Jump to content

Eurovision 2005 με την Έλενα Παπαρίζου (ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ!!!)


bel
 Κοινοποίηση

Ποιά θέση πιστεύετε ότι θα κερδίσουμε στον διαγωνισμό?  

204 members have voted

  1. 1. Ποιά θέση πιστεύετε ότι θα κερδίσουμε στον διαγωνισμό?

    • 51
    • 2η - 3η
      59
    • 4η - 6η
      37
    • 7η - 10η
      17
    • 11η - 15η
      5
    • 16η +
      10
    • μου είναι αδιάφορο
      23
    • ΔΞ / ΔΑ
      2


Recommended Posts

Τελικά η ΕΡΤ το αποφάσισε! http://eurovision.ert.gr/ Μετά απο τόσο θόρυβο και άλλα τόσα ονόματα που ακούστηκαν ολο αυτόν τον καιρό,επέλεξαν να μας εκπροσωπήσει για φέτος η Έλενα Παπαρίζου.Οσο για το τραγούδι αυτό θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.ert.gr/site/eurovision/photos/2005/1/******zou.jpg

 

Δε λεω κουκλαρα η Ελενα, αλλα δεν εχουμε αλλο να στειλουμε και κανουμε ανακυκλωση?

 

Βεβαια θα μου πεις εδω λεγανε να στειλουν παλι το Σακη....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

εγω απορω που δεν στελνουνε καμια βανδη να σκισει.. που ειναι και καπως γνωστη στο εξωτερικο..

παλι ρεζιλι θα γινουμε, τι λετε να βγουμε αυτη την φορα τριτοι απο το τελος ?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα, δε με ενοχλει η Ελενα (το επωνυμο ειναι απαγορευτικο;). Ωραια παρουσια, πολυ δερμα, λιγο υφασμα, καλη κινηση, καλη φωνη.

Αυτο που με απασχολει, ειναι το τραγουδι. Αμα ο στιχουργος ειναι ο Φοιβος, τοτε κατι γινεται...με κανα ΟΠΑ-ΟΠΑ, ΓΕΙΑ και αλλα τετοια.

Link to comment
Share on other sites

εγω απορω που δεν στελνουνε καμια βανδη να σκισει.. που ειναι και καπως γνωστη στο εξωτερικο..

παλι ρεζιλι θα γινουμε, τι λετε να βγουμε αυτη την φορα τριτοι απο το τελος ?

Τη Βανδή; :lol:

Για να πει καμιά διασκευή του "Οπα-οπα" πάλι; Ή του "Γεια"; :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Στιχουργός - Συνθέτης Τερζής.

Εχει γίνει κάτι σαν τον εθνικό μας τραγουδοποιό.

 

Και όσον αφορά τη Παπαρίζου, ΔΑΓΚΩΤΟ!

 

Αν την είδατε φέτος στο Fever , θα καταλαβαίνετε ότι είναι για πολλάαααααααααααααα....Είμαι 100 % σύμφωνος με την επιλογή της. Το γεγονός ότι καθαίρεσαν τη Μπόκοτα με ξενίζει λίγο καθότι δε ξέρω τι παίχτηκε ακριβώς.

 

΄Το Δεσποινάκι εννοείται ότι αν πήγαινε με Φοίβο και κάτι σαν το "Ωπα Ωπα" Είχαμε Πρωτιά. Την είχαμε. Είτε σας φαίνεται παράλογο είτε όχι. Αλλά δε τα βρήκε στα λεφτά με την ΕΡΤ καθότι ζητούσε τα διπλά απο το ποσό που της πρότειναν (%$#^^#^%#%# και αυτή....)

 

Παντως καλύτερα η Παπαρίζου παρά καρικατούρες τύπου Αννέτ που έλεγαν στην αρχή... Δε θα το άντεχα πάλι.

