κουτσομπολιο κλπ... :rolleyes: Και εννοειται πως τα υπερογκα ποσα(μισθοι παρουσιαστων,εκπομπες,διαφημιση)αυτης της...γιορτης τα πληρωνει απο την τσεπη του ο ελληνικος λαος :mad:

 

Να μου πειτε,εδω κοτζαμ υπουργος Τουρισμου δεν βρηκε τιποτα καλυτερο για τη διαφημιση της χωρα μας απο τη..φωνη :X :p της ******ζου...η απολυτη ξεφτιλα δηλαδη...λες & αμα παρουμε το...μουντιαλ της γιουροβιζιον θα καταφθασουν ορδες τουριστων στη χωρα μας... :rolleyes:

 

Οσο το παιρναμε στην πλακα,καλα ηταν...απο τη στιγμη που φτασαμε στο σημειο να εχουμε παθει εθνικη ψυχωση μ'αυτο το γελοιο διαγωνισμο,ειμαστε αξιοι της μοιρας μας... :mad: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σημερα ακουσα στις ειδησεις του αντ1,οτι θα συμετασχει στον διαγωνισμο και ο sakis μαζι με την ελενα φυσικα...

λετε να ειναι αληθεια η πρωταπριλιατικο ψεμα..παντως εαν ειναι αληθεια,την πρωτη θεση την εχουμε απο τωρα στο τσεπακι μας....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα ακουσα στις ειδησεις του αντ1,οτι θα συμετασχει στον διαγωνισμο και ο sakis μαζι με την ελενα φυσικα...

λετε να ειναι αληθεια η πρωταπριλιατικο ψεμα..παντως εαν ειναι αληθεια,την πρωτη θεση την εχουμε απο τωρα στο τσεπακι μας....

Και τι να κάνει ο Sakis; Να της κρατάει το φόρεμα; :lol: Πρωτραπριλιάτικο θα ήταν... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και τι να κάνει ο Sakis; Να της κρατάει το φόρεμα; :lol: Πρωτραπριλιάτικο θα ήταν... :rolleyes:

αφου τους εδειξε live και τους δυο και μαλιστα σε αποκλειστικοτητα..δεν ξερω τι εχει παιχτει..αλλα ακουγεται παρα πολυ καλο εαν ειναι και οντως αληθινο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφου τους εδειξε live και τους δυο και μαλιστα σε αποκλειστικοτητα..δεν ξερω τι εχει παιχτει..αλλα ακουγεται παρα πολυ καλο εαν ειναι και οντως αληθινο!!

Στην εκπομπή Euromania πάντως στη ΝΕΤ (βασικά ΝΕΜ έπρεπε να λέγεται - Νέα Ελληνική Μ... αλλά τέλος πάντων) δεν είπε κάτι τέτοιο. Αν ήταν θα το έλεγε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Χμ τώρα που το ξανασκέφτομαι μπορεί και να ήταν πρωταπριλιάτικο.. έδειξε μεν δηλώσεις τους (απο κει πιάστηκα εγώ),αλλά όχι κοινές.Είναι δηλώσεις που είχαν κάνει και οι δύο όταν είχε επιλεγεί το my number one.

 

Γνώμη μου..ευτυχώς που ήταν ψέμα.Δεν θα μου άρεσε σε καμμία περίπτωση ένα τέτοιο σενάριο.Το θεωρώ υποβιβασμό και για την Παπαρίζου και γενικά για την όλη προσπάθεια.Είναι σαν να λέμε δίνω ένα δεκανίκι γιατί ξέρω ότι μόνη δεν θα τα καταφέρεις.Άσε που θα είχαμε τεράστιες αντιδράσεις απο το εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό το βλέπω. :rolleyes: Ο sakis δεσμεύεται με συμβόλαιο να διαφημίζει τη vodafone,αλλά χορηγός της συμμετοχής μας στη φετινή eurovision είναι η ΤΙΜ.

Οπότε μάλλον για πρωταπριλιάτικο ψέμα το κόβω. ;)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

απο τι ακουσα ειχαμε διαμαρτυριες απο την Αγγλια και την Ισπανια...μαλιστα βγηκε και ο εκπροσωπος της ΕΡΤ και ειπε οτι δεν ειναι παρανομο και ολα ειναι οκ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στα φαβορί της φετινής Eurovision φέρνουν την Έλενα και οι αποδόσεις των πρακτορείων στοιχημάτων στο διαδίκτυο :!:
και πέρσι δεν είμασταν φαβορί?

:X

ε φέτος ας το επαληθεύσουν κιόλας! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

πέρσι είμασταν το φαβορί :X
ε φέτος κάνουμε μάλλον την συνταγή της ρουσλάνας

:lol: :lol:

 

 

την μια είμαστε το φαβορί

μερικές φορές είμαστε αουτσαιντερ

αλλά τις περισσότερες φορές δεν είμαστε πουθενά και τίποτα :w00t:

 

ε φέτος πρωτοτυπούμε :D

Link to comment
Share on other sites

H ******zoy prepei na synexisei tis periodies ths sthn Eyroph,oste na ginei gnosto kai dhmofiles to tragoydi poy tha mas ekprosophsei fetos sthn Eurovision...Thn idia taktikh akoloythhse kai persy h Royslana.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...