Jump to content

Cosmote Calling Tunes


filippos
 Κοινοποίηση

Πόσο χρήσιμη/ωραία είναι αυτή η υπηρεσία;  

271 members have voted

  1. 1. Πόσο χρήσιμη/ωραία είναι αυτή η υπηρεσία;

    • Μου αρέσει. Πρωτότυπη
      149
    • Δεν μου αρέσει. Άλλος ένας τρόπος να κερδίσουν €
      66
    • Με αφήνει αδιάφορο!
      56


Recommended Posts

Είσαι σίγουρος;;;

Γιατί εμένα ακούγετε μόνο μια φορά το μπιπ και μετά αρχίζει το τραγούδι πολύ γαμάτη υπηρεσία!

Μπράβο στην Cosmote που επιτέλους έδωσε μια πρωτοποριακή υπηρεσία στους χρήστες της και το αντίπαλο δέος έφαγε χώμα!

 

Φοβερή υπηρεσία τέλεια!!!

 

:) :D ;) :o

 

 

To μπιπ ακούγεται από μέσα αλλά διακριτικά … εγώ δεν το βρίσκω κακό αφού ο άλλος θα καταλαβαίνει ότι χτυπάει κ ότι δεν το έχεις σηκώσει ακόμα, αφού η μουσική που ακούγεται είναι από το κινητό και όχι από τη καφετερία …

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 149
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναλογα ποιον ηχο θα επιλεξεις.. Για παραδειγμα, αν επιλεξεις το "the reason" ακουγεται πολυ δυνατα (σε σχεση με την μελωδια) το τουτ. Αν επιλεξεις το "Θα περιμένω / C:Real" σχεδον δεν ακουγεται το "τουτ"...

 

Καλη φαση!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

εγώ επέλεξα στο κινητό του πατέρα μου το Χαμογέλασε του Ρέμου και ακούγεται το μπιπ....δεν ξέρω αλλά εμένα με χάλασε πάρα πολύ... (είμαι πλεονέκτης)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Τη λιστα με τα τραγουδια και τις κατηγοριες αναλυτικα μπορειτε να τη δειτε στο site της Cosmote.;)

Καπου στην πρωτη σελιδα εχει για τη νεα υπηρεσια. Εχει πολλες κατηγοριες και καμποσα τραγουδια που δυσκολα θα τ' ακουσει καποιος ολα απο το κινητο του!:X

Βολικοτερα ειναι απο το site και μετα κατευθειαν παραγγελια απο το κινητο!:D

Έχει ακριβές link γιατί βρήκα την είδηση αλλά δεν έχει τραγούδια μέσα...

 

 

Ευχαριστώ,

 

Edit: βρήκα διάφορα links αλλά, ενώ γράφουν calling tunes, με οδηγούν στο beatbox!

Ιδρυτικό μέλος του "Φώφη και τα μυαλά στα κάγκελα", Φώφη Τσεσμελή fan club.
Link to comment
Share on other sites

http://callingtune.mycosmos.gr/

 

Μπες σε αυτό το site απευθείας.Εκεί θα βρείς όλα τα τραγούδια!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν θελήσει κάποιος να βγάλει το calling tune, μπορεί να γίνει ή θα έχω για πάντα το "leavin' New York" που πέρασα πριν από λιγο και είναι φοβερό;;;; :p :cool: :p :cool:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Re paidia imarton,bgike afth i ipiresia kai leo "wow katapliktiki!" alla tora molis pira ena entipo sta xeria mou pou grafei:Paralabi calling tune:1ebro xoris fpa ews 28/2/2005,apo 1/3/2005 paralabi calling tune:1,9 ebro xoris fpa!Dld imarton poso pia tha to afksisoun?Einai mia wraia ipiresia kai amesos na thn afksisoun?Ekmetallefsi to theoro afto!
Link to comment
Share on other sites

Re paidia imarton,bgike afth i ipiresia kai leo "wow katapliktiki!" alla tora molis pira ena entipo sta xeria mou pou grafei:Paralabi calling tune:1ebro xoris fpa ews 28/2/2005,apo 1/3/2005 paralabi calling tune:1,9 ebro xoris fpa!Dld imarton poso pia tha to afksisoun?Einai mia wraia ipiresia kai amesos na thn afksisoun?Ekmetallefsi to theoro afto!

 

Δεν με εκπλήσσει καθόλου η Cosmote με αυτή την κίνηση...

Πολλές φορές κάνει διάφορες κινήσεις οι οποίες δείχνουν έλλειψη επαγγελματικότητας, πλεονεξία καθώς και βλακεία! :!:

Link to comment
Share on other sites

Re paidia imarton,bgike afth i ipiresia kai leo "wow katapliktiki!" alla tora molis pira ena entipo sta xeria mou pou grafei:Paralabi calling tune:1ebro xoris fpa ews 28/2/2005,apo 1/3/2005 paralabi calling tune:1,9 ebro xoris fpa!Dld imarton poso pia tha to afksisoun?Einai mia wraia ipiresia kai amesos na thn afksisoun?Ekmetallefsi to theoro afto!

