Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο firmware φοράς;

 

και εγω 4,5 με 5 ωρες SOT εχω με πολυ χρηση 4G εγω φοραω το τελευταιο του αυγουστου BPH6 απο ελβετια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω 4,5 με 5 ωρες SOT εχω με πολυ χρηση 4G εγω φοραω το τελευταιο του αυγουστου BPH6 απο ελβετια

Αυτό μου το βγάζει Γαλλία στο sammobile... Το ίδιο είναι?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν η χαζομάρα για την αναβάθμιση παίζει να φεύγει κάπως;;; https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160905/77771d54619285fefd06b173f3257d61.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο firmware φοράς;

 

Τπτ το εχω μαμα το κινητο...Και πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος με την μπαταρια του.

Κατι αλλο τωρα ρε παιδι.Πηρα ενα tempered glass αλλα δεν καλυπτει ολη την οθονη τις ακρες και απο τις δυο πλευρες δεν την καλυπτει.

Εχετε να.μου προτεινετε καποιο???

Σε λογικη τιμη φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Για στην παρέα. Μόλις το πήρα το εργαλείο αλλά νομίζω ότι δεν μου δουλεύει το Wi fi ενώ συνδέεται δεν μπαίνει στο δίκτυο. Δεν έχω θέμα με κανένα άλλο κινητό και το rooter, είναι κάποια ρύθμιση η πάω και το αλλάζω?
Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο....σημερα το εβαλα διπλα στο edge,και πραγματικα το edge το ζηλεψα λιγο,αλλα οταν το επιασα στα χερια μου δεν με εκανε να νιωσω ανεση με το πιασημο του....και πραγματικα η οθονη την ζηλεψα σε αυτο το μεγεθος,αλλα ως εκει...

Για την χρηση που θελω το κινητο το edge δεν θα με βολευε.....

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με την χρήση αν πχ έχεις πολύ χαμηλά τον φωτισμό, και είσαι στο WiFi και κάνεις χρήση κύριος μαύρο φόντο (δλδ τέρμα περιοριστικη χρήση) χαλαρά βαράει και 6 ώρες sot και... Αν έχεις 4g τέρμα το φως και browsing χωρίς περιορισμούς (χωρίς μαύρο φόντο κλπ) κάτι 2 ώρες και κάτι ψιλα βγάζεις, και βράζει η συσκευή στο καπάκι

 

Ανάλογα ποιος και πως θεωρεί καλή την αυτονομία

 

Το εγραψα για το update, 2 ατομα ειπαν οτι επεσε η μπαταρια και 2 οτι ειχαν καλυτερη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το scloud σας δουλεύει? Εδώ λέει μονίμως ότι απέτυχε να κάνει οτιδήποτε...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις disable package? Αν έχεις,έχεις απενεργοποιήσει το Samsung push κάτι? Γιατί σε εμενα αυτό την έκανε την ζημια

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις disable package? Αν έχεις,έχεις απενεργοποιήσει το Samsung push κάτι? Γιατί σε εμενα αυτό την έκανε την ζημια

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Ευχαριστώ πολύ..Αυτό ήταν....

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το fake Internet τελικά εξακολουθεί και έχει γίνει πολύ ενοχλητικό πλέον. Δείχνει ότι έχει σήμα 4G και δεν μπορείς να μπεις στο Internet. Μόνο με επανεκκίνηση ή να το βάλεις στη λειτουργία πτήσης. Το κάνει και σε σας αυτό? Είναι πολύ σπαστικό να έχεις ένα τόσο ακριβό τηλέφωνο και να συμβαίνει αυτό το πράγμα. Απαράδεκτο.

Εδω κανεις παιδια?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εδω κανεις παιδια?

Εγω είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο με την τελευταία ρομ...έβαλα την προηγμένη έκδοση, του Ιουλίου δηλαδή, και βλέπω να είναι σταθερό τώρα... Κατι μικρό αργοπορίες που έχει βγάλει, είναι νορμάλ γιατί δεν έχει καλο σήμα εδώ

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε σίγουροι ότι δεν φταίει η κινητη και φταίει το κινητό όσο αναφορά το οτι δείχνει ίντερνετ και δεν έχει ?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε σίγουροι ότι δεν φταίει η κινητη και φταίει το κινητό όσο αναφορά το οτι δείχνει ίντερνετ και δεν έχει ?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Κοίτα εγώ πριν μια βδομάδα με το s5 είχα σήμα φουλ, τώρα που πήρα s7, με την τελευταία έκδοση, είχα θεματακια στο ίδιο σημείο.... Οπότε ναι είναι θέμα της συσκευής...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω κανεις παιδια?

Εμένα θα έλεγα έστρωσε ή απλά πλέον Δεν το καταλαβαίνω

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να είστε σε 4g και να μην σας κάνει battery drain τα google services????

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να είστε σε 4g και να μην σας κάνει battery drain τα google services????

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ από την στιγμή που έκανα απενεργοποίηση το Google fit και το photos(να κανει upload μόνο όταν φορτιζει το κινητο ) δεν είχα ποτέ ξανά θέμα .

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την στιγμή που έκανα απενεργοποίηση το Google fit και το photos(να κανει upload μόνο όταν φορτιζει το κινητο ) δεν είχα ποτέ ξανά θέμα .

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Πως το κάνουμε αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ερώτηση... Όταν δεν χρησιμοποιειτε δεδομένα, το δίκτυο το αφήνετε 4g/3g/2g να ψάχνει αυτόματα πχ, ή το γυρνάτε μόνο 2g;; αν το έχετε αυτόματα 4g, καταναλώνει μπαταρία παραπάνω απ ότι αν είναι μόνο 2g; κι αν ναι, για τι διαφορά μιλάμε σε sot;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει το τελευταίο update, αλλά δεν βρίσκω πουθενά το s cloud που είναι;

Στις ρυθμίσεις είναι.

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ερώτηση... Όταν δεν χρησιμοποιειτε δεδομένα, το δίκτυο το αφήνετε 4g/3g/2g να ψάχνει αυτόματα πχ, ή το γυρνάτε μόνο 2g;; αν το έχετε αυτόματα 4g, καταναλώνει μπαταρία παραπάνω απ ότι αν είναι μόνο 2g; κι αν ναι, για τι διαφορά μιλάμε σε sot;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σίγουρα είναι καλύτερα..Μπορεί και 30% παραπάνω

 

Εγώ δεν το πειράζω προτιμώ να υπάρχει δίκτυο σφαίρα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ποιο είναι το τελευταίο update που λέτε;

εγώ έχω το παρακάτω και δεν μου βγάζει για update... είναι αυστριακό.

 

Screenshot_20160906-133157.png

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ποιο είναι το τελευταίο update που λέτε;

εγώ έχω το παρακάτω και δεν μου βγάζει για update... είναι αυστριακό.

 

Screenshot_20160906-133157.png

G930FXXU1BPH6/G930FEUR1BPH1/G930FXXU1BPH1

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...