Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο παλιος νομιζω γιατι ο καινουργιος τελειωνει σε 65.Ας απαντηση καποιος που ξερει 100% γιατι μπορει να κανω λαθος.

Σε 64 για την ακριβεια. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπως περιγράφω σε προηγούμενο post και με φώτο, της Spigen το τζαμακι για το απλό s7 είναι απαράδεκτο. Μου γύρισαν τα χρήματα πίσω και μου στέλνουν άλλο free, φαντάζομαι μια από τα ίδια θα είναι και θα πάει στο καλάθι κι αυτό.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Όπως περιγράφω σε προηγούμενο post και με φώτο, της Spigen το τζαμακι για το απλό s7 είναι απαράδεκτο. Μου γύρισαν τα χρήματα πίσω και μου στέλνουν άλλο free, φαντάζομαι μια από τα ίδια θα είναι και θα πάει στο καλάθι κι αυτό.

Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Για το Edge αυτό που αναφέρουν τα παιδιά πιο πάνω είναι μεμβράνη όχι tempered glass όπως το δικό σου.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα αυτό το όμορφο κλασικό πουγκι.

http://shop.fitbag.de/classic-schwarz-handytasche-aus-alcantara-nach-mass.html

Μπαίνει αρκετά δύσκολα το κινητό μέσα και δεν φαίνεται ότι θα ξεχιλωσει με τον καιρό.

Καλή κατασκευή καλό ραψημο καλό πανί δηλαδή.

Έτσι φαίνεται τουλάχιστον.

Έγραψα ότι το θέλω για s7 edge και μάλλον την ραβουν ακριβώς.

Το δικό μου edge είναι και λίγα χιλιοστά πιο φαρδι γιατί έχω τα αυτοκόλλητα slickwraps.

Σκέφτομαι να τα ξηλωσω και να χρησιμοποιήσω για λίγο αυτή την θήκη για να δω αν θα με βολέψει.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160616/05590a273b42dcff22f5f495b5526b2d.jpg

Για wireless charging κάνει; Είναι από το g3 που είχα. 1Α έξοδο και θέλει ελάχιστη είσοδο 1.8Α και μπορώ να δώσω 2Α με το travel adapter. Θα έχω θέμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

http://www.stoucky.gr/%CE%A3%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-(Tempered-Glass)-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%A0%CE%BB%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%82-%CE%9A%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%88%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-Galaxy-S7-edge-G935-%CE%95%CE%BE%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF

 

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς?

http://www.stoucky.gr/%CE%A3%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-(Tempered-Glass)-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%A0%CE%BB%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%82-%CE%9A%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%88%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-Samsung-Galaxy-S7-edge-G935-%CE%95%CE%BE%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

δεν ανοίγει το λινκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το 3.5ρι jack που είναι ir blaster εχει ενδιαφέρων αλλα δεν ξέρω αν δουλευει στο s7, το δοκίμασε κανείς;

 

Παράγγειλα ένα από ebay το οποίο ήταν πολύ μικρό και έλεγε ότι είναι για iphone και κάποια (όχι όλα) τα android. Δεν δούλεψε, και παράγγειλα ένα άλλο που λέει ότι είναι συμβατό. Όταν το παραλάβω θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

δεν ανοίγει το λινκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν μπορώ να το φτιαξω με τίποτα. Tempered glass είναι ,διάφανο κ όχι τύπου μάσκας.

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα ένα από ebay το οποίο ήταν πολύ μικρό και έλεγε ότι είναι για iphone και κάποια (όχι όλα) τα android. Δεν δούλεψε, και παράγγειλα ένα άλλο που λέει ότι είναι συμβατό. Όταν το παραλάβω θα σας πω.

Εχεις το link για το συμβατό;

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παντος σε αυτον εδω τον τυπακο του κοβει η γκλαβα του.https://www.youtube.com/watch?v=G8OkYzn5vyw το εφτιαξε μονος του το ir blaster.
Link to comment
Share on other sites

Καήμερα σας θα ήθελα να μου προτείνεται ένα tempered glass που να εφαρμόζει καλά σε s7 edge αν υπάρχει και λινκ να το χαζέψω ακόμα καλύτερα έχω δοκιμάσει δύο και τα σηκώνει η θήκη

 

Στάλθηκε από το SM-P605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καήμερα σας θα ήθελα να μου προτείνεται ένα tempered glass που να εφαρμόζει καλά σε s7 edge αν υπάρχει και λινκ να το χαζέψω ακόμα καλύτερα έχω δοκιμάσει δύο και τα σηκώνει η θήκη

 

Στάλθηκε από το SM-P605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χωρις θηκη καθησαν καλα; αν ναι δωσε κανενα λινκ για αυτα που σου εκατσαν καλα γιατι παιζει αναζητηση καλου tempered glass..