 

 

Φυσικό είναι και απορρέει από την καταναλωτική συμπεριφορά του μέσου έλληνα, ο οποίος, ενώ λείπουν βασικές υπηρεσίες και σε τιμές συνεχίζουμε να είμαστε από τις πιο ακριβές χώρες της Ευρώπης, για χαζο-εικόνες, ήχους, calling tunes και λοιπές σκουπιδουπηρεσίες σκάει άνετα τα ευρώπουλα!

Ας πρόσεχαν (με βγάζω έξω, δεν σκοπεύω να πληρώσω τέτοιες υπηρεσίες στην τιμή που προσφέρονται! να έδιναν 30λεπτά τον ήχο να το σκεφτώ, όχι 2 ευρώ + ΦΠΑ!!!!)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι και απορρέει από την καταναλωτική συμπεριφορά του μέσου έλληνα, ο οποίος, ενώ λείπουν βασικές υπηρεσίες και σε τιμές συνεχίζουμε να είμαστε από τις πιο ακριβές χώρες της Ευρώπης, για χαζο-εικόνες, ήχους, calling tunes και λοιπές σκουπιδουπηρεσίες σκάει άνετα τα ευρώπουλα!

Ας πρόσεχαν (με βγάζω έξω, δεν σκοπεύω να πληρώσω τέτοιες υπηρεσίες στην τιμή που προσφέρονται! να έδιναν 30λεπτά τον ήχο να το σκεφτώ, όχι 2 ευρώ + ΦΠΑ!!!!)

σκέψου όμως οτι χωρίς αυτές τις υπηρεσίες οι εταιρίες δεν θα είχαν έσοδα και δεν θα μπορούσαν να υλοποιήσουν τις βασικές υπηρεσίες που τους λείπουν...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι να υπαρχουν κι αυτου του ειδους οι υπηρεσιες κι ας μην ειναι τοσο ουσιαστικες. Πιστευω οτι δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβη μονο ομως στην περιπτωση που λες οτι θα αλλαζεις ηχο καθε μηνα ας πουμε, αν καποιος θελει να αλλαζει ηχο καθε εβδομαδα τοτε σιγουρα θα κλαιει τα λεφτουδακια του :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα ήταν ακόμα καλύτερα αν σε άφηνε να βάλεις εσύ τον ήχο που θέλεις, αλλά μετά θα είχαν το πρόβλημα του πώς θα κάνεις upload τον ήχο (δύσκολο για την κυρά-Σούλα της γειτονιάς)... Για να βάλεις 1 φορά 1 ήχο και να τον αφήσεις καλά είναι,αν και πιστεύω ότι δεν θα έπρεπε να χρεώνεται 1 ήχος είτε είναι ringtone είτε είναι calling tune, πάνω από 30λεπτά του ευρώ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εχει πολύ πλάκα πάντως σαν υπηρεσία.

Εγώ δηλώνω φαν.

Οποιος το ακούει και δε γνωρίζει

 

1ο)Κλείνει το τηλέφωνο

και μετά που ξαναπαίρνει εντυπωσιάζεται και σε ρωτάει για το πως το έκανες αυτό, ξεχνώντας συνήθως το λόγο για τον οποίο σε πήρε τηλέφωνο!

 

:p

:X
Link to comment
Share on other sites

Αν θελει να επαναφερει καποιος τον ηχο του κλασσικου "τουτ τουτ" τι κανει?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μππως θυμασαι απεξω τι πατας για να μην κατσω να ακουσω τα παντα?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρουσα! Τσίμπησα αμέσως :) Στην αρχή με το Vertigo αλλά μετά από ωριμότερη σκέψη έβαλα κι εγώ Ρέμο :)

 

Είναι πάντως μερικά κομμάτια που ακούγονται πιο καθαρά και αυτό μετράει για να μην μπερδεύεται όποιος καλεί (και δεν παρακολουθεί τις εξελίξεις)...

 

Γουστόζικη και φθηνή (αν και η φθήνια τρώει τον παρά σε αυτές τις περιπτώσεις) κίνηση της Κοτέ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπαίνοντας στην σελίδα της Cosmote για τα Calling Tunes έχει 10 κατηγορίες με 9 τραγουδια σε κάθε κατηγορία αυτά είνα μόνο ή από το 1414 έχεις περισότερες επιλογές;
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνοντας στην σελίδα της Cosmote για τα Calling Tunes έχει 10 κατηγορίες με 9 τραγουδια σε κάθε κατηγορία αυτά είνα μόνο ή από το 1414 έχεις περισότερες επιλογές;

 

Αυτες ειναι ολες οι κατηγοριες που ακους και απο το 1414...Αλλα αφου εχεις τη δυνατοτητα να δεις και να ακουσεις τα τραγουδια απο το Internet..αποφασιζεις και απλα παιρνεις στο 1414, κανεις την επιλογη σου γρηγορα και χρεωνεσαι λιγοτερο;)...(κοστιζει το τηλεφωνημα στο 1414:mad:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...