 

Καλή της επιτυχία

:X
Link to comment
Share on other sites

H Elena Paparhzou einai h pleon endedeigmenh epilogh.Einai nea,koukla,exei kalh fonh kai entiposiakh skhnikh parousia...Pisteuo oti tha pragmatopoihsei mia aksioprepestath emfanish,eidika an ths tairiazei kai to tragoudi pou tha ths dosoun...
Link to comment
Share on other sites

H Elena Paparhzou einai h pleon endedeigmenh epilogh.Einai nea,koukla,exei kalh fonh kai entiposiakh skhnikh parousia...Pisteuo oti tha pragmatopoihsei mia aksioprepestath emfanish,eidika an ths tairiazei kai to tragoudi pou tha ths dosoun...

kai o sakis ta eixe ola ayta...

neos

oraios

kalh fonoula

skhnikh parousia...ti na leme tora...

parola ayta protia mesa sthn tourkia...giok... :o

 

opos elegan kai se ena epeisodio tous "oi aparadektoi" :

 

"poio einai to kleidi gia thn eurovision?"

kai tragoudousan meta to ok,yes ok,yes se eida sto spiti sou proxtes

ok,no ok,no apo thn porta sou perno..de 8elo na se ksanadoooooo :rolleyes: asxeto bebaia me to 8ema mas :X

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kai o sakis ta eixe ola ayta...

neos

oraios

kalh fonoula

skhnikh parousia...ti na leme tora...

parola ayta protia mesa sthn tourkia...giok... :o

 

Ναι, αλλά καλό τραγούδι δεν είχε..

Link to comment
Share on other sites

Φέτος που θα λείπει η γκαντέμο-Μπόκοτα :p ελπίζω να πάμε ακόμα καλύτερα. :cool:
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

i mpokota einai afti i vlaxaraaaaaaaaaaaaa... i gerontokoriiiiiiiiiiiiiii.... ouuuuuuuuuuuu...

epitelous! :p

Aυτή η τελευταία που έχει καταστρέψει την Ελλάδα με τους Ρουβάδες. :p :lol:
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

ypokeimeniko

Φυσικά

Σ' εμένα και σε όσους άλλους ρώτησα δεν άρεσε. Ας όψεται ο εντυπωσιακότατος Σάκης, τα χορευτικά του και οι γκόμενες δίπλα του. Αλλιώς να δούμε που θα έφτανε...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά

Σ' εμένα και σε όσους άλλους ρώτησα δεν άρεσε. Ας όψεται ο εντυπωσιακότατος Σάκης, τα χορευτικά του και οι γκόμενες δίπλα του. Αλλιώς να δούμε που θα έφτανε...

ki emena to tragoudi de mou arese..apo tote to leo "the sh song" ka8os sto refren akoygontan ena sh sh sh sh sh sh shaakeeeeeee it!!

ostoso kai alles xores sthn en logo (persynh)giourovision,pou eixan tragoudi polu patata(blepe tourkia px) ta phgan kala..

se pollous to tragoudi ths rouslana den arese.."siranaia siranai ia ia wild daaaaanceeeeeees"ostoso xtyphse protia...

persy orismenoi mas eixan parei ta aytia me tis "klikes"kraton..geitonikes xores pshfizoun tis geitones xores tous(souhdia-dania ktl),oles oi xores ths USSR allhlopshfizontai,ki emeis apo persu exoume thn alvania na mas xonei ta dekaria kai thn eks ap aneka8en( :p ) kupro na mas sproxnei.. :)

telika mhpos ayto ka8orizei thn protia kai to tragoudi erxete se deytero plano? :whistle: :whistle: :whistle:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λέγετε ότι την θέση της Μπόκοτα θα πάρει η Αλεξάνδρα Παχαλίδου (Αυτή που πήρε τη συνέντευξη απο τον Μαραντόνα!)
Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβες και έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα; :blink:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Παπαρίζου+καλό τραγούδι=κορυφή!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ στην εν λόγω επιλογή. Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση, φωνή, εμπειρία από την διοργάνωση. ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΜΠΟ-ΚΟΤΑ!!!! Άντε, ένα καλό τραγούδι χρειαζόμαστε...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβες και έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα; :blink:

Διαίσθηση είπε το παιδί καλέ. :D :p

 

Δεν καταλαβαίνω την απέχθειά σας για την Μποκοτά... :worry:

Μπορείτε μήπως να μου πείτε πού βασίζεται μήπως κι έχω χάσει κανένα επισόδειο; :lol: :p


Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω την απέχθειά σας για την Μποκοτά... :worry:

Μπορείτε μήπως να μου πείτε πού βασίζεται μήπως κι έχω χάσει κανένα επισόδειο; :lol: :p

 

 

Είναι γρια, εξηντάρα και έχει καταστρέψει την Ελλάδα με τους Ρουβάδες.

Θές και άλλα? :p :!: :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Λέγετε ότι την θέση της Μπόκοτα θα πάρει η Αλεξάνδρα Παχαλίδου (Αυτή που πήρε τη συνέντευξη απο τον Μαραντόνα!)

Ωχχχχ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...