Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά. Να σας κάνω 2 ερωτήσεις

 

1) Μήπως γνωρίζει κάποιος πως σταματάω τον ήχο όταν βγάζει φωτογραφία ?? (Χωρίς να το βάλω στο αθόρυβο όμως)

2)Γιατί στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την επιλογή "Σταθεροποίηση βίντεο" ??

 

Ευχαριστώ

 

Ο ηχος απο την καμερα δεν βγαινει για λογους πολιτικης...το σταθεροποιηση βιντεο ενεργοποιειται κανονικα, δεν ειναι ανενεργο..

Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος απο την καμερα δεν βγαινει για λογους πολιτικης...το σταθεροποιηση βιντεο ενεργοποιειται κανονικα, δεν ειναι ανενεργο..

 

Μεγάλη βλακεία να μην βγαίνει ο ήχος.

Ρε Πάνο εμένα δεν το ενεργοποιεί. Το έχω στο FHD (όχι 60 καρέ).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε ενημέρωση 200 κάτι mb http://imgur.com/a/kyxEy

Προτείνετε να κάνω πρώτα καμία επαναφορά ή δεν υπάρχει πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Εχει ανακοινωθει επισημα μεχρι ποτε θα υποσηριζεται το κινητο?

 

Δηλαδη μεχρι ποια εκδοση android θα παρει επισημα.

 

Δεν μιλαω για την android 7 που ηδη εχει παρει.

Link to comment
Share on other sites

Σε οσους εχουν βαλει το θεμα του S8 στην home screen σας εμφανιζει το βελακι με το μνμ να κανεις swipe? Εμενα το εμφανισε για λιγο και απο τοτε δεν το ξαναδειξε.

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αν βάλεις στην αρχική οθόνη εφαρμογές τρίτων δηλ. εκτός samsung δεν εμφανίζεται

Link to comment
Share on other sites

περιμένω να παραλάβω το S7 από μέρα σε μέρα.

Κάποιες σελίδες πίσω το μάτι μου έπεσε σε κάποιον που έλεγε ότι πριν την αναβάθμιση σε nougat πρέπει να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Το ίδιο και μετά την αναβάθμιση. Αυτό είναι αρκετό ή χρειάζεται και κάτι άλλο?

Αν έρθει με προεγκατεστημένη τη nougat χρειάζεται πάλι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων?

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται επαναφορά, ούτε πριν ούτε μετά την εγκατάσταση. Αυτά που διαβάζεις είναι όλα εμπειρικά και δεν βασίζονται σε κάποια επίσημη σύσταση του κατασκευαστή.

 

Επίσης δε χρειάζεται επαναφορά αν έρθει με την nougat ήδη εγκατεστημένη.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φόρτιση (αργή) και είμαι υπερευχαριστημενος Σαν νεος κάτοχος. Πάντα σε σχέση με το προηγούμενο τηλ βλέπω απίστευτη διαχείριση. Ομολογώ δεν το περίμενα. Φαντάζομαι το edge τι θα κάνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με την τελευταια αναβαθμιση παρατηρησατε κατι ουσιαστικο;

Απολύτως τίποτα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο σημα πως παει το κινητο; λαμβανει ισχυρο σημα;εχει ισχυρη ληψη και στα δεδομενα;και δεν μιλαω μονο για περιοχες που εχουν ισχυρο σημα οι εταιρειες κινητης αλλα και σε περιοχες που οι εταιρειες εχουν ισχνο αδυναμο σημα.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα πως ειναι σε παρομοια επιπεδα με αλλα κινητα. Ισως λιγο πιο αδυναμο wifi.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα πως ειναι σε παρομοια επιπεδα με αλλα κινητα. Ισως λιγο πιο αδυναμο wifi.

Δηλαδη σε σχεση με το s6 με το alpha η με το xcover 3 το οποιο εχει πολυ καλη κεραια πως παει; αν φυσικα εχεις δεδομενα γι'αυτα τα κινητα η πες μου αν σου ειναι ευκολο με ποια πανω κατω ειναι ομοιο απ'αυτα που εσυ εχεις υπ'οψιν σου διοτι εγω εκτος συσκευων samsung δεν εχω εμπειρια καμμια.ευχαριστω και παλι για την βοηθεια σου.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σε σχεση με το s6 με το alpha η με το xcover 3 το οποιο εχει πολυ καλη κεραια πως παει; αν φυσικα εχεις δεδομενα γι'αυτα τα κινητα η πες μου αν σου ειναι ευκολο με ποια πανω κατω ειναι ομοιο απ'αυτα που εσυ εχεις υπ'οψιν σου διοτι εγω εκτος συσκευων samsung δεν εχω εμπειρια καμμια.ευχαριστω και παλι για την βοηθεια σου.

 

παρομοιο με το alpha διοτι το εχει η γυναικα μου (πριν το ειχα εγω) . καλυτερο απο το G4 που ειχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το oneplus 3 έχει καλύτερο σήμα ειδικά εκεί που είχε θέμα το op.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με την τελευταια αναβαθμιση παρατηρησατε κατι ουσιαστικο;

Χειρότερο wifi

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα την τελευταια αναβαθμιση δεν δουλευει το μικροφωνο στο 10% των κλησεων! :mad:

 

ειτε μιλαω με ΒΤ ακουστικο, ειτε κατευθειαν απο τη συσκευη, ο συνομιλητης δεν με ακουει.

 

εκανα clear cache μηπως και, αλλα δεν εστρωσε. Το βλεπω απο Δευτερα για σερβις.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αποφάσισε να μπει σε soft brick mode, κάνοντας συνέχεια επανεκκίνησης.

Μετά από μέρες προσπάθησα να του πέρασω με Odin το firmware, και κατέληξα να βλέπω μόνο αυτό όταν ξεκινάει το κινητό

http://i1357.photobucket.com/albums/q741/KiloMeater/20170604_111939_zpsq7qtjorj.jpg

Ότι και να πάτησα δε. Αντιδρά

Καμία ιδέα;

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε download mode μπαίνει?ξαναδοκιμάσε μα περάσεις τη ρομ μέσω odin και βεβαιώσου ότι κανείς τα σωστά βήματα
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...