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 3 μέρες εχω ψαξει ολο το νετ και στα μεγάλα φόρουμ δυστυχώς δεν υπάρχει τζαμι που να κάθεται, δουλευει και να μην σηκώνεται.

 

Μόνη λυση φαντάζει οι μεμβρανες της spigen με τον τελευταίο κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις θηκη καθησαν καλα; αν ναι δωσε κανενα λινκ για αυτα που σου εκατσαν καλα γιατι παιζει αναζητηση καλου tempered glass..

Όχι πάλι είχαν θέμα απλά με την θήκη γίνεται ακόμα, α χειροτερο

 

Στάλθηκε από το SM-P605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 3 μέρες εχω ψαξει ολο το νετ και στα μεγάλα φόρουμ δυστυχώς δεν υπάρχει τζαμι που να κάθεται, δουλευει και να μην σηκώνεται.

 

Μόνη λυση φαντάζει οι μεμβρανες της spigen με τον τελευταίο κωδικό.

Αυτό πόυ συμβαίνει πάντως με το 7 αρι δεν συνέβαινε με το 6 αρι

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αφου το know how το εχουν απο το 6αρι γιατι τοση δυσκολια να φτιαξουν κατι αναλογο κ για το 7;

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αφου το know how το εχουν απο το 6αρι γιατι τοση δυσκολια να φτιαξουν κατι αναλογο κ για το 7;

Δεν ξέρω πάντως στο 6αρι ήταν άμεση ή κυκλοφορία screen protectors και μάλιστα χωρίς θέματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160616/05590a273b42dcff22f5f495b5526b2d.jpg

Για wireless charging κάνει; Είναι από το g3 που είχα. 1Α έξοδο και θέλει ελάχιστη είσοδο 1.8Α και μπορώ να δώσω 2Α με το travel adapter. Θα έχω θέμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θέλει κάποιος να με βοηθήσει αν είναι γνώστης του θέματος

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κάποιος να με βοηθήσει αν είναι γνώστης του θέματος

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε μου νομιζω οτι δεν θα εχεις θεμα.

Εγω στο γραφειο χρησιμοποιω ενα κινεζικο ασυρματο της iQ και φορτιζει κανονικα. Αργα μεν αλλα κανονικα.

Και του δινω ρευμα απο οτι βρω μπροστα μου απο ταχυφορτιστες μεχρι φορτιστη ηλεκτρονικου τσιγαρου......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου νομιζω οτι δεν θα εχεις θεμα.

Εγω στο γραφειο χρησιμοποιω ενα κινεζικο ασυρματο της iQ και φορτιζει κανονικα. Αργα μεν αλλα κανονικα.

Και του δινω ρευμα απο οτι βρω μπροστα μου απο ταχυφορτιστες μεχρι φορτιστη ηλεκτρονικου τσιγαρου......

Αν δεν έχει 2 Α καπου διαβασα οτι κανει νερα στην φορτιση. Ξεκιναει και σταματαει και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Ας το δοκιμάσει να δει αν έχει θέμα, το μόνο ευκολο μιας που το έχει στα χέρια του

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει πρόβλημα με το Screen Protector της spigen στο απλό s7; Εννοώ με χρήση θήκης, αν ανασηκώνεται;

Επειδή θέλω να παραγγείλω δύο πακέτα, αν είναι εύκολο να μου το διευκρινίσει κάποιος!

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το ONE A2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει 2 Α καπου διαβασα οτι κανει νερα στην φορτιση. Ξεκιναει και σταματαει και τέτοια.

 

Έχεις δίκιο. Θέλει 2Α. Με 1,5Α δεν φορτίζει σωστά. Όμως στο e-shop υπάρχει γνήσιος 2Α σε πολύ καλή τιμή. Τον έχω πάρει και είναι ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...