Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/tempered-glass-protector-lcd-x-one-for-samsung-galaxy-s7-g930-3d-full-face-black-9h-p-TEL.028542

Το έχει δοκιμάσει κανείς στο απλό s7 να μας πει εντυπώσεις;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.e-shop.gr/tempered-glass-protector-lcd-x-one-for-samsung-galaxy-s7-g930-3d-full-face-black-9h-p-TEL.028542

Το έχει δοκιμάσει κανείς στο απλό s7 να μας πει εντυπώσεις;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

27 ? Σαν πολλά ειναι

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα της x-one clear screen protector να δω.και μακάρι να κάθονται καλά.

4,90 το ενα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα της x-one clear screen protector να δω.και μακάρι να κάθονται καλά.

4,90 το ενα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έβαλα της x One στο cellphone. Και με το που το πήρα μετά από ούτε ώρα το έβγαλα ξεκολαγε..επάνω στης γωνίες. Ρε παιδιά αν το αφήσουμε έτσι γραυσουνιετε εύκολα ? Αν χαραχτει η οθόνη είναι πολλά τα λεφτά για αντικατάσταση??

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα της x-one clear screen protector να δω.και μακάρι να κάθονται καλά.

4,90 το ενα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από πού? Το είχα στο s6 και ήταν τέλειο!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Από πού? Το είχα στο s6 και ήταν τέλειο!

 

cellphone φιλε μου,αλλα μαλλον θα τα ακυρωσω αν ειναι να μην καθεται σωστα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.cellphones.gr/p/7351/?ref=bestprice.gr

Λέτε να είναι η αυθεντική? Από τιμή είναι 3 ευρώ πάνω σε σχέση με amazon αλλά άμεσα διαθέσιμη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα της x One στο cellphone. Και με το που το πήρα μετά από ούτε ώρα το έβγαλα ξεκολαγε..επάνω στης γωνίες. Ρε παιδιά αν το αφήσουμε έτσι γραυσουνιετε εύκολα ? Αν χαραχτει η οθόνη είναι πολλά τα λεφτά για αντικατάσταση??

 

Eπειδή έχω δουλέψει x-one ήμου πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια όταν βγήκε Note4/5 με τις curved οθόνες έβγαλαν κάτι tempered glass απογοήτευση. Σε απλές ζελατίνες όμως δεν είχα θέματα.

Στο cellphone κάνουν και τοποθέτηση;

Εδω και ένα βίντεο με τη συσκεκρινη μεμβράνη, αλλά αν κάθεται τέλεια στη αρχή και μετά ξεκολλάει τι να το κάνουμε;

 

Μήπως όμως στη ξεκόλλησε η θήκη που έχεις;Συμβαίνει συχνά.

 

Ναι, κάνει γρατζουνιές η οθόνη και εύκολα. Μια ματιά σε αναφορές στο διαδίκτυο θα σε πείσει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έχω δουλέψει x-one ήμου πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια όταν βγήκε Note4/5 με τις curved οθόνες έβγαλαν κάτι tempered glass απογοήτευση. Σε απλές ζελατίνες όμως δεν είχα θέματα.

Στο cellphone κάνουν και τοποθέτηση;

Εδω και ένα βίντεο με τη συσκεκρινη μεμβράνη, αλλά αν κάθεται τέλεια στη αρχή και μετά ξεκολλάει τι να το κάνουμε;

 

Μήπως όμως στη ξεκόλλησε η θήκη που έχεις;Συμβαίνει συχνά.

 

Ναι, κάνει γρατζουνιές η οθόνη και εύκολα. Μια ματιά σε αναφορές στο διαδίκτυο θα σε πείσει.

Εμένα έχει το τηλέφωνο τοποθετημένη από wind της ίδιας εταιρείας την αντιχαρακτικη έχει κολλήσει τέλεια αλλά δεν έχει καλή ευκρίνεια.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες για το απλό το s7 ξέρουμε κάποιο τζαμακι δοκιμασμένο και καλό? Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει δύο, το πρώτο δεν κόλλησε στα πλάγια και μαζευε χνουδακια και το δεύτερο είναι μικρό(για να καταλάβετε η ώρα είναι 19:24, το 2 είναι μέσα στο τζαμακι το 4 έξω)

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έχω δουλέψει x-one ήμου πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια όταν βγήκε Note4/5 με τις curved οθόνες έβγαλαν κάτι tempered glass απογοήτευση. Σε απλές ζελατίνες όμως δεν είχα θέματα.

Στο cellphone κάνουν και τοποθέτηση;

Εδω και ένα βίντεο με τη συσκεκρινη μεμβράνη, αλλά αν κάθεται τέλεια στη αρχή και μετά ξεκολλάει τι να το κάνουμε;

 

Μήπως όμως στη ξεκόλλησε η θήκη που έχεις;Συμβαίνει συχνά.

