Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα στο μαγαζί και την τοποθέτησαν εκεί. Δεν την κράτησα γιατί έκανε νερά....

Τι να πω μάλλον είμαι πολύ περίεργος

 

Κοίτα, θέλει πολύ καλό καθάρισμα με τα πανακια της συσκευασίας, πολύ καλό καθάρισμα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλην της rugged armor με όλες τις άλλες θήκες είχα πρόβλημα με αυτή τη ζελατίνα..

 

Άρα έχω πιθανότητες :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα, θέλει πολύ καλό καθάρισμα με τα πανακια της συσκευασίας, πολύ καλό καθάρισμα!

 

Συμφωνώ. Βασικά οι ίδιοι μου πρότειναν να την βάλουν και είπα για να το προτείνουν άρα θα ξέρουν. Τουλάχιστον δεν την πλήρωσα... Αλλά έβγαλα μια απλή spigen όχι full screen που είχα ξεκινήσει να συνηθίζω σιγά σιγά για να πάρω την άλλη και τώρα είμαι χωρίς

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα αυτο http://www.mythiki.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=6743&virtuemart_category_id=532

τοποθετηση σε μαγαζι αριστη!μονο που θελει λιγο ποιο πιεση η αφη!

 

Aμα θελει παραπανω πιεση η αφη σημαινει οτι δεν εκατσε καλα ειτε δεν ειναι καλη

 

Οπως εχει αναφερθει αρκετες φορες επειδη δεν εχουν κολλα σε ολη την επιφανεια αλλα μονο περιπετρικα μενει αερας κατω απο το τζαμακι και αυτο δημιουργει τα προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Η κοπέλα μου ετοιμάζεται να αγοράσει το S7 edge Pink και μου ζήτησε να βρω για προστατευτικές θήκες. Κατέληξα σε μια από τις 2:

https://goo.gl/C0V3yf & https://goo.gl/rmdUIj . Πιο πολύ πάω προς τη 2η, γιατί η πρώτη είναι πολύ χοντροκομμένη για κοπέλα.

 

1ο ερώτημα: Υπάρχει διαφορά ποιότητας ανάμεσα σε αυτές τις 2 ? Θέλω να τοποθετήσω και γυαλί προστασίας επομένως αν κάποιος έχει δοκιμάσει κάποια με γυαλί ας μου πει εντυπώσεις.

 

2ο ερώτημα: Σε μια πρώτη αναζήτηση για γυαλί δεν βρήκα τίποτα ενδιαφέρον από θέμα εταιρείας - ποιότητας. Θα ήθελα να μου προτείνετε γυαλιά.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν θελεις κατι αλλο για θηκη πιστευω:

https://www.skroutz.gr/s/9963644/Nillkin-Nature-TPU-%CE%A1%CE%BF%CE%B6-Galaxy-S7-Edge.html

βγαινει και σε ροζ,εγω παραγγειλα την grey για το silver!ειχα παλια στο s6 edge olus και απο δυο πτωσεις που ειχα στον δρομο κιολας δεν επαθε το παραμικρο το κινητο!χαρη στην ελαστικοτητα που εχει!η σκληρες θηκες υπαρχει περιπτωση γρατζουνιες στις 4 ακρες που κρατανε το κινητο!εχουν αναφερθει περιπτωσεις σε σειρα s6!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

δεν θελεις κατι αλλο για θηκη πιστευω:

https://www.skroutz.gr/s/9963644/Nillkin-Nature-TPU-%CE%A1%CE%BF%CE%B6-Galaxy-S7-Edge.html

βγαινει και σε ροζ,εγω παραγγειλα την grey για το silver!ειχα παλια στο s6 edge olus και απο δυο πτωσεις που ειχα στον δρομο κιολας δεν επαθε το παραμικρο το κινητο!χαρη στην ελαστικοτητα που εχει!η σκληρες θηκες υπαρχει περιπτωση γρατζουνιες στις 4 ακρες που κρατανε το κινητο!εχουν αναφερθει περιπτωσεις σε σειρα s6!

