Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την προηγουμενη σελιδα..αυτο που εγραψες δεν το βγαζει καν στο sammobile..

 

gBTW3v

 

Λάθος το αντέγραψα?

 

Σορρυ το αντέγραψα λάθος

Edited by apostolos01
Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως αυτό με τις διαφορετικές ημερομηνίες αναβάθμισης (και μάλιστα με τεράστιο χρόνο ανάμεσά τους) είναι τελείως κουλό!!! :down:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Από περιέργεια και νομίζωντας πως θα έχω ένα επιπλέον backup των επαφών μου, πάτησα την επιλογή μεταφορά στο samsung account. Ωστόσο είχε σαν αποτέλεσμα να σβηστούν οι επαφές από τη συσκευή και να βρίσκονται μόνο στο samsung account. Υπάρχει τρόπος να τις ξανααντιγράψω στη συσκευή ώστε να υπάρχουν και εκεί?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Από περιέργεια και νομίζωντας πως θα έχω ένα επιπλέον backup των επαφών μου, πάτησα την επιλογή μεταφορά στο samsung account. Ωστόσο είχε σαν αποτέλεσμα να σβηστούν οι επαφές από τη συσκευή και να βρίσκονται μόνο στο samsung account. Υπάρχει τρόπος να τις ξανααντιγράψω στη συσκευή ώστε να υπάρχουν και εκεί?

Βάλε να εμφανίζονται οι επαφές του Samsung account στη συλλογή, για να τις βλέπεις.

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά το Samsung cloud αρνείται να δουλέψει! Όλο σφάλμα βγάζει. Το cloud και το account είναι ίδια υπηρεσία;

 

from my S7

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

και εγώ κάτοχος του S7 (ας είναι καλά η μεγάλη επιδότηση της cosmote) κάπου διάβασα ότι η εφτάρα καθυστερεί

γιατί εντοπίστηκαν προβλήματα στην αγγλική nugat7 αληθεύει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα, γιατί κάθε μερικές μέρες βγαίνει σε διάφορα regions, αν υπήρχε γενικό πρόβλημα δε θα είχε σταματήσει τελείως το update; Edited by Angmar
Link to comment
Share on other sites

και εγώ κάτοχος του S7 (ας είναι καλά η μεγάλη επιδότηση της cosmote) κάπου διάβασα ότι η εφτάρα καθυστερεί

γιατί εντοπίστηκαν προβλήματα στην αγγλική nugat7 αληθεύει αυτό?

Εγω με την 7αρα από Day1 δεν έχω κανένα θέμα. Εκτός αν υπάρχει κάτι που δεν εντόπισα γιατί δεν εμποδίζει την γενική εμπειρία χρήσης. Τι πρόβλημα είδες ότι εντοπίστηκε;

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

Εγω με την 7αρα από Day1 δεν έχω κανένα θέμα. Εκτός αν υπάρχει κάτι που δεν εντόπισα γιατί δεν εμποδίζει την γενική εμπειρία χρήσης. Τι πρόβλημα είδες ότι εντοπίστηκε;

 

Sent from my Galaxy s7 gold

εγώ έχω την εξάρα γιατί επεξεργάζομαι το τηλ (έρχομαι από τα λιτά nexus ) το διάβασα σε ένα ξένο forum για S7

αν το βρω θα το αναρτήσω :)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους περιμένουν nougat με ρουμανικη ρομ, η Samsung Ρουμανιας είπε μέχρι τελος Φεβρουαρίου θα έχει δοθεί.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Το κινητο αγοραστηκε πριν από 10 μηνες.

Καλύπτεται αυτή η βλαβη από την εγγυηση?

Που πρεπει να παει το κινητο για service?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Το κινητο αγοραστηκε πριν από 10 μηνες.

Καλύπτεται αυτή η βλαβη από την εγγυηση?

Που πρεπει να παει το κινητο για service?

 

Θα σου έλεγα να το πας στη smartec, σίγουρα σε καλύπτει εχει 2 χρόνια εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

Το κινητο αγοραστηκε πριν από 10 μηνες.

Καλύπτεται αυτή η βλαβη από την εγγυηση?

Που πρεπει να παει το κινητο για service?