 

Ναι, κάνει γρατζουνιές η οθόνη και εύκολα. Μια ματιά σε αναφορές στο διαδίκτυο θα σε πείσει.

 

Δενα ξέρω πάντως δεν έκατσέπη καλά και ξεκολαγε στης γωνίες επάνω. Είναι περίεργη η οθόνη του edge7 .στο s7 edge plus που είχα βάλει εκεί δεν είχα κανένα θέμα Πάντως.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ο λαος θελει φωτος απο την γνησια leather back cover...........

 

αν καλυπτε,ολη την περιφερεια του κινητου,θα την ειχα στανταρ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν καλυπτε,ολη την περιφερεια του κινητου,θα την ειχα στανταρ.

Είδα είναι μόνο για το edge.

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160424/715b89736d911f1b695b0b0338b9be84.jpg δεύτερο αποτυχημένο tempered . Αρχίζω να πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένα σωστό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160424/715b89736d911f1b695b0b0338b9be84.jpg δεύτερο αποτυχημένο tempered . Αρχίζω να πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένα σωστό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

για πες μας αν εκατσε?αν υπαρχει και δυνατοτητα για φοτο ακομα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

για πες μας αν εκατσε?αν υπαρχει και δυνατοτητα για φοτο ακομα καλυτερα.

 

Αφού λέει αποτυχημένο! Μάλλον δεν έκατσε!

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για πες μας αν εκατσε?αν υπαρχει και δυνατοτητα για φοτο ακομα καλυτερα.

Αριστερά δεξιά δεν κόλλησε. Το 2ο με το ίδιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλα 20 ευρο σήμερα τσάμπα. Για screen protector. Παιδια ολο μ.... βγαζουν .ηθελα να ηξερα τα δοκιμάζουν? Μου φαίνεται δεν θα βάλω τίποτα επάνω και θα παρω μια θήκη να μπαινει ολο μεσα.η θα περιμένω να φερει ο Νικος.που ειναι ψαγμενος και δεν φερνει μ...... Edited by nikosz75013
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να βγει για το s7 κατι καλο και ποιοτικο ππυ να καλυπτει ολη την οθονη του γιατι ολα αυτα ναι οντως δεν εχουν σωστη καλυψη και ειναι τα λεφτα πεταμενα... ;) :confused:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε κάποια απο τις παρακάτω θήκεςνα μας πείτε εντυπώσεις?

OBLIQ Premium Flex Pro Series

Evutec Samsung Galaxy S7 Edge Karbon SI LITE

Galaxy S7 Edge Case Rugged Armor

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να βγει για το s7 κατι καλο και ποιοτικο ππυ να καλυπτει ολη την οθονη του γιατι ολα αυτα ναι οντως δεν εχουν σωστη καλυψη και ειναι τα λεφτα πεταμενα... ;) :confused:

Το θέμα είναι να αντέχει και την πίεση από τις διάφορες θήκες και να μην σηκώνεται στις άκρες ή στα πλάγια.

Link to comment
Share on other sites

Αν παθει κατι η οθονη γρατζουνιές ας πουμε πόσο παει η αντικατάσταση ξερει κανενας?
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Αν παθει κατι η οθονη γρατζουνιές ας πουμε πόσο παει η αντικατάσταση ξερει κανενας?

 

Δεν ξέρω πόσο πάει, αλλά το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι σίγουρα δεν αξίζει τον κόπο μια αλλαγή οθόνης.

Γι αυτό καλύτερα άτομα σαν εμένα που μας πειράζει η σκόνη και μια γρατζουνια που φαίνεται μόνο κάτω από τον ήλιο, εμάς μας φαίνεται σαν να έσπασε, καλύτερα να το προστατεψουμε με μια απλή μεμβράνη για την ώρα μέχρι να βρούμε ένα καλό tempered.

Εγώ περιμένω ένα από ebay αλλά δεν ήρθε Παρασκευή που νόμιζα ότι θα το έχω.

Τώρα ελπίζω για αυτή την εβδομάδα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μόλις του "φόρεσα" την Sview cover για να είναι προστατευμένο τώρα που ξεκινάνε οι ζέστες και βγάζουμε σακάκια και μπουφάν.

Αν και ουσιαστικά το κρύβεις το τηλέφωνο για εμένα είναι η καλύτερη λύση αυτούς τους μήνες και την είχα σε όλη τη σειρά note (2-3-4).

Μπορώ να πω ότι είναι ίσως η καλύτερη sview που είχα όμως, αν και δεν είναι δερμάτινη, δεν δίνει καθόλου έξτρα όγκο στο τηλέφωνο, έχει καλό grip και η ασύρματη φόρτιση δουλεύει άψογα (όχι ότι θα είχε πρόβλημα).

Σκέφτομαι για εναλλαγή να πάρω και μία led.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...