Ποσο ιδιο γουστο εχουμε....

Την grey nillkin εχω κι εγω για το silver S7 Edge μου και την ροζ nillkin για το rose gold s7 edge της η κοπελα μου.

Με τις spigen δεν την παλεψα...Δεν μου αρεσαν καθολου και χαλαγανε και την ομορφια του κινητου.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ιδιο γουστο εχουμε....

Την grey nillkin εχω κι εγω για το silver S7 Edge μου και την ροζ nillkin για το rose gold s7 edge της η κοπελα μου.

Με τις spigen δεν την παλεψα...Δεν μου αρεσαν καθολου και χαλαγανε και την ομορφια του κινητου.

 

Είναι το ίδιο προστατευτικές ? Από γυαλί έχετε βάλει κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Δύο μήνες περίπου με το κινητό ,διάβασα από εδώ και από εκεί όσο μπόρεσα και κατέληξα πως με κρυσταλλάκια δεν βγαίνει άκρη.Οπότε η θήκη ήταν μονόδρομος πέραν της οπίσθιας πλάτης.Δεν ήθελα το black onyx το έχουν άλλοι δυο φίλοι μου και είχα κουραστεί με το μαύρο χρώμα τον τελευταίο καιρό και μιας και την πλάτη του κινητού την θεωρώ "άσχημη" επέλεξα εδώ και 2 βδομάδες περίπου την Samsung S-View Cover Silver.Ήταν αυτό ακριβώς που ήθελα,ταιριάζει απόλυτα με το white pearl χρώμα του κινητού αφήνοντας πολύ έξυπνα να φαίνεται η αλουμινένια περιμετρική επιφάνεια του κινητού...πιστεύω με τις φώτο να βοηθώ και άλλους μελλοντικούς αγοραστές της συσκευής έχοντας μια ακόμη εικόνα για την τελική τους επιλογή ;)

DSC_0312.jpgDSC_0313.jpgDSC_0315.jpgDSC_0323.jpgDSC_0322.jpgDSC_0350.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω την ultimate shield full body και με την χρηση σεσουαρ στις ακρες εκαστε περιφημα & σε συνδυασμο με την spigen neo hybrid δεν σηκωθηκε σε καμια γωνια....

 

Σε σχεση με την screenkinght αυτη ειναι καλυτερη....εχει πολυ καλη αισθηση

 

Την πηρα με 20% εκπτωση...

αφου την ξεχασα στο καλαθι μου εστειλε κανα δυο mail υπενθυμισης με 10% και 20% εκπτωση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Aμα θελει παραπανω πιεση η αφη σημαινει οτι δεν εκατσε καλα ειτε δεν ειναι καλη

 

Οπως εχει αναφερθει αρκετες φορες επειδη δεν εχουν κολλα σε ολη την επιφανεια αλλα μονο περιπετρικα μενει αερας κατω απο το τζαμακι και αυτο δημιουργει τα προβληματα

Το εβγαλα,μου εσπασε τα νευρα!στις ακρες μονο κολλα ειχε και πρεπει να ηταν στον αερα το tempered glass..εχω ενα αλλο,θα παω αυριο να το βαλω..αν δεν κατσει και αυτο θα το αφησω ετσι!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα φίλος αγόρασε θήκη nilkin με το στρογγυλό παράθυρο για το Samsung Galaxy Edge 7. Το πρόβλημα του είναι ότι το ρολόι ...δεν είναι συνέχεια φωτεινό

..όπως θέλει.

Δοκιμάσαμε τα πάντα ....αλλά δυστυχώς μετά από λίγο σβήνει. Μήπως έχει βρει κάποιος λύση για να είναι always on το ρολόι;;;

Δεν έχει θέμα με την μπαταρία...απλά θέλει συνέχεια να το βλέπει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα φίλος αγόρασε θήκη nilkin με το στρογγυλό παράθυρο για το Samsung Galaxy Edge 7. Το πρόβλημα του είναι ότι το ρολόι ...δεν είναι συνέχεια φωτεινό

..όπως θέλει.