 

Νωμιζω εντός 14 ημερών έχεις δικαίωμα αλλαγής συσκευής, διορθώστε με αν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

Νωμιζω εντός 14 ημερών έχεις δικαίωμα αλλαγής συσκευής, διορθώστε με αν κάνω λάθος

 

Και αυτός το αγόρασε πριν 10 μήνες.Που κολλάει αυτό που λες;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός το αγόρασε πριν 10 μήνες.Που κολλάει αυτό που λες;:confused:

 

Μη βαράς, δεν το πρόσεξα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω.

Το κινητο αγοραστηκε πριν από 10 μηνες.

Καλύπτεται αυτή η βλαβη από την εγγυηση?

Που πρεπει να παει το κινητο για service?

 

Sorry για το προηγούμενο ποστ, όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω από την στιγμή που σε καλύπτει εγγύηση προχωρας ανάλογα

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι η Nougat, με changelist 10422490, μαλλον αποδειχτικε σταθερη, αφου πλεον βγαινει σε ολο και περισσοτερες χωρες και αντικαταστησε και την αρχικη εκδοση της BTU, στην Αγγλια. Αρα αυτην περιμενουμε και ελπιζω εντος Φεβρουαριου.
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε η αναβάθμιση 1η σε σχέση με τις άλλες εταιρίες και θα την πάρουμε τελευταίοι και με διαφορά...
Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε η αναβάθμιση 1η σε σχέση με τις άλλες εταιρίες και θα την πάρουμε τελευταίοι και με διαφορά...

Πότε ακριβώς;

 

Sent from Samsung Galaxy S7 Silver Titanium

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση..το s7 δεν εντοπίζει την ακριβή θέση μου ούτε στην εφαρμογή καιρού ούτε στο Google maps,ούτε στο navigon ..Έχω επιλέξει GPS, wifi και δεδομένα...Πέφτει καμιά 50αρια μέτρα μακριά...Μπορώ να κάνω κάτι?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μολις το εβαλα να κανει την πρωτη φορτιση στον γνησιο ασυρματο φορτιστη,απλα κανει την αργει φορτιση,πειραζει?

 

δεν θελω να το βγαλω κ να ενεργοποιησω την γρηγορη.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση..το s7 δεν εντοπίζει την ακριβή θέση μου ούτε στην εφαρμογή καιρού ούτε στο Google maps,ούτε στο navigon ..Έχω επιλέξει GPS, wifi και δεδομένα...Πέφτει καμιά 50αρια μέτρα μακριά...Μπορώ να κάνω κάτι?

 

Καλιμπραρισμα το μαγνητομετρο.

*#0*# μετά στο μενού Πατασ sensors μετά πας κάτω κάτω και βλέπεις κάτω αριστερά ένα κύκλο.αν η γραμμή που είναι μέσα δεν είναι μπλε και δεν γράφει το3 από κάτω της.κανεισ οχταρια στον αέρα κρατοντασ τη συσκευή,μέχρι να γίνει μπλε γραμμή και 3

Link to comment
Share on other sites

Καλιμπραρισμα το μαγνητομετρο.

*#0*# μετά στο μενού Πατασ sensors μετά πας κάτω κάτω και βλέπεις κάτω αριστερά ένα κύκλο.αν η γραμμή που είναι μέσα δεν είναι μπλε και δεν γράφει το3 από κάτω της.κανεισ οχταρια στον αέρα κρατοντασ τη συσκευή,μέχρι να γίνει μπλε γραμμή και 3

 

είναι κόκκινη και γράφει 1...προσπαθώ 10' να γίνει 3,αλλά τίποτα

Link to comment
Share on other sites

είναι κόκκινη και γράφει 1...προσπαθώ 10' να γίνει 3,αλλά τίποτα

 

Θα γίνει...Εγώ το έχω κάνει σε φίλους μέσα σε 15".Προσπάθησε τα οχταρια όσο μπορείς να είναι σε 3 διαστάσεις.συνδιασμοσ χεριού και καρπού.

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει...Εγώ το έχω κάνει σε φίλους μέσα σε 15".Προσπάθησε τα οχταρια όσο μπορείς να είναι σε 3 διαστάσεις.συνδιασμοσ χεριού και καρπού.

 

χαχα..με βλέπουν τα παιδιά και γελάνε

Link to comment
Share on other sites

χαχα..με βλέπουν τα παιδιά και γελάνε

 

Χα χα όντως είναι λίγο αστείο το όλο θέμα..Τα κουλά της τεχνολογίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...