Jump to content

Φεύγοντας από g4???τι πιο δυνατό να πάρεις ;;;


Johnnakoss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από κάμερα τι λέει το nexus????το έχεις πάρει ;;; εντυπώσεις;;;;

Δεν το έχω, αλλά θα ήθελα..

Εγώ όσα συγκριτικά έχω δει (ακόμα και με i6s και s7) βλέπω ότι έχει μία πολύ ισορροπημένη κάμερα. Με πολύ καλές βραδυνές αλλά και την ημέρα δεν καίει τις φωτό με έντονους φωτισμούς και διάφορα άλλα. Από το i6s σίγουρα πολύ καλύτερη. Και από το s7 μπορώ να πω σε κάποια σημεία είναι καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο 6P με χαλαει η ελλειψη microSD και OIS... Πειτε με ψειρα, αλλα αν δινεις G4 για 6P με περισσοτερα λεφτα, σε νοιαζει. ;)
Link to comment
Share on other sites

Απ' την αλλη, οπως προειπα το V10 εχει μικρη μεταπωλητικη αξια, ενω το 6P (θα) εχει πολυ καλυτερη υποστηριξη απο την κοινοτητα με updates και custom roms.

 

Αλλα αν η microSD ειναι dealbreaker τοτε πας καρφωτος στο V10.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο 6P με χαλαει η ελλειψη microSD και OIS... Πειτε με ψειρα, αλλα αν δινεις G4 για 6P με περισσοτερα λεφτα, σε νοιαζει. ;)

Ενταξει, 32 γκιγκα εχει, ποσα ποια θελετε για να σας φτανουν, νομιζω ειναι αδυνατο να τα γεμισεις σε τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να βιαστεί γιατί στο service της lg έχουν τελειώσει οι πλακέτες για το lg g4 λόγω πολλών bootloops τον τελευταίο καιρό από όσο διάβασα....:D...χιούμορ κάνω, αλλά όσο το καθυστερεί μειώνεται η μεταπωλητικη αξία του lg g4 αν σκοπεύει να το πουλήσει. Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είχα το s6 και το γέμισα το 32αρι , . . Δεν μου φτάνουν ενώ έχω στο g4 μια 64αρα και ούτε σβήνω ούτε τίποτα . . . να σου χρειάζεται η κάρτα . . .
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως πρέπει να σου υπενθυμίσω αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6633825#post6633825

:lol: :rotfl: :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...