Δοκιμάσαμε τα πάντα ....αλλά δυστυχώς μετά από λίγο σβήνει. Μήπως έχει βρει κάποιος λύση για να είναι always on το ρολόι;;;

Δεν έχει θέμα με την μπαταρία...απλά θέλει συνέχεια να το βλέπει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Μηπως επειδη το ρολοι μετακινειται ,φευγει απο το στρογγυλο της θηκης και νομιζει οτι σβηνει;

Στρογγυλο πραθυρο σε θηκη που να δουλευει σωστα το ρολογακι μονο η LG νομιζω εχει.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα φίλος αγόρασε θήκη nilkin με το στρογγυλό παράθυρο για το Samsung Galaxy Edge 7. Το πρόβλημα του είναι ότι το ρολόι ...δεν είναι συνέχεια φωτεινό

..όπως θέλει.

Δοκιμάσαμε τα πάντα ....αλλά δυστυχώς μετά από λίγο σβήνει. Μήπως έχει βρει κάποιος λύση για να είναι always on το ρολόι;;;

Δεν έχει θέμα με την μπαταρία...απλά θέλει συνέχεια να το βλέπει.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Το always on δεν μένει στο ίδιο σημείο για πολύ ώρα γιατί χαλάνε τα pixel...

Για αυτό έχεις αυτό το πρόβλημα και δεν νομίζω να αλλάξει... εκτός και αν βάλεις κάποια άλλη εφαρμογή από το play store!!!

 

Έχω να προτείνω αυτήν γιατί την έβαλα σε Α5 2016 ενός φίλου!!!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomer.alwayson&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλή και η liquid crystal αλλά πετάει τη ζελατίνα της spigen..

 

εγω παλι δεν εχω κανενα προβλημα με τον συνδιασμο liquid-ζελατινα spigen.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα την crystal hd και μαζί με την rugged armor δείχνει καλή συνεργασία....

Θέλω να δω συμπεριφορά στην καθημερινότητα δουλειά κλπ και θα επανέλθω

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος απο Θεσσαλονίκη που να έχει το γνήσιο leather back cover (S7 flat) να έρθω να το δω απο κοντά; Σε οσα καταστήματα πήγα δεν το έχουν. Αξίζει τα λεφτά του; Είναι λίγο αλμυρή η τιμή του και θα ήθελα να το δω πως κάθεται στο χέρι πριν το αγοράσω..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα την crystal hd και μαζί με την rugged armor δείχνει καλή συνεργασία....

Θέλω να δω συμπεριφορά στην καθημερινότητα δουλειά κλπ και θα επανέλθω

 

Άκυρο την πετάει την ζελατίνα ή rugged :mad::mad: Τώρα έβαλα μια μαλακή διάφανη του πλαισίου υποχρεωτικά αλλά με χαλάει που η θήκη κολλάει στο πίσω τζάμι. Άρα στο ψάξιμο για θήκη πάλι

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως την παλευετε με τέτοιες χοντροκομμένες θήκες. Είναι το κινητό τόσο όμορφο και το κάνετε πανηγύρι. Μπρος και πίσω.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως την παλευετε με τέτοιες χοντροκομμένες θήκες. Είναι το κινητό τόσο όμορφο και το κάνετε πανηγύρι. Μπρος και πίσω.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Δίκιο έχεις υποχρεωτικό όμως λόγω δουλειάς και παιδιών στο σπίτι.

Θα θελα να μην έχω τίποτα πάνω του γιατί είναι πανέμορφο αλλά δεν έχω επιλογές

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

με ultimate shield & spigen neo hybrid

 

http://i1382.photobucket.com/albums/ah274/tbairaktaris/public/image-0-02-05-f91b5d7fadd3358746dec9f138739ba2d45ebe76fe7bb9c5db92f9f78c858d7e-V_zpsgwqrapqa.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...